Betclic opinie i informacje

Ocena 2,92/5 | 26 głosów
 • Bonus powitalny 1000 zł bez ryzyka
 • Ranking SBR: B-
 • Szeroka oferta zakładów na żywo
 • Legalny bukmacher dla Polaków
 • Dodatkowe promocje na zakłady mobilne
 • Rozpoznawalna marka i międzynarodowa renoma

Betclic
ocena
4/5 4
Odbierz bonus 1000

Betclic to jeden z największych bukmacherów internetowych na świecie. Posiada szeroką ofertę zakładów zakładów, zasłynął świetnym bonusem powitalnym cashback 200 PLN całkowicie bez ryzyka. Przeczytaj opis i opinie o Betclic.

Bukmacher powstał w 2005 roku we Francji jako Betclick, w 2009 roku zmienił nazwę na Betclic. Stroną dla Polaków betclic.pl zadządza firma BEM Operations Limited z siedzibą na Malcie. Firma BEM reprezentowana jest przez polskiego przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o..

Bukmacher Betclic należy do międzynarodowej grupy hazardowej Betclic Everest Group, która pod swoimi skrzydłami skupia kilku znanych bukmacherów. W swoim biznesowym portfolio grupa posiada również znane kasyna internetowe i serwisy do gry w pokera.

Poręczycielem serwisu jest jeden z największych w Europie banków – Barclays, dzięki czemu możemy być spokojni o zainwestowane pieniądze. Ocena wiarygodności SBR na poziomie wysokim B- również potwierdza wypłacalność i rzetelność bukmachera Betclic.

Wielki powrót Betclic do Polski

Betclic na polskim rynku zakładów bukmacherskich obecny był od 2005 roku. Pomimo wprowadzenia w latach 2009 i 2017 niekorzystnych dla zagranicznych bukmacherów regulacji prawnych bukmacher Betclic wciąż oferował zakłady typerom z Polski. Mimo licznych zapowiedzi legalnego wejścia do Polski i wniosków o licencję polskiego Ministra Finansów Betclic wciąż działał bez należytego zezwolenia.

Przełom nastąpił 26 września 2018. Ministerstwo Finansów ogłosiło, że spółka BEM Operations Limited otrzymała zezwolenie numer PS4.6831.11.2017 uprawniające do urządzania zakładów bukmacherskich na terenie Polski. BEM Operations Limited jest w całości kontrolowana przez Betclic Everest Group.

Kolejną ważną datą jest 11 listopad 2018. Tego dnia Betclic zamknął dostęp graczom z Polski do swojego międzynarodowego serwisu betclic.com. Tym ruchem Betclic dostosował się do polskiego prawa i spełnił wymóg obowiązującej ustawy hazardowej.

Komunikat widoczny na betclic.com:

Próbujesz korzystać z naszej strony z obszaru, z którego nie jest to dozwolone i/lub adresu IP, który jest przez nas blokowany. Jeżeli posiadasz konto w naszym serwisie, informujemy Cię, że Twoje środki są bezpieczne. Będziesz mógł ponownie korzystać ze swojego konta po powrocie do dozwolonego geograficznie obszaru i/lub dozwolonego adresu IP. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami pod adresem support@betclic.com.

Od czasu przyznania Betclic licencji zastanawialiśmy się nad tym, czy bukmacher wróci pod starą nazwą (tak jak to zrobić ComeOn tworząc markę PZBUK) czy utworzy całkiem nową markę. Wraz z początkiem 2019 wszystko stało się jasne. Bukmacher pod adresem betclic.pl zamieścił oficjalny komunikat "Betclic znowu w Polsce" zapowiadający rychłe otwarcie bukmachera na rynku Polskim. Oficjalny powrót Betclic do Polski stał się faktem!

Zapowiedź startu bukmachera Betclic.pl

Komunikat widoczny na betclic.pl:

Więcej zakładów, więcej sportu, więcej emocji Z przyjemnością informujemy, że Betclic.pl jest w pełni licencjonowany i niedługo wróci do Polski z szeroką i dopasowaną dla Polskich graczy ofertą bukmacherską!

Posiadamy zezwolenie Ministra Finansów RP na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet na okres 6 lat zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Zakłady bukmacherskie w Betclic

Betclic posiada bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych. Oferta powiększana jest z każdym rokiem, opcji zakładów przybywa coraz więcej, śmiało można stwierdzić, że jest to jeden z najbardziej różnorodnych bukmacherów na światowym rynku. Oprócz popularnych sportów, takich jak piłka nożna, siatkówka i koszykówka w Betclic można obstawiać również takie sporty jak boks, mma, golf czy nawet piłkę wodną.

Kursy bukmacherskie na zakłady w Betclic oscylują wokół średniej na rynkowej, patrząc na marże Betclic nie można ani chwalić ani narzekać. Betclic jest dobrze przystosowany do początkujących typerów oferuje materiały edukacyjne, do rejestracji zachęca przejrzystością strony.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Nie możesz się doczekać na Betclic i szukasz polskiego bukmachera? Polecamy Fortunę, TOTALbet i Totolotka.

Logo Fortuna

1130 zł + 20 zł

Bukmacher Fortuna to legalny polski bukmacher z szeroką ofertą zakładów i wysokimi kursami. Posiada szybkie metody płatności oraz sprawny suppport.

typuj w Fortuna
Logo TOTALbet

500 zł + 10 zł

Nowoczesny bukmacher dla Polaków przebojem zdobywający rynek. Posiada atrakcyjną ofertę zakładów, przyjazną obsługę oraz dobry bonus powitalny.

typuj w TOTALbet
Logo Totolotek

1000 zł + 20 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 1000 zł od depozytu + freebet 20 zł. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

typuj w Totolotek

Bukmacher ten może się pochwalić bardzo dobrą ofertą zakładów live. Zakłady bukmacherskie Betclic na żywo są rozbudowane, każdego dnia do typowania dostępne są setki spotkań sportowych. W zakładach na żywo dostępny jest tzw. "action betting" czyli typowanie następnych zdarzeń w meczu i zwycięzców kolejnych punktów. Graczom typującym zakłady na żywo Betclic udostępnia darmową transmisje TV, live stream dostępny jest dla części meczów z oferty na żywo, pozostałe mecze zwizualizowane są wirtualnym boiskiem, na którym przedstawiane są rzeczywiste wydarzenia.

Bonusy i promocje w Betclic

W przeszłości Betclic dzięki szerokiej ofercie zakładów oraz skutecznej akcji promocyjnej Betclic cashback ze znanym i lubianym komentatorem piłkarskim Mateuszem Borkiem oraz najpewniejszemu i najbezpieczniejszemu bonusowi startowemu dla nowych graczy przebojem zdobyła polski rynek.

Bonusy dla graczy zawsze były wyróżnikiem tego bukmachera. Przez lata nowym graczom Betclic oferował 100% Cashback 200 PLN czyli zakład bez ryzyka przegranej.

Poza ofertą startową w Betclic można było dostać bonus mobilny za obstawianie zakładów bukmacherskich przez telefon oraz co jakiś czas bonus reload jako zachętę do dalszego obstawiania. Wielu użytkowników rejestruje się w serwisie i dokonuję wpłaty właśnie z powodu atrakcyjnych promocji.

Bonus powitalny w Betclic cashback 200 PLN

Każdy nowy gracz, który zarejestrował się w Betclic, mógł postawić zakład bez ryzyka do 200 złotych. Betclic bonus zostanie przyznany użytkownikom, którzy dokonali wpłaty tylko za pomocą karty bankowej lub przelewu. Cashback musi zostać postawiony na zakład o minimalnie 3 możliwych wynikach. Zakład Cashback może zostać postawiony na każdą dyscyplinę sportową z wyjątkiem Betclic14 oraz zakładów systemowych. W przypadku przegranej Betclic zwraca pieniądze bez wymogu obrotu. Pieniądze można od razu wypłacić lub dalej nimi obstawiać.

Nasza opinia o cashback Betclic

Atrakcyjny cashback w Betclic
Atrakcyjny cashback 200 PLN na start w Betclic

Cashback Betclic był niezwykle atrakcyjny gdyż jest to promocja bukmacherska, w której można tylko zyskać. Jeżeli Twój pierwszy zakład okazał się wygrany to wygrywasz pieniądze, w wypadku przegrania możesz natychmiast wypłacić pieniądze do banku bez żadnych dodatkowych ukrytych opłat, obrotów czy wymogów.

Jeżeli czujesz, że w pewnym meczu może zdarzyć się duża niespodzianka, faworyzowany zespół (Real, Barcelona, Bayern) może przegrać a kurs na drużynę przeciwną jest wysoki (4.00 - 9.00) i boisz się zaryzykować swoje pieniądze to cashback w Betclic jest idealnym rozwiązaniem aby bez ryzyka sprawdzić czy masz rację.

