niedziela, 12 lipiec 2020 03:00

Mecz sporty walki UFC Elizeu Zaleski dos Santos - Muslim Salikhov dnia 12 lipiec o godzinie 03:00. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: poniedziałek, 29 czerwiec 2020 20:06.

Logo Elizeu Zaleski dos Santos

Elizeu Zaleski dos Santos

FT
0-1
Logo Muslim Salikhov

Muslim Salikhov

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo eToto

Bonus 200 zł

Rozbudowana oferta zakładów i świetny bonus dla nowy graczy. Bukmachera eTOTO polecają ambasadorzy Mateusz Borek, Tomasz Hajto i Michał Pol.

obstaw w eToto
Logo STS

Bonus 1259 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo Betfan

Bonus 3100 zł

Nowy polski legalny bukmacher z szeroką ofertą zakładów oraz najwyższym bonusie powitalnym na rynku aż 3100 zł. Betfan to świetny wybór na start obstawiania.

obstaw w BetfanMecz zakończony

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Wygra walkę

Elizeu Zaleski dos Santos

slawonp89 4 -4 2.08
Wygra walkę

Elizeu Zaleski dos Santos

maer 6 -6 2.08
Wygra walkę

Muslim Salikhov

adi_the_typer 1 0.75 1.75
Wygra walkę

Muslim Salikhov

Tomasz Szubert 10 7.5 1.75
Wygra walkę

Muslim Salikhov

Lukasz-pietron 10 7.5 1.75
Wygra walkę

Elizeu Zaleski dos Santos

Typer2020 10 -10 2.08
Wygra walkę

Muslim Salikhov

SportsMenthinketh 10 9 1.9

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik meczu Sporty Walki Elizeu Zaleski dos Santos - Muslim Salikhov i walcz o prawdziwe pieniądze w konkursie typerskim! Co miesiąc do wygrania w konkursie dla typerów 100 EURO. Typowanie wyników meczy sporty walki.


niedziela, 12 lipiec 2020
Wygra walkę Elizeu Zaleski dos Santos 2.08 Muslim Salikhov 1.75


Typujesz mecz piłki ręcznej Elizeu Zaleski dos Santos - Muslim Salikhov u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Błędne myślenie
Błędne myślenie

Osiąganie zysku z obstawiania zakładów bukmacherskich nie jest sprawą prostą. Ogrywanie bukmacherów dobrze wygląda jedynie w planach. Gdy przyjdzie do obstawiania zakładów, to po kilku zakładach, które „powinny wejść”, zaczynają się schody. Przeciwko typerowi działa wiele czynników, a jedną z...

Zakłady bukmacherskie na tenis - korty twarde
Zakłady bukmacherskie na tenis - korty twarde

Czy rodzaj nawierzchni na której rozgrywany jest mecz tenisa ziemnego ma znaczenie przy obstawianiu zakładów bukmacherskich? Czy technika gry ma wpływ na wyniki na danym rodzaju nawierzchni? Jak „szybkość kortu” wpływa na wygrywanie gemów serwisowych? Czy nowe piłki mają znaczenie w grze? Jeżeli...

Downswing
Downswing

Typowanie zakładów bukmacherskich zawsze obarczone jest ryzykiem porażki. Dzieje się tak, ponieważ ostateczny wynik rywalizacji nie znajduje się jedynie w rękach typera, tylko zależy od danej drużyny czy zawodnika. Na ostateczny sukces w zakładach wpływa również chłodna głowa i dobre przygotowanie...

Bitcoin w zakładach bukmacherskich
Bitcoin w zakładach bukmacherskich

Jedną z głównych cech i zalet bitcoina i innych kryptowalut jest zapewnienie anonimowości transakcji. To właśnie anonimowości poszukuje wielu typerów bukmacherskich, graczy pokerowych i kasynowych. Wiedzą o tym bukmacherzy, z tego powodu technologia bitcoin i idea kryptowalut szybko znalazły swoje...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Elizeu Zaleski dos Santos - Muslim Salikhov? Obstawiasz, że wygra Elizeu Zaleski dos Santos czy może Muslim Salikhov?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
STS baner