niedziela, 20 wrzesień 2020 00:55

Mecz sporty walki UFC Mayra Bueno Silva - Mara Romero Borella dnia 20 wrzesień o godzinie 00:55. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: wtorek, 8 wrzesień 2020 14:26.

Logo Mayra Bueno Silva

Mayra Bueno Silva

FT
1-0
Logo Mara Romero Borella

Mara Romero Borella

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo STS

Bonus 1259 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo Fortuna

Bonus 2230 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

obstaw w Fortuna
Logo Superbet

Bonus 550 zł

Superbet to nowy bukmacher dla Polaków. Posiada prosty bonus powitalny, szeroką ofertę na zakłady i świetną aplikację na telefon. Wypróbuj Superbet!

obstaw w SuperbetMecz zakończony

Ostatnie walki Mayra Bueno Silva i Mara Romero Borella

Mecz FT Mecz FT
Mayra Bueno Silva - Maryna Moroz 0-1 Mara Romero Borella - Miranda Maverick -
Cortney Casey - Mara Romero Borella 1-0
Mara Romero Borella - Montana De La Rosa 0-1
Podsumowanie 0-1 0/0/1 Podsumowanie 0-2 0/1/2
Mecz FT Mecz FT
Mayra Bueno Silva - Maryna Moroz 0-1 Cortney Casey - Mara Romero Borella 1-0
Podsumowanie 0-1 0/0/1 Podsumowanie 0-1 0/0/1

Typy z Ligi Typerów

Zakład Typ Typer Stawka Zysk Kurs
Wygra walkę

Mayra Bueno Silva

SportsMenthinketh 10 4 1.4

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Mayra Bueno Silva - Mara Romero Borella i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy sporty walki.


niedziela, 20 wrzesień 2020
Wygra walkę Mayra Bueno Silva 1.37 Mara Romero Borella 3.10


Typujesz mecz piłki ręcznej Mayra Bueno Silva - Mara Romero Borella u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Patrick Veitch - pogromca bukmacherów
Patrick Veitch - pogromca bukmacherów

Większość typerów, wygrywając na zakładach bukmacherskich kilkaset złotych, potrafi przez kilka minut skakać z radości i rozmyślać, na co wyda „łatwo” zarobione pieniądze. Dla innych taką granicą jest kilka tysięcy, są jednak też i tacy, którzy wygrywają regularnie, a ich dochody z tego tytułu...

Trustly
Trustly

Trustly to pośrednik w płatnościach i przelewach internetowych. Trustly nie jest portfelem internetowym, a jedynie pośrednikiem wykonującym przelewy z konta bankowego klienta na konto bankowe sprzedawcy. Wpłaty (i wypłaty) poprzez Trustly obsługiwane są przez wiele sklepów internetowych i coraz...

Płaska stawka
Płaska stawka

…czyli system bukmacherski dobry dla każdego typera. Rozpoczynając obstawianie zakładów u bukmachera, większość typerów ma przed oczami szybki i duży zarobek. Zwykle jednak w krótkim czasie przychodzi pierwsze rozczarowanie, kiedy to po kilku tygodniach typowania okazuje się, że zamiast...

VPN (Virtual Private Network)
VPN (Virtual Private Network)

W dobie powszechnego monitoringu ruchu w internecie coraz więcej osób szuka rozwiązania, które pozwoli zachować prywatność w sieci. Z pomocą przychodzą firmy oferujące usługi VPN, które w ostatnich latach wyrastają jak grzyby po deszczu. Dowiedz się, czym jest sieć VPN, jakie korzyści przynosi...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Mayra Bueno Silva - Mara Romero Borella? Obstawiasz, że wygra Mayra Bueno Silva czy może Mara Romero Borella?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
STS baner