niedziela, 16 sierpień 2020 03:15

Mecz sporty walki UFC Ashley Yoder - Livia Renata Souza dnia 16 sierpień o godzinie 03:15. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: niedziela, 19 lipiec 2020 02:06.

Logo Ashley Yoder

Ashley Yoder

? - ?
Logo Livia Renata Souza

Livia Renata Souza

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo Superbet

Bonus 600 zł

Superbet to nowy bukmacher dla Polaków. Posiada prosty bonus powitalny, szeroką ofertę na zakłady i świetną aplikację na telefon.

obstaw w Superbet
Logo Betfan

Bonus 3100 zł

Nowy polski legalny bukmacher z szeroką ofertą zakładów oraz najwyższym bonusie powitalnym na rynku aż 3100 zł. Betfan to świetny wybór na start obstawiania.

obstaw w Betfan
Logo STS

Bonus 1259 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS

Ostatnie walki Ashley Yoder i Livia Renata Souza

Mecz FT Mecz FT
Ashley Yoder - Randa Markos 0-1 Livia Renata Souza - Virna Jandiroba -
Podsumowanie 0-1 0/0/1 Podsumowanie 0-0 0/1/0
Mecz FT Mecz FT
Ashley Yoder - Randa Markos 0-1
Podsumowanie 0-1 0/0/1 Podsumowanie 0-0 0/0/0

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Wygra walkę

Ashley Yoder

MAIOPL 8 - 2.3
Wygra walkę

Livia Renata Souza

SportsMenthinketh 3 - 1.57

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik meczu Sporty Walki Ashley Yoder - Livia Renata Souza i walcz o prawdziwe pieniądze w konkursie typerskim! Co miesiąc do wygrania w konkursie dla typerów 100 EURO. Typowanie wyników meczy sporty walki.


niedziela, 16 sierpień 2020
Wygra walkę Ashley Yoder 2.30 Livia Renata Souza 1.62


Typujesz mecz piłki ręcznej Ashley Yoder - Livia Renata Souza u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

VPN (Virtual Private Network)
VPN (Virtual Private Network)

W dobie powszechnego monitoringu ruchu w internecie coraz więcej osób szuka rozwiązania, które pozwoli zachować prywatność w sieci. Z pomocą przychodzą firmy oferujące usługi VPN, które w ostatnich latach wyrastają jak grzyby po deszczu. Dowiedz się, czym jest sieć VPN, jakie korzyści przynosi...

Bukmacherskie social media
Bukmacherskie social media

Media społecznościowe towarzyszą nam od ponad dekady i chyba już nikt z nas nie wyobraża sobie bez nich życia w dzisiejszych czasach. Jedni zakładają tam konta, aby chwalić się czym tylko się da przed znajomymi, inni, żeby śledzić osoby z pierwszych stron gazet i zazdrościć im wspaniałego życia, a...

Czaty bukmacherskie i sportowe – źródło informacji czy zagrożenia?
Czaty bukmacherskie i sportowe – źródło informacji czy zagrożenia?

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest zajęciem indywidualnym. Poszukiwanie i gromadzenie informacji, śledzenie statystyk, a niekiedy także oglądanie meczów w domowym zaciszu nie wymaga towarzystwa, a często wręcz przeszkadza w skupieniu koniecznym do prowadzenia efektywnej analizy i wybrania...

Baza własnych typów bukmacherskich
Baza własnych typów bukmacherskich

Kluczem do skutecznego typowania i uzyskania koniecznej przewagi nad bukmacherem jest przede wszystkim prawidłowa ocena prawdopodobieństwa i analiza danych. Istnieje wiele strategii obstawiania zakładów bukmacherskich ale żadna nie zagwarantuje nam skuteczności na przyzwoitym poziomie jeśli...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Ashley Yoder - Livia Renata Souza? Obstawiasz, że wygra Ashley Yoder czy może Livia Renata Souza?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner