Znakomite zakłady specjalne od Betfan na mecz Hiszpania - Polska

Ocena 5.00/1 głos
Znakomite zakłady specjalne od Betfan na mecz Hiszpania - Polska

Legalny bukmacher Betfan słynie z doskonałych zakładów specjalnych i właśnie udowodnił to po raz kolejny. Tym razem przy okazji meczu Hiszpania - Polska na Euro 2021. Sprawdź specjalną ofertę od Betfan, a z pewnością odnajdziesz interesujące Cię zdarzenie.


Oferta zakładów na mecz Hiszpania - Polska od Betfan

Wieczornym meczem przeciwko Hiszpanii w Sewilli Reprezentacja Polski spróbuje zmazać plamę na honorze za klęskę przeciwko Słowakom na inaugurację. Porażka definitywnie przekreśla nasze szanse na awans do strefy pucharowej Euro 2021, natomiast aby marzyć o promocji musimy dziś co najmniej zremisować, a najlepiej zgarnąć komplet punktów.

Czy będzie to zadanie proste? Nie będzie! Czy wykonalne? Oczywiście, że tak! Patrząc jednak na kursy 1X2 zaproponowane przez legalnych bukmacherów przed tym meczem nie będziemy faworytami tego spotkania!

Analitycy bukmachera Betfan wycenili zwycięstwo Hiszpanów po kursie 1.37, typując remis można pomnożyć swój depozyt po kursie 4.85, natomiast triumf Polaków wart jest według Betfan 8.20. Znakiem rozpoznawczym tego legalnego bukmachera są jednak znakomite zakłady specjalne Betfan i to właśnie im postanowiliśmy się przyjrzeć nieco bliżej.

Mnóstwo ciekawych rynków od Betfan na mecz Hiszpania - Polska

Znakomite zakłady specjalne to znak firmowy legalnego bukmachera Betfan, zaś pozostali legalni bukmacherzy w Polsce są w daleko w tyle, jeśli chodzi o tę kwestię. Nie wierzycie? To spójrzcie na ofertę zakładów od Betfan z okazji meczu Hiszpania - Polska na Euro 2021!

Betfan proponuje na tę okoliczność mnóstwo ciekawych, a czasami śmiesznych rynków zakładów i nie ma cienia wątpliwości, że nawet najbardziej wymagający typerzy odnajdą tam coś dla siebie. Oto kilka najciekawszych propozycji od Betfan na mecz Hiszpania - Polska:

 • Paulo Sousa wymieni wszystkich zawodników ze składu na Słowację poza Lewandowskim - kurs 500.00
 • Wojciech Szczęsny strzeli gola samobójczego, spowoduje rzut karny lub otrzyma czerwoną kartkę - kurs 7.50
 • Bartosz Bereszyński dostanie dziurę od jednego z Hiszpanów - kurs 7.00
 • Lewandowski nie odda celnego strzału - kurs 2.80
 • Polska nie odda celnego strzału - kurs 5.00
 • Wojciech Kowalczyk na antenie Kanału Sportowego oceni Zielińskiego na notę 1 - kurs 2.75
 • Lewandowski powie po meczu, że jesteśmy dziadami - kurs 30.00

Odbierz bonus od Betfan na mecz Hiszpania - Polska

Betfan słynie nie tylko z doskonałych zakładów specjalnych, ale również z bardzo atrakcyjnej polityki dotyczącej bonusów i promocji. Efektem tego są ciekawe bonusy od Betfan na dzisiejszy mecz Hiszpania - Polska, zaś coś dla siebie znajdą zarówno nowi, jak również stali klienci tego serwisu.

Każdy nowy gracz, który zdecyduje się na rejestrację konta w Betfan przed 31 lipca i wykorzysta nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ otrzyma pakiet promocji powitalnych, w którego skład wejdą:

 • Cashback bonus 600 zł
 • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
 • Freebet bonus bez konieczności wpłaty 50 zł

Z kolei gracze, którzy już posiadają konto w Betfan mogą skorzystać ze specjalnych promocji okolicznościowych dedykowanych pod mecz Hiszpania - Polska:

Więcej informacji na temat zakładów specjalnych na mecz Hiszpania - Polska oraz bonusów i promocji znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/znakomite-zaklady-specjalne-od-betfan-na-mecz-hiszpania-polska-n1103

Oceń ten tekst

Podobne artykuły