Betfan opinie i informacje

Ocena 2,94/5 | 50 głosów
 • Bonus od depozytu 3100 zł
 • Zakład bez ryzyka 100 zł (kod: BETFAN)
 • Atrakcyjna promocja „bez podatku”
 • Legalny bukmacher w Polsce
 • Dopracowana strona internetowa i świetna oferta zakładów
 • E-sport, rozrywka i niskie ligi polskie

Betfan
ocena
3/5 3
Odbierz bonus 3100

Betfan to nowy polski legalny bukmacher. Zachęca graczy szeroką ofertą zakładów oraz wysokim bonusem startowym 3000 zł.

Bukmacher Betfan wystartował w dniu 25 kwietnia 2019. Wcześniej, w dniu 29 października 2018 uzyskał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć internet na terytorium Polski.

Bukmacher Betfan należy do polskiej spółki Betfan sp. z o.o. posiada stronę internetową pod adresem betfan.pl. W chwili obecnej nie planuje otwierać placówek stacjonarnych.

Nie grasz. Nie wygrasz!” – takie jest hasło promocyjne bukmachera Betfan. Co prawda, dodalibyśmy do niego jeszcze słowo „Nie grasz racjonalnie. Nie wygrasz!” ale ciężko się z nim nie zgodzić.

Serwis internetowy Betfan prezentuje się bardzo dobrze – interfejs bukmachera jest czytelny i przejrzysty. Kolorystyka zielono-żółta jest przyjemna dla oka i zachęca do korzystania z serwisu.

W trakcie pierwszych miesiącach działania, przeglądania oferty dostępnych zakładów, rejestracji, logowania, weryfikacji konta gracza i zawierania pierwszych zakładów nie napotkaliśmy żadnych problemów technicznych. Jak widać właściciele Betfan wyciągnęli wnioski z falstartu PZBuK i należycie dopracowali serwis internetowy swojego bukmachera.

Obecnie bukmacher Betfan nie posiada ambasadorów, nie jest też sponsorem żadnych klubów sportowych. Ta sytuacja z pewnością się wkrótce zmieni, gdyż nawet z najlepszą ofertą zakładów bez odpowiedniego marketingu, Betfan nie zdobędzie popularności na rynku.

Betfan posiada funkcję zamknięcia zakładu przed czasem (Cash-Out), sprawnie działającą wyszukiwarkę zakładów, umożliwia szybkie obstawianie zakładów poprzez konto tymczasowe.

Warto podkreślić, że Betfan jest spółką wyłącznie z polskim kapitałem, co wyróżnia ją na tle konkurencji. To właśnie z od niej wywodzą się ludzie zarządzający nowym bukmacherem. Prezes zarządu, Piotr Sienkiewicz, wcześniej piastował podobne funkcje w firmach forBET i Totolotek. Współpracował tam także z Grzegorzem Kiczko i Jarosławem Muszyńskim. Dziś pierwszy z nich odpowiada w Betfan za działalność operacyjną, a drugi jest szefem działu IT. Know-how, którym niewątpliwie dysponują, pozwala domniemywać, że bukmacher Betfan szybko znajdzie się w czołówce branży w Polsce. Ale o tym będzie można przekonać się za jakiś czas.

Zakłady bukmacherskie w Betfan

Oferta zakładów Betfan prezentuje się wręcz wyśmienicie. Do obstawiania dostępnych jest około 40 dyscyplin sportowych – od najpopularniejszych typu piłka nożna, tenis ziemny, hokej na lodzie czy siatkówka, poprzez niezwykle popularny w Polsce żużel i e-sport aż po niszowy golf, rugby czy snooker.

Z oferty zadowoleni powinni się czuć fani sportów amerykańskich. Każdy mecz NBA posiadaj około 100 dostępnych zakładów do zawarcia, futbol amerykański i baseball 70 a ligi hokeja na lodzie NKL i AHL w okolicach 50.

Tak jak przewidywaliśmy, aby przypodobać się polskim typerom, Betfan duży nacisk położył na niższe polskie ligi piłki nożnej. W ofercie bukmachera znajdziemy zakłady nawet na mecze Ligi Okręgowej - czyli 6 klasę rozgrywek piłki nożnej w Polsce. W lidze okręgowej grają drużyny o wpadających w ucho nazwach Tygrys Huta Mińska, Sokół Serock czy Zachód Sobótka.

Strona główna Betfan Oferta zakładów na mecz w Betfan Wizualizacja meczu i zakłady na żywo STS

Z rzeczy wartych uwagi możemy jeszcze zaznaczyć bogatą ofertę zakładów na:

 • e-sport (Counter Strike, DOTA, Hearthstone, King of Glory, League of Legends, NBA2K, Overmatch, Rocket League, StarCraft). Dotychczasowemu liderowi segmencie sportów elektronicznych jakim jest TOTALbet przybył niezwyle mocny konkurent.

 • Rozrywka - w Betfan dostępnych jest wiele ciekawych zakładów okołosportowych (Iga Świątek, Huber Hurkacz, Rafał Majka, Prezes PZPN), mocno obsadzona jest polityka (polska, europejska i USA), show biznes (Gra o tron, Batman, James Bond, Radosław Majdan) i wydarzenia kulturalno-medialne (Big Brother, Taniec z gwiazdami, Agent Gwiazdy, Eurowizja).

  Betfan jako jedyny bukmacher dla Polaków oferuje zakłady na rynki waluty (notowania walut EUR/USD, EUR/PLN) i finansowe (poziom warszawskiego indeksu giełdowego WIG20). W Betfan obstawiać można nawet średnią temperaturę i opady deszczu w największych miastach Polski.

Oferta zakładów na żywo jest dobra. Miłośnicy obstawiania live powinni być usatysfakcjonowani. Zakłady na żywo dobrze pokrywają ofertę zakładów przedmeczowych. Niestety w Betfan nie udostępnia transmisji telewizyjnej wydarzeń, nie ma też boiskowych przebiegu wydarzeń bioskowych. Brak też szybkich rynków.

To niesamowite, że zaraz na starcie Betfan pod względem szerokości oferty od razu dołączył do liderów polskiego rynku czyli Fortuny, STS i TOTALbet. W ofercie brakuje sportów wirtualnych – jednak to żadna ujma tym bardziej, że wirtualne pseudo-sporty to zwykły hazard.

Marża a zakłady zakładów znajduje się w okolicy standardu na polskim rynku i waha się w przedziale 5-9%. Kursy w Betfan z powodzeniem można podnieść dzięki świetnej promocji "Bez podatku do 20% ekstra" o czym piszemy niżej.

Rodzaje zakładów w Betfan

Bukmacher oferuje trzy rodzaje zakładów:

 • zakłady pojedyncze - użytkownik może obstawić wynik jednego wybranego zdarzenia
 • zakłady wielokrotne – użytkownik może jednocześnie obstawić rezultat wielu zdarzeń
 • zakłady systemowe – użytkownik może obstawić wynik kilku zdarzeń wraz ze wskazaniem określonego systemu

Konto tymczasowe w Betfan

Bukmacher oferuje możliwość utworzenia BETkonta – czyli konta tymczasowego z ograniczoną funkcjonalnością. W przypadku tego rozwiązania występuje limit w postaci maksymalnej stawki zakładu oraz braku możliwości wypłat ewentualnych wygranych. Maksymalna kwota zawartych zakładów wynosi łącznie 5000,00 zł (słownie: pięć tysięcy).

Wypłata jakichkolwiek środków zgromadzonych na BETkoncie tymczasowym (tj. dokonanych wpłat i uzyskanych wygranych) jest możliwa wyłącznie po zmianie statusu konta tymczasowego na BETkonto pełne.

Cashout w Betfan

Cash Out to dosyć popularne rozwiązanie wśród bukmacherów. Pozwala zamknąć kupon jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich zdarzeń. Cash Out możliwy jest zarówno dla kuponów pojedynczych jak i wielokrotnych, ale nie systemowych. O funkcji cashout szerzej piszemy w artykule Cash-out / Zamknij zakład

Oczywiście, kwota wygranej dostępna w opcji Cash Out będzie niższa od pierwotnie zakładanej sumy. Jednak zyskujesz możliwość odebrania jej części nawet w przypadku późniejszego niekorzystnego dla Twojego kuponu rezultatu.

