BetArchitekt w forBET

Ocena 3.00/3 głosy

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Skorzystaj z opcji BetArchitekt od legalnego bukmachera forBET, połącz kilka wydarzeń z tego samego meczu w jeden zakład i ciesz się z jeszcze wyższej wygranej na kuponie.

Odbieram bonus! forBET bonus powitalny

Wiele zakładów na jednym kuponie? BetArchitekt w forBET!

BetArchitekt to opcja znakomicie znana ze stron najlepszych bukmacherów międzynarodowych i na pewno kojarzycie ją pod nazwą Bet Builder. Bukmacher forBET jako z pierwszych na polskim rynku wprowadził do swojej oferty narzędzie do budowania własnych zakładów.

Od teraz mogą z niej skorzystać również klienci legalnego bukmachera forBET, który jako jeden z pierwszych serwisów w naszym kraju dodał ją do swojej oferty.

Czym jest jest BetArchitekt?

BetArchitekt to narzędzie, które pozwala graczom stworzyć swój własny zakład AKO w obrębie zakładów dotyczących jednego meczu. Dzięki BetArchitekt na jednym zakładzie można połączyć np. zwycięstwo drużyny ze strzelcem gola i liczbą żółtych kartek drużyny.

BetArchitekt w forBET

Kombinacja zakładów składowych utworzonych w BetArchitekt z jednego meczu łączy się w jeden pojedynczy zakład z większym kursem.

Jak tworzyć zakłady w BetArchitekt?

Korzystanie z opcji BetArchitekt możliwe jest póki co wyłącznie w wersji komputerowej, natomiast mamy nadzieję, że wkrótce będzie ją również obsługiwała aplikacja mobilna forBET. Zasady są bajecznie proste.

Opcja BetArchitekt jest dostępna tylko dla meczów, które zostaną oznaczone specjalnym pomarańczowym buttonem z ołówkiem. Klikając w niego gracz zostanie przeniesiony do podstrony konkretnego spotkania, gdzie na górze znajdzie pomarańczowy button STWÓRZ ZAKŁAD.

Klikając w niego gracz otworzy specjalne okienko z opcją BetArchitekt, gdzie będzie miał do wyboru zakłady na popularne zdarzenia z konkretnego meczu (zarówno drużynowe, jak również te dotyczące poszczególnych zawodników).

Ikona Bet Architekt w forBET

Wystarczy wybrać pożądaną opcję zakładu i kliknąć pomarańczowy button DODAJ ZAKŁAD, a w mgnieniu oka typy, na które zdecydował się gracz znajdą się w sekcji MOJE ZAKŁADY w dolnej części okienka (pamiętaj, że nie może ich być mniej niż 2).

Jeśli uznasz, że to wszystkie interesujące typy dotyczące tego wydarzenia kliknij pomarańczowy button DODAJ DO KUPONU po prawej stronie, a Twój BetArchitekt pojawi się na kuponie. Wybierz stawkę i… gotowe! Twój kupon jest gotowy do gry!

Znakomita wiadomość dotycząca opcji BetArchitekt od legalnego bukmachera forBET jest taka, że zakład stworzony w ten sposób nie musi być jedynym typem na kuponie, lecz można tworzyć w ten sposób wielokrotne kupony AKO i cieszyć się jeszcze wyższymi wygranymi.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

FAQ BetArchitekt w forBET

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Czym jest BetArchitekt?

  BetArchitekt to narzędzie udostępnione przez bukmachera forBET, które pozwala graczom na stworzenie własnego zakładu AKO (ang. accumulator) w obrębie zakładów dotyczących jednego meczu.

 • Jakie zakłady składowe mogę połączyć w BetArchitekt?

  Możliwe jest połączenie zakładów na zwycięstwo drużyny, strzelca gola, liczbę żółtych kartek drużyny i inne zdarzenia związane z danym meczem.

 • Czy BetArchitekt jest dostępny tylko w wersji desktop?

  Obecnie tak, ale bukmacher forBET planuje udostępnienie tej opcji również w aplikacji mobilnej.

 • Jak mogę skorzystać z opcji BetArchitekt?

  Aby skorzystać z BetArchitekt, trzeba wejść na stronę forBET i wybrać mecz oznaczony specjalnym pomarańczowym buttonem z ołówkiem. Następnie kliknąć w pomarańczowy button "STWÓRZ ZAKŁAD" i wybrać pożądane zakłady składowe.

 • Czy korzystając z BetArchitekt mogę liczyć na wyższe wygrane?

  Tak, połączenie kilku zakładów składowych w jeden pojedynczy zakład pozwala na uzyskanie wyższego kursu, co przekłada się na większe wygrane.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/betarchitekt

Oceń ten tekst