Betclic 40 PLN bonus mobile

Miłym dodatkiem dla obstawiających przez urządzenia mobilne jest zakład bez ryzyka 40 PLN, bonus ten jest niezależny od promocji powitalnej 200 PLN dla nowych klientów. Aby wykorzystać bonus mobilny należy obstawić zakład przez telefon w kwocie od 20 PLN do 40 PLN po kursie minimum @1.50, jeżeli zakład okaże się przegrany to Betclic zwróci postawioną kwotę w postaci freebeta.

W przeciwieństwie do głównej oferty bonusowej, aby wypłacić wygraną z freebeta należy obrócić kwotę freebeta (20-40 PLN) 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym @2.00.

Program VIP

Dla aktywnych typerów zakładów bukmacherskich Betclic przygotował specjalną ofertę, czyli program VIP, który oznacza szerszą ofertę, specjalne promocje i bonusy oraz różnego typu nagrody jak np. bilety na mecze piłki nożnej czy wejściówki na inne wydarzenia sportowe.

By uzyskać status VIP-a w Betclic należy aktywnie korzystać z usług bukmachera tj. regularnie zawierać zakłady i dokonywać płatności, a także co jakiś czas zajrzeć do kasyna i pokera Betclic. Kiedy bukmacher dostrzeże twoją aktywność skontaktuje się z tobą przez dział obsługi klienta.

Bonus do 100 tysięcy PLN w zakładach wielokrotnych

Obstawiając w Betclic zakłady wielokrotne złożone z meczów piłki nożnej można odebrać dodatkowo bonus od wygranej do maksymalnej kwoty 100 tysięcy PLN.

By wziąć udział w promocji należy wytypować zakład wielokrotny (akumulowany) złożony z przynajmniej 5 meczów piłki nożnej po kursach minimalnych @1,20 z następujących lig: Liga Mistrzów, Liga Europy, Czeska 1 liga, Holenderska Eredivisie, Premier League, Ligue 1, Bundesliga, Serie A, Polska Ekstraklasa, Primera Division.

Jeśli kupon okaże się wygrany, dodatkowo otrzymasz bonus w zależności od ilości obstawionych spotkań (16 meczów = 100% bonus).

Supertoto w Betclic

Betclic organizuje konkurs typerów, gdzie typując wyniki poszczególnych meczów bierze się udział w promocji. Pula nagród tworzona jest ze wszystkich uczestników oferty Supertoto, która zostaje dzielona pomiędzy zwycięzcami każdej z rund. Nagrody sięgają kilkudziesięciu tysięcy euro!

By wziąć udział w ofercie Suportoto należy wytypować wyniki (1X2) 14 meczów piłki nożnej, jakie bukmacher zgłosił do promocji. Minimalna stawka zakładu to 10 eurocentów. Zwycięzca to ten, który trafi przynajmniej 11 z 14 wyników.

Natomiast jeśli jesteś jedynym zwycięzcą z 14 prawidłowo wytypowanymi rezultatami wygrasz bonus, który może wynieść setki tysięcy euro.

Betclic mobile

Dla graczy korzystających z urządzeń przenośnych Betclic przygotował specjalną aplikację do mobilnych zakładów bukmacherskich, która dzięki specjalnemu interfejsowi sprawa, że obstawianie przez telefon jest proste i intuicyjne.

Aplikacja dostępna jest na iOS, Androida, Windows Phone oraz inne mniej popularne systemy telefonów komórkowych, należy ją zainstalować na posiadanym telefonie. Dzięki aplikacji mobilnej Betclic obstawianie zakładów stanie się możliwe o każdej porze i miejscu a dodatkowe funkcjonalności takie jak np. automatyczne powiadomienia o wynikach zakładów ułatwią życie każdemu typerowi.

Wpłaty i wypłaty

Do wyboru mamy wpłatę za pomocą karty bankowej VISA/Mastercard, ecoPayz, Trustly, karty Revolut, i przelewu bankowego. Czas przelewu na konto bankowe to zazwyczaj 2-5 dni, poprzez pozostałe metody pieniądze trafią na konto bukmachera od kilku minut do kilku godzin. Minimalna wpłata wynosi 15 zł natomiast wypłata 30 zł.

Poker i kasyno Betclic

Polska ustawa hazardowa zabrania oferowania graczom w Polsce gier kasynowych oraz organizowania turniejów pokera na pieniądze. Monopol na gry kasynowe posiada państwowy Totalizator Sportowy natomiast turnieje pokerowe mogą organizować jedynie uprawnione do tego kasyna naziemne.

Kontakt i pomoc

Z suportem Betclic'a możemy skontaktować się za pomocą maila bądź czatu, który czynny jest w godzinach od 10 do 19.

