MaxiZysk w forBET

MaxiZysk w forBET to bonus, dzięki któremu gracze mogą zgarnąć podwójną wygraną. Aby skorzystać z tej promocji legalnego bukmachera, wystarczy spełnić kilka warunków i zagrać kupon z dowolnymi zdarzeniami z oferty przedmeczowej lub na żywo.

Ocena 4,13/5 | 216 głosów
forBET bonus
sprawdź jakie bonusy oprócz MaxiZysk zyskasz w forBET

Promocje i bonusy oferowane przez legalnych bukmacherów często różnią się od siebie, zwłaszcza pod względem zawiłości zasad. W przypadku bonus MaxiZysk forBET ewidentnie postawił na olbrzymią prostotę i przejrzyste warunki. Typerzy nie lubią promocji, których regulaminami można by wytapetować całe mieszkanie. Wczytywanie się w ich punkty i uwzględnianie wszystkich wymogów bywa czasochłonne, czego nie rekompensują ewentualne zyski.

MaxiZyk to idealna propozycja dla takich graczy. Ty również będziesz zdumiony, jak w łatwy sposób możesz otrzymać podwójną wygraną za swoje zakłady w forBET. Nie trzeba wykonywać żadnych trudnych kalkulacji czy stawać na głowie. Wyższa wygrana w MaxiZysk jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że zapoznasz się z jej poniższymi zasadami i wszystko stanie się dla Ciebie jasne.

Jak wziąć udział w promocji MaxiZysk?

Przede wszystkim zwróć uwagę na to, że MaxiZysk jest promocją ograniczoną czasowo. Legalny bukmacher forBET za każdym razem wskazuje czas jej trwania. Dlaczego to takie istotne? Bo właśnie wtedy musisz dokonać minimalnego depozytu, czyli po prostu wpłacić pieniądze na swoje konto gracza.

Po pierwsze, MaxiZysk jest promocją przeznaczoną tylko dla zarejestrowanych graczy. Otwieranie konta w forBET jest bardzo proste i zajmie Ci dosłownie kilka minut.

MaxiZysk w forBET na zakłady bukmacherskie

W MaxiZysk zawsze podana jest minimalna kwota wpłaty i czas, kiedy musi pojawić się ona na Twoim koncie. Np. jeśli dana edycja MaxiZysku obowiązuje w dniach do 29.05.2020 do 31.05.2020, a minimalna kwota depozytu to 20 zł, to oznacza, że musisz wpłacić minimum 2 dychy w terminie od godz. 00:00 29.05.2020 do godz. 23:59 31.05.2020 na konto w forBET. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z promocji MaxiZysk.

Jeśli pieniądze zostały już zaksięgowane na Twoim koncie, możesz przejść do obstawiania. Możesz postawić kupon z dowolnymi zdarzeniami z oferty przedmeczowej (prematch) lub na żywo (live) forBET. A trzeba przyznać, że ten czołowy legalny bukmacher działający w Polsce ma naprawdę bogatą ofertę zakładów bukmacherskich. Z pewnością znajdziesz tu interesujące Cię dyscypliny czy rozgrywki.

Kiedy już umieściłeś swoje zakłady na kuponie, zagraj kupon na MaxiZysk. W tym celu wystarczy wybrać go z listy sald na kuponie – będzie to oznaczenie (MaxiZysk x2). W ten sposób zysk z Twojego kuponu automatycznie zostanie dwukrotnie pomnożony. Prawda, że proste? Pamiętaj, że mnożnik przysługuje dla maksymalnej kwoty w wysokości 100 zł. Czyli nawet, jeśli wpłacisz więcej, niż stówę, to i tak otrzymasz MaxiZysk w wysokości 100 zł. To jednak wziąć bardzo atrakcyjna oferta. Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk wynosi aż 2279 zł.

Zakład MaxiZysk w forBET

Dokonałeś minimalnego depozytu, dodałeś zakłady do swojego kuponu, ustaliłeś stawkę i wybrałeś opcję MaxiZysk. Teraz pozostało już postawić kupon. Pamiętaj, że po wybraniu MaxiZysku z listy musisz zagrać jednokrotnie całą wpłaconą kwotą za jeden kupon. Musi to być kupon zawierający co najmniej 3 zdarzenia (AKO). Każda edycja MaxiZysku może dotyczyć różnej oferty legalnego bukmachera forBET. Np. w przypadku MaxiZysk na Weekend możesz wybrać zdarzenia z całej oferty przedmeczowej (prematch) lub na żywo (live) forBET. Natomiast w przypadku MaxiZysk na Bundesligę mogą to być wyłącznie zdarzenia dotyczące niemieckiej ekstraklasy piłkarskiej.

Kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.40.

