Player BETS - zakłady na zawodników w Betfan

Zakłady Player Bets w Betfan to innowacyjna opcja zakładów bukmacherskich na zawodników występujących w meczach piłki nożnej.

Ocena 3,77/5 | 302 głosy
bukmacher Betfan
legalny bukmacher w Polsce

Dzięki nowoczesnym technologiom stosowanym w piłce nożnej dziś praktycznie każdy kibic ma dostęp do ogromnej ilości statystyk. Dotyczą one nie tylko gry całej drużyny, ale także pojedynczych zawodników.

Te cenne informacje można wykorzystać od teraz w najnowszej propozycji od Betfan, czyli Player BETS.

Statystki indywidualne są dzisiaj niezwykle istotne i dopełniają one wskaźniki drużynowe, stanowiąc dla wielu graczy kompletną podstawę do analizy i typowania zakładów bukmacherskich. Doskonale pokazuje to przykład Roberta Lewandowskiego i Bayernu. Inna będzie ocena gry drużyny, a zupełnie inna polskiego supersnajpera, prawda?

Wiesz, że strzeli dwa gole? A może częściej asystuje?

U legalnych bukmacherów dużą popularnością cieszą się zakłady na strzelca gola, ilość bramek w meczu itd. Betfan wprowadził unikalną ofertę, pozwalającą obstawiać indywidualne występy zawodników podczas meczów – liczba strzelonych goli, wykonanych asyst czy podań. Player BETS to ponad 300 zakładów na spotkania takich rozgrywek, jak: Premier League, La Liga, Serie A czy Bundesliga, a także Liga Mistrzów.

Betfan i jego nowości

Przedstawiciele Betfan zapowiadają, że w ciągu 3-4 lat legalny bukmacher ma znaleźć się w gronie pięciu największych firm na polskim rynku. Widać, że śmiało kroczy w tym kierunku, co chwilę wprowadzając do swojej oferty zakładów ciekawe propozycje.

Zaczyna się już od Pakietu Pudziana, czyli bonusu powitalnego dla nowych graczy. Dzięki niemu można zyskać nawet 3000 zł, a po wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego także zakład bez ryzyka o wartości 100 zł!

Betfan jako pierwszy bukmacher w Polsce wprowadził niedawno do swojej oferty sporty wirtualne od Playtech, czyli ultrarealistyczne gry wirtualne w najpopularniejszych dyscyplinach sportowych, jak piłka nożna, koszykówka, czy tenis. Uznanie wśród graczy zdobywają również zakłady na rozrywkę dostępne w Betfan.

Twoja opinia?

Widać, że Betfan robi naprawdę dużo, by przyciągnąć nowych klientów. Player BETS wydają się być kolejną ciekawą propozycją tego bukmachera. Dzisiaj kibice dużo wiedzą o swoich ulubionych piłkarzach, a taka oferta pozwala tę często bogatą wiedzę wykorzystać.

A jakie jest Twoje zdanie na temat Player BETS? Będziesz stawiał zakłady na dokonania pojedynczych zawodników czy wolisz tradycyjne zakłady na osiągnięcia drużynowe?

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.