Poradnik typera

Obstawiać zakłady bukmacherskie może każdy, jednak systematycznie wygrywanie pieniędzy u bukmachera jest trudniejsze niż większości ludzi się wydaje. Bukmacherzy to nie są instytucje dobroczynne rozdające darmowe pieniądze tylko wielkie firmy zarabiające na ludzkiej chciwości i słabości.

Aby móc wygrywać z bukmacherami musisz się odpowiednio przygotować, poznać wiedzę teoretyczną, nauczyć się panować nad swoimi emocjami, analizować i wyciągać wnioski, dobrać odpowiednią strategię.

W poniższych poradnikach postaramy przygotować Cię do walki z bukmacherami, tak aby Twoje typowanie było skuteczne i przynosiło zysk. Każdy typer powinien zapoznać się z poniższymi artykułami.

Jeżeli w naszym poradniku bukmacherskim brakuje jakiegoś ważnego, ciekawego tematu z zakresu zakładów bukmacherskich to daj nam znać. Napisz temat poradnika i przedstaw skrótowo zagadnienia, które miałby objąć.

Piłka nożna i dolary
W zakładach bukmacherskich potrzebna jest teoria i strategia.

 

Poznaj bukmachera
Poznaj bukmachera

Dowiedz się jak wybrać dobrego bukmachera i na co zwracać uwagę, na czym polega weryfikacja konta i czy warto korzystać z promocji i bonusów bukmacherskich.

ABC obstawiania
ABC obstawiania

Obstawianie zakładów dla zabawy jest proste, wygrywanie i osiąganie regularnego zysku jest już trudniejsze. Dowiedz się jak skutecznie typować u bukmachera.

Dyscypliny sportowe
Dyscypliny sportowe

Każda dyscyplina sportowa ma inne zasady i reguły. Podobnie jest w typowaniu - każdy sport posiada specyficzne elementy na które należy zwrócić uwagę przy analizie meczu.

Zakłady a prawo
Zakłady a prawo

Poznaj aspekty prawne w zakładach bukmacherskich. Stare porzekadło brzmi "nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania".

Strategia
Strategia

Odpowiednia strategia to oręż nie do przecenienia w walce o pieniądze z bukmacherami. Poznaj dlaczego dobry system bukmacherski i żelazna zasady typowania są kluczem do sukcesu.

Świat zakłądów
Świat zakładów bukmacherskich

Poznaj jak wygląda świat zakładów bukmacherskich i hazardu. Opisujemy ciekawe historie, przybliżamy niesamowite sylwetki ludzi, którzy dorobili się fortuny na zakładach.

Narzędzia bukmacherskie
Narzędzia bukmacherskie

Skorzystaj z naszych narzędzi bukmacherskich. Bukmacherka opiera się na matematyce, dzięki kalkulatorom bukmacherskim i automatycznym wyliczeniom zaoszczędzisz sporo czasu.

Archiwum
Archiwum

Archiwum starych, zdezaktualizowanych artykułów i aktualności. Możesz przeglądać archiwalne promocje bukmacherskie.

Promocje bukmacherskie


Totolotek Totolotek 1000 zł
4
Fortuna Fortuna 1130 zł
4,5
STS STS 1200 zł
3,5
PZBUK PZBUK 500 zł
2,5
eToto eToto 1040 zł
4
TOTALbet TOTALbet 500 zł
3
LVbet LVbet 1500 zł
2,5