LV BET bonusy

Ocena 3.50/2 głosy

LV BET bukmacher

LV BET zakłady

LV BET bonusy

LV BET opinie

LV BET rejestracja

Bonus LV BET to najlepszy sposób na rozpoczęcie obstawiania zakładów. Pakiet powitalny LV BET w kwocie 2000 zł obejmuje dwa bonusy w formie zakładu bez ryzyka. Pierwszy bonus klasyczny 500 zł, drugi bonus klasyczny 600 zł, trzeci bonus 900 zł oraz gra bez podatku 33 dni. Łącznie możesz zyskać 2000 zł w pakiecie powitalnym od LV BET.

Odbieram bonus! lvbet opinie

legalny bukmacher LV BET polecany jest przez graczy

Przystępując do obstawiania w LV BET można od razu dysponować większymi środkami. Jak? Wystarczy dokonać rejestracji i skorzystać ze specjalnego pakietu powitalnego LV BET.

 1. Bonus powitalny w LV BET
 2. Bonus powitalny dla osób wpłacających mniej niż 50 zł
 3. Opinia o bonusie powitalnym
 4. Czy warto wykorzystać bonus LV BET?
 5. Jak wypłacić bonus?
 6. Bonus przez telefon
 7. Bonusy i promocje dla graczy
 8. 50 zł dla posiadaczy karnetów
 9. Bezpieczny kupon 5+
 10. Multikozak
 11. Super Kibic
 12. VARyfikacja LV BET w Ekstraklasie
 13. Wirtualne sporty
 14. Gruby kupon
 15. LV Punkty
 16. Ocena bonusów w LV BET

Dzięki bonusowi powitalnemu LV BET każdy gracz ma szansę otrzymać bonus 2000 zł na zakłady bukmacherskie! W poniższym dziale opisujemy zasady działania bonusu na start LV BET.

Bonus powitalny w LV BET

LV BET oferuje nowym typerom bonus w wysokości 100% pierwszego depozytu do kwoty 2000 PLN. Bonus przyznawany jest natychmiast po pierwszej wpłacie i możliwy jest do wykorzystania jako zakład bez ryzyka. Przed wypłatą kwotę depozytu należy obrócić 4-krotnie po kursie minimum 2.00.

Następnie możesz wykorzystać bonus od drugiego depozytu, maksymalnie 1000 zł. Łącznie na start obstawiania w LV BET możesz zyskać 2000 zł

Bonus powitalny dla osób wpłacających mniej niż 50 zł

Dla graczy, którzy wpłacają mniej niż 50 zł, LV BET przygotował alternatywną wersję bonusu powitalnego. Złóż swój pierwszy depozyt w wysokości między 10 zł a 49 zł i poinformuj o tym serwis, przesyłając maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując Bonus Powitalny.

W ciągu 48 godzin LV BET dopisze go do konta gracza. Otrzymasz bonus w wysokości 10% swojego depozytu, w postaci darmowego zakładu z mnożnikiem kursu całkowitego x10. Warunki zakładu są identyczne jak w przypadku standardowej promocji powitalnej.

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus powitalny w LV BET jest atrakcyjny, bukmacher daje 100% pierwszego i drugiego depozytu, aż do wysokości 2000 zł i jest to obecnie jeden z najwyższych bonusów dostępnych na rynku.

Minusem jest fakt, że nie jest to bonus od depozytu, tylko freebet i całą kwotę bonusu trzeba zaryzykować w jednym zakładzie, który w dodatku obwarowany jest wymogiem kursowym 2.50 oraz 3 zdarzeniami na kuponie. Niemniej jednak, bonus powitalny w LV BET jest warty wykorzystania. Warunki obrotu bonusu są przyzwoite, depozytem należy obrócić jedynie 4-razy po kursie 2.00.

Czy warto wykorzystać bonus LV BET?

Bonus LV BET jest łatwy do uzyskania, a można uzyskać dzięki niemu łącznie 2000 zł dodatkowych środków na grę. Ma on oczywiście kilka warunków, które należy spełnić, są one jednak całkiem przystępne. Bonus na start od LV BET jest warty wykorzystania.

Jak wypłacić bonus?

Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem uzyskanego w ramach bonusu można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 zł (na przykład 2000 zł) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 zł.

Bonus przez telefon

Bonus na start od LV BET można uzyskać również korzystając z aplikacji mobilnej. Po jej pobraniu i zainstalowaniu, należy się zalogować. Aby uzyskać pakiet powitalny, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami podanymi powyżej.

Bonusy i promocje dla graczy

LV BET oferuje bonus na start do 2000 zł, ale także wiele atrakcyjnych promocji dla stałych graczy.

50 zł dla posiadaczy karnetów

Bonus za karnet na stadion w LV BET

Bukmacher LV BET to bardzo aktywny sponsor klubów piłkarskich z polskiej Ekstraklasy. Oferuje bonus w wysokości 50 zł dla kibiców posiadających wykupiony karnet na mecze sponsorowanych drużyn.

Kibice Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec mogą liczyć na bonus w kwocie 50 zł za karnet, bonus ten łączy się z bonusem powitalnym. Aby otrzymać bonus, należy przesłać zdjęcie karnetu na adres pomoc@lvbet.pl, w tytule wpisując nazwę drużyny.

Bezpieczny kupon 5+

Bezpieczny kupon 5+ w LV BET

Obstawiając w LV BET zakład akumulowany złożony z minimum 5 zdarzeń można odebrać bonus w formie zwrotu stawki do 50 zł, jeśli jeden typ będzie nietrafiony. Minimalna stawka zakładu to 20 zł, a minimalny kurs łączny to 3.00.

W każdym tygodniu będzie brany pod uwagę tylko pierwszy kupon gracza, spełniający warunki promocji i kwalifikujący się do zwrotu.

Multikozak

Bonus Multikozak

Obstawiając w LV BET kupon kombi za minimum 10 zł z kursem minimalnym 3.00 gracz kwalifikuje się do promocji Multikozak, dzięki której można zgarnąć wyższe wygrane.

Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z jednego tygodnia kalendarzowego (poniedziałek-niedziela). Wygrany kupon należy przesłać na adres promocje@lvbet.pl, aby otrzymać bonus, maksymalnie w wysokości 1000 PLN.

 • Postaw kupon kombi składający się z 4 zakładów, dostaniesz +7,5% wygranej więcej,
 • za kupon kombi z 5 zakładami, doładowanie do wygranych +10%,
 • za kupon kombi z 6 zakładami, doładowanie do wygranych +15%,
 • za kupon kombi z 7 zakładami, doładowanie do wygranych +20%,
 • za kupony kombi z 8 lub więcej selekcjami, doładowanie do wygranych aż +25%!

Super Kibic

LV BET płaci za każdego kibica na stadionach Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, Wisły Płock, Stali Mielec oraz Widzewa Łódź. A wraz ze wzrostem frekwencji rośnie pula dostępna w promocji. Jeśli np. na stadionach wspieranych klubów podczas kolejki pojawi się 23 848 widzów, to tyle środków bukmacher przeznaczy do puli w konkursie.

Aby wziąć udział w promocji, należy postawić kupon z 8 selekcjami 1X2 na mecze następnej kolejki Ekstraklasy. Minimalna stawka kuponu to 10 zł. Jeśli gracz wytypuje poprawnie wszystkie mecze, otrzymuje nagrodę z puli. W przypadku braku wygranej pula przechodzi na następną kolejkę Ekstraklasy. Przyznany w ten sposób bonus podlega jednokrotnemu wymogowi obrotu na kuponie o minimalnym kursie 1.75.

VARyfikacja LV BET w Ekstraklasie

Jeżeli sędzia przy pomocy VAR nie uzna trafienia w meczu, które dawało Ci wygraną na kuponie (min. stawka kuponu - 10 zł), otrzymasz zwrot od LV BET.

