Betfan opinie i informacje

Ocena 2,98/5 | 44 głosy
 • Bonus powitalny 3000 zł
 • Atrakcyjna promocja „bez podatku”
 • Świetna oferta zakładów
 • Legalny bukmacher w Polsce
 • Dopracowana strona internetowa
 • E-sport, rozrywka i niskie ligi polskie

Betfan
ocena
2/5 2
Odbierz bonus 3000

Betfan to nowy polski legalny bukmacher. Zachęca graczy szeroką ofertą zakładów oraz wysokim bonusem startowym 3000 zł.

Bukmacher Betfan wystartował w dniu 25 kwietnia 2019. Wcześniej, w dniu 29 października 2018 uzyskał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć internet na terytorium Polski.

Bukmacher Betfan należy do polskiej spółki Betfan sp. z o.o. posiada stronę internetową pod adresem betfan.pl. W chwili obecnej nie planuje otwierać placówek stacjonarnych.

Nie grasz. Nie wygrasz!” – takie jest hasło promocyjne bukmachera Betfan. Co prawda, dodalibyśmy do niego jeszcze słowo „Nie grasz racjonalnie. Nie wygrasz!” ale ciężko się z nim nie zgodzić.

Serwis internetowy Betfan prezentuje się bardzo dobrze – interfejs bukmachera jest czytelny i przejrzysty. Kolorystyka zielono-żółta jest przyjemna dla oka i zachęca do korzystania z serwisu.

W trakcie pierwszych testów serwisu, przeglądania oferty dostępnych zakładów, rejestracji, logowania, weryfikacji konta gracza i zawierania pierwszych zakładów nie napotkaliśmy żadnych problemów technicznych. Jak widać właściciele Betfan wyciągnęli wnioski z falstartu PZBuK i należycie dopracowali serwis internetowy swojego bukmachera.

Obecnie bukmacher Betfan nie posiada ambasadorów, nie jest też sponsorem żadnych klubów sportowych. Ta sytuacja z pewnością się wkrótce zmieni, gdyż nawet z najlepszą ofertą zakładów bez odpowiedniego marketingu, Betfan nie zdobędzie popularności na rynku.

Betfan posiada funkcję zamknięcia zakładu przed czasem (Cash-Out), sprawnie działającą wyszukiwarkę zakładów, umożliwia szybkie obstawianie zakładów poprzez konto tymczasowe.

Zakłady bukmacherskie w Betfan

Oferta zakładów Betfan prezentuje się wręcz wyśmienicie. Do obstawiania dostępnych jest około 30 dyscyplin sportowych – od najpopularniejszych typu piłka nożna, tenis ziemny, hokej na lodzie czy siatkówka, poprzez niezwykle popularny w Polsce żużel i e-sport aż po niszowy golf, rugby czy snooker.

Z oferty zadowoleni powinni się czuć fani sportów amerykańskich. Każdy mecz NBA posiadaj około 100 dostępnych zakładów do zawarcia, futbol amerykański i baseball 70 a ligi hokeja na lodzie NKL i AHL w okolicach 50.

Tak jak przewidywaliśmy, aby przypodobać się polskim typerom, Betfan duży nacisk położył na niższe polskie ligi piłki nożnej. W ofercie bukmachera znajdziemy zakłady nawet na mecze Ligi Okręgowej - czyli 6 klasę rozgrywek piłki nożnej w Polsce. W lidze okręgowej grają drużyny o wpadających w ucho nazwach Tygrys Huta Mińska, Sokół Serock czy Zachód Sobótka.

Strona główna Betfan Oferta zakładów na mecz w Betfan Wizualizacja meczu i zakłady na żywo STS

Z rzeczy wartych uwagi możemy jeszcze zaznaczyć bogatą ofertę zakładów na:

 • e-sport (Counter Strike, DOTA, Hearthstone, King of Glory, League of Legends, NBA2K, Overmatch, Rocket League, StarCraft). Dotychczasowemu liderowi segmencie sportów elektronicznych jakim jest TOTALbet przybył niezwyle mocny konkurent.

