sobota, 19 październik 2019 03:00

Mecz sporty walki UFC Charles Rosa - Manny Bermudez dnia 19 październik o godzinie 03:00. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: czwartek, 17 październik 2019 10:25.

Logo Charles Rosa

Charles Rosa

FT
1-0
Logo Manny Bermudez

Manny Bermudez

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo Fortuna

Bonus 2230 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

obstaw w Fortuna
Logo Betfan

Bonus 3100 zł

Nowy polski legalny bukmacher z szeroką ofertą zakładów oraz najwyższym bonusie powitalnym na rynku aż 3100 zł. Betfan to świetny wybór na start obstawiania.

obstaw w Betfan
Logo STS

Bonus 1259 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STSMecz zakończony

Typy bukmacherskie z analizami

Typ Kurs Stawka Bukmacher
Manny Bermudez
(Wygra walkę)
1.65 3/10 STS
Bonus 1200 zł + 30 zł + 29 zł

Charles Rosa nie walczył zawodowo ponad dwa lata. To spory okres czasu. Zawodnik z Boca Ratonpodczas swojego ostatniego pojedynku w mieszanych sztukach walki został znokautowany w trzeciejrundzie przez Burgosa. Kilka miesięcy po tym starciu Rosa podczas treningu nabawił się kontuzji szyi. Uraz był na tyle poważny, że mógł zakończyć jego sportową karierę. Charles jednak nie poddał się i zdołał wrócić na mate. Po 30 miesiącach przerwy znów pojawi się w oktagonie. Naprzeciw niego stanie Manny Bermudez. Reprezentant South Shore Sportfighting z Bostonu legitymuje się bardzo dobrym bilansem w MMA (14-1, przy 11-3 Rosy). Warto zaznaczyć, ze to zawodnik preferujący walkę w parterze (79% wygranych odniósł przez poddania). Ostatni pojedynek przegrał przez decyzje z Kenneyem. Wydaje sie, że walcząc na swoim terenie, mając przy tym przewagę fizyczną (przed galą ważył ponad 1kg. więcej) Manny słusznie wykazywany jest jako faworyt tej potyczki.

Zakład przegrany

Ostatnie walki Charles Rosa i Manny Bermudez

Mecz FT Mecz FT
Charles Rosa - Kevin Aguilar 1-0 Charles Rosa - Manny Bermudez 1-0
Bryce Mitchell - Charles Rosa -
Charles Rosa - Manny Bermudez 1-0
Podsumowanie 2-0 2/1/0 Podsumowanie 0-1 0/0/1
Mecz FT Mecz FT
Charles Rosa - Kevin Aguilar 1-0 Charles Rosa - Manny Bermudez 1-0
Charles Rosa - Manny Bermudez 1-0
Podsumowanie 2-0 2/0/0 Podsumowanie 0-1 0/0/1

Wspólne mecze Charles Rosa - Manny Bermudez

1 x 2 FT
19.10.2019 Charles Rosa - Manny Bermudez 2.33   1.60 1-0
Podsumowanie 1-0 1/0/0

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Wygra walkę

Manny Bermudez

Lukasz-pietron 10 -10 1.6
Wygra walkę

Charles Rosa

konopko 4 4.8 2.2

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Charles Rosa - Manny Bermudez i walcz o prawdziwe pieniądze w konkursie typerskim! Co miesiąc do wygrania w konkursie dla typerów 100 EURO. Typowanie wyników meczy sporty walki.


sobota, 19 październik 2019
Wygra walkę Charles Rosa 2.33 Manny Bermudez 1.60


Typujesz mecz piłki ręcznej Charles Rosa - Manny Bermudez u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Formuła 1
Formuła 1

Bezsprzecznie Formuła 1 to najbardziej prestiżowe wyścigi na świecie. Cykl wyścigów F1 rozgrywany jest nieprzerwanie od roku 1950 i budzi niesamowite emocje wśród fanów sportów motorowych. W Polsce Formuła 1 największą popularnością cieszyła się w latach 2005–2010, kiedy rywalizował w niej Robert...

Żużel
Żużel

Żużel jak każdy sport motorowy jest niezwykle emocjonujący, ale też i niebezpieczny. Największą popularnością cieszy się w środkowej i północnej Europie, przede wszystkim w Polsce, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Drużyny z tych lig skupiają w swoich szeregach najlepszych zawodników na świecie, co...

Hokej w zakładach bukmacherskich
Hokej w zakładach bukmacherskich

Hokej na lodzie to jedna z najpopularniejszych gier zespołowych na świecie. Najwięcej fanów i czynnych zawodników hokeja znajduje się w Ameryce Północnej oraz w Skandynawii. W Polsce zagorzałych kibiców hokeja jest niewielu, co spowodowane jest słabym poziomem rodzimej ligi hokejowej (Polska Hokej...

Brave przeglądarka
Brave przeglądarka

Brave Browser to nowoczesna przeglądarka internetowa. Jej trzy główne cechy to bezpieczeństwo, blokowanie reklam oraz szybkość działania. Brave sprawia, że przeglądanie internetu staje się o wiele wygodniejsze i bezpieczniejsze. Brave to jedyna przeglądarka na świecie, która pozwala zarabiać...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Charles Rosa - Manny Bermudez? Obstawiasz, że wygra Charles Rosa czy może Manny Bermudez?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole