Betclic bonusy

Ocena 3.00/3 głosy

Betclic bukmacher

Betclic zakłady

Betclic bonusy

Betclic opinie

Betclic rejestracja

Betclic słynie z powitalnego bonusu zakład bez ryzyka 50 zł. Piłkarski Jackpot, BOOST to promocje, na które warto zwrócić uwagę. Bonusy Betclic przyznawane są bardzo często przy okazji ważnych meczów oraz wydarzeń sportowych. Betclic zakład bez ryzyka to mocna strona bukmachera. Kod bonusowy SPRYCIARZ.

Odbieram bonus! Bonus w Betclic

wykorzystaj zakład bez ryzyka od Betclic

Betclic w czasach pierwszego okresu swojej działalności w Polsce słynął z wielu atrakcyjnych akcji promocyjnych oraz bonusu startowego dla nowych użytkowników, przyznawanego na prostych zasadach i bez skompilowanych warunków. Wówczas był to cashback w wysokości 50 zł. Wraz z ponownym wejściem na polski rynek bukmacher postanowił znacząco podnieść tę kwotę.

 1. Betclic Cashback do 50 zł – bonus powitalny
 2. Opinia o bonusie powitalnym
 3. Jak wypłacić bonus?
 4. Kod promocyjny Betclic
 5. Bonusy i promocje dla graczy
 6. Piłkarski Jackpot
 7. Świąteczny wyścig 15 000 zł
 8. Betclic BOOST
 9. Betclic Multi+
 10. Ocena bonusów w Betclic

Betclic Cashback do 50 zł – bonus powitalny

Bonus powitalny w Betclic

Jak sama nazwa sugeruje, ta promocja skierowana jest do nowych użytkowników Betclic. Aby skorzystać z Betclic Cashback 500 zł, należy zarejestrować się w serwisie internetowym bukmachera, wpłacić depozyt oraz dokonać zawarcia pierwszego zakładu o minimalnym kursie 1.14.

W razie przegranej bukmacher zwraca postawioną kwotę, pomniejszoną o 12% podatek, na Saldo Bonusowe. Aby uzyskać prawo do wypłaty tak uzyskanych środków, należy dokonać ich obrotu 6-krotnie z minimalnym kursem 2.00.

Przykład 1

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 100.00 złotych
Bonus = 100.00 złotych x 0.88 Współczynnik
Obrót = 6 x 88 złotych (bonus)

Przykład 2

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 1000.00 złotych
Bonus = 568.00 złotych x 0.88 Współczynnik
Obrót = 6 x 50  złotych (maksymalny bonus)

Pierwszy zakład 100 zł x 0.88 = 88 zł bonus
Pierwszy zakład 568 zł x 0,88 = 50 zł bonus
Pierwszy zakład 1000 zł x 0,88 zł = 50 zł bonus

Opinia o bonusie powitalnym

Kwota bonusu Betclic w wysokości 50 zł jest całkiem spora, a warunki skorzystania z promocji przejrzyste. Należy jednak mieć na uwadze główne kryterium, czyli 6-krotny obrót bonusem o minimalnym kursie 2.00 oraz ograniczenie czasowe wynoszące 30 dni. Jednak nawet początkujący gracze znajdą ciekawe zdarzenia, które mogą wystarczyć do spełnienia tych wymogów.

Sporym minusem Betclic Cashback jest brak zaliczania do obrotu zakładów dwudrogowych. Z tego powodu zakłady na mecze tenisa ziemnego, baseballa czy handicapy azjatyckie nie będą zaliczane do obrotu.

Z promocji szczególnie warto skorzystać, gdy planujesz dłużą przygodę z Betclic. Jeżeli czujesz, że w meczu może zdarzyć się duża niespodzianka, faworyzowany zespół (Real, Barcelona, Bayern) może przegrać, a kurs na drużynę przeciwną jest wysoki (4.00 - 9.00) to cashback w Betclic jest idealnym rozwiązaniem. Wówczas przy pierwszym zakładzie nie ponosisz żadnego ryzyka, ponieważ dalej będziesz dysponować wpłaconą kwotą (lub większą w przypadku wygranej).

Jak wypłacić bonus?

Wypłata bonusu powitalnego Betclic możliwa jest po zawarciu zakładów bukmacherskich w kwocie równiej 6-krotności przyznanego bonusu. Minimalny kurs kuponu to 2.00. Na realizację tego zadania gracz ma 30 dni. Po wypełnieniu tych warunków środki z Salda Bonusowego zostaną przeniesione do Salda pieniężnego i tym samym będą mogły zostać wypłacone.

Kod promocyjny Betclic

Aby mieć pewność skorzystania z bonusu powitalnego Betclic, podczas rejestracji podaj kod promocyjny – SPRYCIARZ. Dzięki temu uzyskasz wspomniany cashback do 50 zł.

Bonusy i promocje dla graczy

Bonus powitalny od Betclic to miły prezent na start przygody z nowym legalnym bukmacherem. To jednak dopiero początek korzyści, ponieważ Betclic oferuje wiele promocji i bonusów dla stałych graczy.