 • Rozrywka - w Betfan dostępnych jest wiele ciekawych zakładów okołosportowych (Iga Świątek, Huber Hurkacz, Rafał Majka, Prezes PZPN), mocno obsadzona jest polityka (polska, europejska i USA), show biznes (Gra o tron, Batman, James Bond, Radosław Majdan) i wydarzenia kulturalno-medialne (Big Brother, Taniec z gwiazdami, Agent Gwiazdy, Eurowizja).

  Betfan jako jedyny bukmacher dla Polaków oferuje zakłady na rynki waluty (notowania walut EUR/USD, EUR/PLN) i finansowe (poziom warszawskiego indeksu giełdowego WIG20). W Betfan obstawiać można nawet średnią temperaturę i opady deszczu w największych miastach Polski.

Oferta zakładów na żywo jest dobra. Miłośnicy obstawiania live powinni być usatysfakcjonowani. Zakłady na żywo dobrze pokrywają ofertę zakładów przedmeczowych. Niestety w Betfan nie udostępnia transmisji telewizyjnej wydarzeń, nie ma też boiskowych przebiegu wydarzeń bioskowych. Brak też szybkich rynków.

To niesamowite, że zaraz na starcie Betfan pod względem szerokości oferty od razu dołączył do liderów polskiego rynku czyli Fortuny, STS i TOTALbet. W ofercie brakuje sportów wirtualnych – jednak to żadna ujma tym bardziej, że wirtualne pseudo-sporty to zwykły hazard.

Marża a zakłady zakładów znajduje się w okolicy standardu na polskim rynku i waha się w przedziale 5-9%. Kursy w Betfan z powodzeniem można podnieść dzięki świetnej promocji "Bez podatku do 20% ekstra" o czym piszemy niżej.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Nie podoba Ci się Betfan? Szukasz innego bukmachera? Polecamy Totolotka, eTOTO i Fortunę.

Logo Totolotek

1000 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 1000 zł od depozytu. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

typuj w Totolotek
Logo eToto

200 zł

Rozbudowana oferta zakładów i świetny bonus dla nowy graczy. Bukmachera eTOTO polecają ambasadorzy Mateusz Borek, Tomasz Hajto i Michał Pol.

typuj w eToto
Logo Fortuna

1130 zł + 20 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

typuj w Fortuna

Bonusy i promocje w Betfan

Nowych graczy Betfan przyciąga atrakcyjnym bonusem powitalnym „Mega Pakiet 3000”. W tym bonusie w trakcie 3 pierwszych depozytów zyskać można łącznie aż 3000 zł.

Mega pakiet – bonus powitalny w Betfan

Bonus 3000 zł rozdzielony jest na 3 depozyty. Poniżej przedstawiamy krok po kroku jak krok po kroku przebiega proces uzyskania i odebrania bonusu powitalnego w Betfan. Dla pierwszego depozytu należy przejść wszystkie punkty, w drugim i trzecim należy powtórzyć punkty 3-11.

Bonus 3000 zł w Betfan krok po kroku:

