Extra Bonus w forBET

Extra Bonus od forBET to prosty sposób, by otrzymać dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. W ramach tej promocji legalnego bukmachera gracze mogą zyskać aż 50% bonusu od depozytu.

Ocena 4,13/5 | 216 głosów
forBET bonus
poznaj wszystkie bonusy bukmacherskie w forBET

Extra Bonus to promocja bukmachera forBET działająca na zasadzie bonusu reload. Po tym jak wykorzystałeś już bonus powitalny dzięki promocji Extra Bonus możesz ponownie otrzymać dodatkowe środki w forBET za depozyt.

Dodatkowe środki na obstawienie zakładów to zawsze atrakcyjna nagroda dla każdego typera. Zamiast różnych magicznych rozwiązań, w Extra Bonus forBET otrzymujesz kasę, za którą kontynuujesz zawieranie zakładów bukmacherskich. W forBET dodatkowe środki możesz zyskać łatwiej, niż Ci się wydaje. Wystarczy w określonym terminie wpłacić minimalny depozyt na swoje konto w forBET, aby otrzymać Extra Bonus.

Extra Bonus oferowany jest w wielu wersjach może to być:

  • Extra Bonus 50% od depozytu do 1000 zł,
  • Extra Bonus na powrót Ekstraklasy 50% od depozytu do 500 zł,
  • Extra Bonus 200 zł na Tłusty Czwartek.

Promocja nie jest dostępna przez cały czas, jest aktywna wyłącznie w konkretnych terminach określonych przez forBET w regulaminie danej edycji. Extra Bonus zawsze obejmuje całą ofertę zakładów bukmacherskich forBET oprócz sportów wirtualnych.

Jak otrzymać Extra Bonus w forBET?

Oczywiście, aby skorzystać z Extra Bonusu, musisz mieć zarejestrowane konto w forBET. Najpierw zwróć uwagę na określoną przez tego legalnego bukmachera minimalną kwotę depozytu. Dopiero jej wpłacenie umożliwi Ci odebranie Extra Bonusu, czyli 50% od depozytu.

Przy każdej edycji Extra Bonusu określona jest również górna granica kwoty, którą możesz otrzymać w ramach bonusu. Jeśli jest to np. bonus 50% do kwoty 1000 zł, to wówczas wpłacając 2000 zł lub każdą wyższą kwotę jesteś uprawniony do otrzymania 1000 zł bonusu. Zostanie on przypisany do Twojego konta, ale będzie zablokowany do czasu spełnienia warunków obrotu depozytem.

Extra bonus w forBET na powrót Ekstraklasy

Extra Bonus należy odblokować, obracając depozytem. W tym celu musisz dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą wysokości Twojej wpłaty na wskazanych rodzajach kuponu. Minimalny kurs zakładów kwalifikujący do obrotu to 2.0.

Kiedy postawisz kupon spełniający te warunki, czekasz na jego rozliczenie. Dopiero wtedy obrót depozytem zostaje zaliczony. Nie jest to zatem moment zagrania. Wszystkie zdarzenia na kuponach, które zaliczoną są do obrotu, muszą zostać zakończone i rozliczone.

W tym czasie nie możesz zlecić wypłaty pieniędzy z salda głównego na Twoim koncie forBET. Jeśli to zrobisz, nie weźmiesz udziału w promocji Extra Bonus w forBET.

Kiedy już zrealizujesz jednokrotny obrót depozytem, Twój bonus zostanie odblokowany. Środkami przyznanymi w ramach Extra Bonusu także należy obrócić jednokrotnie za całą kwotę otrzymanego bonusu, na jednym kuponie. Są 2 kupony kwalifikujące się do spełnienia warunku obrotu bonusem w tej promocji forBET: może to być kupon singiel zawierający jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2.30 lub kupon z wieloma zdarzeniami (AKO), w którym kurs minimalny każdego zdarzenia to 2.30.

Od momentu pojawienia się przyznanego bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie masz 7 dni na obrót bonusem. Będzie on dostępny na Twoim koncie gracza w forBET cały tydzień, ale nie dłużej. Sam bonus zostanie natomiast przyznany od pierwszego depozytu wpłaconego w dniu określonym w regulaminie danego Extra Bonusu od forBET.

Extra Bonus forBET krok po kroku

Spójrz na poniższe kroki i skorzystaj z Extra Bonusu w forBET:

  1. Zaloguj się na swoje konto w forBET przez stronę internetową lub aplikację bukmacherską forBET.
  2. Dokonaj depozytu, pamiętając o kwocie minimalnej.
  3. Obrócić kwotą pierwszej wpłaty jednokrotnie na kuponach zawierających określoną w promocji liczbą zakładów o kursie minimalnym 2.00.
  4. Brawo! Odblokowałeś swój bonus w wysokości 50% depozytu.
  5. W celu wypłaty bonusu obróć nim jednokrotnie za zakładach o kursie minimum 2.30.

Które zakłady nie biorą udziału w Extra Bonusie?

Przede wszystkim pamiętaj, że nadrzędną promocją obowiązującą u bukmachera jest forBET2000. Jeśli skorzystałeś już z tej promocji, możesz otrzymać Extra Bonus. Jeśli nie, najpierw uzyskasz bonus z forBET2000. Oczywiście, obrót z depozytów w ramach forBET2000 nie wlicza się do promocji Extra Bonus. W forBET możesz otrzymywać również indywidualne promocje przez e-mail lub SMS, jednak one również nie łączą się z Extra Bonusem.

