forBET rejestracja

Ocena 3.50/2 głosy

forBET bukmacher

forBET zakłady

forBET bonusy

forBET opinie

forBET rejestracja

Otwórz konto u jednego z najlepszych legalnych bukmacherów dla Polaków i uzyskaj 3150 zł bonus za rejestrację w forBET. Przy rejestracji wpisz kod promocyjny SPRYCIARZ i uzyskaj dodatkowy bonus. Rejestracja konta w forBET w trzech prostych krokach.

Odbieram bonus! forbet bonus powitalny

załóż konto i zdobądź bonus na start obstawiania

forBET to legalny polski bukmacher o uznanej marce wśród graczy zakładów bukmacherskich. Aby korzystać z usług forBET, tak jak w przypadku każdego polskiego bukmachera, należy się zarejestrować.

 1. Czy warto zarejestrować konto w forBET?
 2. Regulamin forBET
 3. Rejestracja w forBET/Jak założyć konto w forBET?
 4. Rejestracja w forBET - KROK 1
 5. Rejestracja w forBET - KROK 2
 6. Rejestracja w forBET - KROK 3
 7. Weryfikacja konta w forBET
 8. Bonus powitalny forBET po rejestracji konta
 9. Pierwszy depozyt w forBET
 10. Pierwsza wypłata w forBET
 11. forBET – rejestracja przez telefon

Rejestracja w forBET to proces łatwy i sprawny, niemniej początkujący typerzy mogą mieć kilka pytań czy wątpliwości. Z naszym poradnikiem w łatwy sposób założysz konto w forBET i zobaczysz, na co warto zwrócić uwagę przy otwieraniu konta u tego bukmachera. Masz problem z rejestracją w forBET? Przeczytaj nasz poradnik w którym tłumaczymy forBET jak sie zarejestrować.

Czy warto zarejestrować konto w forBET?

Bogata oferta zakładów bukmacherskich oraz dyscyplin sportowych, a także wysokie kursy. To elementy, które powodują, że z forBET korzysta ogromna liczba graczy. To bukmacher wiarygodny, legalny, który nie tylko zarabia, ale również inwestuje w polski sport. A w dodatku zapewnia wiele atrakcji dla nowych i zaawansowanych użytkowników. Zdecydowanie warto dołączyć do ich grona.

Regulamin forBET

W serwisie internetowym iforbet.pl znajduje się dział FAQ i Regulaminy. Tam gracze mogą znaleźć odpowiedź na wiele pytań oraz przeczytać regulamin ogólny. Dokument udostępniony jest w formie skanu, co nieco utrudnia jego przyswojenie.

Mimo wszystko warto zapoznać się z najważniejszymi zapisami regulaminu takimi jak Udział w Zakładach Bukmacherskich czy kwestie wpłat oraz wypłat. Nie zajmie to dużo czasu, a uchroni przed ewentualnymi błędami czy nieporozumieniami.

Rejestracja w forBET/Jak założyć konto w forBET?

Aby założyć konto, należy kliknąć przycisk REJESTRACJA znajdujący się w prawym górnym rogu na stronie bukmachera. Rejestracja konta w forBET dzieli się na 3 kroki.

Rejestracja w forBET - KROK 1

Formularz rejestracji w forBET krok 1

W tym miejscu należy podać swój adres email, wymyślić nazwę użytkownika oraz hasło. Za ich pomocą będziesz logował się w przyszłości do serwisu bukmachera. Pozostają jeszcze zgody do zaznaczenia – dwie pierwsze są obowiązkowe, pozostałe to zgody marketingowe oraz chęć uzyskania bonusu powitalnego. Zaznacz je, zawsze będziesz mógł zrezygnować z newsletterów, a informacje o bonusie powitalnym znajdziesz w innym dziale naszego przewodnika po forBET.

Rejestracja w forBET - KROK 2

Formularz rejestracji w forBET - krok 2

W kroku drugim należy podać dane użytkownika. Pamiętaj, by wpisać je poprawnie. W przypadku błędów weryfikacja konta nie przebiegnie pomyślnie.

Rejestracja w forBET - KROK 3

Formularz rejestracji w forBET - krok 3

W ostatnim, trzecim kroku, musisz podać swoją datę urodzenia oraz PESEL, a także wybrać dokument służący do weryfikacji Twoich danych. Może to być dowód osobisty lub paszport. Następnie wyślij wyraźne zdjęcie lub skan jego obu stron. Podaj również nr konta bankowego. Musi to być konto, którego jesteś właścicielem. Pamiętaj, że tylko na ten rachunek bankowy będą mogły być w przyszłości wypłacane Twoje wygrane.

