Z dniem 1 września 2021 Liga Typerów została zamknięta. Informacja.

sobota, 23 lipiec 2022 19:45

Mecz sportów walki UFC Muhammad Mokaev - Charles Johnson dnia 23 lipiec o godzinie 19:45. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: niedziela, 26 czerwiec 2022 06:46.

Logo Muhammad Mokaev

Muhammad Mokaev

? - ?
Logo Charles Johnson

Charles Johnson

Zanim obstawisz mecz Muhammad Mokaev - Charles Johnson sprawdź ofertę zakładów od legalnych bukmacherów. Przeczytaj o Betfan apk, STS rejestracja i Bonus King Size od Totolotka.

Obstawiaj zakłady u najlepszych polskich legalnych bukmacherów!

Logo STS

Bonus 1459 zł

Największy polski bukmacher. Oficjalny sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Posiada szeroką ofertę zakładów bukmacherskich, telewizję STS TV.

obstaw w STS
Logo forBET

Bonus 2350 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

obstaw w forBET
Logo Fortuna

Bonus 2720 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny support.

obstaw w Fortuna

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w konkursie dla typerów nie ma jeszcze typów na mecz Muhammad Mokaev - Charles Johnson w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki Muhammad Mokaev - Charles Johnson i walcz o prawdziwe pieniądze w Lidze Typerów! Co miesiąc do wygrania w konkursie typerskim 100 EURO. Typowanie wyników meczy sportów walki.


sobota, 23 lipiec 2022
Wygra walkę Mokaev, Muhammad 1.20 Johnson, Charles 4.70


Typujesz mecz piłki ręcznej Muhammad Mokaev - Charles Johnson u bukmachera? TOTALbet, eTOTO, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie Muhammad Mokaev - Charles Johnson? Obstawiasz, że wygra Muhammad Mokaev czy może Charles Johnson?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole
Fortuna baner
Fortuna baner