Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

niedziela, 19 wrzesień 2021 02:00

Mecz sportów walki UFC Christos Giagos - Arman Tsarukyan dnia 19 wrzesień o godzinie 02:00. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: poniedziałek, 6 wrzesień 2021 14:46.

Logo Christos Giagos

Christos Giagos

? - ?
Logo Arman Tsarukyan

Arman Tsarukyan

Zanim obstawisz mecz Christos Giagos - Arman Tsarukyan sprawdź ofertę zakładów od legalnych bukmacherów. Przeczytaj o forBET aplikacja android, Klub Plus Fortuna i forBET bonusy.

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w Fortuna
Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET
Logo STS

Bonus 1459 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS

Ostatnie walki Christos Giagos i Arman Tsarukyan

Mecz FT Mecz FT
Joel Alvarez - Christos Giagos - Arman Tsarukyan - Nasrat Haqparast -
Christos Giagos - Sean Soriano 1-0 Matt Frevola - Arman Tsarukyan 0-1
Christos Giagos - Carlton Minus 1-0 Davi Ramos - Arman Tsarukyan 0-1
Podsumowanie 2-0 2/1/0 Podsumowanie 2-0 2/1/0
Mecz FT Mecz FT
Christos Giagos - Sean Soriano 1-0 Matt Frevola - Arman Tsarukyan 0-1
Christos Giagos - Carlton Minus 1-0 Davi Ramos - Arman Tsarukyan 0-1
Podsumowanie 2-0 2/0/0 Podsumowanie 2-0 2/0/0

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie dla typerów nie ma jeszcze typów na mecz Christos Giagos - Arman Tsarukyan w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Christos Giagos - Arman Tsarukyan i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


niedziela, 19 wrzesień 2021
Wygra walkę Christos Giagos 5.50 Arman Tsarukyan 1.15


Typujesz mecz piłki ręcznej Christos Giagos - Arman Tsarukyan u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

VPN (Virtual Private Network)
VPN (Virtual Private Network)

W dobie powszechnego monitoringu ruchu w internecie coraz więcej osób szuka rozwiązania, które pozwoli zachować prywatność w sieci. Z pomocą przychodzą firmy oferujące usługi VPN, które w ostatnich latach wyrastają jak grzyby po deszczu. Dowiedz się, czym jest sieć VPN, jakie korzyści przynosi...

Bakarat
Bakarat

Istnieje 10 możliwych wyników rozdań w Bakaracie, od zera do 9. Należy otrzymać wynik jak najbliższy 9. Najgorszym układem z możliwych jest zero. Wynik gracza zawsze będzie pomiędzy zero, a dziewięć, „fura” jest niemożliwa. Obowiązująca punktacja: karty od 2 do 9 - zgodnie ze swoją wartością. Asy...

Bezpieczeństwo w zakładach online
Bezpieczeństwo w zakładach online

…czyli jak chronić swoje pieniądze i prywatne dane osobowe. Jeżeli obstawiasz zakłady bukmacherskie, to na pewno rynek bukmacherów internetowych jest Ci bardzo dobrze znany. Szersza oferta, lepsze kursy i brak podatku to cechy charakterystyczne internetowych firm bukmacherskich....

Legalne typy bukmacherskie
Legalne typy bukmacherskie

Od lat interesujesz się sportem, czujesz się w tym mocny, obstawiasz zakłady, jesteś dobrym typerem i osiągasz regularny zysk – może chciałbyś zarabiać na sprzedaży płatnych typów bukmacherskich? Pewnie zastanawiasz się, czy w Polsce, kraju, w którym obowiązuje dość rygorystyczna ustawa hazardowa,...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Christos Giagos - Arman Tsarukyan? Obstawiasz, że wygra Christos Giagos czy może Arman Tsarukyan?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
Superbet baner
Superbet baner