piątek, 6 grudzień 2019 20:30

Mecz siatkówki PlusLiga Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel dnia 6 grudzień o godzinie 20:30. Polska siatkówka typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: wtorek, 3 grudzień 2019 17:26.

Logo Resovia Rzeszów

Resovia Rzeszów

FT
0-3
Logo Jastrzębski Węgiel

Jastrzębski Węgiel
Mecz zakończony

Typy bukmacherskie z analizami

Typ Kurs Stawka Bukmacher
Asseco Resovia
(Wygra mecz)
2.2 10/10 Betfan
Bonus 3000 zł + 100 zł

O ile ZAKSA KEDZIERZYN-KOZLE uciekla z pod topora i po zacietym meczu wygrala w RZESZOWIE,to JASTRZEBIE-ZDROJ najprawdopodobniej do domu wroci bez punkta.RESOVIA ostatnie 4 mecze w lidze przegrala a JASTRZEBIE-ZDROJ wygralo ostatnie swoje 5 meczy ligowych.A teraz popatrzmy na to co najwazniejsze,bezposrednie mecze w RZESZOWIE:RESOVIA-JASTRZEBIE 3-0,3-1,3-0,2-3,1-3,2-3,3-1,3-1 3-1,3-2.Najswiezsze wyniki sa pierwsze,czyli RESOVIA 3 ostatnie mecze z JASTRZEBIEM wygrala za 3 punkty!!!!

Zakład przegrany

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Liczba setów

Powyżej 3.5

Poldi20 10 -10 1.44
Liczba setów

Powyżej 3.5

ewela1979 10 -10 1.4
Wygra mecz

Jastrzębski Węgiel

Borowik_20 4 2.4 1.6

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik meczu siatkówki Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel i walcz o prawdziwe pieniądze w konkursie dla typerów! Co miesiąc do wygrania w Lidze Typerów 100 EURO. Typowanie wyników meczy siatkówki.


piątek, 6 grudzień 2019
Wygra mecz Asseco Resovia 2.60 Jastrzębski Węgiel 1.44
Handicap - wygrane sety Asseco Resovia (+1.5) 1.80 Jastrzębski Węgiel (-1.5) 1.90
Liczba setów Poniżej 4.5 1.34 Poniżej 3.5 2.60 Powyżej 4.5 3.00 Powyżej 3.5 1.44


Typujesz mecz siatkówki Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel u bukmachera? forBET, Fortuna, TOTALbet?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: siatkówka w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na siatkówkę.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Historia zakładów bukmacherskich
Historia zakładów bukmacherskich

Większość obecnych typerów nie wyobraża sobie dziś zakładów bukmacherskich bez dostępu do internetu. Trzeba jednak wiedzieć, że gry hazardowe narodziły się znacznie wcześniej, w czasie, kiedy o internecie nawet nie myślano. Pierwsze wzmianki o zakładach przewijają się już w pismach ze...

Handicapy azjatyckie
Handicapy azjatyckie

Firmy bukmacherskie chcąc poszerzyć swoją ofertę zakładów sportowych wprowadziły do oferty dodatkowy rodzaj zakładów bukmacherskich – handicapy. Handicapy opierają się na dodaniu lub odjęciu jednej drużynie pewnej liczby goli – ma to na celu uatrakcyjnić obstawianie meczu. Co to jest handicap...

Jak powstają kursy bukmacherskie?
Jak powstają kursy bukmacherskie?

Każdy, nawet najbardziej początkujący typer wie, że wszystkie dostępne do obstawienia zakłady u bukmachera wyrażone są w postaci kursów bukmacherskich. Obstawiając zakłady u bukmachera, stawiamy pieniądze na zakład, a wysokość wygranej zależy od postawionej kwoty oraz kursu, jaki na ten zakład...

Problem z bukmacherem
Problem z bukmacherem

Typowanie zakładów bukmacherskich to połączenie pasji sportowej z umiejętnościami analitycznego myślenia, dobra zabawa oraz sposób na okazjonalny lub regularny zarobek. Regularne wygrywanie u bukmachera nie jest rzeczą łatwą, przy obstawianiu należy pamiętać, że każdy bukmacher to korporacja...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel? Obstawiasz, że wygra Resovia Rzeszów czy może Jastrzębski Węgiel?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole

Promocje bukmacherskie


Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski