Tylko dziś!!! Reload bonus 250 zł od forBET na kwalifikacje MŚ 2022.

Ocena 4.25/4 głosy

Przez najbliższy tydzień będziemy się emocjonować zmaganiami najlepszych reprezentacji, które powalczą o bilety na Mundial w Katarze w 2022 roku. Rzecz jasna to wydarzenie zdominuje ofertę legalnego bukmachera forBET, który poza ciekawymi rynkami zakładów proponuje także swoim klientom atrakcyjny bonus.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Pełna oferta zakładów na kwalifikacje MŚ 2022 od bukmachera forBET

Od dziś aż do następnej środy rozgrywane będą kwalifikacje do piłkarskich MŚ w Katarze w 2022 roku. Każda z reprezentacji, w tym Polacy, rozegrają w tym okresie po trzy mecze. Przykładowo biało-czerwoni 2 września podejmą u siebie Albanię, 5 września zagramy w San Marino, zaś 8 września wrócimy na Stadion Narodowy, gdzie naszym rywalem będą Anglicy.

To nie jedyne ciekawe spotkania. Na uwagę zasługują chociażby mecze Dania - Szkocja, Norwegia - Holandia, Portugalia - Irlandia oraz Francja - Bośnia i Hercegowina, a pełna oferta zakładów i jak zwykle atrakcyjne kursy czekają na Was na stronie legalnego bukmachera forBET. To jednak nie jedyne niespodzianki, jakie dla swoich klientów przygotował ten operator.

Reload bonus 50% aż do 250 zł od bukmachera forBET

Promocja forBET obowiązuje tylko dziś, tj. 1 września, a jej regulamin jest następujący. Wszystko co należy zrobić to zalogować się przed północą na swoje konto gracza u tego legalnego bukmachera i wpłacić depozyt min. 20 zł. Automatycznie na koncie pojawi się reload bonus 50% aż do 250 zł (przy wpłacie 500 zł), jednak żeby go odblokować należy obrócić depozytem 1x na wielokrotnych kuponach AKO po kursie min. 2.00 (można to zrobić na jednym kuponie, a można na kilku).

Bonus zostanie wówczas odblokowany, jednak nadal nie można go wypłacić, gdyż tym razem należy dokonać obrotu bonusem. Całą kwotą darmowych środków należy obrócić 1x na JEDNYM KUPONIE AKO z min. 3 typami i min. kursem każdej selekcji na poziomie 1.40. Czas na dokonanie obrotu bonusem forBET to 96 godzin od momentu otrzymania.

Cztery promocje na start dla nowych klientów bukmachera forBET

Mnóstwo atrakcji czeka na każdego nowego klienta bukmachera forBET już od pierwszych dni w tym serwisie. Wystarczy wpisać nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a automatycznie na koncie pojawią się aż cztery bonusy na start:

  • forBET bonus 100% od pierwszego depozytu 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk od drugiej wpłaty 200 zł
  • Zakład bez ryzyka 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji

Wszystkie szczegółowe informacje na temat powitalnego pakietu na start, a także pozostałych promocji okolicznościowych znajdują się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/tylko-dzis-reload-bonus-250-zl-od-forbet-na-kwalifikacje-ms-2022

Oceń ten tekst