Gry karciane w Betfan

Ocena 3.00/3 głosy

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Gry karciane w Betfan to zakłady na Poker, Wojnę i Blackjack. Graj na żywo w karty z krupierkami w Betfan i obstawiaj zakłady na znane gry karciane Pokera, Wojnę i Oczko.

Odbieram bonus! betfan bonus na karty

graj w karty z bonusem: poker | wojna | blackjack

Betfan to legalny bukmacher, który konsekwentnie realizuje strategię poszerzania swojej oferty o ciekawe zakłady. Tym nawiązał współpracę z TV BET, dzięki której gracze mogą zakładać się o wyniki w popularnych grach karcianych, takich jak poker, wojna czy blackjack.

 1. TV BET w Betfan – jak zagrać?
 2. Wojna - zakłady w Betfan
 3. PokerBET - zakłady na Pokera w Betfan
 4. 21 BET - zakłady na Blackjack w Betfan
 5. Ile można wygrać w TV BET?
 6. Jak dołączyć do gry w TV BET?
 7. Nasza opinia o TV BET w Betfan

Gracze Betfan z pewnością nie mogą narzekać na nudę. Bukmacher od początku zapowiadał, że będzie wprowadzał do oferty nietypowe lub niespotykane dotąd na polskim rynku zakłady, regularnie zaskakując graczy. Już teraz bukmacher Betfan zapewnia dostęp do szerokiego zakresu zakładów na rozrywkę, politykę, sektor mediów, show-biznes, a także wszelkie wydarzenia około-sportowe, które nie mieszczą się na rynkach dotyczących samych wyników czy elementów spotkań. To pozwala kibicom oderwać się nieco od typowych zakładów i wykazać się często bogatą wiedzą na temat swojej dyscypliny, klubu czy poszczególnych zawodników.

Teraz Betfan wprowadził do swojej oferty zakłady bukmacherskie na popularne gry karciane. To wynik współpracy z TV BET, jednym z wiodących światowych dostawców gier i loterii na żywo. Ta spółka z siedzibą na Cyprze jest jednym z liderów branży hazardowej. Jej partnerami są największe kasyna on-line, portale gamingowe, operatorzy telekomunikacyjni, a nawet korporacje finansowe oraz oczywiście legalni bukmacherzy.

Dlatego na stronie internetowej oraz w aplikacji bukmacherskiej Betfan pojawiła się nowa kategoria – Gry Karciane.

TV BET w Betfan – jak zagrać?

Aby skorzystać z oferty TV BET, wystarczy posiadać zarejestrowane konto w Betfan i dysponować środkami do postawienia zakładów. Jeśli jeszcze nie masz konta w Betfan, możesz je założyć w ciągu 2 minut. A wykorzystując kod promocyjny od Spryciarz otrzymasz wysoki bonus powitalny.

Wojna - zakłady w Betfan

Wojna - zakłady w Betfan na Wojnę

Pierwszą i zdecydowanie najpopularniejszą grą dostępną w Betfan w ramach TV BET jest wojna. To klasyczna gra karciana, której zasady zna każdy. A jeśli nie, to bukmacher służy krótką instrukcją, dzięki której po 30 sekundach wszystko stanie się jasne.

Do wojny w TV BET od Betfan wykorzystywana jest standardowa talia złożona z 52 kart. W czasie rozdania jedna trafia do gracza, a druga do krupiera. Oczywiście wygrywa ten, kto ma wyższą kartę. Jeśli w czasie gry obie strony otrzymają kartę z tą samą wartością (np. na stole pojawią się dwa króle czy asy), to mamy do czynienia z klasyczną wojną – sednem tej gry. Wówczas to rozdanie pozostaje bez zwycięzcy.

W wojnie w TV BET od Betfan gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na następujące zdarzenia:

 • wynik rozdania
 • kolor następnej karty
 • barwa następnej karty
 • dokładna wartość następnej karty
 • poniżej/powyżej.

PokerBET - zakłady na Pokera w Betfan

Drugą z dostępnych gier w TV BET jest Pokerbet. To równie popularna gra karciana, która stanowi podstawową część oferty większości serwisów z grami online. Zasady są takie same, jak w najbardziej znanej na świecie odmianie pokera, czyli Texas Holdem.

W pokerze w TV BET obowiązuje oczywiście klasyczna talia z 52 kartami. W trakcie gry następuje pięć rund (licytacja, preflop, flop, turn oraz river), podczas których gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na wybrane pozycje i kombinacje. Aby wygrać rozdanie, trzeba zebrać najsilniejszą kombinację spośród wszystkich graczy.

Zakłady na Poker w Betfan

W pokerze dostępnym w TV BET można obstawiać następujące zakłady bukmacherskie:

 • najbliższe oraz następne rozdanie kart
 • zakład na różne rozdania.

Pokerbet w Betfan można łączyć także z zakładami na inne gry z oferty TV BET. Dzięki temu gracze mają możliwość zawierania kuponów akumulowanych. W Polsce legalnie w pokera grać można niestety w niewielu miejscach, bukmacher Betfan oczywiście umożliwia taką legalną rozgrywkę.

21 BET - zakłady na Blackjack w Betfan

Trzecią i ostatnią grą dostępną w ramach oferty TV BET jest 21 BET. To jedna z najpopularniejszych gier karcianych na świecie, w Polsce występująca pod powszechną nazwą oczko. A w pokoju gier Betfan widnieje jako Blackjack.

