Legia i Raków bez ryzyka u bukmachera forBET

Ocena 3.50/4 głosy

Już w najbliższy czwartek dwa polskie zespoły zagrają w ostatniej rundzie kwalifikacji do Ligi Europy oraz Ligi Konferencji. Z tej okazji specjalną promocję dla wszystkich swoich klientów przygotował legalny bukmacher forBET.

Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Dwa polskie zespoły o krok od spełnienia marzeń

Ostatnia przeszkoda stoi na drodze piłkarzy Legii Warszawa oraz Rakowa Częstochowa, przed którymi decydujący dwumecz o awans do fazy grupowej odpowiednio Ligi Europy oraz Ligi Konferencji UEFA. W nieco bardziej komfortowej sytuacji są Mistrzowie Polski, którzy nawet jeśli okażą się gorsi od swojego rywala, to i tak mają zagwarantowany udział w fazie grupowej tych drugich rozgrywek.

Z kim zagrają polskie zespoły? Już w czwartkowy wieczór piłkarze Rakowa podejmą na stadionie w Bielsku Białej belgijski Gent, z kolei Legia zagra w Pradze z tamtejszą Slavią. Rzecz jasna pełna oferta zakładów na te spotkania czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET, który poza atrakcyjnymi kursami proponuje również specjalny bonus, dzięki któremu typerzy nie muszą obawiać się wpadki na kuponach dotyczących polskich zespołów.

Obstawiaj Legię i Raków w forBET i zgarnij zwrot stawki w przypadku porażki na kuponie

Regulamin tej promocji od forBET jest bardzo prosty. Wszystko co należy zrobić to zalogować się na swoje konto gracza u tego bukmachera, a następnie za dokładnie 59 lub 119 zł postawić wielokrotny kupon AKO, na którym znajdą się dwie selekcje - wygrana Rakowa lub remis w starciu z Gent oraz wygrana Legii lub remis w meczu w Pradze.

Jeśli któraś z tych selekcji okaże się nieprawidłowa, a co za tym idzie cały kupon będzie przegrany, wówczas cała stawka wróci z powrotem na konto gracza jako cashback bonus. Cała kwota darmowych środków wymaga obrotu 4x zanim będzie można ją wypłacić. Do obrotu bonusem forBET zaliczane będą wyłącznie wielokrotne kupony AKO z min. 2 typami, kursem min. każdego z nich 1.20 oraz min. kursem łącznym całego kuponu 2.00.

Nie masz konta w forBET? Czekają na Ciebie 4 bonusy na start!

Sporo atrakcji czeka na każdego gracza, który do tej pory nie zdążył jeszcze zarejestrować konta gracza u bukmachera forBET i zamierza to zrobić dopiero teraz. Wystarczy, że w trakcie rejestracji wykorzysta nasz forBET kod promocyjny o treści SPRYCIARZ i wpisze go w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a automatycznie do jego konta bukmacher dopisz aż cztery bonusy powitalne:

  • forBET bonus 100% od pierwszej wpłaty aż do 2050 zł
  • Bonus MaxiZysk za drugi depozyt w forBET aż do 200 zł
  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 100 zł
  • 14 dni gry bez podatku

Więcej informacji o tym bonusie na start, a także o pozostałych promocjach okolicznościowych od tego bukmachera można znaleźć na oficjalnej stronie forBET.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/legia-i-rakow-bez-ryzyka-u-bukmachera-forbet

Oceń ten tekst