Stawka kuponu zawartego w ramach MaxiZysk musi być równa kwocie depozytu, do którego został przyznany mnożnik MaxiZysk. Zatem jeśli wpłaciłeś na swoje konto gracza w forBET 100 zł to Twój kupon z MaxiZyskiem musi być postawiony za 100 zł. Ani mniej, ani więcej.

MaxiZysk od legalnego bukmachera forBET nie jest rodzajem bonusu. To znaczy, że po zagraniu kuponu z tym mnożnikiem środki zostaną pobrane z Twoje salda głównego, a nie bonusowego. Musisz posiadać wystarczającą ilość pieniędzy na saldzie głównym.

W każdym MaxiZysku wskazany jest również jego termin ważności. Może on wynieść np. 12 lub 48 godzin. W pierwszym przypadku oznacza to, że od momentu wpłaty depozytu masz równe 12 godzin na postawienie zakładu. W przeciwnym wypadku MaxiZysk równy depozytowi po prostu przepadnie.

Jak zawrzeć kupon z MaxiZysk?

Zobacz, jak krok po kroku postawić kupon z MaxiZyskiem i zgarnąć podwójną wygraną.

  1. Wchodzisz na swoje konto na stronie w forBET lub w aplikacji bukmacherskiej forBET.
  2. Wpłacasz depozyt, pamiętając o wymogu jego minimalnej wysokości.
  3. Sprawdzasz, jakiej oferty dotyczy dany MaxiZysk i dodajesz do kuponu minimum 3 zakłady.
  4. Z listy sald wybierasz MaxiZysk x 2 i stawiasz kupony za stawkę równą depozytowi.
  5. To wszystko! W przypadku wygranej Twój zysk zostaje podwojony!

Które zakłady nie kwalifikują się do MaxiZysk?

Promocja MaxiZysk nie ma wielu wyjątków, ale nie zaliczają się niej zdarzenia z oferty WIRTUALNE I oraz WIRTUALNE II. W ramach MaxiZysku nie zagrasz również zakładów długoterminowych, zakładów specjalnych oraz Combo Expert. Kupony z mnożnikiem MaxiZysk nie zostaną zaliczone do obrotu depozytem w promocjach od depozytu forBET, czyli Extra Bonus i forBET 2000. Do promocji MaxiZysk nie wliczają się również zakłady draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu oraz kupony, na których co najmniej jedno zdarzenie zostało rozliczone po kursie 1.0.

MaxiZysku nie połączysz również z indywidualnymi promocjami, które otrzymujesz na e-mail czy SMS. W związku z tym, że promocja jest powiązana z depozytem i jego wysokością, nie możesz zlecić wypłaty środków z salda głównego przed zawarciem zakładu na MaxiZysk.

Pamiętaj również o tym, że nadrzędną promocją jest promocja forBET2000. Jeśli jako użytkownik tego legalnego bukmachera jeszcze z niej nie skorzystałeś, otrzymasz bonus tylko z jej tytułu.

Ile zyskam w ramach MaxiZysk od forBET?

W przypadku promocji MaxiZysk zasada jest prosta. Twoja wygrana zostaje pomnożona dwukrotnie aż do 100 zł! Wybierasz 3 zdarzenia ze wskazanej oferty, wpłacasz depozyt, stawiasz kupon w wysokości tej wpłaty i już. Pamiętaj, by przed postawieniem kuponu wskazać MaxiZysk x 2.

W ten prosty sposób możesz zgarnąć podwójną wygraną. Maksymalnie w ramach jednego MaxiZysku przysługuje Ci nagroda w wysokości 2279 zł. W przypadku większości edycji MaxiZysku możesz skorzystać z niego tylko raz. To znaczy, że mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w czasie trwania promocji. Ale nie zawsze! Np. w przypadku MaxiZysk Weekend możesz skorzystać z niego aż trzykrotnie! To znaczy, że maksymalna wygrana rośnie do 6837 zł!

MaxiZysk na Bundesligę

Dla kogo przeznaczony jest bonus MaxiZysk w forBET?

Jeśli posiadasz zarejestrowane konto w forBET zawsze staraj się zwrócić uwagę, czy obowiązuje MaxiZysk. Wiesz już, że to łatwy sposób na podwojenie wygranej. forBET często oferuje tematyczne edycje MaxiZysk, np. MaxiZysk Bundesliga czy MaxiZysk Ekstraklasa. Wówczas najchętniej skorzystają z niej zapewne gracze, którzy lubią obstawiać ligę niemiecką czy ligę polską. Ale np. MaxiZysk Weekend, to promocja, która trwa aż 2 dni i w której możesz wybrać dowolne zdarzenie przedmeczowe lub na żywo z całej oferty legalnego bukmachera forBET.

