niedziela, 9 luty 2020 04:00

Mecz sporty walki UFC V. Shevchenko - Katlyn Chookagian dnia 9 luty o godzinie 04:00. Międzynarodowe sporty walki typy bukmacherskie | spotkanie opublikowano: niedziela, 12 styczeń 2020 07:46.

Logo V. Shevchenko

V. Shevchenko

? - ?
Logo Katlyn Chookagian

Katlyn Chookagian

Typy z Ligi Typerów

W tej chwili w Lidze Typerów nie ma jeszcze typów na mecz V. Shevchenko - Katlyn Chookagian w UFC, badź pierwszy!

Kursy na zakłady bukmacherskie w Lidze Typerów

Typuj wynik spotkania Sporty Walki V. Shevchenko - Katlyn Chookagian i walcz o prawdziwe pieniądze w konkursie typerskim! Co miesiąc do wygrania w konkursie dla typerów 100 EURO. Typowanie wyników meczy sporty walki.


niedziela, 9 luty 2020
Wygra walkę V. Shevchenko 1.10 Katlyn Chookagian 7.00


Typujesz mecz piłki ręcznej V. Shevchenko - Katlyn Chookagian u bukmachera? TOTALbet, LV BET, Totolotek?
Przeczytaj nasz poradnik dla typerów: baseball w zakładach bukmacherskich i dowiedz się jak dobrze obstawiać zakłady na baseball.

Artykuły, które mogą Ciebie zainteresować

Pokerowa Trójka
Pokerowa Trójka

Uważa się, że Pokerowa Trójka powstała ponad trzysta lat temu, z dynamicznej angielskiej gry trzech kart znanej jako ‚Brag’, która sama w sobie jest do dzisiaj, bardzo popularną grą. Gra ta, zawędrowała do Ameryki i znana jest jako ‚Casino Brag’ lub ‚British Brag’. Dopiero w ostatnich czasach...

Najczęstsze błędy w pokerze
Najczęstsze błędy w pokerze

Na początku zawsze jest najtrudniej, kiedy rozpoczynałem swoją przygodę z pokerem, byłem graczem bardzo niedoświadczonym. Chęć wygrywania i zdobywania pieniędzy w tej, wydawałoby się łatwej grze, przerosła mnie. Przygodę swoją zacząłem od wpłacenia 50$ do jednego z poker roomów. Niestety w krótkim...

Tenis stołowy
Tenis stołowy

Tenis stołowy, potocznie określany jako ping-pong, jest miniaturową odmianą tenisa ziemnego. Sport ten jest znacznie prostszy i tańszy do uprawiania, wiele osób zaczyna amatorsko grać w ping-ponga już w czasach szkoły podstawowej. Tenis stołowy jako dyscyplina sportowa uprawiana amatorsko jest w...

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Jak typujesz spotkanie V. Shevchenko - Katlyn Chookagian? Obstawiasz, że wygra V. Shevchenko czy może Katlyn Chookagian?
Podziel się swoją opinią z innymi typerami.

Powiększ pole

Promocje bukmacherskie


Fortuna baner
Fortuna baner