Player BETS - zakłady na zawodników w Betfan

Ocena 3.00/3 głosy

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Zakłady Player Bets w Betfan to innowacyjna opcja zakładów bukmacherskich na zawodników występujących w meczach piłki nożnej.

Odbieram bonus! bukmacher Betfan

legalny bukmacher w Polsce

Dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w piłce nożnej dziś praktycznie każdy kibic ma dostęp do ogromnej ilości statystyk. Dotyczą one nie tylko gry całej drużyny, ale także pojedynczych zawodników.

Te cenne informacje można wykorzystać od teraz w najnowszej propozycji od Betfan, czyli Player BETS.

Statystki indywidualne są dzisiaj niezwykle istotne i dopełniają one wskaźniki drużynowe, stanowiąc dla wielu graczy kompletną podstawę do analizy i typowania zakładów bukmacherskich. Doskonale pokazuje to przykład Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Inna będzie ocena gry drużyny, a zupełnie inna polskiego supersnajpera, prawda?

Wiesz, że strzeli dwa gole? A może częściej asystuje?

U legalnych bukmacherów dużą popularnością cieszą się zakłady na strzelca gola, ilość bramek w meczu itd. Betfan wprowadził unikalną ofertę, pozwalającą obstawiać indywidualne występy zawodników podczas meczów – liczba strzelonych goli, wykonanych asyst czy podań. Player BETS to ponad 300 zakładów na spotkania takich rozgrywek, jak: Premier League, La Liga, Serie A czy Bundesliga, a także Liga Mistrzów.

Betfan i jego nowości

Przedstawiciele Betfan zapowiadają, że w ciągu 3-4 lat legalny bukmacher ma znaleźć się w gronie pięciu największych firm na polskim rynku. Widać, że śmiało kroczy w tym kierunku, co chwilę wprowadzając do swojej oferty zakładów ciekawe propozycje.

Zaczyna się już od Pakietu Pudziana, czyli bonusu powitalnego dla nowych graczy. Dzięki niemu można zyskać nawet 3000 zł, a po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego także zakład bez ryzyka o wartości 100 zł!

Betfan jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadził niedawno do swojej oferty sporty wirtualne od Playtech, czyli ultrarealistyczne gry wirtualne w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, jak piłka nożna, koszykówka, czy tenis. Uznanie wśród graczy zdobywają również zakłady na rozrywkę dostępne w Betfan.

Twoja opinia?

Widać, że Betfan robi naprawdę dużo, by przyciągnąć nowych klientów. Player BETS wydają się być kolejną ciekawą propozycją tego bukmachera. Dzisiaj kibice dużo wiedzą o swoich ulubionych piłkarzach, a taka oferta pozwala tę często bogatą wiedzę wykorzystać.

A jakie jest Twoje zdanie na temat Player BETS? Będziesz stawiał zakłady na dokonania pojedynczych zawodników czy wolisz tradycyjne zakłady na osiągnięcia drużynowe?

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Player BETS - zakłady na zawodników w Betfan

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Co to są Player BETS w Betfan?

  Player BETS to innowacyjna opcja zakładów bukmacherskich na zawodników występujących w meczach piłki nożnej. Dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w piłce nożnej, gracze mają dostęp do ogromnej ilości statystyk dotyczących nie tylko gry całej drużyny, ale także pojedynczych zawodników, co pozwala na obstawianie indywidualnych występów zawodników podczas meczów.

 • Jakie rozgrywki są dostępne w Player BETS w Betfan?

  Player BETS dostępne są dla takich rozgrywek jak: Premier League, La Liga, Serie A czy Bundesliga, a także Liga Mistrzów.

 • Czy Player BETS w Betfan są legalne w Polsce?

  Tak, Betfan jest legalnym bukmacherem działającym w Polsce z licencją Ministerstwa Finansów.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/player-bets

Oceń ten tekst