CS:GO bez podatku u bukmachera forBET

Ocena 3.80/5 głosów

Kultowa gra komputerowa CS:GO obchodzi dziś swój jubileusz. Z tej okazji specjalna promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET. Sprawdź regulamin bonusu i ciesz się wyższymi wygranymi w tym serwisie.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

CS:GO obchodzi dziewiąte urodziny

W sobotę 21 sierpnia mija równo 9 lat, odkąd światło dzienne ujrzała kultowa seria Counter Strike:Global Offensive. Od tamtej pory gra weszła na stałe do kanonu najpopularniejszych produkcji wszechczasów i jest znana pod każdą szerokością geograficzną. Nie może zatem dziwić fakt, że tytuł jest również obecny w ofercie topowych legalnych bukmacherów.

Nie może być inaczej w przypadku serwisu forBET, u którego oferta e-sportowa od początku działalności zajmuje bardzo ważną pozycję. Tak dzieje się także jeśli chodzi o kursy na CS:GO, dzięki czemu fani tej gry każdego dnia odnajdą na stronie tego bukmachera sporą porcję kursów na wszystkie najważniejsze wydarzenia i turnieje.

Promocja na urodziny CS:GO od forBET

Bogata oferta zakładów na CS:GO i atrakcyjne kursy to nie jedyne niespodzianki, jakie dla swoich klientów przygotował bukmacher forBET. Kolejną jest specjalna promocja, która będzie obowiązywała w dniach 20-28 sierpnia, zaś jej regulamin nie należy do przesadnie skomplikowanych.

Wszystko co należy zrobić to zalogować się w tych dniach na swoje konto gracza i postawić dowolny wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się co najmniej 2 przedmeczowe typy na CS:GO po kursie min. 1.30. Automatycznie po spełnieniu tego warunku bukmacher weźmie podatek na siebie, a wygrana na kuponie będzie o 14% wyższa. Każdy klient forBET może zgłosić dowolną ilość zdarzeń do promocji.

Nie masz konta gracza w forBET? Dołącz i zgarnij aż cztery bonusy na start!

Jeszcze więcej atrakcji czeka na typerów, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować konta gracza w forBET i nigdy nie wpłacili żadnego depozytu w tym serwisie. Wystarczy, że podczas rejestracji nowego konta gracza wpiszą oni nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie bukmacher podaruje im aż cztery atrakcyjne bonusy powitalne:

  • forBET bonus podwajający pierwszy depozyt aż do 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk 200 zł
  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku po rejestracji (ta promocja nie łączy się z grą bez podatku na CS:GO)

Więcej informacji na temat pakietu na start, a także dotyczących pozostałych bonusów i promocji można odnaleźć na oficjalnej stronie legalnego bukmachera forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/csgo-bez-podatku-u-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst