Betclic rejestracja

Ocena 5.00/1 głos

Betclic bukmacher

Betclic zakłady

Betclic bonusy

Betclic opinie

Betclic rejestracja

Załóż konto w Betclic Polska - legalnego bukmachera dla Polaków. Rejestracja konta w Betclic w kilku prostych krokach - wyjaśniamy przejść przez rejestrację konta w Betclic, gdzie wpisać kod promocyjny i jak zrobić depozyt. Zarejestruj konto i obstawiaj zakłady bukmacherskie.

Odbieram bonus! Betclic rejestracja

otwórz konto w Betclic | obstawiaj zakłady bukmacherskie

Podczas poprzedniej kadencji Betclic zdobył w Polsce wielkie grono fanów. Bukmacher wie, że nie może zawieść graczy i musi pracować na to, by wrócić z powrotem na swoją wysoką pozycję na naszym rynku. Dlatego przygotował świetny bonus na start dla każdego nowego użytkownika.

 1. Czy warto zarejestrować konto w Betclic?
 2. Regulamin Betclic
 3. Rejestracja w Betclic / Jak założyć konto w Betclic?
 4. Rejestracja w Betclic - formularz krok 1
 5. Rejestracja w Betclic - formularz krok 2
 6. Rejestracja w Betclic - formularz krok 3
 7. Weryfikacja konta w Betclic
 8. Bonus powitalny w Betclic
 9. Pierwszy depozyt w Betclic
 10. Pierwsza wypłata w Betclic
 11. Konto tymczasowe / szybka rejestracja w Betclic
 12. Rejestracja przez telefon w Betclic

To jednak nie wszystko, bowiem Betclic przygotował również wiele promocji i atrakcji dla stałych graczy. W tym dziale dowiesz się, jak skorzystać z bonusu na start, uzyskać kod promocyjny i dołączyć do grona zadowolonych graczy tego bukmachera.

Czy warto zarejestrować konto w Betclic?

Betclic to absolutnie nowoczesny bukmacher, posiadający wszelkie udogodnienia i ciekawe rozwiązania. Posiada bogatą ofertę zakładów, atrakcyjny bonus powitalny, promocje stałe oraz czasowe.

Dzięki Betclic TV można śledzić transmisje z najciekawszych wydarzeń sportowych. A aplikacja mobilna bukmachera pozwala na wygodne korzystanie z jego usług za pomocą smartfona lub tableta. Betclic to legalny bukmacher godny polecenia. Zdecydowanie warto się w zarejestrować w Betclic.

Regulamin Betclic

W dziale regulamin znajdują się warunki użytkowania wszystkich usług Betclic. Zarówno regulamin ogólny, jak i przepisy dotyczące korzystania z promocji czy ważne komunikaty legalnego bukmachera.

Regulamin ogólny także podzielony jest na poddziały, dzięki czemu w wygodny sposób można zapoznać z poszczególnymi warunkami użytkowania. Przed rejestracją w Betclic warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ogólne zasady udziału w zakładach, zarządzanie kontem oraz zasady obstawiania zakładów.

Rejestracja w Betclic / Jak założyć konto w Betclic?

Otwarcie konta w Betclic jest bardzo proste, należy jednak pamiętać o kilku ważnych punktach, by maksymalnie wykorzystać przysługujący bonus. Zapoznajcie się z kolejnymi krokami.

Rejestracja w Betclic - formularz krok 1

Rejestracja w Betclic krok 1

Przejdź na stronę główną Betclic, czyli betclic.pl. Po prawej stronie znajduje się przycisk ZAREJSTRUJ SIĘ, kliknij w niego. Pierwszy etap rejestracji to wpisanie swoich podstawowych danych. Wpisz je, sprawdź czy nie ma błędów i literówek.

Poniżej znajdują się dwa pola do zaznaczenia. Pierwsze jest obowiązkowe, to oświadczenie zapoznania się z regulaminem, posiadaniem ukończonych 18 lat itd. Drugie, to zgoda marketingowa. Nie jest obowiązkowa, ale warto ją zaznaczyć, by na bieżąco otrzymywać informacje o ciekawych ofertach i promocjach Betclic. Następnie przejdź do kolejnego kroku rejestracji, klikając DALEJ.

Rejestracja w Betclic - formularz krok 2

Rejestracja w Betclic krok 2

W drugim kroku uzupełnij resztę danych osobowych i adresowych. I ponownie przejdź dalej.

Rejestracja w Betclic - formularz krok 3

Rejestracja w Betclic krok 3

W kolejnym etapie musisz wymyślić swoją nazwę użytkownika. Może to być imię (choć pewnie będzie już zajęte) czy pseudonim. Tej nazwy będziesz mógł używać podczas logowania, zamiast podawać email. Wymyśl również silne hasło, służące do logowania na swoje konto. Aby poprawnie je zarejestrować, pamiętaj, by hasło zawierało 1 małą literę, 1 dużą literę, 1 liczbę i min. 8 znaków. Wybierz również pytanie bezpieczeństwa.

To dodatkowe zabezpieczenie w przypadku utraty hasła czy loginu. Jeśli zapomnisz danych do logowania, wówczas Betclic poprosi Cię o udzielenie odpowiedzi na właśnie to wybrane pytanie. Jeśli będzie zgadzała się Twoją odpowiedzią podaną podczas otwierania konta, wówczas w łatwy sposób odzyskasz dostęp do niego.

