Bonusy w Betfan

Atrakcyjny bonus powitalny Betfan 3000 zł od depozytu z maksymalną wygraną 100 000 zł oraz dodatkowy zakład bez ryzyka 100 zł za kod promocyjny. Legalny bukmacher Betfan oferuje wiele bonusów bukmacherskich, promocję bukmachersą Radar 365 oraz grę bez podatku.

Ocena 2,88/5 | 140 głosów

Betfan to bukmacher, który oferuje swoim graczom dużo więcej, niż tylko możliwość zawierania zakładów wzajemnych. Stara się urozmaicić je m.in. poprzez oryginalne treści w mediach społecznościowych i nieszablonowy sposób komunikacji.

Dobór ambasadorów takich jak Kinga Kwiecień czy Mariusz Pudzianowski sprawia, że gracze doświadczają pewnej spójności przekazu, który ma przedstawiać Betfan jako kumpla, a nie wielką korporację. Swoboda i brak nachalności to z pewnością jedna z cech wyróżniających Betfan wśród innych legalnych bukmacherów. Tel legalny bukmacher dba o swoich graczy, dając im także wymierne korzyści. Zarówno tym nowym, jak i obecnym, Betfan oferuje mnóstwo ciekawych i atrakcyjnych promocji oraz bonusów.

Bonus powitalny Betfan

Obecnie twarzą Betfan jest Mariusz Pudzianowski. Dlatego nazwa bonusu powitalnego brzmi Pakiet Pudziana 3000 zł. To promocja skierowana do nowych graczy bukmachera, którzy dokonają 3 pierwszych depozytów na tzw. BETkonto. Aby otrzymać bonus, należy się zarejestrować i zweryfikować swoje konto. Otwarcie konta w Betfan jest bardzo proste, a proces rejestracji nowego konta przedstawiamy krok po kroku w osobnym dziale. Inaczej wygląda kwestia bonusu. Jest on dosyć specyficzny, dlatego początkujący gracze mogą mieć problem z jego zrozumieniem. Wdrożenie bonusu powitalnego w Betfan nie kończy się bowiem na wpisaniu kodu i odebraniu wskazanej kwoty. Należy odpowiednio wykonać kolejne działania, które pozwolą cieszyć się dodatkową kwotą w maksymalnej wysokości. Dlatego spieszymy z pomocą i w przejrzysty sposób przedstawiamy zasady jego działania i cały mechanizm.

Bonus powitalny - Pakiet Pudziana

Bonus Betfan - od czego zacząć?

Bonus powitalny w Betfan jest bonusem od 3 pierwszych depozytów, dlatego pierwszym krokiem do wykonania jest wpłata środków w odpowiedniej wysokości. Gracz otrzyma trzykrotnie bonus do gry wg schematu:

  • 10% wartości pierwszego depozytu, maksymalnie 100 zł
  • 10% wartości drugiego depozytu, maksymalnie 100 zł
  • 10% wartości trzeciego depozytu, maksymalnie 100 zł

Aby wykorzystać maksymalnie przyznany bonus powitalny, każdy z trzech pierwszych depozytów musi wynosić min. 1000 zł. Minimalny depozyt wynosi 20 zł.

Jak uzyskać maksymalny bonus 3000 zł?

Przy maksymalnej wpłacie 3000 zł gracz otrzymuje na koncie bonusowym 300 zł. Po dokonaniu 3 wpłat Betfan automatycznie przeniesie środki z salda bonusowego na saldo główne i pomnoży je x10. W momencie przenoszenia tych środków na saldo główne kwota wyniesie 3000 zł. Warto jednak pamiętać, że tylko 10% stanowi środki możliwe do wypłaty, a 90% to kwota bonusu przeznaczona jedynie na zakłady bukmacherskie.

Po dokonaniu 3 pierwszych wpłat kwota bonusu pozostaje nieaktywna. Aby ją odblokować, należy dokonać obrotu depozytem, stawiając jeden lub więcej kuponów o kursie całkowitym min. 2.00 za kwotę pierwszej wpłaty. Wówczas, po ich rozliczeniu, bonus zostanie odblokowany.

Dopiero po otrzymaniu pierwszego depozytu można uzyskać dwa kolejne. W tym celu należy obrócić pierwszy przyznany bonus pięć razy na zakładach bukmacherskich, które posiadają co najmniej 2 zdarzenia a minimalny kurs każdego z nich wynosi 1.45.

Na wykorzystanie jednego bonusu gracz ma 30 dni. Po tym czasie, niewykorzystane środki z salda bonusowego przepadają. W promocji nie biorą udziału zakłady wypłacone za pomocą opcji Cash Out oraz gry wirtualne.

Maksymalny bonus 100 000 zł

Tak, to nie pomyłka. Zgodnie z regulaminem, maksymalnie wykorzystując bonus Betfan gracz może uzyskać nawet 100 000 zł. Maksymalna kwota bonusu wynosi 1000 zł. Oznacza to, że w przypadku uzyskania przez gracza w wyniku obrotu bonusem kwoty wyższej niż 1000 zł i tak otrzyma on wspomniany tysiąc. Jednak kwota z salda bonusowego podczas przenoszenia na saldo główne zostaje pomnożona x10, dlatego ostatecznie może wynieść nawet 10 000 zł. Wykorzystując zatem maksymalnie 3 bonusy można zgarnąć łącznie 100 000 zł.

Zakład bez ryzyka w Betfan

Jak widać, bonus powitalny do Betfan jest bardzo atrakcyjny, jednak jego uzyskanie w maksymalnej kwocie nie jest proste. Wierzymy jednak, że uda się to naszym graczom. Dodatkowo, jako czytelnicy spryciarz.com, otrzymujecie od nas i od bukmachera dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł. Aby go otrzymać, przy rejestracji należy podać kod promocyjny SPRYCIARZ.

Bonus powitalny - zakład bez ryzyka w Betfan

Bonus ten, jako dodatek do pakietu powitalnego jest niezwykle atrakcyjny gdyż zarówno kwota darmowego zakładu jak i wygrana nie podlega obrotowi.

W przeszłości Betfan wymagał 5-krotny obrót uzyskanym bonusem w zakładach akumulowanych (min. zdarzenia) po kursie zdarzenia co najmniej 1,45 jednak w 2020 roku wycofał się z tego wymogu.

W przypadku przegranej kwota stawki (maksymalnie 100 zł) wraca na saldo główne. O zasadach tej promocji więcej dowiesz się na stronie zakład bez ryzyka w Betfan.

W ramach bonusu powitalnego – zakład bez ryzyka maksymalnie można otrzymać 10 000 zł.

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus powitalny Pakiet Pudziana 3000 zł od Betfan z pewnością nie zalicza się do grona promocji o wyjątkowo prostych zasadach. Kwestia jego rozłożenia na 3 pierwsze depozyty jest w zasadzie zrozumiała nawet dla początkujących graczy, jednak dalsze warunki m.in. obrotu i przenoszenia na saldo główne może sprawić trudności nawet doświadczonym typerom.

3000 zł bonusu to jednak bardzo wysoka kwota i pod tym względem Betfan wyróżnia się wśród legalnych bukmacherów działających w Polsce. Podkreślamy jednak, że inną kwestia jest możliwość i prawdopodobieństwo jej uzyskania.

Warunki obrotu bonusem są jednak dosyć wymagające. 5-krotny obrót zresztą tylko chwytem marketingowym, ponieważ w rzeczywistości trzeba wykonać go aż 6-krotne. Najpierw po wpłacie należy przecież aktywować bonus, obracając go jeden raz. Obrót efektywny w Betfan wynosi 6.5, co niestety nie jest dobrym wynikiem. Również wymagany kurs obrotu 2.00 jest bardzo wysoki i znacząco obniża szansę na spełnienie warunków.

Podsumowując: Bonus powitalny Betfan marketingowo brzmi bardzo dobrze, a kwota 3000 zł bonusu brzmi atrakcyjnie i zachęcająco. Jednak patrząc na opinie graczy oraz warunki - bonus jest trudny do zrealizowania.

Czy warto wykorzystać bonus Betfan?

Oczywiście, jeśli gracz zrozumiał zasady działania bonusu i ma pomysł na wykorzystanie go w zakładach bukmacherskich, to mówiąc kolokwialnie, gra jest warta świeczki. Zasady Pakietu Pudziana 3000 zł są dosyć skomplikowane, ale nadal atrakcyjne. Nawet w przypadku mniejszych depozytów można uzyskać dodatkowe środki na grę, a samo przejście procesu ich uzyskania jest dobrą szkołą przed korzystaniem z oferty Betfan. Kto pojmie bowiem mechanizm działania bonusu powitalnego, ten zrozumie zasady każdej promocji bukmacherskiej. My tłumaczymy go możliwie najprościej, ale każdy człowiek najlepiej uczy się poprzez praktykę. Warto zatem nabrać doświadczenia, by w możliwie krótkim okresie stać się dobrym typerem.

A dodatkowy zakład bez ryzyka, który otrzymacie wpisując kod od spryciarz, jest prosty w działaniu i korzystny. Dzięki niemu można zaryzykować zakład o wyższym kursie bez obaw o utratę środków.

Jak wypłacić bonus?

Tutaj zasada jest bardzo prosta. Środki, które można wypłacić to te, które znajdują się na saldzie głównym. Saldo bonusowe natomiast to środki przeznaczone jedynie na grę. Aby przenieść te otrzymane w ramach bonusu, należy spełnić wszystkie jego warunki, jak kilkukrotny obrót i minimalną wysokość kursów. Dopiero wtedy można wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe i cieszyć się wygraną.

Kod promocyjny Betfan

Jak widać, bonus na start od Betfan jest bardzo atrakcyjny, jednak jego uzyskanie w maksymalnej kwocie nie jest proste. Wierzymy jednak, że uda się to naszym graczom. Dodatkowo, jako czytelnicy spryciarz.com, otrzymujecie od nas i od bukmachera dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł. Aby go dostać, przy rejestracji należy podać kod promocyjny SPRYCIARZ. To wszystko, co trzeba zrobić! Zakład bez ryzyka to doskonała okazja, by zapoznać się z ofertą Betfan i postawić pierwszy zakład bez ryzyka utraty pieniędzy.

Bonusy i promocje dla graczy w Betfan

Bez podatku od gier

Zgodnie z polskim prawem od każdego wniesionego kuponu automatycznie pobierany jest podatek w wysokości 12%. Promocja Betfan bez podatku ma za zadanie zniwelować tę stratę. Dzięki niej gracz może podnieść kurs kuponu akumulacyjnego, co przekłada się na wyższą potencjalną wygraną. Oczywiście, bukmacher nadal płaci należny podatek, jednak rezygnuje z części marży na rzecz typera. W konsekwencji kurs zakładu zawartego przez gracza w mnożony jest przez całość wniesionej stawki, a nie 88% po odjęciu daniny na rzecz Skarbu Państwa.

Brak podatku - promocja w Betfan

Aby skorzystać z promocji Bez podatku od gier w Betfan, należy:

  • utworzyć kupon zawierający co najmniej 3 zdarzenia
  • o minimalnym kursie każdego z nich wynoszącym 1.45

Tą promocją objęte są jedynie zakłady proste (nie systemowe). Nie obejmuje natomiast zakładów zawieranych za środki znajdujące się na saldzie bonusowym. Jeśli gracz dotrzyma wszystkich warunków promocji, Betfan automatycznie zmieni współczynnik zakładu z 0.88 na 1, co spowoduje wzrost stawki o wysokość odprowadzonego podatku. Dzięki tej promocji 100% stawki zawieranego w Betfan zakładu zostanie przeznaczone na ewentualną wygraną.

Z promocji można korzystać wielokrotnie, 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Radar 365

Przez cały rok na każdy dzień tygodnia bukmacher przygotowuje dla graczy promocyjną ofertę specjalną. Każda z nich może mieć nieco inne zasady. Szczegóły promocji nie są znane z wyprzedzeniem, aby poznać bonus na, należy odwiedzić stronę bukmachera.

Promocje w Radar365 mogą być przygotowywane indywidualnie dla konkretnego gracza lub dostępne dla wszystkich użytkowników bukmachera.

Radar 365 - Promocja w Betfan

Jak skorzystać z promocji Radar 365 w Betfan?

  • Należy wejść na stronę bukmachera i sprawdzić, jaką promocję przygotował w danym dniu. Codziennie na graczy czeka nowa, inna promocja!
  • Wystarczy zastosować się do wymagań
  • tak, jak różne są promocje, tak różne są nagrody. Może nią być np. zwrot na konto bonusowe w przypadku przegranej

Korzystając z Radar 365 należy każdorazowo zapoznać się z zasadami konkretnej promocji. Ich warunki mogą być zupełnie różne, np. stawka, rodzaj kuponu, wymóg obrotu, konkretne wydarzenie czy wysokość bonusu.

Ocena bonusów w Betfan

Oferta Betfan to naprawdę ciekawe propozycje. Standardowe zakłady przedmeczowe oraz live, a także rozrywka – jest w czym wybierać. Dodatkowo sportowe zakłady wirtualne, które są wynikiem współpracy Betfan z Playtech Virtual Sports to naprawdę unikalna propozycja gier zyskujących coraz większą popularność wśród polskich graczy. Dlatego warto skorzystać z bonusu powitalnego i nabrać doświadczenia w typowaniu, przy okazji korzystając z dodatkowych środków.

Oferta bonusów i promocji w Betfan jest dosyć specyficzna, gdyż promocje dla stałych graczy mają znacznie prostsze zasady, niż bonus powitalny. Jednak dzięki temu gra w Betfan staje się coraz przyjemniejsza i intuicyjna. Oferty dla stałych graczy są już bardzo proste. Gra bez podatku od gier przy niewygórowanych wymaganiach pozwala uniknąć doskwierającego polskim graczom (i bukmacherom) bardzo wysokiego, 12% podatku. To naprawdę duża korzyść i ukłon w stronę graczy od Betfan. Radar 365 wzbudza ciekawość, gdyż ma w sobie cechę niespodzianki. A kto ich nie lubi?! W jego ramach codziennie pojawiają się różne oferty. Nie każda jest atrakcyjna dla danego gracza, ale jeżeli już trafi w jego ulubioną dyscyplinę lub system, wówczas dostarcza naprawdę sporo satysfakcji. Ogólna ocena bonusów w Betfan jest zatem pozytywna, a jedyną dużą uwagą są skomplikowane zasady i wysokie wymagania bonusu na start Pakietu Pudziana 3000 zł.

Betfan bonusy - pytania i odpowiedzi

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji, w drugim kroku (DANE OSOBOWE) w kratce oznaczonej KOD PROMOCYJNY.

Co daje kod promocyjny w Betfan?

Kod promocyjny w Betfan daje nowemu graczowi dodatkowy bonus w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 100 zł.

Jak wypłacić bonus powitalny w Betfan?

Aby wypłacić bonus powitalny w Betfan, należy spełnić wszystkie jego warunki określone w regulaminie. M.in. wymóg obrotu, minimalnej stawki i minimalnego kursu na kuponie. Dzięki temu środki na saldzie bonusowym zostaną przeniesione na saldo główne, co umożliwia ich wypłatę na konto bankowe.

Czy bonus w Betfan jest darmowy?

Bonus w Betfan jest darmowy w tym sensie, że nie wymaga dodatkowej opłaty np. za rejestrację konta. Jednak aby z niego skorzystać, trzeba dysponować własnymi środkami, by spełnić warunki zawiązane z 3 pierwszymi depozytami.

Czy bonus powitalny Betfan jest atrakcyjny?

Bonus powitalny jest atrakcyjny pod wieloma względami, np. możliwości uzyskania dużej sumy dodatkowych środków i ostatecznej wygranej. Natomiast jest dosyć skomplikowany, a jego warunki trudne, jednak z pewnością możliwe do spełnienia. Niektórzy właśnie tak rozumieją słowo atrakcyjny – trudny do zdobycia, przez co przynoszący satysfakcję.

Bonus Betfan – ile mogę zyskać?

Korzystając z bonusu na start Pakiet Pudziana 3000 zł w jego pierwszej fazie możesz zyskać maksymalnie tytułowe 3 tysiące PLN. Grając jednak za odpowiednio wysokie stawki i spełniając wszystkie rygorystyczne warunki, ostatecznie możesz otrzymać nawet 100 000 zł.

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Betfan bukmacher banner Pudziankowski
Betfan bukmacher banner Pudziankowski