BEM Operations Limited
Level 3, Tagliaferro Business Centre, Gaiety Lane
SLM1551 Sliema
Malta.

Nasza opinia o Betclic

Betclic zawsze był solidnym bukmacherem. Szeroka oferta, sprawnie działająca pomoc, duża liczba zakładów na żywo oraz świetne bonusy i promocje przyciągały graczy do serwisu Betclic. Mamy nadzieję, że Betclic szybko wystartuje w Polsce, z ofertą podobną do strony międzynarodowej i bonusem powitalnym w formie cashback'u 200 PLN.

Wejście tak dużego i doświadczonego bukmachera na polski rynek zakładów może sporo namieszać. Liczba legalnych bukmacherów dla Polaków rośnie z każdym miesiącem. Typerzy i miłośnicy zakładów zacierają ręce!

Zarejestruj się w Betclic

Betclic

Bukmacher Betclic posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. STS w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. Przychylam się do opini części osób na innych forach, że betclic.com to oszuści!!! Zagrałem u nich, wciągnąłem w promocję (Cashback - zwrot 200 zł w razie przegranej) swoją matkę. 200 zł postawionych, wygrana ponad 700 i przy zleceniu wypłaty zaczęły się schody. Poza zwykłą weryfikacją, czyli skan dowodu doszedł skan przelewu za media, zdjęcie gracza trzymającego swój dowód osobisty (!), wyciąg z konta, i najbardziej kuriozalne to potwierdzenie przelewu do betclic. Na czacie uprzejmie wyjaśniali, że konieczna kolejna weryfikacja. Wszystkie warunki zostały spełnione, dostała informację o przelaniu kwoty. Po kilku dniach oczekiwania okazało się, że wypłacono jedynie 200 zł, czyli jej "wkład" a konto zostało zamknięte. Odmówili bez podania przyczyny wypłaty wygranej !!!!! Oczywiście pisze do nich dalej z żądaniem wyjaśnienia braku wypłaty całej kwoty i zamknięcia konta ale na razie brak odpowiedzi.Odradzam granie u nich, sprawdzajcie na forach pewnych bukmacherów a betclic omijajcie z daleka !!!!!!

  • Link
 2. dla mnie betclic to spoko bukmacher. zawrot stawki w formie bonusu otrzymałem po pierwszym przegranym zakładzie, a inne promocję dla stałych graczy też są bardzo dobre. zawsze przy okazji większego wydarzenia sportowego można liczyć na konkurs lub bonusy. na razie nie mam zastrzeżeń do tego bukmachera

  • Link
 3. mam jeszcze nastepujace pytaniechwdbetclic w 14:43, Cze :skoro zalozylem konto na innym adresie ip a poprostu zalogowalem sie np u kolegi to gdzie jest problem?Julka w 14:46, Cze :Dział weryfikacji monitoruje na bieżąco konta graczy i logowania, więc ma znaczenie skąd się gracz loguje za każdym razem a nie tylko podczas rejestracjichwdbetclic w 14:48, Cze :jesli jestem np w galerii handlowej gdzie hotspot wifi jest darmowy i zaloguje sie na swoje konto i np w tej galerii bedzie rowniez 15 graczy wszystkim zablokujecie cashback tak to rozumiec?Julka w 14:52, CzeProszę Pana nie posiadam informacji, jak dokładnie Dział Weryfikacji monitoruje graczym, natomiast wiem, że ich decyzje są niedwołalnawalek jak chuj

  • Link
 4. złodzieje!!! blokują konta z pieniędzmi pod przykrywką jakis niestworzonych historii. Zdecydowanie odradzam tego bukmachera. bez pozdrowień

  • Link
 5. Mam dokładnie takie samo zdanie, mojej dziewczynie nie wypłacili wygranej bo zadzwonili do niej po 8 dniach od wygranej jakie mecze obstawiła, nie pamietała bo stawia dużo na przypał, tym razem ja jej powiedziałem co mam obstawić, powiedziała ze nie pamięta, chłopak jej mówił co mam obstawić no i juz 1600 zł przejęli i konto zablokowali

  • Link
 6. Weryfikacja telefoniczna konta bukmacherskiego wraz z dokładnymi pytaniami o zawarte zakłady lub pytania techniczne z podstawowej wiedzy bukmacherskiej np. co to jest handicap azjatycki - to wśród bukmacherów częsta praktyka gdy podejrzewają próbę wyłudzenia bonusu powitalnego. Jeżeli konto jest na kobietę, zostało zawartych kilka/kilkanaście zakładów po czym zostaje zlecona wypłata środków to na 100% będzie taka weryfikacja telefoniczna. Buki nie są głupie, kobiety to 2% wśród graczy, 90% kont na kobiety to właśnie dziewczyny typerów, na których kontach grają ich chłopacy. Jeżeli chcesz tak robić to musisz swoją dziewczynę nauczyć pojęć bukmacherskich i spisać jej na kartce jakie zakłady kiedy zawierałeś.