Piłkarski Jackpot

Piłkarski Jackpot w Betclic

To promocja dla stałych graczy bukmachera, w której co tydzień do wygrania jest minimum 10 000 zł. Informacje dotyczące aktualnej edycji tej promocji oraz szczegółowe zasady znajdziesz na stronie Piłkarski Jackpot w Betclic.

Świąteczny wyścig 15 000 zł

W puli tej promocji jest 15 000 zł. Oczywiście, na początku należy zgłosić chęć wzięcia udziału w Świątecznym Wyścigu, klikając w przycisk DOŁĄCZ TUTAJ. Każdy gracz jednocześnie dołącza do rankingu, w którym zdobywa punkty. Te przyznawane są za każdy kupon przedmeczowy oraz live o min. kursie 2.00 i min. kwocie stawki wynoszącej 1 zł. Punkty przyznawane są według schematu:

3 punkty za każdą wygraną złotówkę

1 punkt za każdą przegraną złotówkę

100 najlepszych graczy otrzyma bonusy zgodnie z tabelą podaną na stronie Betclic.

Betclic BOOST

BOOST Betclic

BOOST to dodatkowo podwyższone kursy na największe zdarzenia. Taki zakład opatrzony jest specjalną ikoną (przykład po prawej stronie).

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty, warto śledzić media społecznościowe Betclic. Bukmacher często informuje w nich o aktualnych kursach z BOOST.

Betclic Multi+

Promocja MULTI+ jest aktualnie wstrzymana.

BOOST Betclic

Multi+ to promocja pozwalająca zwiększyć kwotę wygranej nawet o 50%. Dodatkowa korzyść uzależniona jest od ilości wydarzeń na Twoim kuponie. Jej wysokość ilustruje poniższa tabela.

Jak skorzystać z Multi+ w Betclic?

 • szukaj kursów z logiem MULTI+ - tylko takie zakłady biorą udział w tej promocji
 • postaw kupon zawierający minimum pięć takich kursów
 • nic więcej nie musisz robić, potencjalna wygrana zostanie powiększona przez Betclic automatycznie

Warto zaznaczyć, że przyznany w ten sposób bonus nie podlega dodatkowym warunkom obrotu. Minimalny kurs zakładu w promocji MULTI+ wynosi 1.20, a maksymalna kwota bonusu to 10 000 zł.

Ocena bonusów w Betclic

Wymienione promocje na razie są stałym elementem oferty Betclic. Ale bukmacher regularnie organizuje akcje specjalne związane np. z popularnymi wydarzeniami lub turniejami. Często do wygrania, oprócz dodatkowych pieniędzy, są również inne nagrody np. pakiet VIP dla dwóch osób na mecz Chelsea – Liverpool czy koszulki reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn. Informacje o promocjach można znaleźć zarówno na stronie internetowej Betclic jak i w mediach społecznościowych bukmachera.

Trzeba przyznać, że bonusy i promocje w Betclic są atrakcyjne i przemyślane. Bonus powitalny cashback do 50 zł jest zrozumiały dla każdego gracza, który może postawić pierwszy kupon bez ryzykowania własnymi środkami. Piłkarski Jackpot to gratka dla kibiców Ekstraklasy, którzy często i tak decydują się na obstawienie całej kolejki. Multi+ pozwala w prosty sposób uzyskać większą wygraną, która automatycznie przypisywana jest do konta pieniężnego, co oznacza, że można ją wypłacić. A takie rozwiązanie jest rzadko spotykane w ofertach legalnych bukmacherów. Dobry bonus na start, korzystne promocje dla stałych graczy oraz ciekawe propozycje okolicznościowe – Betclic zasłużył na dobrą ocenę.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

FAQ Betclic bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Gdzie w Betclic wpisać kod promocyjny?

  Kod promocyjny SPRYCIARZ należy wpisać podczas rejestracji w odpowiednim polu.

 • Jak wypłacić bonus powitalny w Betlic?

  Aby wypłacić bonus powitalny Betclic, należy postawić zakłady bukmacherskie w kwocie równej 6-krotności przyznanego bonusu. Minimalny kurs kuponu to 2.00. Na realizację tego zadania gracz ma 30 dni. Po wypełnieniu warunków środki z Salda Bonusowego zostaną przeniesione do Salda Pieniężnego i tym samym będą mogły zostać wypłacone.

 • Czy bonus w Betclic jest darmowy?

  Oczywiście, bonus w Betclic jest darmowy. Gracze nie ponoszą żadnych kosztów związanych z jego uzyskaniem. Wystarczy podczas rejestracji podać kod promocyjny SPRYCIARZ.

 • Czy bonus powitalny w Betclic jest atrakcyjny?

  Tak, cashback do 50 zł to bardzo dobra oferta na start. Dzięki niej gracz może postawić pierwszy kupon, bez ryzykowania własnymi pieniędzmi.

 • Bonus Betclic – ile mogę zyskać?

  Dzięki bonusowi Betclic gracz może zyskać nawet 50 zł, jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/bonus

Oceń ten tekst