Ostatnim, ale bardzo ważnym elementem jest kod promocyjny. Wpisz przygotowany specjalnie dla naszych czytelników kod promocyjny SPRYCIARZ – aby otrzymać bonus powitalny w postaci Cashback do 550 zł!

Po poprawnym wpisaniu wszystkich danych kliknij ZAPISZ. Twoim oczom ukaże się tabela z limitami na grę – maksymalnym dziennym, miesięcznym i limity czasowe. Możesz wybrać z przygotowanych i ustalonych limitów – POCZĄTKUJĄCY, AMATOR czy EKSPERT., ale możesz również wpisać swoje propozycje. Pamiętaj, że aktualizacja tych limitów będzie aktywna po okresie trwającym od 24 godzin do 3 miesięcy. Obniżenie limitów następuje natychmiast.

Weryfikacja konta w Betclic

Jeśli poprawnie wykonałeś poprzednie kroki rejestracji, to otworzyłeś konto tymczasowe. Pozwala ono na dokonywanie wpłat, ale nie można na nim zawierać zakładów ani korzystać z żadnych usług bukmachera.

Aby stać się posiadaczem konta stałego w Betclic, należy przejść proces weryfikacji. W tym celu na swoim koncie gracza przejdź do zakładki MOJE DOKUMENTY. Prześlij zdjęcie lub skan ważnego dokumentu tożsamości lub paszportu, a także wprowadź dane dotyczące Twojego konta bankowego. To właśnie na to konto będą wypłacane w przyszłości Twoje wygrane.

Weryfikacja konta po rejestracji

Po przesłaniu dokumentu pracownicy Betclic sprawdzą zgodność danych z tymi podanymi podczas rejestracji konta. Po zakończeniu weryfikacji otrzymasz potwierdzenie mailem. Weryfikacja konta w Betclic zwykle trwa kilka minut, maksymalnie powinna zająć 24 godziny.

Bonus powitalny w Betclic

Każdy nowy gracz może skorzystać z bonusu powitalnego Betclic, którym jest Cashback do 550 zł. Z tej promocji mogą skorzystać jedynie osoby, które zarejestrują i zweryfikują swoje konto. Następnie należy wpłacić depozyt oraz postawić zakład, uwzględniając przy tym kilka warunków.

Jak zdobyć bonus na start od Betclic? Wystarczy podczas zakładania konta podać kod promocyjny od spryciarz, czyli SPRZYCIARZPL. Dzięki temu można cieszyć się zakładem bez ryzyka, czyli Cashback.

Pierwszy depozyt w Betclic

Pierwsza wpłata

Aby zawierać zakłady bukmacherskie w Betclic, należy wpłacić depozyt. Wejdź do panelu swojego konta, a następnie kliknij WPŁAĆ i postępuj zgodnie z instrukcją. Betclic akceptuje wpłaty następującymi bezpiecznymi metodami. Obowiązuje minimalna i maksymalna kwota depozytu uzależniona od wybranej metody:

 • Przelewy 24 (wpłata natychmiastowa); 1 zł - 100 000 zł
 • Karta kredytowa/debetowa (wpłata natychmiastowa); 30 zł – 100 000 zł
 • Przelew bankowy (do 5 dni roboczych); 1 zł – 100 000 zł
 • Skrill (wpłata natychmiastowa); 15 zł – 45000 zł.

Pierwsza wypłata w Betclic

Po udanej grze będziesz chciał wypłacić wygraną. Jest to równie proste, jak wpłacanie depozytu. W tym samym miejscu w panelu swojego konta znajdziesz przycisk WYPŁAĆ.

Miej na uwadze, że wypłata środków możliwa jest jedynie dla w pełni zweryfikowanego konta. Po zleceniu wypłaty zostanie ona zatwierdzona przez Dział Finansowy Betclic w ciągu maksymalnie 48 godzin. Minimalna kwota jednorazowej wypłaty wynosi 1 zł, a maksymalna 100 000 zł.

Dostępne metody wypłat:

 • Przelewy 24 (natychmiast po akceptacji)
 • Przelew bankowy (do 7 dni roboczych po akceptacji).

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w Betclic

Rejestrując się na stronie Betclic, otwierasz Konto Tymczasowe. Obejmuje ono możliwość dokonywania wpłat, zawieranie i rozliczanie zakładów. Jednak maksymalna łączna kwota stawek przeznaczonych na grę nie może przekroczyć 5000 zł. Nie możesz również wypłacać żądnych środków, w tym oczywiście wygranych.

Poza tym Konto Tymczasowe otwierane jest na maksymalnie 90 dni. W tym okresie musisz przejść na Konto Stałe. Aby je aktywować, prześlij bukmacherowi skan lub fotokopię dowodu osobistego lub paszportu, jego numer oraz numer rachunku bankowego. Betclic zweryfikuje wpisane wcześniej dane z tymi widniejącymi na dokumencie. O zakończeniu weryfikacji i utworzeniu Konta Stałego zostaniesz poinformowany mailowo.

Rejestracja przez telefon w Betclic

Założenie konta w Betclic jest możliwe również przez aplikację mobilną. Wystarczy pobrać ją ze strony bukmachera (użytkownicy Androida) lub ze sklepu z aplikacjami (użytkownicy iOS) i zainstalować.

Po wejściu należy odnaleźć przycisk ZAREJESTRUJ SIĘ i postępować według tych samych kroków, co podczas rejestracji konta w przeglądarce na komputerze.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/rejestracja

Oceń ten tekst