Bonus forBET

Bonus na start w forBET wynosi aż 2050 zł. Legalny bukmacher forBET przygotował bonus powitalny 2000 zł od depozytu a specjalnie dla czytelników portalu zakład bez ryzyka 50 zł za kod promocyjny. Dowiedz się jak otrzymać najwyższy bonus forBET na zakłady bukmacherskie.

Ocena 3,07/5 | 42 głosy

Legalny bukmacher forBET posiada niezwykle bogatą ofertę zakładów sportowych. Po rejestracji każdego nowego użytkownika w forBET czeka na start bonus powitalny, który pozwala uzyskać spore środki zaraz po rejestracji i weryfikacji konta. Poniżej prezentujemy warunki i zasady bonusów w forBET.

forBET bonus powitalny 2050 zł

Kiedyś forBET w swojej ofercie początkowo posiadał bonus bez depozytu w kwocie 20 zł. Bonus bez depozytu po pewnym czasie został anulowani i w jego miejsce bukmacher forBET wprowadził bonus powitalny od depozytu z prawdziwego zdarzenia.

W chwili obecnej, w 2020 roku forBET oferuje nowym graczom bonus w wysokości 2050 zł. Na bonus powitalny w forBET składa się:

 1. zakład bez ryzyka w kwocie 50 zł,
 2. bonus od depozytu w kwocie 2000 zł.

Bonus powitalny w forBET 2050 zł z kodem promocyjnym

Podwyższenie bonusu powitalnego o zakład bez ryzyka 50 zł to wyjątkowa oferta specjalna dla graczy rejestrujących się w forBET z portalu bukmacherskiego spryciarz.com. Aby otrzymać zakład bez ryzyka należy przy rejestrowaniu konta gracza wprowadzić nasz kod promocyjny SPRYCIARZ. Bonus będzie powiększony właśnie za ten kod promocyjny.

Zakład bez ryzyka łączy się z bonusem od depozytu 2000 zł. Zakład bez ryzyka 50 zł dla graczy Spryciarz.com

forBET bonus od depozytu 2000 zł

Główny bonus powitalny w forBET 2000 zł przyznawany jest od trzech pierwszych depozytów. Aby zyskać maksymalną kwotę bonusu, po zarejestrowaniu się w forBET złóż pierwszy depozyt w kwocie 1000 zł, obstaw zakłady o min. kursie 2.00 za kwotę depozytu (czyli maks. 1000 zł), a wtedy kwota bonusowa zostanie dopisana do konta.

Następnie jako drugi depozyt wpłać 666 zł a otrzymasz bonus 500 zł. Jako ostatni trzeci depozyt wpłać 1000 zł a również otrzymasz 500 zł bonusu.

W trzech kolejnych depozytach otrzymasz bonusy w kwocie: 1000 zł + 500 zł + 500 zł czyli łącznie równo bonus 2000 zł.

Pamiętaj, że do obrotu depozytem nie zaliczają się kupony systemowe, zakłady z oferty Sportów Wirtualnych II oraz kupony z MaxiZyskiem. Następnie obstawiaj zakłady bukmacherskie zgodnie z wytycznymi opisanymi poniżej. Bonusowe pieniądze będziesz mógł wypłacić po 4-krotnym obrocie na kuponach, które spełnią poniższe warunki:

 • kupon singiel z kursem min. 2.0
 • kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II. Czas na obrót bonusem to 30 dni.

Uwaga! Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

Bonus w forBET

forBET zakład bez ryzyka 50 zł

Postaw zakład zakład z salda głównego po kursie minimalnym 2.00. Jako zakład bez ryzyka będzie uznany pierwszy zawarty zakład. Jeżeli zakład okaże się wygrany - ciesz się z wygranej. Jeżeli zakład będzie przegrany - napisz wiadomość na maila na adres marketing@iforbet.pl. W tytule napisz „Zakład bez ryzyka” a w treści podaj swój login do iforbet.pl. Zrócone środki podlegają 4-krotnemu obrotowi po kursie 2.00.

Pamiętaj, żeby otrzymać dodatkowy zakład bez ryzyka w kwocie 50 zł musisz w forBET wpisać kod promocyjny.

Opinia o bonusie powitalnym

Bonus forBET jest dość skomplikowany. Podzielony jest na trzy oddzielne depozyty, w dodatku każdy z nich został podzielony na dwa obroty. Najpierw trzeba uwolnić bonus, obstawiając zakłady o kursie 2.00, a następnie obrócić nimi także kuponami o kursie 2.00. Brzmi zawile, ale w rzeczywistości nie jest to takie trudne. Polecamy przeanalizować rozpisaną powyżej instrukcję krok po kroku.

Bonus powitalny forBET jest atrakcyjny z uwagi na wysoką kwotę do uzyskania – 2000 zł, minusem jest natomiast wysoki kurs wymagany do uwolnienia bonusu, ale jest on jednokrotny i w dodatku nie ma wymogu trzech selekcji na kuponie. Późniejszy kurs obrotu 2.00, jak na standardy najlepszych bonusów bukmacherskich, jest akceptowalny.

Czy warto wykorzystać bonus forBET?

Niemniej jednak wysokie kursy bukmachera zachęcają do typowania w forBET, a bonus powitalny jest miłym dodatkiem. Ewentualnie bonus zawsze można przegrać, czyli przetransferować na konto innego bukmachera.

Dodatkowym atutem oferty powitalnej forBET jest specjalny zakład bez ryzyka przygotowany dla czytelników naszego portalu. Dzięki kodowi promocyjnemu SPRYCIARZ można zyskać 50 zł na dowolny zakład.

Jak wypłacić bonus?

Aby móc wypłacić bonus, musisz obrócić jego kwotą 4-krotnie na kuponach spełniających warunki obrotu. Dla kuponów pojedynczych kurs minimalny musi wynosić co najmniej 2.0 a dla kuponów akumulowanych kurs każdego pojedynczego zdarzenia minimum 1.30 a łączny kurs kuponu 2.0.

Kod promocyjny forBET

Czytelnicy naszego portalu mogą odebrać powiększony bonus powitalny od forBET. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod: SPRYCIARZ i cieszyć się dodatkowymi środkami na grę.

Bonus przez telefon

Bonus powitalny możesz uzyskać również korzystając z aplikacji mobilnej forBET, dostępnej na systemy iOS oraz Android. Podczas rejestracji zaznacz chęć jego uzyskania i wpisz nasz kod promocyjny, by uzyskać powiększony bonus na start.

Bonusy i promocje dla graczy

Bonus powitalny to dopiero początek atrakcji przygotowanych przez forBET. Stali użytkownicy również mogą skorzystać z wielu ciekawych promocji.

Combo Expert

Combo Expert to wybrane zakłady z oferty forBET połączone w jeden łączny zakład. Promocja polega na tym, że kurs połączonych zakładów jest wyższy od tego, jaki uzyskałby gracz przez samodzielne stworzenie identycznego kuponu akumulacyjnego.

Każdego dnia pracownicy forBET przygotowują inny zestaw zakładów. W ofercie zwykle znajduje się jeden dubel (zakład podwójny) i tripel (zakład potrójny). Przykład Combo Expert z 14 stycznia 2018 roku:

 • Hubert Hurkacz i Iga Świątek awansują do drugiej rundy singla w Australian Open
  • standardowa oferta: 1,35 × 1,80 × 1,25 = AKO 3,04
  • kurs w Combo Expert: 3,25
  • przewaga: 7%
 • Karolina Pliskova, Johanna Konta i Madison Keys wygrają swoje spotkania w pierwszej rundzie
  • standardowa oferta: 1,65 × 1,60 × 1,25 = AKO 3,30
  • kurs w Combo Expert: 4,00
  • przewaga: 21%

Widać, że rozbieżność w opłacalności zakładów utworzonych samodzielnie a Combo Expert jest znaczna. Dodatkowe 7% to mały bonus (tym bardziej, że jest to tripel), ale w przypadku dubla przewaga 21% nad regularną ofertą robi wrażenie i prawdopodobnie warto taki zakład wykorzystać. Przed rzuceniem się na zakłady Combo Expert polecamy sprawdzić łączny kurs w standardowej ofercie i wykorzystywać tylko te zakłady, które w Combo rzeczywiście dają dużą przewagę nad bukmacherem.

Stwórz najlepszą drużynę Premier League!

To promocja dla tych graczy, którzy prowadzą swoje drużyny w Fantasy Premier League. Aby wziąć w niej udział, należy posiadać konto w forBET oraz dołączyć do ligi forBET na stronie FPL. Dla najlepszych 15 graczy bukmacher przyznaje nagrody – co miesiąc i za cały sezon.

