forBET bonusy

Ocena 3.00/3 głosy

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Bonus na start w forBET to aż 3150 zł = zakład bez ryzyka 1100 zł + 2000 zł od druggo depozytu + 14 dni obstawiania bez podatku! Legalny bukmacher forBET przygotował bonus powitalny od depozytu specjalnie dla czytelników portalu podwyższony o 150 zł za kod promocyjny. Dowiedz się jak otrzymać najwyższy bonus forBET na zakłady bukmacherskie.

Odbieram bonus! Bonus powitalny forBET

bonus od depozytu | bonus maxizysk | zakłady bez podatku

Legalny bukmacher forBET posiada niezwykle bogatą ofertę zakładów sportowych. Po rejestracji każdego nowego użytkownika w forBET czeka na start bonus powitalny, który pozwala uzyskać spore środki zaraz po rejestracji i weryfikacji konta. Poniżej prezentujemy warunki i zasady bonusów w forBET.

 1. forBET bonus powitalny
 2. forBET bonus od depozytu 2050 zł
 3. Bonus powitalny forBET - zakład MaxiZysk 200 zł
 4. Bonus powitalny forBET - Zakład bez ryzyka 100 zł
 5. Bez podatku przez 14 dni od rejestracji
 6. Opinia o bonusie powitalnym
 7. Czy warto wykorzystać bonus forBET?
 8. Jak wypłacić bonus?
 9. Kod promocyjny forBET
 10. Bonus przez telefon
 11. Bonusy i promocje dla graczy
 12. Combo Expert
 13. Stwórz najlepszą drużynę Premier League!
 14. Bonus urodzinowy
 15. Ocena bonusów w forBET

forBET bonus powitalny

Kiedyś forBET w swojej ofercie początkowo posiadał bonus bez depozytu w kwocie 20 zł. Bonus bez depozytu po pewnym czasie został anulowani i w jego miejsce bukmacher forBET wprowadził bonus powitalny od depozytu z prawdziwego zdarzenia.

W chwili obecnej, w 2022 roku forBET oferuje nowym graczom bonus w wysokości 3150 zł. Na bonus powitalny w forBET składa się:

 1. pierwszy zakład bez ryzyka 1100 zł
 2. bonus od drugiego depozytu w kwocie 2000 zł 
 3. zakład bez ryzyka 150 zł (za kod promocyjny SPRYCIARZ)
 4. 14 dniowe Happy Hours bez 12% podatku

Bonus powitalny w forBET 2350 zł z kodem promocyjnym

Podwyższenie bonusu powitalnego o kwotę 150 zł to wyjątkowa oferta specjalna dla graczy rejestrujących się w forBET z portalu bukmacherskiego spryciarz.com. Aby otrzymać dodatkowe 150 zł należy przy rejestrowaniu konta gracza wprowadzić nasz kod promocyjny SPRYCIARZ. Bonus będzie powiększony właśnie za ten kod promocyjny.

Aby wykorzystać nasz kod promocyjny należy wpłacić do forBET 2050 zł.

forBET bonus od depozytu 2050 zł

Główny bonus powitalny w forBET 2050 zł przyznawany jest od pierwszego depozytu. Aby zyskać maksymalną kwotę bonusu, po zarejestrowaniu się w forBET złóż pierwszy depozyt w kwocie 2000 zł, obstaw zakłady o min. kursie 2.00 za kwotę depozytu (czyli maks. 2000 zł), a wtedy kwota bonusowa zostanie dopisana do konta.

Pamiętaj, że do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady z oferty Sportów Wirtualnych II oraz kupony z MaxiZyskiem. Następnie obstawiaj zakłady bukmacherskie zgodnie z wytycznymi opisanymi poniżej. Bonusowe pieniądze będziesz mógł wypłacić po 2-krotnym obrocie na kuponach, które spełnią poniższe warunki:

 • co najmniej 3 zdarzenia na kuponie AKO
 • każde zdarzenie o kursie minimum 1,30
 • kurs ogólny kuponu AKO co najmniej 2,50

Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II. Czas na obrót bonusem to 14 dni.

Uwaga! Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

Bonus w forBET

Bonus powitalny forBET - zakład MaxiZysk 200 zł

Po wykorzystaniu pierwszego bonusu od depozytu czas wykorzystać drugi bonus – zakład MaxiZysk.

Wpłać 20 zł lub więcej (maksymalnie 200 zł) a otrzymasz zakład, w którym wygrana zostanie pomnożona 2-krotnie. Maksymalnie możesz w tym bonusie wygrać 2279 zł.

Jak wykorzystać MaxiZysk? Stwórz zakład na iforbet.pl lub w aplikacji za kwotę przyznanego MaxiZysku (drugi depozyt) a następnie wybierz z list sald na kuponie zakład nazwany „MaxiZysk x 2”.

Po skorzystaniu z promocji należy wykonać jednokrotny obrót kwotą bonusu. Do obrotu liczą się zakłady wielokrotne z trzema zdarzeniami każde o kursie co najmniej 1,40. Możesz obstawiać zarówno zakłady na żywo jak i przedmeczowe.

Bonus powitalny forBET - Zakład bez ryzyka 100 zł

Zakład bez ryzyka, czyli zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje graczom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym SPRYCIARZ.

Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji. Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego

Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 100 zł

Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2, minimalna liczba zdarzeń na kuponie: 2 i kursem minimalnym kuponu 2,00. Aby otrzymać zwrot napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”

Bez podatku przez 14 dni od rejestracji

Bukmacher forBET przez 14 dni od rejestracji i weryfikacji konta gracza będzie brał na siebie 12% podatek Ministerstwa Finansów. Normalnie, od stawki każdego Twojego zakładu bukmacher zabiera 12% kwoty jako podatek. Jednak nie forBET!

Przez 14 dni od rejestracji w forBET cała Twoja stawka będzie grać przez co Twoje wygrane będą wyższe. Bukmacher tym samym będzie za Ciebie płacił podatek.

Aby zakwalifikować kupon do promocji bez podatku:

 • kupon z minimum 3 zdarzeniami
 • każde zdarzenie kurs co najmniej 1,30
 • zakłady na żywo, przedmeczowe i wirtualne I
 • zakłady za środki depozytowe, bonus nie liczy się do tej promocji

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus forBET jest dość skomplikowany. Podzielony jest na trzy oddzielne depozyty, w dodatku każdy z nich został podzielony na dwa obroty. Najpierw trzeba uwolnić bonus, obstawiając zakłady o kursie 2.00, a następnie obrócić nimi także kuponami o kursie 2.00. Brzmi zawile, ale w rzeczywistości nie jest to takie trudne. Polecamy przeanalizować rozpisaną powyżej instrukcję krok po kroku.

Bonus powitalny forBET jest atrakcyjny z uwagi na wysoką kwotę do uzyskania – 2000 zł, minusem jest natomiast wysoki kurs wymagany do uwolnienia bonusu, ale jest on jednokrotny i w dodatku nie ma wymogu trzech selekcji na kuponie. Późniejszy kurs obrotu 2.50, jak na standardy najlepszych bonusów bukmacherskich, jest akceptowalny. Cieszy dodatkowy bonus 200 zł jako zakład MaxiZysk oraz 14 gry bez podatku.

Czy warto wykorzystać bonus forBET?

Niemniej jednak wysokie kursy bukmachera zachęcają do typowania w forBET, a bonus powitalny jest miłym dodatkiem. Ewentualnie bonus zawsze można przegrać, czyli przetransferować na konto innego bukmachera.

Dodatkowym atutem oferty powitalnej forBET jest specjalny zakład bez ryzyka przygotowany dla czytelników naszego portalu. Dzięki kodowi promocyjnemu SPRYCIARZ można zyskać 50 zł.

Jak wypłacić bonus?

Aby móc wypłacić bonus, musisz obrócić jego kwotą 4-krotnie na kuponach spełniających warunki obrotu. Dla kuponów pojedynczych kurs minimalny musi wynosić co najmniej 2.0 a dla kuponów akumulowanych kurs każdego pojedynczego zdarzenia minimum 1.30 a łączny kurs kuponu 2.0.

Kod promocyjny forBET

Czytelnicy naszego portalu mogą odebrać powiększony bonus powitalny od forBET. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: SPRYCIARZ i cieszyć się dodatkowymi środkami na grę.

Bonus przez telefon

Bonus powitalny możesz uzyskać również korzystając z aplikacji mobilnej forBET, dostępnej na systemy iOS oraz Android. Podczas rejestracji zaznacz chęć jego uzyskania i wpisz nasz kod promocyjny, by uzyskać powiększony bonus na start.

Bonusy i promocje dla graczy

Bonus powitalny to dopiero początek atrakcji przygotowanych przez forBET. Stali użytkownicy również mogą skorzystać z wielu ciekawych promocji.

Combo Expert

Combo Expert to wybrane zakłady z oferty forBET połączone w jeden łączny zakład. Promocja polega na tym, że kurs połączonych zakładów jest wyższy od tego, jaki uzyskałby gracz przez samodzielne stworzenie identycznego kuponu akumulacyjnego.

Każdego dnia pracownicy forBET przygotowują inny zestaw zakładów. W ofercie zwykle znajduje się jeden dubel (zakład podwójny) i tripel (zakład potrójny). Przykład Combo Expert z 14 stycznia 2018 roku:

 • Hubert Hurkacz i Iga Świątek awansują do drugiej rundy singla w Australian Open
  • standardowa oferta: 1,35 × 1,80 × 1,25 = AKO 3,04
  • kurs w Combo Expert: 3,25
  • przewaga: 7%
 • Karolina Pliskova, Johanna Konta i Madison Keys wygrają swoje spotkania w pierwszej rundzie
  • standardowa oferta: 1,65 × 1,60 × 1,25 = AKO 3,30
  • kurs w Combo Expert: 4,00
  • przewaga: 21%

Widać, że rozbieżność w opłacalności zakładów utworzonych samodzielnie a Combo Expert jest znaczna. Dodatkowe 7% to mały bonus (tym bardziej, że jest to tripel), ale w przypadku dubla przewaga 21% nad regularną ofertą robi wrażenie i prawdopodobnie warto taki zakład wykorzystać. Przed rzuceniem się na zakłady Combo Expert polecamy sprawdzić łączny kurs w standardowej ofercie i wykorzystywać tylko te zakłady, które w Combo rzeczywiście dają dużą przewagę nad bukmacherem.

Stwórz najlepszą drużynę Premier League!

To promocja dla tych graczy, którzy prowadzą swoje drużyny w Fantasy Premier League. Aby wziąć w niej udział, należy posiadać konto w forBET oraz dołączyć do ligi forBET na stronie FPL. Dla najlepszych 15 graczy bukmacher przyznaje nagrody – co miesiąc i za cały sezon.

Bonus w forBET - konkurs na drużynę Premier League

Co miesiąc:

1. 300 zł bonus
2. 200 zł bonus
3. 100 zł bonus
4-10. 50 zł bonus
11-15. 25 zł bonus

Za cały sezon:

1. Wybrana koszulka drużyny PL + 800 zł bonus
2. Wybrana koszulka drużyny PL + 600 zł bonus
3. Wybrana koszulka drużyny PL + 500 zł bonus
4-5. 300 zł bonus
6-10. 100 zł bonus
11-15. 50 zł bonus

Użytkownik, który zajął miejsce w pierwszej 15, musi sam zgłosić się po nagrodę. Należy wysłać maila na adres promocje@iforBET.pl, w tytule podając FPL nazwa drużyny. W treści maila trzeba podać swój login w serwisie forBET oraz załączyć zrzut ekranu, na którym widoczna jest drużyna użytkownika z zakładki My Team w Fantasy Premier League. Po nagrodę należy zgłosić się w ciągu 48 godzin po zakończeniu ostatniego meczu w danym miesiącu lub sezonie.

Aby wypłacić bonus, należy obrócić nim 4-krotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.0. Min. kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO to 1.20.

Bonus urodzinowy

Wszyscy aktywni gracze forBET mogą liczyć na specjalny bonus urodzinowy. Wystarczy posiadać w zweryfikowane konto w forBET i w ciągu trzech miesięcy przed datą urodzin wpłacić co najmniej 100 zł. Promocja dotyczy również nowo zarejestrowanych użytkowników, którzy założyli konto w serwisie forBET w okresie do 7 dni przed albo do 7 dni po dacie swoich urodzin.

Bonus na urodziny u bukmachera forBET

W przypadku zarejestrowania konta do 7 dni po dacie swoich urodzin gracz powinien zgłosić się na adres mailowy podany na stronie promocji. Jeżeli spełnisz te warunki, to możesz liczyć na urodzinowy upominek w kwocie 20 zł. Bonus urodzinowy forBET nie wymaga depozytu, a do wypłaty wystarczy dwukrotny obrót po kursie 2.00.

Ocena bonusów w forBET

Bonus powitalny w forBET początkującym typerom może wydawać się nieco skomplikowany, ale z naszym poradnikiem łatwo zrozumieć jego warunki i zasady. Kwota do uzyskania, czyli 2000 zł jest bardzo wysoka, co czyni bonus powitalny w forBET bardzo atrakcyjnym. Dodatkowo z naszym kodem, użytkownicy otrzymują ekstra zakład bez ryzyka o wartości 50 zł.

Promocje dotycząca Fantasy Premier League to bonus dla zapalonych miłośników angielskiej piłki. Aby odebrać nagrodę, wystarczy dołączyć do ligi forBET. Gracze nagradzani są co miesiąc, dlatego istnieje duża szansa znalezienia się w czołowej 15.

Bonus urodzinowy nie jest wysoki, ale to miły gest ze strony bukmachera. Można za niego postawić np. bardziej ryzykowny zakład.

forBET organizuje również wiele promocji i bonusów okresowych, jak m.in. Wygraj wyjazd do Rio de Janeiro czy Tniemy ryzyko na weekend!. Dlatego warto zapisać się na newsletter bukmachera oraz regularnie odwiedzać zakładkę PROMOCJE na stronie forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

FAQ forBET bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Gdzie wpisać kod promocyjny forBET?

  Kod promocyjny od spryciarz należy wpisać podczas rejestracji, w Kroku 3. <a href="https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/kod-promocyjny">Kod promocyjny do forBET</a> jest wymagany aby otrzymać dodatkowy <strong>iforbet bonus</strong>.

 • Jakie korzyści w forBET daje kod promocyjny SPRYCIARZ?

  Kod promocyjny w forBET uprawnia do uzyskania pakietu powitalnego, który składa się z bonusu od depozytu do 2350 zł, zakładu MaxiZysk w wysokości 200 zł oraz promocji Happy Hours przez 14 dni.

 • Jak wypłacić bonus powitalny w forBET?

  Bonus możesz wypłacić po 2-krotnym obrocie na kuponach, które spełnią poniższe warunki: - kupon singiel z kursem min. 2.0 - kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

 • Czy bonus powitalny w forBET jest darmowy?

  Tak, nie ponosisz żadnych kosztów w związku z otrzymaniem bonusu powitalnego w forBET.

 • Czy bonus powitalny w forBET jest atrakcyjny?

  Jak najbardziej. Dzięki pierwszej części bonusu można uzyskać łącznie aż 2350 zł na zakłady bukmacherskie. A zakład bez ryzyka pozwala postawić kupon bez obawy o utratę stawki.

 • Bonus forBET – ile mogę zyskać?

  Wpisując kod promocyjny od spryciarz, w ramach bonusu powitalnego od forBET łącznie możesz uzyskać aż [bonus bookie=forbet]!

 • Jak mogę otrzymać bonus powitalny od forBET?

  Aby otrzymać bonus powitalny od forBET, należy zarejestrować się na stronie bukmachera i dokonać pierwszego depozytu w wysokości 2000 zł. Zakład o min. kursie 2.00 za kwotę depozytu (czyli maks. 2000 zł) pozwoli otrzymać maksymalną kwotę bonusu.

 • Co oznacza 14 dniowe Happy Hours bez 12% podatku?

  14 dniowe Happy Hours to specjalna oferta, dzięki której przez 14 dni od momentu rejestracji na forBET, gracze nie płacą 12% podatku od wygranych na zakładach sportowych. Oznacza to, że wygrane będą wyższe o 12% w porównaniu do normalnych zakładów.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/bonus

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji forBET

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od forBET. Nie popełnij ponownie tego błędu!

29 grudnia - 02 stycznia 2021

4 promocje na Turniej Czterech Skoczni w forBET

Rozpoczął się najbardziej wymagający turniej sezonu skoków narciarskich - Turniej Czterech Skoczni. W ciągu 9 dni zawodnicy rywalizować będą na czterech różnych skoczniach położonych w Niemczech (Oberstdorf i Ga-Pa) oraz Austrii (Innsbruck i Bischofshofen). Ostatnim zwycięzcą TCS był nasz rodak Dawid Kubacki, a kto triumfuje tym razem?

Z tej okazji bukmacher forBET ma dla typerów aż cztery promocje! Po jednej na każdy z czterech turniejów, a wśród nich freebet, gra bez podatku, MaxiZysk, czy możliwość zagrania zakładu bez ryzyka. Włącz się do gry!

 1. Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf 29.12.2020 - bonus: freebet 25 zł
 2. Turniej Czterech Skoczni - Garmisch-Partenkirchen 31.12.2020 - 01.01.2021 - bonus: zakład bez ryzyka 69 zł lub 149 zł
 3. Turniej Czterech Skoczni - Innsbruck 03.01.2021 - bonus: zakład bez podatku
 4. Turniej Czterech Skoczni - Bischofshofen 06.01.2021 - bonus: zakład MaxiZysk

Bonus na Turniej Czterech Skoczni