Black - zakłady na Oczko w Betfan

W 21 BET gra odbywa się pomiędzy dwoma graczami. Ich karty leżą po lewej i prawej stronie krupiera. Ten na początku rozdaje dwie karty pierwszemu graczowi i przeciwnikowi. W przypadku, gdy żaden z uczestników nie otrzyma tzw. Złotego Punktu (czyli dwóch asów) w jednym rozdaniu lub któryś z nich posiada mniej niż 17 punktów, to krupier rozdaje po jednej karcie w każdej możliwej rundzie. Dzieje się tak aż do momentu, w którym jeden z graczy łącznie zbierze liczbę najbliższą 21 lub odpadnie po przekroczeniu tej wartości.

Krupier nie będzie mógł rozdać kart graczowi, jeśli posiada on już 17 lub więcej punktów. Maksymalna liczba rund w 21 BET to cztery. Aby wyłonić zwycięzcę, nie może być więcej rozdanych kart niż trzy. Celem gry karcianej 21 BET jest zdobycie większej liczby punktów niż przeciwnik, przy jednoczesnym nieprzekroczeniu liczby 21. Gdy jeden z graczy uzyska lub przekroczy liczbę 21, wówczas rozgrywkę wygrywa przeciwnik.

W 21 BET może również dojść do remisu. Dzieje się tak, jeśli obaj gracze będą mieli identyczną liczbę punktów, a każdy z osobna zdobędzie już co najmniej 17 punktów i żaden nie odpadnie.

W 21 BET w Betfan można obstawić zakłady bukmacherskie na:

 • wygraną poprzez posiadanie dwóch asów w pierwszej rundzie
 • wygraną poprzez liczbę kart
 • odpadnięcie jednego z graczy (uzyskanie przez niego ponad 21 punktów)
 • zwycięstwo ostateczną liczbą punktów.

Jak postawić zakład w TV BET od Betfan?

Obstawianie zakładu w TV BET jest bardzo proste. Wystarczy wybrać kategorię zakładu i wytypować wynik, a następnie wskazać kwotę stawki, za którą ma być postawiony kupon. To wszystko, wynik za kilka sekund!

Ile można wygrać w TV BET?

Wygrana w TV BET obliczana jest dokładnie tak samo, jak w przypadku klasycznych zakładów bukmacherskich w Polsce. Jest to iloczyn kursu i stawki pomniejszony o podatek od gier (wynikający z fatalnej ustawy hazardowej, wrr...), który wynosi 12%. Czyli np. jeśli gracz obstawi zakład o kursie 2.0 za 10 zł to wygrana będzie równa 17.60 zł, czyli 10 X 2.0 X 0.88.

Jak dołączyć do gry w TV BET?

Aby wejść do pokoju gier karcianych w Betfan, wystarczy na stronie lub w aplikacji mobilnej bukmachera wybrać kategorię TV BET. U góry dostępne są zakładki z dostępnymi grami na żywo, czyli poker, wojna oraz blacjack.

W każdej z gier po prawej stronie znajduje się menu gracza, czyli dokładnie objaśnienie zasad gry, poprzednie wyniki oraz samouczek Jak grać?.

Poniżej znajdują się wydarzenia z dostępnym zakładami, zakłady na wynik czy zwycięzcę. Po prawej stronie widać kupon, na którym umieszczone zostaną wybrane zakłady na gry TV BET. Tam gracz wybiera również stawkę i ostatecznie zatwierdza każdy zakład.

W centralnej części TV BET znajduje się player, w którym urocze krupierki prowadzą grę przy stole. Po kliknięciu zębatki można dostosować odtwarzacz do swoich preferencji, np. wyłączyć dźwięk, wybrać player na większym ekranie bądź otworzyć go w nowym oknie, wybrać jakość transmisji lub wyłączyć widok zakładów.

Krupierki w TV BET posługują się językiem angielskim, ale bez obaw. Wszystkie zakłady oraz instrukcje dostępne są w języku polskim, więc nawet bez znajomości angielskiego lub przy wyłączonym dźwięku można z powodzeniem obstawiać zakłady.

A do samej gry zachęca nikt inny, jak ambasador marki Betfan – Mariusz Pudzian Pudzianowski.

Nasza opinia o TV BET w Betfan

Betfan po raz kolejny potwierdził, że stale zamierza poszerzać swoją ofertę i jak najszybciej dołączyć do liderów branży bukmacherskiej w Polsce. Dlatego oprócz kategorii SPORT, LIVE, ESPORT i ROZRYWKA gracze mogą obstawiać teraz zakłady bukmacherskie w TV BET. To ciekawa opcja, która dla wielu typerów będzie atrakcyjnym urozmaiceniem standardowych zakładów sportowych, a dla innych możliwością wykazania się w swoich ulubionych grach karcianych.

Trzeba przyznać, że Betfan rzeczywiście stara się wychodzić poza utarte schematy i idzie mu to bardzo dobrze. Już teraz postrzegany jest jako legalny bukmacher z jedną z najbardziej zróżnicowanych oferty na rynku, a przy tym zapewniający wiele ciekawych zakładów na kategorie pozasportowe (ROZRYWKA). Dotychczasowe działania i sukcesy Betfan każą domniemywać, że i tym razem bukmacher odpowiednio rozpoznał potrzeby graczy i udostępnił nową kategorię, która również zyska sporą popularność. Naszym zdaniem współpraca Betfan z profesjonalną firmą, jaką niewątpliwie jest TV BET, to świetny krok bukmachera.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Gry karciane w Betfan

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czy w ofercie Betfan znajdę zakłady na gry karciane?

  Tak, Betfan wprowadził do swojej oferty zakłady na popularne gry karciane, takie jak Poker, Wojnę i Blackjack.

 • Czy mogę grać na żywo z krupierkami w Betfan?

  Tak, Betfan oferuje możliwość gry na żywo z krupierkami w grach karcianych.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/gry-karciane-tvbet

Oceń ten tekst