sobota, 19 grudzień 2015 20:00

Mecz siatkówki PlusLiga WKS Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów dnia 19 grudzień o godzinie 20:00. Polska siatkówka typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: wtorek, 15 grudzień 2015 20:41.

Logo WKS Czarni Radom

WKS Czarni Radom

FT
1-3
Logo PGE Skra Bełchatów

PGE Skra Bełchatów

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo Fortuna

Bonus 2230 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

obstaw w Fortuna
Logo STS

Bonus 1259 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo forBET

Bonus 2250 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBETMecz zakończony

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Wygra mecz

WKS Czarni Radom

wojtas 10 -10 2.5
Wygra mecz

PGE Skra Belchatów

itpsport 10 5 1.5
Dokładny wynik meczu

PGE Skra Belchatów wygra 3-2

Angless 10 -10 4.5
Wygra mecz

WKS Czarni Radom

JAMAL76 10 -10 2.5

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania siatkówki WKS Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy siatkówki.


sobota, 19 grudzień 2015
Wygra mecz WKS Czarni Radom 2.50 PGE Skra Belchatów 1.50
Handicap - wygrane sety WKS Czarni Radom (+1.5) 1.72 PGE Skra Belchatów (-1.5) 2.00
Dokładny wynik meczu WKS Czarni Radom wygra 3-0 9.00 WKS Czarni Radom wygra 3-1 6.50 WKS Czarni Radom wygra 3-2 5.50 PGE Skra Belchatów wygra 3-0 4.00 PGE Skra Belchatów wygra 3-1 3.75 PGE Skra Belchatów wygra 3-2 4.50


Typujesz mecz siatkówki WKS Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów u bukmachera? forBET, Fortuna, TOTALbet?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: siatkówka w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na siatkówkę.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Problem z bukmacherem
Problem z bukmacherem

Typowanie zakładów bukmacherskich to połączenie pasji sportowej z umiejętnościami analitycznego myślenia, dobra zabawa oraz sposób na okazjonalny lub regularny zarobek. Regularne wygrywanie u bukmachera nie jest rzeczą łatwą, przy obstawianiu należy pamiętać, że każdy bukmacher to korporacja...

Jak powstają kursy bukmacherskie?
Jak powstają kursy bukmacherskie?

Każdy, nawet najbardziej początkujący typer wie, że wszystkie dostępne do obstawienia zakłady u bukmachera wyrażone są w postaci kursów bukmacherskich. Obstawiając zakłady u bukmachera, stawiamy pieniądze na zakład, a wysokość wygranej zależy od postawionej kwoty oraz kursu, jaki na ten zakład...

Bezpieczeństwo w zakładach online
Bezpieczeństwo w zakładach online

…czyli jak chronić swoje pieniądze i prywatne dane osobowe. Jeżeli obstawiasz zakłady bukmacherskie, to na pewno rynek bukmacherów internetowych jest Ci bardzo dobrze znany. Szersza oferta, lepsze kursy i brak podatku to cechy charakterystyczne internetowych firm bukmacherskich....

Bonusy i promocje bukmacherskie bez tajemnic!
Bonusy i promocje bukmacherskie bez tajemnic!

Czas Mistrzostw Świata w Brazylii to miesiąc niesamowitych emocji, wielu niezapomnianych akcji i wspaniałych goli, to też czas, w którym kibice piłki nożnej najczęściej rozpoczynają swoją przygodę w obstawianiu zakładów bukmacherskich. [table-of-contents] To jest artykuł archiwalny, przejdź do...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie WKS Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów? Obstawiasz, że wygra WKS Czarni Radom czy może PGE Skra Bełchatów?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski