Betfan bonusy

Ocena 2.75/4 głosy

Betfan bukmacher

Betfan oferta

Betfan bonusy

Betfan opinie

Betfan rejestracja

Bonus powitalny Betfan to rewolucja na polskim rynku bukmacherskim. Otwórz konto z kodem promocyjnym SPRYCIARZ i zyskaj:

wpłacasz 150 zł a obstawiasz za 450 zł
✅ 200% od depozytu max 300 zł

Wykorzystałeś już Pakiet na Start od Betfan? Nic nie szkodzi, czekają na Ciebie promocje Matchday Boost, Simply The Bet i Bez Podatku od Gier.

Odbieram bonus! Idę do Betfan po bonus

200 zł od depozytu | 300 zł od depozytu

Betfan to bukmacher, który oferuje swoim graczom dużo więcej, niż tylko możliwość zawierania zakładów wzajemnych. Stara się urozmaicić je m.in. poprzez oryginalne treści w mediach społecznościowych i nieszablonowy sposób komunikacji.

 1. Bonus powitalny Betfan
 2. Bonus powitalny Betfan – od czego zacząć?
 3. Bonus powitalny Betfan – Bonus 600 zł Bez Ryzyka
 4. Bonus powitalny Betfan – Mnożnik Pudziana
 5. Zakład Bez Ryzyka i Mnożnika Pudziana - ważna informacja
 6. Bonus powitalny Betfan – 15 Darmowych Zakładów
 7. Bonusy i promocje dla graczy w Betfan
 8. Bez podatku od gier
 9. Radar 365
 10. Ocena bonusów w Betfan

Dobór ambasadorów takich jak Kinga Kwiecień czy Mariusz Pudzianowski sprawia, że gracze doświadczają pewnej spójności przekazu, który ma przedstawiać Betfan jako kumpla, a nie wielką korporację. Swoboda i brak nachalności to z pewnością jedna z cech wyróżniających Betfan wśród innych legalnych bukmacherów.

Legalny bukmacher Betfan dba o swoich graczy, dając im także wymierne korzyści. Zarówno tym nowym, jak i obecnym, Betfan oferuje mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych promocji oraz bonusów.

Bonus powitalny Betfan

Tanio skóry nie sprzedaj! - głosi hasło zachęcające użytkowników legalneho bukmachera do skorzystania z Pakietu Na Start. Oczywiście, nie jest ono przypadkowe. Twarzą Betfan, jak i samego pakietu powitalnego, jest Mariusz Pudzianowski. A to przecież jego najsłynniejsze powiedzenie. Nie wiedziałeś? Sprawdź na YouTube ;)

Bonus powitalny w Betfan - Pakiet na Start

Pakiet Na Start od Betfan to promocja skierowana do nowych graczy bukmachera, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na tzw. BETkonto. Aby otrzymać bonus, należy się zarejestrować i zweryfikować swoje konto. Otwarcie konta w Betfan jest bardzo proste, a proces rejestracji nowego konta przedstawiamy krok po kroku w osobnym dziale. Wdrożenie bonusu powitalnego w Betfan nie kończy się na wpisaniu kodu i odebraniu wskazanej kwoty.

Aby wykorzystać cały bonus powitalny Betfan należy odpowiednio wykonać kolejne działania, które pozwolą cieszyć się dodatkową kwotą i darmowymi zakładami w maksymalnej wysokości. Dlatego spieszymy z pomocą i w przejrzysty sposób przedstawiamy zasady i cały mechanizm działania Pakietu Na Start.

Bonus Betfan w skrócie: najpierw dostaje się Mnożnik Pudziana, gdyż jest on uzależniony od samej wpłaty. Następnie można skorzystać z Zakładu Bez Ryzyka. W razie przegranej pierwszego z nich kasa trafia na konto główne, a dopiero z dwóch kolejnych na saldo bonusowe.

Aktywny może być tylko jeden bonus, więc w zależności, który zacznie się realizować najpierw, drugi czeka w kolejce. 15 Darmowych Zakładów to freebety i one się do tego limitu nie liczą. Po każdym depozycie można je sobie obstawiać w dowolnym momencie we wskazanym okresie.

Bonus powitalny Betfan – od czego zacząć?

Bonus na start od legalnego bukmachera Betfan składa się z 3 części. Wszystkie elementy pakietu powitalnego są uzależnione od 3 pierwszych depozytów i ich wysokości. Pakiet Na Start od Betfan to:

 • 600 zł Cashback Bez Ryzyka
 • 1000 zł bonus od depozytu

Aby uzyskać Pakiet Na Start od Betfan, wpisz kod promocyjny od SPRYCIARZ podczas rejestracji konta.

Aby otrzymać Pakiet Na Start, musisz mieć aktywną zgodę na otrzymywanie treści marketingowych od Betfan. Zaznaczysz je podczas rejestracji lub później, w zakładce Mój Profil. Warunek ten wydaje się błahy, ale jest bardzo istotny. Jeśli go nie spełnisz, Twoje konto będzie wykluczone z promocji.

Bonus powitalny Betfan – Bonus 600 zł Bez Ryzyka

Bonus powitalny w Betfan - Cashback

Dzięki bonusowi 600 zł Bez Ryzyka w Betfan możesz z łatwością uzyskać zwrot stawki za 3 przegrane kupony postawione po 3 pierwszych wpłatach.

Wpłacasz pierwszy depozyt. Minimalna kwota takiej wpłaty wynosi 20 zł. Obstawiasz pierwszy kupon na dowolne zakład bukmacherskie o kursie wynoszącym co najmniej 1.14. Może to być kupon pojedynczy, zawierający jedno zdarzenie (SOLO) lub wielokrotny, zawierający wiele zdarzeń (AKO). Jest to pierwszy Zakład Bez Ryzyka. Wygrywasz – kasa trafia na Twoje konto. Jeśli jednak zakład okaże się przegrany, otrzymasz bonus w wysokości stawki – maksymalnie do 100 zł. Bonus będzie pomnożony przez wartość współczynnika 0,88, czyli po odjęciu podatku wynoszącego 12%. Zatem jeżeli stawka Twojego pierwszego zakładu wyniesie 100 zł, to otrzymasz zwrot w wysokości 88 zł.

Co najlepsze, kwota bonusu po zakładzie obstawionym po pierwszym depozycie wypłacana jest na Twoje saldo główne! Pieniądze są więc do Twojej dyspozycji, możesz dalej obstawiać za nie zakłady lub je wypłacić. Nie ma żadnych warunków obrotu, pieniądze należą do Ciebie. Bonus zostanie przyznany w ciągu 48 godzin roboczych od momentu rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie. Maksymalnie za grę bonusem otrzymanym w ramach Zakładu Bez Ryzyka możesz wygrać 10 000 zł.

Po pierwszym depozycie i skorzystaniu z Zakładu Bez Ryzyka możesz przejść do kolejnego bonusu. Zasady są bardzo podobne, jednak zmieniają się kwoty. Aby otrzymać następny Zakład Bez Ryzyka, w ramach drugiego depozytu musisz wpłacić minimum 40 zł. Ponownie obstawiasz dowolny zakład o minimalnym kursie 1.14. Aby kupon został zakwalifikowany do promocji, musisz postawić go za co najmniej 40 zł. Jeśli okaże się błędnie wytypowany, otrzymasz zwrot stawki. Tym razem maksymalny bonus wynosi 200 zł i trafia on na saldo bonusowe. Aby przenieść środki uzyskane w ramach drugiego Zakładu Bez Ryzyka wchodzącego w skład pakietu powitalnego Betfan, musisz obrócić całą kwotą 4-krotnie. Kupony kwalifikujące się do obrotu muszą zawierać co najmniej 3 zdarzenia, kurs każdego z nich musi wynieść minimum 1.35, a kurs ogólny kuponu co najmniej 3.00. Termin ważności bonusu, czyli czas, w jakim musisz dokonać obrotu dodatkowymi środkami to 14 dni. Liczony jest od momentu aktywacji bonusu do gry. Jeśli nie wykorzystasz środków w ciągu 2 tygodni, zostaną one wyzerowane.

Po otrzymaniu bonusu za pierwszy i drugi depozyt, możesz skorzystać z Zakładu Bez Ryzyka po trzeciej wpłacie. Aby go otrzymać, Twój trzeci depozyt musi wynieść co najmniej 100 zł. Tym razem znów obstawiasz kupon o minimalnym kursie 1.14, ale za minimalną stawkę 100 zł. Jeśli okaże się przegrany, otrzymujesz zwrot do maksymalnej kwoty 300 zł. Środki zostaną przyznane na saldo bonusowe. Ponownie przeniesienie ich na saldo główne wymaga 4-krotnego obrotu kwotą bonusu na kuponach zawierających co najmniej 3 zdarzenia. Kurs minimalny każdego z nich to 1.35, a minimalny kurs ogólny kuponu to 3.00.

Bonus powitalny Betfan – Mnożnik Pudziana

Bonus powitalny w Betfan - Mnożnik Pudziana

Wpłacając 3 pierwsze depozyty możesz uzyskać drugą z trzech części bonusu powitalnego, czyli Mnożnik Pudziana. Po pierwszym z nich wynoszącym co najmniej 20 zł otrzymujesz bonus o wartości 10% wpłacanej kwoty. Maksymalna kwota takiego bonusu to 77,70 zł. Uzyskasz ją wpłacając minimum 777 zł. Jeśli wpłacisz więcej, np. 2000 zł, to również otrzymasz 77,70 zł. Taki sam bonus możesz uzyskać po drugim depozycie wynoszącym minimum 40 zł i trzecim wynoszącym co najmniej 100 zł.

Po wpłacie każdego z trzech pierwszych depozytów, środki przyznane w ramach bonusu do gry Mnożnik Pudziana będą nieaktywne. Aby je odblokować, musisz dokonać obrotu depozytem, czyli zawrzeć jeden lub kilka kuponów bukmacherskich z oferty Betfan z salda głównego o stawce równej wysokości wpłaty. Kurs ogólny kuponu to minimum 2.00.

W momencie rozliczenia wszystkich zdarzeń znajdujących się na kuponie lub kilku kuponach bonus zostanie odblokowany. Pamiętaj, aby aktywować przyznany bonus w ciągu 7 dni od dnia jego przyznania.

Aby przenieść środki znajdujące się na koncie bonusowym na saldo główne, musisz dokonać 5-krotnego obrotu przyznanymi środkami. Możesz to zrobić, zawierając dowolne zakłady bukmacherskie z oferty Betfan. Każdy z kuponów musi posiadać minimum 3 zdarzenia, a każde z nich musi mieć kurs minimalny 1.35. Kurs ogólny kuponu to 3.00.

Po spełnieniu warunku 5-krotnego obrotu bonusem środki z Twojego salda bonusowego zostaną automatycznie przeniesione na saldo główne. Podczas przenoszenia zostanie zastosowany przelicznik ×10. Na przykład, jeśli po dokonaniu obrotu na Twoim saldzie bonusowym zgromadzisz 300 zł, to kwota ta zostanie pomnożona 10 razy, dzięki czemu na Twoje saldo główne trafi 3000 zł. 10% środków będzie stanowiło Twoją wygraną, a 90% to nagroda od Betfan. Maksymalnie możesz w ten sposób uzyskać jednorazowo 5000 zł po wpłacie każdego z 3 depozytów i obrocie środkami bonusowymi. Oznacza to także, że maksymalna kwota bonusu do gry w ramach Mnożnika Pudziana, na podstawie której zostanie przyznana nagroda, to 500 zł. Zatem jeśli na swoim saldzie bonusowym zgromadzisz więcej, niż 500 zł, to Betfan na Twoje saldo główne przekaże 5000 zł, a saldo bonusowe zostanie wyzerowane.

Jak zapewne wiesz, w związku z ustawą hazardową każda wygrana powyżej 2000 zł jest dodatkowo opodatkowana. Jednak bez obaw. Jeśli Twoja wygrana przekroczy tę kwotę, legalny bukmacher Betfan przyzna Ci także dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 11,11% tej sumy. Te środki pokryją 10% zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych, a do Ciebie trafi pełna kwota.

Zakład Bez Ryzyka i Mnożnika Pudziana - ważna informacja

Betfan bonus powitalny - kolejność bonusów

Po spełnieniu warunku obrotu środki z salda bonusowego zostaną przeniesione na Twoje saldo główne. Maksymalna wartość wygranych w przypadku Zakładu Bez Ryzyka ograniczona jest do 3000 zł.

Pamiętaj, że kupony nie zostaną zakwalifikowane, jako Zakład Bez Ryzyka, jeśli wypłacisz je za pomocą funkcji cash-out. Ten sam warunek obowiązuje również w przypadku obrotu bonusem do gry, jak i obrotu depozytem z salda głównego w Mnożniku Pudziana.

Na swoim koncie gracza w jednym momencie możesz posiadać tylko jeden aktywny bonus do gry. Bez względu na liczbę przyznanych bonusów lub innych promocji, które uprawniają Cię do do otrzymania dodatkowych środków na grę.

Zakłady zawierane z salda bonusowego muszą być rozliczone w terminie ważności bonusu do gry. Czyli w przypadku Zakładu Bez Ryzyka mogą to być kupony, których wynik będzie znany w ciągu 14 dni. Uważaj zatem na zakłady długoterminowe. Zawsze sprawdź, czy ich rezultat będzie znany do maksymalnie 2 tygodni.

Żaden z bonusów otrzymanych w ramach Pakietu Na Start od Betfan, czyli Zakład Bez Ryzyka, Mnożnik Pudziana oraz Darmowe Zakłady, nie obejmuje oferty Matchday Boost.

Wszystkie 3 części Pakietu Na Start od Betfan uzależnione są od 3 pierwszych depozytów. Jednak na Twoim BetKoncie w tym samym czasie może być aktywny tylko jeden bonus. Dlatego najpierw otrzymasz Mnożnik Pudziana, gdyż jest to bonus od samej wpłaty, a następnie możesz skorzystać z bonusu Zakład Bez Ryzyka. Darmowe Zakłady to freebety. Jeśli spełniłeś warunki ich uzyskania, możesz je obstawić w każdym momencie.

Bonus powitalny Betfan – 15 Darmowych Zakładów

Bonus powitalny w Betfan - Darmowe Zakłady

Trzecia część Pakietu Na Start od legalnego bukmachera Betfan to bonus Darmowe Zakłady. Tak jak poprzednie elementy pakietu, ten również powiązany jest z dokonaniem 3 pierwszych wpłat depozytu na saldo BetKonta. W ramach promocji otrzymujesz trzy pakiety Darmowych Zakładów przypisanych do salda bonusowego, po każdej z trzech pierwszych wpłat.

Po pierwszym depozycie oraz zawarciu zakładu za stawkę wynoszącą minimum 20 zł otrzymasz pakiet 5 Darmowych Zakładów. Każdy z nich ma wartość 2 zł. Możesz je wykorzystać wyłącznie na zakłady z kategorii sporty wirtualne GRY. Każdy pojedynczy kupon w ramach Darmowego Zakładu musi mieć kurs całkowity co najmniej 2.50.

Po drugim depozycie oraz zawarciu zakładu bukmacherskiego za minimalną stawkę 40 zł otrzymasz kolejny pakiet 5 Darmowych Zakładów, również o wartości 2 zł. Tym razem każdy z nich możesz wykorzystać jedynie na zakłady bukmacherskie dotyczące rozgrywek esportowych. Taki kupon musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń, a każde z nich musi mieć kurs minimum 1.35. Wymagany jest również kurs całkowity kupony na poziomie 3.50.

Po wpłacie trzeciego depozytu i zawarciu zakładu za kwotę minimum 100 zł otrzymasz ostatni pakiet 5 Darmowych Zakładów, ponownie każdy w wysokości 2 zł. Możesz je wykorzystać na dowolne zakłady bukmacherskie dotyczące jakichkolwiek rozgrywek sportowych. Kupon musi składać się z co najmniej 3 zdarzeń o kursie minimum 1.35. W przypadku tego pakietu Darmowych Zakładów wymagany całkowity kurs kuponu to 5.00.

Wszystkie bonusy w ramach Darmowych Zakładów będących częścią Pakietu Na Start od Betfan pojawią się na Twoim saldzie bonusowym w ciągu 48 godzin roboczych od momentu rozliczenia ostatniego zdarzenia na kuponie.

Jeśli chcesz skorzystać z bonusu Darmowy Zakład, po zalogowaniu się do swojego konta w Betfan i stworzeniu pierwszego kuponu po wpłacie depozytu spełniającego warunki promocji zaznacz na nim widoczne pole z nazwą Darmowy Zakład. W ten sposób weźmiesz udział w promocji i otrzymasz bonusowe środki.

W ramach Darmowych Zakładów wchodzących w skład Pakietu Na Start od Betfan możesz wygrać maksymalną kwotę 500 zł. Każdy Darmowy Zakład ważny jest 7 dni od momentu przypisania bonusu do Twojego salda. Jeśli nie wykorzystasz Darmowych Zakładów w tym terminie, to niewykorzystane środki znajdujące się na saldzie głównym zostaną wyzerowane.

Bonusy i promocje dla graczy w Betfan

Bez podatku od gier

Zgodnie z polskim prawem od każdego wniesionego kuponu automatycznie pobierany jest podatek w wysokości 12%. Promocja Betfan bez podatku ma za zadanie zniwelować tę stratę. Dzięki niej gracz może podnieść kurs kuponu akumulacyjnego, co przekłada się na wyższą potencjalną wygraną. Oczywiście, bukmacher nadal płaci należny podatek, jednak rezygnuje z części marży na rzecz typera. W konsekwencji kurs zakładu zawartego przez gracza w mnożony jest przez całość wniesionej stawki, a nie 88% po odjęciu daniny na rzecz Skarbu Państwa.

Brak podatku - promocja w Betfan

Aby skorzystać z promocji Bez podatku od gier w Betfan, należy:

 • utworzyć kupon zawierający co najmniej 3 zdarzenia
 • o minimalnym kursie każdego z nich wynoszącym 1.45

Tą promocją objęte są jedynie zakłady proste (nie systemowe). Nie obejmuje natomiast zakładów zawieranych za środki znajdujące się na saldzie bonusowym. Jeśli gracz dotrzyma wszystkich warunków promocji, Betfan automatycznie zmieni współczynnik zakładu z 0.88 na 1, co spowoduje wzrost stawki o wysokość odprowadzonego podatku. Dzięki tej promocji 100% stawki zawieranego w Betfan zakładu zostanie przeznaczone na ewentualną wygraną.

Z promocji można korzystać wielokrotnie, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Radar 365

Przez cały rok na każdy dzień tygodnia bukmacher przygotowuje dla graczy promocyjną ofertę specjalną. Każda z nich może mieć nieco inne zasady. Szczegóły promocji nie są znane z wyprzedzeniem, aby poznać bonus na, należy odwiedzić stronę bukmachera.

Promocje w Radar365 mogą być przygotowywane indywidualnie dla konkretnego gracza lub dostępne dla wszystkich użytkowników bukmachera.

Radar 365 - Promocja w Betfan

Jak skorzystać z promocji Radar 365 w Betfan?

 • Należy wejść na stronę bukmachera i sprawdzić, jaką promocję przygotował w danym dniu. Codziennie na graczy czeka nowa, inna promocja!
 • Wystarczy zastosować się do wymagań
 • tak, jak różne są promocje, tak różne są nagrody. Może nią być np. zwrot na konto bonusowe w przypadku przegranej

Korzystając z Radar 365 należy każdorazowo zapoznać się z zasadami konkretnej promocji. Ich warunki mogą być zupełnie różne, np. stawka, rodzaj kuponu, wymóg obrotu, konkretne wydarzenie czy wysokość bonusu.

Ocena bonusów w Betfan

Oferta Betfan to naprawdę ciekawe propozycje. Standardowe zakłady przedmeczowe oraz live, a także rozrywka – jest w czym wybierać. Dodatkowo sportowe zakłady wirtualne, które są wynikiem współpracy Betfan z Playtech Virtual Sports to naprawdę unikalna propozycja gier zyskujących coraz większą popularność wśród polskich graczy. Dlatego warto skorzystać z bonusu powitalnego i nabrać doświadczenia w typowaniu, przy okazji korzystając z dodatkowych środków.

Oferta bonusów i promocji w Betfan jest dosyć specyficzna, gdyż promocje dla stałych graczy mają znacznie prostsze zasady, niż bonus powitalny. Jednak dzięki temu gra w Betfan staje się coraz przyjemniejsza i intuicyjna. Oferty dla stałych graczy są już bardzo proste. Gra bez podatku od gier przy niewygórowanych wymaganiach pozwala uniknąć doskwierającego polskim graczom (i bukmacherom) bardzo wysokiego, 12% podatku. To naprawdę duża korzyść i ukłon w stronę graczy od Betfan. Radar 365 wzbudza ciekawość, gdyż ma w sobie cechę niespodzianki. A kto ich nie lubi?! W jego ramach codziennie pojawiają się różne oferty. Nie każda jest atrakcyjna dla danego gracza, ale jeżeli już trafi w jego ulubioną dyscyplinę lub system, wówczas dostarcza naprawdę sporo satysfakcji. Ogólna ocena bonusów w Betfan jest zatem pozytywna, a jedyną dużą uwagą są skomplikowane zasady i wysokie wymagania bonusu na start Pakietu Pudziana 3000 zł.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

FAQ Betfan bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Gdzie wpisać kod promocyjny Betfan?

  Kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji, w drugim kroku (DANE OSOBOWE) w kratce oznaczonej KOD PROMOCYJNY.

 • Co daje kod promocyjny w Betfan?

  Kod promocyjny w Betfan daje nowemu graczowi dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł.

 • Jak wypłacić bonus powitalny w Betfan?

  Aby wypłacić bonus powitalny w Betfan, należy spełnić wszystkie jego warunki określone w regulaminie. M.in. wymóg obrotu, minimalnej stawki i minimalnego kursu na kuponie. Dzięki temu środki na saldzie bonusowym zostaną przeniesione na saldo główne, co umożliwia ich wypłatę na konto bankowe.

 • Czy bonus w Betfan jest darmowy?

  Bonus w Betfan jest darmowy w tym sensie, że nie wymaga dodatkowej opłaty np. za rejestrację konta. Jednak aby z niego skorzystać, trzeba dysponować własnymi środkami, by spełnić warunki zawiązane z 3 pierwszymi depozytami.

 • Czy bonus powitalny Betfan jest atrakcyjny?

  Bonus powitalny jest atrakcyjny pod wieloma względami, np. możliwości uzyskania dużej sumy dodatkowych środków i ostatecznej wygranej. Natomiast jest dosyć skomplikowany, a jego warunki trudne, jednak z pewnością możliwe do spełnienia. Niektórzy właśnie tak rozumieją słowo atrakcyjny – trudny do zdobycia, przez co przynoszący satysfakcję.

 • Bonus Betfan – ile mogę zyskać?

  Korzystając z bonusu na start Pakiet Pudziana 3000 zł w jego pierwszej fazie możesz zyskać maksymalnie tytułowe 3 tysiące PLN. Grając jednak za odpowiednio wysokie stawki i spełniając wszystkie rygorystyczne warunki, ostatecznie możesz otrzymać nawet 100 000 zł.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/bonusy

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Betfan

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Betfan. Nie popełnij ponownie tego błędu!

28 - 30 stycznia 2021

Bonus 1000 zł w Betfan na Ekstraklasę

Męczą Cię niewchodzące pewniaczki w Ekstraklasie? Bukmacher Betfan ma na to rozwiązanie - zagraj tak, aby... nie trafić!

Zgarnij bonus 1 000 zł, jeśli żaden z typów na kuponie nie wejdzie!

Stwórz kupon NA CAŁĄ, 15. kolejkę Ekstraklasy (na kuponie musi znajdować się wyłącznie 8 meczów 15. kolejki). Minimalna stawka kuponu to 10 zł.
Ważne są TYLKO typy na markety 1x2.

Jeśli nie trafisz żadnego z typów, zgarniesz od Betfan bonus w wysokości 1 000 zł!

Jeśli trafisz jeden lub dwa typy, to otrzymasz bonus w wysokości odpowiednio 100 zł i 20 zł.

Bonus 1000 zł na Ekstraklasę w Betfan

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne, należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupon AKO z co najmniej 3 zdarzeniami i z ogólnym kursem kuponu nie mniejszym niż 3.0.

08 - 09 stycznia 2021

100 zł bonusu w Betfan na pewniaki

Sobota 9 stycznia 2021 to jest ten dzień, w którym w piłkę nożną grają same pewniaki. Czemu by nie skorzystać z tej okazji?

Obstaw pewniaczki w Betfan i zgarnij bonus 100 zł!

Jak odebrać bonus?

