Tenis US Open bez podatku w Betclic

Ocena 4,67/5 | 3 głosy

W związku ze startem rozgrywek US Open, bukmacher Betclic przygotował dla graczy nową promocję „Tenisowy Cashback” z gwarantowanym zwrotem podatku do 100 zł!

Aby wziąć udział w promocji przejdź na stronę Betclic.pl -> promocje a następnie kliknij „DOŁĄCZ”, znajdujące się pod grafiką promocji. Następnie po prostu obstawiaj mecze tenisa ziemnego po minimalnym kursie 1.50.

W promocji Cashback na tenis od Betclic biorą udział za równo kupony pojedyncze, wielokrotne, przedmeczowe i na żywo. Bez względu na to, czy zakład będzie wygrany czy przegrany – otrzymasz od Betclic zwrot podatku aż do 100 zł!

Jak działa tenisowy cashback?

  • Przykład 1: Stawiasz 100 zł na wygraną Novak Doković. Stawka netto to 88 zł – podatek 12% wynosi 12 zł, więc otrzymasz od Betclic zwrot podatku w wysokości 12 zł w formie bonusu.
  • Przykład 2: Stawiasz 200 zł na wygraną Alexander Zverev. Stawka netto to 176 zł – podatek 12% wynosi 224 zł, więc otrzymasz od Betclic zwrot podatku w wysokości 24 zł w formie bonusu.

Kwota bonusu sumuje się, po tych dwóch zakładach otrzymasz więc 12 + 24 = 36 zł. Gdy obstawisz kolejne zakłady w Betclic to kolejne bonusy wpadną na Twoje konto gracza.

Cashback w Betclic na Tenis ziemny US Open

Pamiętaj: możesz postawić kilka kuponów i dostaniesz zwrot podatku od każdego z nich, aż do sumarycznej kwoty 100 zł!

Jak wypłaciś bonusowe środki?

Przyznane bonusy bukmacherskie od Betclic musza zostac obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2,00 w ciagu 7 dni od przyznania.

Betclic

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner