Zakład bez ryzyka na Polaków z Hiszpanią od Betfan

Ocena 5.00/2 głosy

Specjalna promocja od legalnego bukmachera Betfan dla wszystkich kibiców piłkarskiej Reprezentacji Polski. Wytypuj wygraną Biało-Czerwonych w wieczornym starciu z Hiszpanią, a bukmacher rozliczy ten typ jako zwycięski niezależnie od wyniku końcowego.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Mnóstwo zakładów od Betfan na mecz Hiszpania - Polska

Dziś wieczorem oczy wszystkich kibiców w Polsce będą zwrócone na Sevillę, gdzie zagramy mecz o życie przeciwko Hiszpanii. Porażka w tym spotkaniu definitywnie przekreśla nasze szanse na awans do dalszej fazy turnieju, natomiast jakiekolwiek punkty pozwolą nam marzyć o promocji do fazy pucharowej Euro 2021.

Jak zwykle bardzo bogata oferta zakładów na mecz Hiszpania - Polska czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza tradycyjnymi zakładami 1X2 proponuje również mnóstwo ciekawych zakładów specjalnych.

Mało tego! Betfan zaprezentował również dwa atrakcyjne bonusy na to spotkanie. Jeden z nich to Matchday Boost zwiększający kurs na zakład Ponad 2,5 goli w meczu ze 1.80 do 2.50, natomiast regulamin drugiej promocji od Betfan prezentujemy poniżej.

Polska bez ryzyka od bukmachera Betfan

Zasady tego bonusu są bardzo proste. W sobotę 19 czerwca zaloguj się na swoje konto gracza w Betfan i postaw wielokrotny kupon AKO z min. 3 zdarzeniami, z których przynajmniej 1 typ będzie dotyczył wygranej Polaków z Hiszpanią.

Min. kurs łączny na kuponie nie może być niższy od 5.50, natomiast stawka kuponu powinna wynieść dokładnie 59 zł.

Bukmacher automatycznie rozliczy typ na mecz Hiszpania - Polska jak zwycięski, a jeśli również pozostałe zdarzenia na kuponie będą trafione, wówczas spora wygrana należy do Ciebie. Każdy klient Betfan może zgłosić jeden kupon do tej promocji.

Dołącz do Betfan i zgarnij trzy bonusy na start!

Ciągle nie jest za późno, aby dołączyć do grona klientów legalnego bukmachera Betfan i zgarnąć specjalny pakiet bonusów powitalnych, który ten bukmacher przygotował dla nowych graczy z okazji Euro 2021.

Wystarczy, że podczas rejestracji nowego konta gracza w Betfan wpiszesz nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a bukmacher automatycznie dopisze do Twojego konta trzy atrakcyjne bonusy:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu aż do 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Ta ostatnia promocji została aktywowana specjalnie na czas trwania Euro 2021 i wygaśnie z dniem 31 lipca. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów powitalnych dla nowych klientów Betfan znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/zaklad-bez-ryzyka-na-polakow-z-hiszpania-od-betfan

Oceń ten tekst