Cash Out oferowany przez Betfan ma jednak kilka istotnych warunków:

 • Usługa nie jest dostępna dla kuponów zagranych za środki bonusowe.
 • Maksymalna kwota możliwa do wypłaty przy pomocy usługi Cashout wynosi 2279,99 zł.
 • Usługa Cashout jest aktywna tylko w przypadku, gdy kwota wypłaty jest wyższa od stawki kuponu, którego dotyczy.
 • Usługa Cashout może być oferowana, gdy wszystkie zdarzenia na kuponie spełniają jeden z dwóch warunków:
  • żadne ze zdarzeń na kuponie nie jest przegrane
  • każdy z wybranych zdarzeń na kuponie ma dostępny do typowania kurs w ofercie przedmeczowej lub live.

Bonusy i promocje w Betfan

W ofercie bukmachera gracze znajdą kilka rodzajów promocji. Oprócz standardowego bonusu powitalnego dla nowych graczy są również inne korzyści, a Betfan z pewnością będzie kierował do klientów promocje tymczasowe czy okolicznościowe.

Pakiet powitalny bonus 3100 zł

Nowych graczy Betfan przyciąga atrakcyjnym bonusem powitalnym „Mega Pakiet 3000”. W tym bonusie w trakcie 3 pierwszych depozytów zyskać można łącznie aż 3000 zł oraz zakład bez ryzyka 100 zł.

Mega pakiet – bonus powitalny w Betfan

Zakład bez ryzyka 100 zł

Dodatkowo, dzięki naszemu kodowi promocyjnemu BETFAN nowi gracze Betfan otrzymają zakład bez ryzyka w kwocie 100 zł. Łącznie w bonusie powitalnym Betfan zyskać można aż 3100 zł.

Bonus 3000 zł rozdzielony jest na 3 depozyty. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak krok po kroku przebiega proces uzyskania i odebrania bonusu powitalnego w Betfan. Dla pierwszego depozytu należy przejść wszystkie punkty, w drugim i trzecim należy powtórzyć punkty 3-11.

Bonus 3000 zł w Betfan krok po kroku:

 1. Przejdź do serwisu Betfan i zarejestruj się.
 2. W trakcie procesu rejestracji, w drugim kroku zaznacz opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny” oraz wpisz kod promocyjny BETFAN. Kod promocyjny uprawni Cię do otrzymania zakładu bez ryzyka w kwocie 100 zł.
 3. Wpłać pieniądze na konto. Minimalna kwota depozytu to 20 zł.
 4. Postaw zakład bez ryzyka na kupon akumulowany składający się z minimum dwóch zdarzeń o łącznym kursie co najmniej 2.00.
 5. Aby aktywować bonus wykonaj 1-krotny obrót kwoty depozytu po kursie 2.00. Obrót musi być wykonany w co najmniej dwóch różnych zakładach SOLO lub AKO. Akceptowane są zakłady na żywo oraz zakłady 2-drogowe.
 6. Natychmiast po wykonaniu obrotu aktywacyjnego bonus zostanie automatycznie dopisany do salda bonusowego. Wartość kwotowa bonusu na saldzie bonusowym wyniesie:
  • 10% depozytu dla pierwszego depozytu, maksymalnie 150 zł dla depozytu 1500 zł,
  • 8% depozytu dla drugiego depozytu, maksymalnie 100 zł dla depozytu 1250 zł,
  • 5% depozytu dla trzeciego depozytu, maksymalnie 50 zł dla depozytu 1000 zł.
  Po aktywacji bonusu możesz wypłacić kwotę depozytu. Możesz też zostawić depozyt na koncie bukmachera i przy każdym zakładzie decydować czy ma być zawarty z salda głównego czy z salda bonusowego.
 7. Kwoty procentowe 10%, 8%, 5% są celowo obniżone z 100%, 80%, 50% po to aby zminimalizować 12-procentowy podatek od każdego zakładu narzucony przez ustawę hazardową. Jest to celowy zabieg bukmachera minimalizujący wysokość płaconego przez niego podatku. (w przypadku obstawiania kwotą bonusu bukmacher sam musi zapłacić podatek gdyż nie może pobierać go od gracza gdyż gracz obstawia bonusowymi pieniędzmi bukmachera) Po spełnieniu warunków obrotu przy transferze pieniędzy z salda bonusowego do salda głównego kwota jaką zgromadził gracz zostanie pomnożona × 10.
 8. Dokonaj 5-krotnego obrotu kwotą bonusu na saldzie bonusowym. Każdy z zakładów musi być kuponem akumulacyjnym i posiadać minimum 3 zdarzenia o kursie co najmniej 1.20 każdy. Dodatkowo całkowity kurs kuponu musi wynosić co najmniej 2.00.
 9. Zakłady anulowane, zamknięte przed czasem lub mające datę rozliczenia po terminie ważności bonusu, nie liczą się do obrotu.
 10. Termin wykonania obrotu wynosi 50 dni od momentu przyznania bonusu. Po tym czasie saldo bonusowe zostanie wyzerowane.
 11. Po wypełnieniu obrotu następuje automatyczny transfer środków z salda bonusowego na główne. Kwota jaka pozostanie na saldzie bonusowym zostanie pomnożona × 10 i przeniesiona do salda głównego. Maksymalna kwota wygranej na saldzie bonusowym wynosi 10 000 zł, w takim wypadku przy transferze na saldo główne gracz uzyska 100 000 zł.
 12. Kwota z salda głównego może być wypłacona.