  • Link
 7. Betclic to nic więcej tylko oszuści! Grałem u nich kilka razy. Postawiłem 4 zakłady za 50 zł. Przelicznik 10.36zł! Kwota zniknęła z mojego konta- pojawiło się 0 zł! Wszystkie wydarzenia, które postawiłem weszły. Sprawdzam, żeby zobaczyć czy pieniądze już się pojawiły na koncie. Tymczasem znowu widnieje 50 zł!!! Sprawdzam historie zakładów i...NIC. Kontakt na czacie jakby nigdy nic. Napisali, że pewnie zapomniałem zaakceptować! To śmieszne kiedy z człowieka próbuje się zrobić debila! Wiem, że nic od tych oszustów nie uzyskam, ale przestrzegam Was. Jeśli zastanawiacie się nad graniem u nich to stanowczo odradzam

  • Link
 8. Niestety bukmacherzy "bonusowi" (czyli tacy, którzy oferują duże i atrakcyjne bonusy powitalne) są wyczuleni na sytuacje gdy konto otwiera kobieta i to w dodatku starsza. Pewnie byli zdania, że osoba na którą zostało otwarte konto była jedynie "słupem" a typował ktoś inny. W takich sytuacjach bukmacherzy potrafią zrobić weryfikację telefoniczną i wypytywać o podstawowe pojęcia bukmacherskie i zawarte kupony. Tak powinno się stać w tym przypadku, samo zamknięcie konta bez powodu jest złym rozwiązaniem. Przeczytaj informacje o warunkach obrotu i regulaminie bonusu.

  • Link
 9. Obecnie Polacy nie mają zadnych praw grając w BETCLIC poniewaz ten bukmacher jest nielegalny w Polsce. Moga wiec ginać pieniądfze i byc niewypłacane wygrane gdyż gra u nich jest nielegalna...

  • Link
 10. To co piszesz nie jest prawdą. Nie rozpowszechniaj bzdur.

  Po pierwsze, jeżeli bukmacher nie ma polskiej licencji nie znaczy, że Polacy nie mogą u niego obstawiać zakładów. Polacy, Rosjanie, Anglicy, Niemcy i osoba z każdej innej narodowości nie może zgodnie z prawem u takiego bukmachera obstawiać tylko i wyłącznie będąc na terytorium Polski. Polak będący w Czechach czy Anglii bez problemu zgodnie z prawem może obstawiać w Betclic lub innego bukmachera bez polskiej licencji. Dzieje się tak gdyż prawo działa w obszarze terytorium a nie na narodowość. Polecam przeczytać Polak w Polsce a Polak za granicą.

  Po drugie, sam fakt czy dany bukmacher, firma ma licencję na zakłady bukmacherski w Polsce czy nie, nie zwalnia go z uczciwego traktowania swoich klientów. Jeżeli masz problem z bukmacherem to napisz skargę do SBR i/lub skontaktuj się z komisją hazardową do której należy.

  • Link
 11. Zablokowane konto, brak powdodu wyplata depozytu jedynie na konto bankowe , i zabranie wszelkich pieniędzy

  • Link
 12. Juz piaty miesiac mija i nadal nie sa w stanie uruchomic systemu dla graczy z Polski, a jakby nie patrzec juz jakis czas minal odkad zablokowali mozliwosc gry na swoich zagranicznych stronach. Troche slabo jak na tak znana marke. Za chwile wystartuja inne firmy ktore musialy tworzyc swoj produkt od podstaw a ci dalej w lesie

  • Link
 13. na początku czerwca maja w końcu ruszyć

  • Link
 14. wystartowali

  • Link

Dodaj swoją opinię o Betclic

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów Betclic są niezwykle cenne dla innych typerów gdyż są w stanie zadecydować o wybraniu tego bukmachera lub skorzystaniu z bonusu powitalnego 1000 zł. Oprócz skarg i negatywnych opinii polecamy zamieszczać również pozytywne doświadczenia z bukmacherem Betclic.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 2,92/5 | 26 głosów

Posiadasz konto w Betclic? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytaj opinie o Betclic innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat Betclic z innymi typerami.

Powiększ pole