Bonus w forBET - konkurs na drużynę Premier League

Co miesiąc:

1. 300 zł bonus
2. 200 zł bonus
3. 100 zł bonus
4-10. 50 zł bonus
11-15. 25 zł bonus

Za cały sezon:

1. Wybrana koszulka drużyny PL + 800 zł bonus
2. Wybrana koszulka drużyny PL + 600 zł bonus
3. Wybrana koszulka drużyny PL + 500 zł bonus
4-5. 300 zł bonus
6-10. 100 zł bonus
11-15. 50 zł bonus

Użytkownik, który zajął miejsce w pierwszej 15, musi sam zgłosić się po nagrodę. Należy wysłać maila na adres promocje@iforBET.pl, w tytule podając FPL nazwa drużyny. W treści maila trzeba podać swój login w serwisie forBET oraz załączyć zrzut ekranu, na którym widoczna jest drużyna użytkownika z zakładki My Team w Fantasy Premier League. Po nagrodę należy zgłosić się w ciągu 48 godzin po zakończeniu ostatniego meczu w danym miesiącu lub sezonie.

Aby wypłacić bonus, należy obrócić nim 4-krotnie na kuponach o kursie minimalnym 2.0. Min. kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO to 1.20.

Bonus urodzinowy

Wszyscy aktywni gracze forBET mogą liczyć na specjalny bonus urodzinowy. Wystarczy posiadać w zweryfikowane konto w forBET i w ciągu trzech miesięcy przed datą urodzin wpłacić co najmniej 100 zł. Promocja dotyczy również nowo zarejestrowanych użytkowników, którzy założyli konto w serwisie forBET w okresie do 7 dni przed albo do 7 dni po dacie swoich urodzin.

Bonus na urodziny u bukmachera forBET

W przypadku zarejestrowania konta do 7 dni po dacie swoich urodzin gracz powinien zgłosić się na adres mailowy podany na stronie promocji. Jeżeli spełnisz te warunki, to możesz liczyć na urodzinowy upominek w kwocie 20 zł. Bonus urodzinowy forBET nie wymaga depozytu, a do wypłaty wystarczy dwukrotny obrót po kursie 2.00.

Ocena bonusów w forBET

Bonus powitalny w forBET początkującym typerom może wydawać się nieco skomplikowany, ale z naszym poradnikiem łatwo zrozumieć jego warunki i zasady. Kwota do uzyskania, czyli 2000 zł jest bardzo wysoka, co czyni bonus powitalny w forBET bardzo atrakcyjnym. Dodatkowo z naszym kodem, użytkownicy otrzymują ekstra zakład bez ryzyka o wartości 50 zł.

Promocje dotycząca Fantasy Premier League to bonus dla zapalonych miłośników angielskiej piłki. Aby odebrać nagrodę, wystarczy dołączyć do ligi forBET. Gracze nagradzani są co miesiąc, dlatego istnieje duża szansa znalezienia się w czołowej 15.

Bonus urodzinowy nie jest wysoki, ale to miły gest ze strony bukmachera. Można za niego postawić np. bardziej ryzykowny zakład.

forBET organizuje również wiele promocji i bonusów okresowych, jak m.in. Wygraj wyjazd do Rio de Janeiro czy Tniemy ryzyko na weekend!. Dlatego warto zapisać się na newsletter bukmachera oraz regularnie odwiedzać zakładkę PROMOCJE na stronie forBET.

forBET bonusy - najważniejsze pytania

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Kod promocyjny od spryciarz należy wpisać podczas rejestracji, w Kroku 3. Kod promocyjny jest wymagany aby otrzymać dodatkowy iforbet bonus.

Jakie korzyści w forBET daje kod promocyjny?

Kod promocyjny w forBET uprawnia do uzyskania pakietu powitalnego, który składa się z bonusu od depozytu do 2000 zł oraz zakładu bez ryzyka w wysokości 50 zł.

Jak wypłacić bonus powitalny w forBET?

Bonus możesz wypłacić po 4-krotnym obrocie na kuponach, które spełnią poniższe warunki:

- kupon singiel z kursem min. 2.0
- kupon AKO z kursem ogólnym min. 2.0 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.3.

Czy bonus powitalny w forBET jest darmowy?

Tak, nie ponosisz żadnych kosztów w związku z otrzymaniem bonusu powitalnego w forBET.

Czy bonus powitalny w forBET jest atrakcyjny?

Jak najbardziej. Dzięki pierwszej części bonusu można uzyskać łącznie aż 2000 zł na zakłady bukmacherskie. A zakład bez ryzyka pozwala postawić kupon bez obawy o utratę stawki.

Bonus forBET – ile mogę zyskać?

Wpisując kod promocyjny od spryciarz, w ramach bonusu powitalnego od forBET łącznie możesz uzyskać aż 2050 zł!

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.