Ponadto do obrotu bonusem nie zaliczane są zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, zakłady na zawodników, zakłady długoterminowe, specjalne, Combo Expert oraz kupony systemowe i zakłady WIRTUALNE I i II.

Czy Extra Bonus jest korzystny?

Extra Bonus to promocja, której warunki w zasadzie nie powinny wpłynąć na Twoją strategię czy styl obstawiania. Wpłacasz depozyt po to, by obstawiać zakłady bukmacherskie. W pewnym momencie i tak zapewne uda Ci się obrócić wpłaconą kwotą. Dlatego warto skorzystać z promocji Extra Bonus w forBET i tym samym zapewnić sobie dodatkowe środki na grę. Zwłaszcza, że w ten sposób można uzyskać nawet 1000 zł.

Obrót depozytem po kursie minimalnym 2.0 może wydawać się nieco trudny, ale wcale nie niemożliwy. Wielu doświadczonych typerów i tak za opłacalne uznaje właśnie zakłady o zbliżonym kursie. Zwróć również uwagę na to, że odblokowanie kwoty bonusu uzależnione jest od obrotu depozytem, ale nie od rezultatów Twoich zakładów. Obojętnie zatem, czy niektóre z nich okażą się przegrane, ważne jest samo obstawianie. A przecież i tak będziesz to robić, po to w końcu wpłacasz pieniądze na swoje konto u bukmachera.

Jeśli już uda Ci się obrócić depozytem, czeka na Ciebie połowa wcześniej wpłaconej przez Ciebie kwoty w formie bonusu. A to może być równowartość nawet 1000 zł. Za tę kwotę możesz postawić kolejne zakłady na wskazanych rodzajach kuponu: singiel z kursem minimalnym 2.30 lub kupon AKO, na którym kurs minimalny każdego zdarzenia wynosi 2.30. Wystarczy jeden obrót, a bonus i wygrana będą do Twojej dyspozycji. Będziesz mógł za nie obstawiać zakłady bukmacherskie lub po prostu wypłacić je na swoje konto bankowe.

Kiedy forBET przyznaje Extra Bonus?

Niestety bukmacher nie informuje z wyprzedzeniem kiedy kolejna edycja promocji zostanie aktywowana. Zazwyczaj takie akcje są przeprowadzane 3-4 razy do roku. Informacje o Extra Bonusie można znaleźć na stronie bukmachera iforbet.pl w zakładce „promocje”.

Natychmiast gdy kolejna edycja Extra Bonus będzie aktywna w forBET to poinformujemy o tym na portalu.

Czy Extra Bonus to promocja dla mnie?

Jeśli akurat zamierzałeś zasilić konto bukmacherskie u kóregoś z bukmacherów, wybierz forBET i skorzystaj z Extra Bonus. Promocja ta jest świetną okazją do zdobycia dodatkowych 50% depozytu. Dokonujesz wpłaty, pamiętając o minimalnej kwocie i obstawiasz zakłady bukmacherskie, uwzględniając podane warunki. W ten sposób odblokowujesz bonus, który stanowi aż 50% depozytu.

Extra bonus to naprawdę korzystna promocja legalnego bukmachera forBET. Połowa wpłaconej przez Ciebie kwoty z powrotem jest do Twojej dyspozycji.

forBET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Extra Bonus w forBET

Biało-Czerwony Extra Bonus 200 zł w forBET (11 listopad 2020)

W dniu naszego Święta Niepodległości Reprezentacja Polski rozegra towarzyski mecz z Ukrainą. Będzie to dobry test Biało-Czerwonych przed zbliżającymi się meczami Ligi Narodów. Na tę okazję bukmacher forBET ma dla Was przygotowaną specjalną promocję - bonus od depozytu. Oprócz meczu z Ukrainą tego dnia odbędzie się również kilkanaście innych towarzyskich spotkań. Dlatego forBET daje Wam okazję na powiększenie swojego budżetu na grę. Bukmacher przygotował dla Was Extra Bonus - 100% do 200 PLN. Otrzymacie go przy pierwszej wpłacie. Zgodnie z warunkami należy obrócić całym bonusem jednokrotnie po kursie minimalnym 2.30. Jeden dobry strzał i cała kwota ląduje na saldzie głównym. Życzymy trafnych typów i wysokich wygranych!

Extra Bonus w forBET na Ligę Narodów (03 wrzesień 2020)

W przerwie między rozgrywkami klubowymi przyszła pora na zmagania reprezentacji krajowych w Lidze Narodów. Biało - Czerwoni swoje mecze rozgrywają w Lidze A, która złożona jest z najmocniejszych reprezentacji w Europie. Polacy najbliższe dwa mecze rozegrają kolejno z Holandią (04.09.2020) oraz z Bośnią i Hercegowiną (07.09.2020). Masz dużo pewniaków i przydałyby ci się dodatkowe środki na grę? Proszę bardzo! forBET wychodzi ci na przeciw i do pierwszej dzisiejszej (03.09.2020) wpłaty bukmacher daje 100% bonusu od depozytu do aż 200 zł. Obrót bonusem jest jednokrotny, więc jeden strzał i środki trafiają na saldo główne i można je wypłacić Maksymalna kwota bonusu to 200 zł więc wpłać 200 zł aby otrzymać bonus w najwyższej możliwej kwocie. Przed odblokowaniem bonusu należy obrócić depozytem kuponem / kuponami AKO z min. 2 zdarzeniami. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie depozytu po kursie całkowitym min. 2.0.