 1. Obstaw poniższe mecze w Betfan za 99 zł w zakładzie 1X2.
  • PSG wygra w meczu PSG - Brest
  • AC Milan wygra w meczu AC Milan - FC Torino
  • Atletico Madryt wygra  w meczu Atletico Madryt - Athletic Bilbao
  • Barcelona wygra w meczu Granada - FC Barcelona
  • Realu Madryt wygra w meczu Osasuna - Real Madry 
 2. Puść ten kupon w aplikacji Betfan na telefonie.
 3. Obróć bonus 3-krotnie poprzez kupony na zakłady akumulowane z co najmniej 2 selekcjami po kursie łączynym minimum 2,00. Masz na to 3 pełne dni.
 4. Bonus ważny jest do rozpoczęcia pierwszego pewniaka - sobota godzina 16:15.

Pewniaki w betfan

#NieGraszNieWygrasz

Oprócz wygranej na koncie głównym dodatkowo dostaniesz od nas bonus o wartości 100 zł!

29 - 31 grudnia 2020

Darmowy zakład w Betfan na Cztery Skocznie

Przed nami wielkie wydarzenie w świecie skoków narciarskich – 69. Turniej Czterech Skoczni! Wspaniałe sportowe emocje idą w parze z rozrywką oferowaną przez bukmachera BETFAN.

Betfan przygotował coś specjalnego z tej okazji – aktywni gracze, którzy dodatkowo korzystają z aplikacji Betfan, mogą zgarnąć przy zmaganiach w Niemczech i w Austrii freebet o wartości 69 zł.

Darmowy zakład na skoki w Betfan

Jak odebrać bonus darmowy zakład w Betfan?

 1. Zarejestruj się lub zaloguj w Betfan.
 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Betfan.
 3. Z poziomu aplikacji postaw zakład na Turniej Czterech Skoczni o kursie minimum 2,50 co najmniej za 69 zł.
 4. Otrzymasz darmowy zakład do wykorzystania.
24 - 25 grudnia 2020

Bonus 200 zł bonusu na Święta w Betfan

Bukmacher Betfan na święta przygotował prezent - bonus od depozytu 100% dla wszystkich graczy, którzy dokonali u minimum trzech wpłat. W zależności od kwoty, jaką taki gracz zasili konto, może otrzymać doładowanie nawet w wysokości 200 zł.

Jako że ruszył sezon NBA, a przed nami też kultowy Boxing Day w Premier League, dodatkowe środki na zabawę w BETFAN na pewno się przydadzą, a ewentualna wygrana na koniec roku na pewno będzie smakowała lepiej! 

Jak odebrać bonus?

 1. Wpłać minimum 50 zł. Aby uzyskać maksymalną kwotę bonusu wpłać 200 zł.
 2. Odblokuj bonus poprzez jednokrotny obrót depozytem po kursie co najmniej 2,50. Może być zakłada aumulowany lub pojedynczy.
 3. Obróć bonus. Kurs obrotu wynosi 3.00, wymagany jest 3-krotny obrót.

#NieGraszNieWygrasz

Bonus na Święta w Betfan

18 grudnia 2020

Bonus reload 300 zł w Betfan

W weekend czeka nas masa zdarzeń! Wypadałoby wobec tego zgarnąć jakiś dodatkowy bonus, nieprawdaż?

Bukmacher Betfan nie zwalnia tempa i kończąc jedną akcję specjalną, rozpoczynamy kolejną – w końcu przed nami ostatni przedświąteczny weekend pełen sportowych emocji! Tym razem gracze mogą zgarnąć u nas bonus reload nawet do 300 zł w ramach bonusu od depozytu.

Bonus Reload 300 zł w Betfan

1. Wpłać kasę i zgarnij 50% bonusu od wpłaty!

Minimalna wpłata, biorąca udział w promocji to 50 zł. Maksymalna kwota bonusu to 300 zł.

2. Odblokuj bonus

Aby odblokować bonus, należy jednokrotnie obrócić wpłatą, grając kupony z kursem AKO lub SOLO nie mniejszym niż 2.50.

3. Obróć bonusem

Aby przenieść środki z salda bonusowego na konto główne należy trzykrotnie obrócić bonusem, grając kupony z minimalnym kursem AKO lub SOLO równym 3.0. Bonus jest aktywny przez 3 dni.

4. Promocja jest ważna 18.12.2020 r.