Nasza opinia o bonusie Betfan

Przede wszystkim trzeba napisać, że bonus powitalny Betfan jest trudny do zrozumienia. O ile rozbicie bonusu na trzy pierwsze depozyty powinno być zrozumiałe dla wszystkich, o tyle dwukrotny wymóg obrotu i 10-krotne zmniejszenie kwoty bonusu na saldzie bonusowym i późniejsze „powiększenie wygranej” po spełnieniu warunków – może sprawić trudności nawet doświadczonym typerom.

Na wyróżnienie zasługuje bardzo wysoka kwota bonusu 3000 zł to najwyższy kwotowo bonus na polskim rynku. Procentowo jest już gorzej. Pierwszy depozyt daje bonus w wysokości 100% depozyt, drugi depozyt 80% a trzeci tylko 50%. Przy trzech wpłatach w wysokości 1500 zł + 1250 zł + 1000 zł maksymalny łączny bonus jaki gracz może uzyskać to tytułowe 3000 zł czyli 80% depozytu.

Warunki obrotu bonusem jak na realia polskich bukmacherów są wysokie. Marketingowym zabiegiem bukmacher przedstawia 5-krotny, jednak w rzeczywistości wymagany jest 6-krony obrót gdyż po wpłacie aktywować bonus należy najpierw 1-krotnie obstawić depozytem. Obrót efektywny w Betfan wynosi 6.5 co niestety nie jest dobrym wynikiem.

Kurs obrotu 2.00 nie akceptowalny, jednak sporym minusem jest wymóg zawarcia 3 zdarzeń na kuponie liczącym się do obrotu.

Podsumowując opinię o bonusie – marketingowo brzmi bardzo dobrze, jednak patrząc na jego parametry – jest słaby. Dużo lepiej wypadają oferty powitalne Fortuny, Totolotka czy Milenium.

Bez podatku do 20% ekstra

W promocji „bez podatku” gracz może podnieść kurs kuponu akumulacyjnego co przekłada się na wyższą potencjalną wygraną. Jest to standardowa promocja, w której w zakładach akumulowanych bukmacher rezygnuje z części marży na rzecz typera.

Stwórz kupon z co najmniej 2 zdarzeniami o kursie łącznym 2.00 lub wyższym. Betfan zmieni współczynnik takiego kuponu z 0.88 na 1.00 niwelując tym samym 12% podatek. Dzięki temu potencjalna wygrana automatycznie wzrośnie o 14%.

Promocja Betfan „bez podatku” jest atrakcyjna gdyż aby zyskać 14% (równowartość podatku) wyższą wygraną wystarczy zestawić ze sobą do kuponu AKO tylko 2 zakłady.

Promocja bez podatku Betfan

Radar365

Radar365 to nazwa cyklu promocji i bonusów dla stałych graczy Betfan. Przez cały rok na każdy dzień tygodnia bukmacher przygotowuje dla graczy promocyjną ofertę specjalną. Szczegóły promocji nie są znane z wyprzedzeniem, aby poznać bonus na dziś należy odwiedzić stronę bukmachera.

Promocje w Radar365 mogą być przygotowywane indywidualnie dla konkretnego gracza lub dostępne dla wszystkich użytkowników bukmachera. Przykładowa promocja to #TaśmaNaWeekend czyli bonus 100 zł dla zakładów akumulowanych. Śladem PZBUK bukmacher Betfan stawia na indywidualne, spersonalizowane promocje i oferty specjalne dopasowane pod konkretnego gracza.

Kto stoi za Betfan?

