Betfan opinie i informacje

Ocena 3/5 | 2 głosy
  • Bonus powitalny ?
  • Oferta zakładów przedmeczowych ?
  • Legalny bukmacher w Polsce
  • Strona internetowa betfan.pl

Betfan
ocena
2/5 2
nie otwarty

Betfan to nowy polski legalny bukmacher.

W dniu 29 października 2018 bukmacher Betfan uzyskał licencję na organizowanie zakładów bukmacherskich przez sieć internet graczom na terytorium Polski.

Bukmacher Betfan należy do polskiej spółki Betfan sp. z o.o. Wiadomo już, że oferta Betfan znajdzie się pod domeną betfan.pl jednak bukmacher nie wystartował jeszcze serwisem internetowym.

Betfan nie planuje otwierać placówek stacjonarnych.

Kiedy wystartuje Betfan?

Bukmacher na razie nie zapowiedział konkretnej daty uruchomienia serwisu internetowego. Pod adresem betfan.pl nie znajduje się żadna konkretna informacja. Pod adresem internetowym bukmachera nie ma mechanizmu powiadamiającego o starcie serwisu.

Przeglądając portale z ogłoszeniami ofert pracy zauważyć można, że władze nowego bukmachera dopiero rozpoczęły poszukiwania pracowników. Betfan poszukuje m.in. Managera ds. Reklamy, Kierownika ds. Finansowych, Customer Service Manager, eSPORT Manager, Marketing Manager, Affiliate Manager.

Po nazwach stanowisk widać, że obecnie rekrutowana jest kadra zarządzająca wyższego szczebla. Firmy z reguły najpierw rekrutują osoby zarządzające, które to następnie kompletują załogę swojego działu.

Proces obsadzania stanowisk w utworzonej firmie z pewnością potrwa jeszcze kilka miesięcy. Naszym zdaniem bukmacher Betfan powinien wystartować w okolicach czerwca-lipca 2019 roku.

Start serwisu uzależniony będzie też od technicznych aspektów wdrożenia platformy internetowej.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Nie możesz się doczekać na Betfan? Szukasz działającego bukmachera? Polecamy Totolotka, eTOTO i LV BET.

Logo Totolotek

1000 zł + 20 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 1000 zł od depozytu + freebet 20 zł. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

typuj w Totolotek
Logo eToto

1000 zł + 20 zł

Rozbudowana oferta zakładów i świetny bonus dla nowy graczy. Bukmachera eTOTO polecają ambasadorzy Mateusz Borek, Tomasz Hajto i Michał Pol.

typuj w eToto
Logo LVbet

1500 zł + 20 zł

Nowy polski legalny bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokim bonusem startowym. Posiada przejrzysta stronę, dobry dla osób typujących zakłady w Polsce.

typuj w LVbet

Zakłady bukmacherskie w Betfan

Niestety nic jeszcze nie wiadomo o tym jakie dyscypliny sportowe obejmować będzie oferta zakładów Betfan.

Należy spodziewać się oferty zbliżonej do niedawno uruchomionych bukmacherów TOTALbet i PZBUK czyli szerokiej oferty na popularne wśród Polaków sporty. Piłka nożna, tenis, siatkówka i skoki narciarskie to ulubione dyscypliny sportowe w Polsce. Oferta pracy dla eSport Managera sugeruje nacisk na sporty elektroniczne.

Zakłady bukmacherskie na żywo na pewno będą dostępne. Niewiadomą pozostaje wysokość oferowanych kursów i marży.

Z Betfan pewnością nie będzie od zera tworzył dedykowanej platformy bukmacherskiej. Zagraniczne firmy takie jak BetConstruct lub EveryMatrix sprzedają w formie licencji gotowe płatne rozwiązania zawierające całe niezbędne oprogramowanie aby obsłużyć serwis www bukmachera.

Bonusy i promocje w Betfan

Na polskim rynku zakładów bukmacherskich zaczyna powoli robić się tłoczno. Betfan aby zaistnieć na zdominowanym przez Fortunę, Totolotka i STS rynku musi zaoferować graczom atrakcyjny bonus powitalny.

Bukmacher Betfan mógłby zaoferować nowym graczom kod bonusowy uprawniający do zawarcia zakładu bez depozytu oraz 100% bonus  od pierwszego depozytu. Tego typu promocja startowa świetnie sprawdza się w eTOTO i Totolotku.

Dobrze aby władze Betfan wyciągnęły wnioski z beznadziejnego startu PZBUK i lepiej przygotowały swoją firmę do startu. Serwis bukmacherski Betfan musi być dobrze stworzony zarówno pod kątem marketingowo-promocyjnym jaki technicznym.

Kto stoi za Betfan?

Prezesem Zarządu spółki Betfan sp. z o.o. jest Piotr Sienkiewicz, który z branżą zakładów bukmacherskich związany jest od 2006 roku.

Doświadczenie branżowe prezesa budzi podziw:

  • 2016-2018 rok - Pełnił funkcję dyrektora do spraw marketingu w forBET.
  • 2013-2016 rok - Związany z Totolotek SA w którym odpowiedzialny był za szeroko pojęte działania marketingowe (program partnerski, programy lojalnościowe, działania seo i social media).
  • 2006-2012 rok - Związany z bukmacherem Sportingbet jako specjalista od reklamy i programu partnerskiego.

W radzie nadzorczej Betfan zasiadają: Jarosław Chałas, Renata Chałas, Mikołaj Chałas.

Spółka Betfan sp. z o.o. w całości należy do innej polskiej spółki Newbet sp. z o.o. a ta należy do Chałas i wspólnicy-inwestycje sp. z o.o. której ostatecznym właścicielem jest członek rady nadzorczej Betfan sp. z o.o. pan Jarosław Chałas.

Analizując powiązania właścicielskie kolejnych firm dochodzimy do faktu, że za bukmacherem Betfan stoi właśnie biznesmen pan Jarosław Chałas. Cieszy fakt, że za bukmacherem stoi polski kapitał.

Kim jest Jarosław Chałas? Prowadzi on dużą kancelarię prawniczą Chałas i wspólnicy (chwp.pl) świadczącą usługi prawne dla firm prowadzących biznes w Polsce, Ukrainie i Kazachstanie. CHWP specjalizuje się w doradztwie prawnym, podatkowym, finansowym i usługach księgowych. Pan Jarosław zasiada też w zarządzie kilku innych spółek.

Jest też współwłaścicielem Maguire Sport Agency (maguiresport.pl) - firmy która zajmuje się szeroką pojętą agencyjną obsługą sportowców. Wśród klientów widać znane nazwiska ze świata sportu m.in. Adam Kszczot, Marcin Możdżonek, Sławomir Peszko, Paweł Zagumny. Ciekawe czy któryś z nich zostanie w przyszłości ambasadorem marki Betfan.

Trzeba przyznać, że bukmacher Betfan o sprawy prawno-finansowe i marketingowe martwić się nie musi.

Kontakt

BetFan sp. z o.o.
ul. Śmiała 26
01-523 Warszawa
e-mail: biuro@betfan.pl

KRS: 0000727637, NIP: 5252747132, REGON: 369967041

Nasza opinia o Betfan

Niezmiernie cieszy nas fakt, że kolejne firmy uzyskują licencję na organizowanie zakładów w Polsce. Większa konkurencja na rynku powoduje większą walkę o gracza a to implikuje podnoszenie jakości usług. Gdy firmy zmuszone są do konkurowania o klienta to zwycięzcą zawsze jest klient.

Szerokie doświadczenie w branży zakładów prezesa zarządu Piotra Sienkiewicza w połączeniu z ogromnym doświadczeniem biznesowym właściciela Betfan Jarosława Chałasa może być bombowym połączeniem.

Czekamy zatem na start bukmachera, zobaczymy jaką ofertę i bonus powitalny zaoferuje. Czas na opinię i ocenę bukmachera Betfan dopiero nadejdzie.

nie otwarty

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się znami.


Komentarze i opinie

  1. Ponoc w marcu startuja, wyglada na to ze szybciej niz Betclic, ktory dostal licencje miesiac wczesniej

    • Link

Dodaj swoją opinię o Betfan

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Betfan są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego . Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Betfan.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3/5 | 2 głosy

Posiadasz konto w Betfan? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Betfan innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Betfan z innymi typerami.

Powiększ pole