Spełnienie warunków promocji bukmacherskich nie zawsze jest proste, ale MaxiZysk to mini wymogi. Sprawdzasz zakres oferty, wrzucasz 3 zdarzenia na kupon, wybierasz mnożnik i już. Podwójna wygrana wpada na Twoje konto!

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje MaxiZysk w forBET

MaxiZysk na LoL i CS:GO w forBET (22 styczeń 2021)

W ten weekend w esporcie dzieje się naprawdę dużo. Czekają nas ostatnie zmagania grupowe w Snow Sweet Snow, decydujące mecze w BLAST PREMIER: GLOBAL FINAL 2020 (CS:GO), czy chociażby starcia w największych ligach w League of Legends. Dla fanów elektronicznych rozgrywek przygotowaliśmy naszą flagową promocję - MaxiZysk. Aby otrzymać mnożnik wygranej wystarczy wpłacić depozyt (min. 20 PLN), który automatycznie zostanie objęty promocją. MaxiZysk można wykorzystać przez 48 godzin na zdarzenia z oferty przedmeczowej Esport CS:GO i/lub Esport LoL. Obstawiaj zakłady na CS:GO. Dowiedz się jak obstawiać LoL.

MaxiZysk na Ligę Mistrzów (24 - 25 listopad 2020)

Odbierz w forBET MaxiZysk na Ligę Mistrzów! Po przerwie reprezentacyjnej wracają zmagania w ramach Ligi Mistrzów. W pierwszych meczach rundy rewanżowej zmierzą się PSG - RB Lipsk, Inter - Real Madryt, czy chociażby mocno osłabiony Liverpool z Atalantą. Z tej okazji - już tradycyjnie - bukmacher forBET ma promocję, dzięki której aż dwukrotnie powiększysz swoją wygraną! Jedyne co wystarczy zrobić, aby odebrać MaxiZysk, to w trakcie trwania promocji (24 - 25.11.2020) dokonać depozytu (min. 40 zł), a mnożnik wygranej zostanie automatycznie dodany do wpłaconych środków. MaxiZysk należy wykorzystać na zdarzenia z oferty Ligi Mistrzów UEFA.

MaxiZysk na skoki w forBET (21 - 22 listopad 2020)

Startuje ulubiona zimowa dyscyplina Polaków - skoki narciarskie. Pierwszy konkurs Pucharu Świata odbędzie się już w ten weekend (21-22.11.2020) w Wiśle. W sobotę czeka nas konkurs drużynowy, a dzień później zawody indywidualne.   Specjalnie z tej okazji bukmacher forBET ma dla Ciebie MaxiZysk, który powiększy Twoją wygraną. Jedyne co wystarczy zrobić, aby otrzymać mnożnik wygranej, to w trakcie trwania promocji dokonać depozytu (min. 40 zł), a MaxiZysk zostanie automatycznie dodany do wpłaconych środków. Mnożnik można wykorzystać na zdarzenia z oferty przedmeczowej Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle.

MaxiZysk na Ligę Mistrzów w forBET (03 - 04 listopad 2020)

Kolejny wtorek i środa, a więc kolejne mistrzowskie emocje z Ligą Mistrzów. W trzeciej kolejce fazy grupowej czekają na nas starcia m. in. Realu Madryt z Interem, Atalanty z Liverpoolem, czy RB Lipsk z PSG. Z tej okazji - już tradycyjnie - forBET ma promocję, dzięki której aż dwukrotnie powiększy Twoją wygraną! Jedyne co wystarczy zrobić, aby odebrać MaxiZysk, to w trakcie trwania promocji (03 - 04.11.2020) dokonać depozytu (min. 40 zł), a mnożnik wygranej zostanie automatycznie dodany do wpłaconych środków. MaxiZysk należy wykorzystać na zdarzenia z oferty Ligi Mistrzów UEFA.

MaxiZysk na Ligę Mistrzów (27 - 28 październik 2020)

Przed nami kolejna runda grupowa Ligi Mistrzów, w której hitowym starciem jest bez wątpienia mecz pomiędzy Juventusem, a Barceloną. W pozostałych meczach faworyci nie powinni mieć problemu ze zgarnięciem 3 punktów, ale czy na pewno tak będzie? Specjalnie z tej okazji bukmacher forBET dla Ciebie MaxiZysk, który powiększy Twoją wygraną. Jedyne co wystarczy zrobić, aby otrzymać mnożnik wygranej, to w trakcie trwania promocji (27 - 28.10.2020) dokonać depozytu (min. 40 zł), a MaxiZysk zostanie automatycznie dodany do wpłaconych środków. Mnożnik można wykorzystać na zdarzenia z oferty Ligi Mistrzów UEFA.