Zdobądź 300 PLN bonusu na gry i wirtualki w LVBET

Ocena 3.50/2 głosy

Jeśli lubisz grać i szukasz fajnej promocji, to ta od LVBET jest dla Ciebie! Możesz otrzymać aż do 300 PLN bonusu na gry i wirtualki. Co trzeba zrobić? Wystarczy dokonać depozytu na swoje konto i cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi. Nie zwlekaj, promocja trwa tylko do 8 stycznia!

Odbieram bonus! Idź do LV BET

Nie przegap okazji na bonus w LVBET - skorzystaj już teraz!

Zdobądź 300 PLN bonusu na gry i wirtualki w LVBET

Emocjonujące gry i wirtualki czekają na Ciebie z bonusem LVBET!

LVBET jest bukmacherem, który oferuje swoim graczom promocję "300 PLN na gry & wirtualki". Oznacza to, że jeśli gracz dokona depozytu na swoje konto, otrzyma bonus do 300 PLN, który może wykorzystać na stronie sportów wirtualnych i platformie gier. Do oferty gier dodano także Polski Stół, gdzie krupier w języku polskim zadba o najwyższą jakość usług i emocje.

Bonus jest dostępny na koncie gracza do 8 stycznia 2023 roku do godziny 23:59. Jeśli gracz wpłaci 600 PLN, otrzyma bonus 300 PLN. Wpłata minimalna, która uprawnia do skorzystania z bonusu, wynosi 20 PLN. Bonus to 50% od depozytu, maksymalnie 300 PLN.

Aby skorzystać z bonusu, środki z depozytu oraz bonus będą przeniesione na saldo bonusowe, które podlega 6-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75 i będzie ważne przez 30 dni od dodania go na konto gracza. Zakłady z oferty bukmacherskiej, LV Jackpot i Player Bets nie wliczają się do obrotu środkami bonusowymi.

Promocja jest dostępna wyłącznie dla pełnoletnich użytkowników (18+) i przeznaczona jest tylko dla jednego konta gracza w LVBET, co oznacza, że każdy użytkownik może otrzymać tylko jeden bonus. Jeśli gracz ma już aktywny bonus na swoim koncie, nie będzie mógł skorzystać z tej promocji.

Promocja trwa od 3 stycznia 2023 roku (od godziny 15:00) do 8 stycznia 2023 roku (do godziny 23:59). Wszystkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się w regulaminie, który należy dokładnie przeczytać przed skorzystaniem z oferty.

Podsumowując, promocja "300 PLN na gry & wirtualki" oferowana przez LVBET to fajna okazja dla graczy, aby zwiększyć swoje saldo i skorzystać z oferty sportów wirtualnych

LVBET oferuje graczom bonus do 300 PLN na gry i wirtualki

Aby skorzystać z tej promocji od LVBET, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Zarejestruj się na stronie LVBET lub zaloguj się na swoje istniejące konto.
 2. Dokonaj depozytu na swoje konto. Wpłata minimalna wynosi 20 PLN.
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 50% od depozytu, maksymalnie do 300 PLN.
 4. Bonus będzie dostępny na Twoim koncie do 8 stycznia 2023 roku do godziny 23:59.
 5. Możesz wykorzystać bonus na stronie sportów wirtualnych i platformie gier.
 6. Przeczytaj regulamin promocji i upewnij się, że spełniasz wszystkie wymagania.

To wszystko! Teraz możesz cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi i emocjonującą rozrywką w LVBET. Powodzenia!

LVBET to mój ulubiony bukmacher i cieszę się, że mogę skorzystać z takiej fajnej promocji. Bonus do 300 PLN na gry i wirtualki to naprawdę spory zastrzyk gotówki, który pozwala mi grać dłużej i cieszyć się rozrywką. Dziękuję LVBET!

Promocja "300 PLN na gry & wirtualki" od bukmachera LVBET to świetna okazja dla graczy, którzy chcą zwiększyć swoje saldo i cieszyć się emocjonującą rozrywką. Aby skorzystać z promocji, wystarczy dokonać depozytu na swoje konto i otrzymać bonus w wysokości 50% od depozytu, maksymalnie do 300 PLN.

Bonus można wykorzystać na stronie sportów wirtualnych i platformie gier. Promocja jest dostępna dla pełnoletnich użytkowników i trwa do 8 stycznia 2023 roku. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji znajdują się w regulaminie.

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

FAQ Zdobądź 300 PLN bonusu na gry i wirtualki w LVBET

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Ile trwa promocja?

  Promocja trwa od 3 stycznia 2023 roku (od godziny 15:00) do 8 stycznia 2023 roku (do godziny 23:59).

 • Ile muszę wpłacić, żeby skorzystać z tej promocji?

  Wpłata minimalna, która uprawnia do skorzystania z bonusu, wynosi 20 PLN.

 • Ile mogę otrzymać jako bonus?

  Bonus to 50% od depozytu, maksymalnie do 300 PLN.

 • Czy saldo bonusowe podlega obrotowi?

  Tak, saldo bonusowe (otrzymane środki bonusowe oraz wpłacony depozyt przeniesiony na saldo bonusowe) podlega 6-krotnemu obrotowi po minimalnym kursie 1.75.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/lvbet/news/zdobadz-300-pln-bonusu-gry-wirtualki-lvbet

Oceń ten tekst