Hokej na lodzie

Typy na Hokej NHL

Typy i analizy spotkań hokeja na lodzie NHL. Zobacz co dzisiaj obstawiają typerzy na NHL. Codzienne typy bukmacherskie na hokej sprawdzonych ekspertów.

Szukasz pewne typy bukmacherskie na dzisiejsze mecze? Sprawdź dobre typy na dzisiaj od najlepszych naszych typerów. Masz więcej czasu, chciałbyś znaleźć dobry typ do kuponu? Zobacz jakie typy na jutro oddali typerzy a z pewnością znajdziesz coś ciekawego. Interesują Cię topowe mecze na weekend? Przejrzyj jakie typy na weekend puścili eksperci spryciarz.com. Pewniaki na dziś, pewniaki na jutro.

Szukasz typów najlepszego typera października? Przejdź na ranking typerów z października 2020 a dowiesz się kto teraz typuje najlepiej. Szukasz stabilnych typerów z wysokim yield? Sprawdź co obstawiają nasi najlepsi typerzy z najlepszym wynikiem w ostatnich 6 miesiącach.

Typy na jutro hokej

Typy bukmacherskie na 30 października (piątek). Typerzy blaha83 typują mecze w Liiga, KHL. Wybierz typ i dziś lub jutro u obstaw bukmachera.

Godz. Mecz Typ Stawka Typer Kurs
17:30

Kookoo - TPS

Liiga Zwycięstwo gospodarzy 6 blaha83 1.77
17:00

Severstal Cherepovec - HC Vityaz

KHL Zwycięstwo gospodarzy 6 blaha83 2.35

Typy na weekend hokej

U nas weekend zaczyna się w piątek o godzinie 17:00. Typy bukmacherskie na weekendowe mecze. Typerzy blaha83 typują mecze w Liiga, KHL. Wybierz typ i nie spiesz się z obstawianiem.

Data Mecz Typ Stawka Typer Kurs
30.10

Kookoo - TPS

Liiga Zwycięstwo gospodarzy 6 blaha83 1.77
30.10

Severstal Cherepovec - HC Vityaz

KHL Zwycięstwo gospodarzy 6 blaha83 2.35