Lewandowski strzela 🚀 wygrywasz w promocji Betfan

Ocena 2.75/4 głosy

Rzuć wyzwanie i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji na kurs 100.0 na gola Lewandowskiego z Betisem! Tylko dla nowych graczy. Wpłać 40 zł i postaw swój pierwszy kupon SOLO za 2 zł na gola Lewego. Trafienie to 176 zł na Twoim koncie!💰 HURRA! Dołącz już teraz! 🎯

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Lewandowski strzela 🚀 wygrywasz w promocji Betfan

Bukmacher Betfan oferuje specjalną promocję dla nowych graczy, w której można postawić na gola Roberta Lewandowskiego w meczu z Realem Betis po kursie 100.0! Czas trwania promocji to od 30.01 do 01.02, a minimalny depozyt to 40 zł. Maksymalna stawka kuponu to 2 zł. Aby wziąć udział w promocji, trzeba otworzyć konto i wpłacić 40 zł, a następnie zagrać swój pierwszy kupon. Promocja jest dostępna tylko dla jednego kuponu i nie obejmuje kuponów zawartych za środki bonusowe. Zagrać można tylko po kursie 100.0 i nie jest dozwolone zawarcie zakładu przeciwnego.

Jeśli trafisz swój zakład, 176 zł trafi na Twoje konto główne! To fajna okazja, aby spróbować swoich sił w zakładach bukmacherskich i zyskać dodatkowe pieniądze. Przypomnij sobie, że promocja jest dostępna tylko dla nowych graczy i upewnij się, że przestrzegasz regulaminu promocji. Ciesz się meczem i powodzenia!

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/lewandowski-strzela-wygrywasz-promocji-betfan

Oceń ten tekst