Prezesem Zarządu spółki Betfan sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, który z branżą zakładów bukmacherskich związany jest od 2006 roku.

Doświadczenie branżowe prezesa budzi podziw:

 • 2016-2018 rok - Pełnił funkcję dyrektora do spraw marketingu w forBET.
 • 2013-2016 rok - Związany z Totolotek SA w którym odpowiedzialny był za szeroko pojęte działania marketingowe (program partnerski, programy lojalnościowe, działania seo i social media).
 • 2006-2012 rok - Związany z bukmacherem Sportingbet jako specjalista od reklamy i programu partnerskiego.

W radzie nadzorczej Betfan zasiadają: Jarosław Chałas, Renata Chałas, Mikołaj Chałas.

Spółka Betfan sp. z o.o. w całości należy do innej polskiej spółki Newbet sp. z o.o. a ta należy do Chałas i wspólnicy-inwestycje sp. z o.o. której ostatecznym właścicielem jest członek rady nadzorczej Betfan sp. z o.o. pan Jarosław Chałas.

Analizując powiązania właścicielskie kolejnych firm dochodzimy do faktu, że za bukmacherem Betfan stoi właśnie biznesmen pan Jarosław Chałas. Cieszy fakt, że za bukmacherem stoi polski kapitał.

Kim jest Jarosław Chałas? Prowadzi on dużą kancelarię prawniczą Chałas i wspólnicy (chwp.pl) świadczącą usługi prawne dla firm prowadzących biznes w Polsce, Ukrainie i Kazachstanie. CHWP specjalizuje się w doradztwie prawnym, podatkowym, finansowym i usługach księgowych. Pan Jarosław zasiada też w zarządzie kilku innych spółek.

Jest też współwłaścicielem Maguire Sport Agency (maguiresport.pl) - firmy która zajmuje się szeroką pojętą agencyjną obsługą sportowców. Wśród klientów widać znane nazwiska ze świata sportu m.in. Adam Kszczot, Marcin Możdżonek, Sławomir Peszko, Paweł Zagumny. Ciekawe czy któryś z nich zostanie w przyszłości ambasadorem marki Betfan.

Trzeba przyznać, że bukmacher Betfan o sprawy prawno-finansowe i marketingowe martwić się nie musi.

Betfan mobile

Pod adresem m.betfan.pl bukmacher posiada w pełni funkcjonalną mobilną wersję swojej strony internetowej. Z poziomu strony dla urządzeń przenośnych gracz ma dostęp do wszystkich funkcjonalności dostępnych w wersji na komputer.

Betfan nie posiada jeszcze natywnej aplikacji na telefony. Posiadanie własnej aplikacji do obstawiania jest standardem wśród legalnych bukmacherów. Podejrzewamy, że w niedługiej przyszłości udostępni dedykowane aplikacje na systemy iOS i Android.

Wpłaty i wypłaty

Betfan akceptuje wpłaty następującymi bezpiecznymi metodami płatności. Minimalna kwota depozytu to 1 zł:

 • Przelewy24 (wpłata natychmiastowa)
 • Karta kredytowa/debetowa (wpłata natychmiastowa)
 • BLIK (wpłata natychmiastowa)

Wypłata środków możliwa jest jedynie dla Betkonta pełnego. Pierwsza wypłata wymaga dodatkowej weryfikacji, która trwa do 48 godzin. Wypłat można dokonywać tylko za pomocą serwisu Przelewy 24. Betfan gwarantuje szybkie dostarczenie pieniędzy na konto bankowe użytkownika – 97% wypłat dostarczanych jest w 15 minut. Usługa realizowana jest 7 dni w tygodniu od 07:00 do 23:00. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł.

Zarówno za wpłaty, jak i wypłaty Betfan nie pobiera żadnych prowizji. Lista 19 banków obsługujących szybkie płatności dostępna jest na stronie Betfan.

Kontakt i pomoc

Konsultanci Betfan pracują każdego dnia w godzinach 9:00 - 23:00. Kontakt z biurem obsługi gracza Betfan możliwy jest poprzez:

 • e-mail: bog@betfan.pl,
 • live chat na żywo z BETagentem,
 • infolinię: +48 22 125 50 50.

BETFAN Sp. z o.o. ul. Śmiała 26 01-523 Warszawa
KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041

Adres biura: al. Jerozolimskie 96 (Budynek Equator II)
00-807 Warszawa
biuro@betfan.pl

Media społecznościowe

Betfan jest stale aktywny w mediach społecznościowych. Dzięki profilom użytkownicy mogą dowiedzieć się o najnowszych promocjach, ofertach specjalnych w Betfan i wynikach najciekawszych wydarzeń sportowych. Zgodnie z hasłem bukmachera nie brakuje również treści humorystycznych i rozrywkowych, jak memy czy zabawne komentarze.

Stałym cyklem jest natomiast autorski format wideo #KwiecieńPlecień. Prowadzącą jest Kinga Kwiecień – była dziennikarka redakcji TVP Sport, a obecnie także media manager Betfan. W programie przedstawia najatrakcyjniejsze zakłady z oferty bukmachera, ale także wywiady i relacje zza kulis ciekawych wydarzeń w Polsce.

Bukmacher Betfan jest aktywny na portalach społecznościowych Facebook, Youtube, Twitter, Instagram.

Nasza opinia o Betfan

Musimy przyznać, że Betfan mocno ruszył na podbój polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Dopracowany serwis internetowy, świetna oferta zakładów oraz wysoki bonus powitalny 3100 zł – to wszystko może przełożyć się na sukces bukmachera.

Zobaczymy jak Betfan będzie traktował graczy, czy będzie limitował wygrywające osoby, jaką będzie stosował politykę bonusową. Pomimo dobrego startu, oczywiście widać jeszcze obszary do poprawy i rozbudowy. Przydał by się bonus bez depozytu oraz większa liczba promocji lojalnościowych dla stałych graczy. Przydały by się też live streaming do zakładów na żywo.

Betfan wydaje się bardzo ciekawą opcją na rynku bukmacherskim. Powinni docenić go przede wszystkim ci gracze, którzy od bukmachera oczekują czegoś więcej, niż tylko możliwość obstawiania zakładów. Rozrywki, sporej dawki humoru. Obserwując kanały Betfana w mediach społecznościowych rzeczywiście można poczuć lifestylowy klimat i niesztampowy sposób komunikacji z graczami. Dlatego dziwi jedynie fakt, że do takiej formy i treści bukmacher stosuje w niektórych miejscach hasło: nie grasz, nie wygrasz. Przyznacie, że mało nowatorskie i zaskakujące, jak na firmę, która chcę się mocno wyróżnić swoim przekazem. Ale to tylko szczegół. Reszta wydaje się spójna, a stali gracze z pewnością zaobserwują rozwój marki.

Da się zauważyć, że firma budowana jest w nowoczesnym modelu. Betfan stara się być możliwie blisko użytkowników, skracać dystans. Po otrzymaniu feedbacku i weryfikacji poziomu zadowolenia będzie modyfikować swoje działania, by wciąż być atrakcyjnym dla graczy. Pokazuje to choćby zastosowanie personalizacji swojej oferty – to kolejny element świadczący o obcowaniu z firmą na miarę XXI wieku.

W ciągu 3-4 lat chcemy znaleźć się w gronie pięciu największych licencjonowanych firm bukmacherskich w Polsce – ogłosili przedstawiciele Betfan zaraz po wejściu na rynek. Zachęcamy Was, abyście wspólnie z nami obserwowali poczynania bukmachera i jego rozwój. Możecie być pewni, że na spryciarz.com przyglądamy się im uważnie.

Zarejestruj się w Betfan

Betfan

Bukmacher Betfan posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. Betfan w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. Ponoc w marcu startuja, wyglada na to ze szybciej niz Betclic, ktory dostal licencje miesiac wczesniej

  • Link
 2. Nie sprawdziły się wcześniejsze informacje, jednak na stronie widać że zaczęło się coś dziać i ostro rekrutują nowych pracowników czyli start niebawem.

  • Link
 3. No i wystartowali, co ciekawe biorą podatek na siebie przy minimum 2 zdarzeniach na kuponie i kursie łącznym 2.0

  • Link
 4. Dawno nikt tu nic nie pisał o Betfanie, a warto, bo już trochę czasu minęło od startu.

  Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman.

  Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :)

  Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas.
  Więc daje 4/5

  • Link

Dodaj swoją opinię o Betfan

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Betfan są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w Betfan konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 3100 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem Betfan to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z Betfan to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera Betfan wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 2,94/5 | 50 głosów

Posiadasz konto w Betfan? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o Betfan innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Betfan z innymi typerami.

Powiększ pole
Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski