Betfan z nowymi funkcjonalnościami w aplikacji - graj komfortowo i śledź wyniki na żywo!

Ocena 3.00/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Bukmacherzy z roku na rok wzbogacają swoje aplikacje mobilne o nowe funkcjonalności, które mają ułatwić użytkownikom obstawianie i zapewnić jeszcze większy komfort korzystania z platformy. Ostatnio Betfan wprowadził w swojej aplikacji mobilnej wiele nowości, które mają usprawnić i ułatwić graczom obstawianie zakładów bukmacherskich.

Jedną z najważniejszych nowości w Betfan jest nowy widok w bonusach i freebetach. Dzięki temu gracze otrzymują jasne i klarowne informacje dotyczące zasad obrotu danego bonusu lub freebeta. Przykładowe zasady obrotu prezentowane są na screenie, co pozwala na jeszcze łatwiejsze zrozumienie warunków oferty.

Aplkacja Betfan update

Kolejną funkcjonalnością, która z pewnością zainteresuje graczy, jest wyświetlanie wyników na żywo dla trwających meczów, bez potrzeby korzystania z innych aplikacji czy stron internetowych. Wystarczy kliknąć na dany kupon, a już można śledzić wynik meczu. To ułatwienie z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy nie lubią przegapić żadnego momentu swojego ulubionego meczu.

Betfan nie zapomniał również o opcji Cashout, która staje się coraz bardziej popularna wśród graczy. Teraz przy każdym zdarzeniu objętym tą opcją pojawia się pomarańczowa ikonka, co pozwala na jeszcze łatwiejsze i szybsze zorientowanie się, co można zagrać z opcją Cashout.

Oczywiście to nie wszystkie nowości wprowadzone w aplikacji mobilnej Betfan. Wiele innych usprawnień z pewnością wpłynie na jeszcze lepszą intuicyjność oraz komfort korzystania z platformy. Gorąco zachęcamy do pobrania najnowszej wersji aplikacji Betfan i przetestowania wszystkich nowości.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/betfan-nowymi-funkcjonalnosciami-aplikacji-graj-komfortowo-sledz-wyniki-zywo

Oceń ten tekst