Wystarczy tylko, że wyślesz nr kuponu na promocje@lvbet.pl, a w ciągu 48 godzim od zakończenia danej kolejki Ekstraklasy, otrzymasz bonus w wysokości stawki na przegranym kuponie. Maksymalny zwrot to 100 zł. Przyznany bonus podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.

Wirtualne sporty

Gracz, który w danym tygodniu postawi zakłady (z kursem min. 2.00) na łączną wartość minimum 100 zł z oferty sportów wirtualnych, otrzyma bonus 20 zł do wykorzystania w kolejnym tygodniu. Przyznany bonus podlega 5-krotnemu wymogowi obrotu w ofercie sportów wirtualnych.

Gruby kupon

Gruby kupon w LV BET

Codziennie LV BET prezentuje kupon złożony z wybranych przez siebie zakładów, w którym oferuje podniesiony kurs całkowity +20%. Dla gracza to możliwość sięgnięcia po wyższe wygrane!

LV Punkty

Bukmacher regularnie organizuje specjalne promocje, dzięki którym gracze mogą zebrać jeszcze więcej LV Punktów przy wyższych kursach procentowych. Warto sprawdzać regularnie stronę LV BET oraz wiadomości e-mail, by na bieżąco śledzić ekskluzywne oferty.

Ocena bonusów w LV BET

Patrząc na powyższą listę promocji i bonusów od razu można zauważyć, że LV BET to aktywny bukmacher, który wciąż chce zapewniać atrakcje swoim graczom. Już na początek każdy nowy użytkownik może otrzymać nawet 2000 zł w ramach bonusu na start, a to dopiero początek.

Miłośnicy polskiej i zagranicznej piłki nożnej, koszykówki czy sportów wirtualnych – wśród licznych promocji LV BET każdy znajdzie coś dla siebie. Promocje różnią się m.in. warunkami obrotu czy minimalną stawką, jednak wszystkie są korzystne, a ich zasady przejrzyste.

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

FAQ LV BET bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jak wypłacić bonus powitalny w LV BET?

  Wypłaty wygranej z zakładu z mnożnikiem uzyskanego w ramach bonusu można dokonać wyłącznie po osiągnięciu pełnego 4-krotnego obrotu depozytem, niezależnie od statusu zakładu. Przy wpłacie powyżej 1000 zł (na przykład 2000 zł) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 zł.

 • Czy bonus powitalny LV BET jest darmowy?

  Tak, bonus na start od LV BET jest całkowicie darmowy. Otrzymujesz go bez żadnych dodatkowych kosztów.

 • Czy bonus powitalny LV BET jest atrakcyjny?

  Oczywiście, dzięki bonusowi na start LV BET możesz zyskać łącznie nawet 2000 zł. Bonus nie jest skomplikowany, a do jego odebrania zachęca sam Kuba Błaszczykowski.

 • Bonus LV BET – ile mogę zyskać?

  W ramach bonusu powitalnego LV BET możesz zyskać od bukmachera nawet 2000 zł dodatkowych środków na grę. Ostateczna wysokość bonusu uzależniona jest od wysokości Twoich dwóch pierwszych depozytów.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/lvbet/bonusy

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji LV BET

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od LV BET. Nie popełnij ponownie tego błędu!

08 - 10 stycznia 2021

Reload 2021 PLN na nowy rok w LV BET

Wejdź w nowy rok z bonusem od kolejnego depozytu 2021 zł! Wszyscy mamy nadzieję, że 2021 będzie lepszy jak poprzedni rok, a wielkie imprezy sportowe odbędą się zgodnie z harmonogramem. Odbierz reload bonus w LV BET  już teraz i pozwól sobie na więcej!

Reload bonus w LV BET

Jak odebrać bonus?

 • Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”2021 PLN na nowy rok” - widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
 • Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
 • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.
 • Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.
 • Postaw swój zakład kombi z pomnożonym kursem całkowitym x25.

Przy wpłacie 4042 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 2021 PLN (bonus 80,84 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Bonus możesz odebrać do 10.01.2021 (do godziny 23:59).