Nie zapomnij podać nasz kod promocyjny w forBET, aby uzyskać powiększony bonus powitalny o 50 zł. Po zaznaczeniu zgód, kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ. To wszystko! Teraz pozostaje Ci czekać na weryfikację Twoich danych.

Weryfikacja konta w forBET

Weryfikacja konta to sprawdzenie zgodności podanych przez Ciebie danych z tymi widniejącymi na dokumencie. Sprawdzających głównie interesuje Twój wiek, gdyż w zakładach bukmacherskich mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 18 rok życia. Weryfikacja konta w forBET trwa maksymalnie 30 minut. Jeśli jednak przeprowadzasz ją poza godzinami pracy biura, czyli 8-24, wówczas może ulec wydłużeniu.

Bonus powitalny forBET po rejestracji konta

Każdy użytkownik, który zarejestruje konto w forBET, może otrzymać bonus powitalny. Bonus za rejestrację w forBET składa się z bonusu od depozytu w kwocie 2050 zł oraz zakładu MaxiZysk kwocie 200 zł.

Warunki uzyskania, a także wypłacenia bonusu są dosyć przejrzyste. Aby otrzymać bonus powitalny w takiej wysokości, musisz podać nasz kod promocyjny. Kwestie bonusu powitalnego szerzej opisujemy na stronie bonusy w forBET.

Pierwszy depozyt w forBET

Aby wpłacić pieniądze, znajdź na swoim koncie gracze przycisk WPŁATA, który przeniesie Cię do strony forPortfel. Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami pośredników płatności. Obecnie forBET korzysta z usług trzech pośredników w płatnościach internetowych:

Wpłata depozytu do forBET

 • PayU – tradycyjny lub szybki przelew, karta kredytowa lub debetowa, płatności BLIK, portfele elektroniczne Google Pay, Visa Checkout, Masterpass;
 • Dotpay – szybki przelew online, karty kredytowe lub debetowe, BLIK, płacę z Orange, e-skok;
 • Tpay – szybki przelew online, BLIK.

Dodatkowo można skorzystać z tzw. portmonetek elektronicznych – Paysafecard oraz Skycash. Minimalna kwota doładowania zależy od wybranego sposobu wpłaty, najczęściej to 1 zł.

Pierwsza wypłata w forBET

Aby natomiast wypłacić pieniądze, kliknij przycisk WYPŁATA i postępuj według wskazówek. Wypłaty realizowane są codziennie w godzinach 9:00 – 23:00, wyłącznie na numer konta bankowego podany podczas rejestracji. Minimalna kwota wypłaty to 1 zł, a forBET nie pobiera za to żadnej prowizji.

Użytkownicy wybranych banków mogą skorzystać z usługi QUICK PAY, czyli ekspresowej wypłaty. Szczegółowe informacje o raz listę dostępnych banków obsługujących QUICK PAY można znaleźć na stronie forBET.

forBET – rejestracja przez telefon

Konto w serwisie forBET możesz zarejestrować również za pomocą aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna na systemy iOS oraz Android. Po zainstalowaniu, znajdź przycisk REJESTRACJA i wykonaj te same kroki, co w przypadku rejestracji przez komputer.

W forBET rejestracja przez telefon w aplikacji jest nieco trudniejsza niż na komputerze stacjonarnym ponieważ na małym ekranie telefonu wypełnianie formularza jest trudniejsze. Polecamy zatem przy otwieraniu konta w forBET skorzystać z komputera.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

FAQ forBET rejestracja

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Jak mogę zarejestrować konto w forBET?

  Aby zarejestrować konto w forBET, należy przejść na stronę internetową bukmachera i kliknąć przycisk "Zarejestruj się". Następnie należy wypełnić formularz rejestracyjny, podając swoje dane osobowe oraz numer telefonu i adres e-mail.

 • Czy muszę podawać swoje dane osobowe, aby zarejestrować konto w forBET?

  Tak, w celu zarejestrowania konta w forBET należy podać swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu i adres e-mail.

 • Czy mogę otrzymać bonus za rejestrację w forBET?

  Tak, przy rejestracji nowego konta w forBET można skorzystać z bonusu powitalnego w wysokości 3150 zł. Aby otrzymać bonus, należy przy rejestracji podać kod promocyjny SPRYCIARZ.

 • Co zrobić, jeśli mam problem z rejestracją konta w forBET?

  W razie problemów z rejestracją konta w forBET, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej bukmachera za pośrednictwem formularza lub chatu.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/rejestracja

Oceń ten tekst