 1. Przejdź do serwisu Betfan i zarejestruj się.
 2. W trakcie procesu rejestracji, w drugim kroku zaznacz opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny”.
 3. Wpłać pieniądze na konto. Minimalna kwota depozytu to 20 zł.
 4. Aby aktywować bonus wykonaj 1-krotny obrót kwoty depozytu po kursie 2.00. Obrót musi być wykonany w co najmniej dwóch różnych zakładach SOLO lub AKO. Akceptowane są zakłady na żywo oraz zakłady 2-drogowe.
 5. Natychmiast po wykonaniu obrotu aktywacyjnego bonus zostanie automatycznie dopisany do salda bonusowego. Wartość kwotowa bonusu na saldzie bonusowym wyniesie:
  • 10% depozytu dla pierwszego depozytu, maksymalnie 150 zł dla depozytu 1500 zł,
  • 8% depozytu dla drugiego depozytu, maksymalnie 100 zł dla depozytu 1250 zł,
  • 5% depozytu dla trzeciego depozytu, maksymalnie 50 zł dla depozytu 1000 zł.
  Po aktywacji bonusu możesz wypłacić kwotę depozytu. Możesz też zostawić depozyt na koncie bukmachera i przy każdym zakładzie decydować czy ma być zawarty z salda głównego czy z salda bonusowego.
 6. Kwoty procentowe 10%, 8%, 5% są celowo obniżone z 100%, 80%, 50% po to aby zminimalizować 12-procentowy podatek od każdego zakładu narzucony przez ustawę hazardową. Jest to celowy zabieg bukmachera minimalizujący wysokość płaconego przez niego podatku. (w przypadku obstawiania kwotą bonusu bukmacher sam musi zapłacić podatek gdyż nie może pobierać go od gracza gdyż gracz obstawia bonusowymi pieniędzmi bukmachera) Po spełnieniu warunków obrotu przy transferze pieniędzy z salda bonusowego do salda głównego kwota jaką zgromadził gracz zostanie pomnożona × 10.
 7. Dokonaj 5-krotnego obrotu kwotą bonusu na saldzie bonusowym. Każdy z zakładów musi być kuponem akumulacyjnym i posiadać minimum 3 zdarzenia o kursie co najmniej 1.20 każdy. Dodatkowo całkowity kurs kuponu musi wynosić co najmniej 2.00.
 8. Zakłady anulowane, zamknięte przed czasem lub mające datę rozliczenia po terminie ważności bonusu, nie liczą się do obrotu.
 9. Termin wykonania obrotu wynosi 50 dni od momentu przyznania bonusu. Po tym czasie saldo bonusowe zostanie wyzerowane.
 10. Po wypełnieniu obrotu następuje automatyczny transfer środków z salda bonusowego na główne. Kwota jaka pozostanie na saldzie bonusowym zostanie pomnożona × 10 i przeniesiona do salda głównego. Maksymalna kwota wygranej na saldzie bonusowym wynosi 10 000 zł, w takim wypadku przy transferze na saldo główne gracz uzyska 100 000 zł.
 11. Kwota z salda głównego może być wypłacona.

Nasza opinia o bonusie Betfan

Przede wszystkim trzeba napisać, że bonus powitalny Betfan jest trudny do zrozumienia. O ile rozbicie bonusu na trzy pierwsze depozyty powinno być zrozumiałe dla wszystkich, o tyle dwukrotny wymóg obrotu i 10-krotne zmniejszenie kwoty bonusu na saldzie bonusowym i późniejsze „powiększenie wygranej” po spełnieniu warunków – może sprawić trudności nawet doświadczonym typerom.

Na wyróżnienie zasługuje bardzo wysoka kwota bonusu 3000 zł to najwyższy kwotowo bonus na polskim rynku. Procentowo jest już gorzej. Pierwszy depozyt daje bonus w wysokości 100% depozyt, drugi depozyt 80% a trzeci tylko 50%. Przy trzech wpłatach w wysokości 1500 zł + 1250 zł + 1000 zł maksymalny łączny bonus jaki gracz może uzyskać to tytułowe 3000 zł czyli 80% depozytu.

Warunki obrotu bonusem jak na realia polskich bukmacherów są wysokie. Marketingowym zabiegiem bukmacher przedstawia 5-krotny, jednak w rzeczywistości wymagany jest 6-krony obrót gdyż po wpłacie aktywować bonus należy najpierw 1-krotnie obstawić depozytem. Obrót efektywny w Betfan wynosi 6.5 co niestety nie jest dobrym wynikiem.

Kurs obrotu 2.00 nie akceptowalny, jednak sporym minusem jest wymóg zawarcia 3 zdarzeń na kuponie liczącym się do obrotu.

Podsumowując opinię o bonusie – marketingowo brzmi bardzo dobrze, jednak patrząc na jego parametry – jest słaby. Dużo lepiej wypadają oferty powitalne Fortuny, Totolotka czy Milenium.

Bez podatku do 20% ekstra

W promocji „bez podatku” gracz może podnieść kurs kuponu akumulacyjnego co przekłada się na wyższą potencjalną wygraną. Jest to standardowa promocja, w której w zakładach akumulowanych bukmacher rezygnuje z części marży na rzecz typera.

Stwórz kupon z co najmniej 2 zdarzeniami o kursie łącznym 2.00 lub wyższym. Betfan zmieni współczynnik takiego kuponu z 0.88 na 1.00 niwelując tym samym 12% podatek. Dzięki temu potencjalna wygrana automatycznie wzrośnie o 14%.

Dodaj do kuponu kolejne 2 zdarzenia i stworzysz kupon z 4 selekcjami z łącznym kursem 4.00 lub wyższym to bukmacher zwiększy wygraną jeszcze więcej – o 20%. Minimalny kurs każdego zakładu na kuponie wynosi 1.12.

Promocja Betfan „bez podatku” jest atrakcyjna gdyż aby zyskać 14% (równowartość podatku) wyższą wygraną wystarczy zestawić ze sobą do kuponu AKO tylko 2 zakłady.

Promocja bez podatku Betfan

Radar365

Radar365 to nazwa cyklu promocji i bonusów dla stałych graczy Betfan. Przez cały rok na każdy dzień tygodnia bukmacher przygotowuje dla graczy promocyjną ofertę specjalną. Szczegóły promocji nie są znane z wyprzedzeniem, aby poznać bonus na dziś należy odwiedzić stronę bukmachera.

Promocje w Radar365 mogą być przygotowywane indywidualnie dla konkretnego gracza lub dostępne dla wszystkich użytkowników bukmachera. Przykładowa promocja to #TaśmaNaWeekend czyli bonus 100 zł dla zakładów akumulowanych. Śladem PZBUK bukmacher Betfan stawia na indywidualne, spersonalizowane promocje i oferty specjalne dopasowane pod konkretnego gracza.

Kto stoi za Betfan?

Prezesem Zarządu spółki Betfan sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, który z branżą zakładów bukmacherskich związany jest od 2006 roku.

Doświadczenie branżowe prezesa budzi podziw:

 • 2016-2018 rok - Pełnił funkcję dyrektora do spraw marketingu w forBET.
 • 2013-2016 rok - Związany z Totolotek SA w którym odpowiedzialny był za szeroko pojęte działania marketingowe (program partnerski, programy lojalnościowe, działania seo i social media).
 • 2006-2012 rok - Związany z bukmacherem Sportingbet jako specjalista od reklamy i programu partnerskiego.

W radzie nadzorczej Betfan zasiadają: Jarosław Chałas, Renata Chałas, Mikołaj Chałas.

Spółka Betfan sp. z o.o. w całości należy do innej polskiej spółki Newbet sp. z o.o. a ta należy do Chałas i wspólnicy-inwestycje sp. z o.o. której ostatecznym właścicielem jest członek rady nadzorczej Betfan sp. z o.o. pan Jarosław Chałas.

Analizując powiązania właścicielskie kolejnych firm dochodzimy do faktu, że za bukmacherem Betfan stoi właśnie biznesmen pan Jarosław Chałas. Cieszy fakt, że za bukmacherem stoi polski kapitał.

Kim jest Jarosław Chałas? Prowadzi on dużą kancelarię prawniczą Chałas i wspólnicy (chwp.pl) świadczącą usługi prawne dla firm prowadzących biznes w Polsce, Ukrainie i Kazachstanie. CHWP specjalizuje się w doradztwie prawnym, podatkowym, finansowym i usługach księgowych. Pan Jarosław zasiada też w zarządzie kilku innych spółek.

Jest też współwłaścicielem Maguire Sport Agency (maguiresport.pl) - firmy która zajmuje się szeroką pojętą agencyjną obsługą sportowców. Wśród klientów widać znane nazwiska ze świata sportu m.in. Adam Kszczot, Marcin Możdżonek, Sławomir Peszko, Paweł Zagumny. Ciekawe czy któryś z nich zostanie w przyszłości ambasadorem marki Betfan.

Trzeba przyznać, że bukmacher Betfan o sprawy prawno-finansowe i marketingowe martwić się nie musi.

Betfan mobile

Pod adresem m.betfan.pl bukmacher posiada w pełni funkcjonalną mobilną wersję swojej strony internetowej. Z poziomu strony dla urządzeń przenośnych gracz ma dostęp do wszystkich funkcjonalności dostępnych w wersji na komputer.

Betfan nie posiada jeszcze natywnej aplikacji na telefony. Posiadanie własnej aplikacji do obstawiania jest standardem wśród legalnych bukmacherów. Podejrzewamy, że w niedługiej przyszłości udostępni dedykowane aplikacje na systemy iOS i Android.

Wpłaty i wypłaty

Wpłaty do Betfan możliwe są jedynie poprzez system szybkich płatności internetowych Przelewy24. W chwili obecnej jedyna opcja wpłaty to szybki przelew internetowy z 26 Polskich banków. Depozyty poprzez karty bankowe lub portfele internetowe typu Skrill, ecoPayz nie są możliwe.

Betfan realizuje wypłaty 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 - 23:00 na zweryfikowany wcześniej rachunek bankowy. Bukmacher obsługuje ekspresowe wypłaty do 19 banków.

Zarówno depozyty jak i wypłaty nie są obarczone żadną prowizją. Depozyty są natychmiastowe a czas wypłat zależy od banku i momentu zlecenia dyspozycji. Dla wypłat ekspresowych w ciągu dnia na potwierdzone konto bankowe czas oczekiwania na przelew wynosi jedynie 15-30 minut.

Kontakt i pomoc

Konsultanci Betfan pracują każdego dnia w godzinach 9:00 - 23:00. Kontakt z biurem obsługi gracza Betfan możliwy jest poprzez:

 • e-mail: bog@betfan.pl,
 • live chat na żywo z BETagentem,
 • infolinię: +48 22 125 50 50.

Bukmacher Betfan jest aktywny na portalach społecznościowych Facebook, Youtube, Twitter, Instagram.

BETFAN Sp. z o.o. ul. Śmiała 26 01-523 Warszawa
KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041

Nasza opinia o Betfan

Musimy przyznać, że Betfan mocno ruszył na podbój polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Dopracowany serwis internetowy, świetna oferta zakładów oraz wysoki bonus powitalny 3000 zł – to wszystko może przełożyć się na sukces bukmachera.

Zobaczymy jak Betfan będzie traktował graczy, czy będzie limitował wygrywające osoby, jaką będzie stosował politykę bonusową. Pomimo dobrego startu, oczywiście widać jeszcze obszary do poprawy i rozbudowy. Przydał by się bonus bez depozytu oraz większa liczba promocji lojalnościowych dla stałych graczy. Przydały by się też live streaming do zakładów na żywo.

Powyżej przedstawiamy jedynie nasze pierwsze wrażenia - za jakiś czas ponownie przyjrzymy się bukmacherowi Betfan i zweryfikujemy opinię. Niemniej jednak pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne.

Zarejestruj się w Betfan

Betfan

Bukmacher Betfan posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. Betfan w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. Ponoc w marcu startuja, wyglada na to ze szybciej niz Betclic, ktory dostal licencje miesiac wczesniej

  • Link
 2. nie sprawdziły się wcześniejsze informacje, jednak na stronie widać że zaczeło się coś dziać i ostro rekrutują nowych pracowników czyli start niebawem

  • Link
 3. no i wystartowali, co ciekawe biora podatek na siebie przy minimum 2 zdarzeniach na kuponie i kursie lacznym 2.0

  • Link
 4. Dawno nikt tu nic nie pisał o Betfanie, a warto, bo już trochę czasu minęło od startu.

  Moje doświadczenia póki co pozytywne, dużo opcji do stawiania, bonusik spoczko - może trochę zawiły ale czat szybko mi wyjaśnił o co kaman.

  Gra bez podatku też fajnie wygląda, dla grających dubelki jak znalazł. Wypłaty szybkie, o dziwo nawet w weekend :)

  Szkoda, że nie ma apki ale ponoć ma być za jakiś czas.
  Więc daje 4/5

  • Link

Dodaj swoją opinię o Betfan

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Betfan są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w Betfan konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 3000 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem Betfan to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z Betfan to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera Betfan wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 2,98/5 | 44 głosy

Posiadasz konto w Betfan? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o Betfan innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Betfan z innymi typerami.

Powiększ pole
STS baner
STS baner