PZBUK bonusy

Ocena 3.00/3 głosy

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

PZBuk to jedyny legalny bukmacher, który oferuje nowym graczom bonus powitalny bez wymogu obrotu. Cashback PZbuk w kwocie 500 zł jest prosty w wykorzystaniu. Zarejestruj konto z kodem promocyjnym SPYCIARZ i otrzymaj kolejne 20 zł w zakładach bez ryzyka. Dowiedz się jak wykorzystać freebet PZBuk. Poznaj atrakcyjne bonusy dodatkowe PZBuk dla stałych graczy takie jak Happy Hours, Kombodoładowanie, Komborakieta, Hit dnia.

Odbieram bonus! Bonus w PZBUK

PZBUK kod bonusowy SPRYCIARZ | bonus powitalny 400 zł

Choć PZBuk to nowy bukmacher, posiada już wiele bonusów i promocji dla swoich graczy, w tym bonus powitalny dla wszystkich nowych użytkowników. Dzięki niemu można zyskać dodatkowe środki na zakłady. W tym dziale dowiesz się, jak otrzymać bonus oraz jakie są promocje PZBuk dla stałych graczy.

 1. Bonus powitalny 500 zł + 20 zł na start
 2. Opinia o bonusie powitalnym
 3. Czy warto wykorzystać bonus PZBuk?
 4. Jak wypłacić bonus?
 5. Kod promocyjny PZBuk
 6. Bonus przez telefon
 7. Bonusy i promocje dla graczy
 8. Kombodoładowanie
 9. Komborakieta
 10. Zakłady Kardio
 11. Ocena bonusów w PZBuk

Bonus powitalny 500 zł + 20 zł na start

Bonus powitalny w PZBuk

PZBuk oferuje nowym graczom bonus powitalny 100% od pierwszego depozytu – cashback do 500 zł. Po pierwszej wpłacie w wysokości 500 zł, będziesz mógł zagrać zakład bez ryzyka przegranej. Aby zyskać bonus, należy podczas rejestracji podać kod promocyjny SPRYCIARZ, zweryfikować numer telefonu i wpłacić depozyt, min. 20 zł.

Aby otrzymać dodatkowy bonus - zakład bez ryzyka po 20 zł należy wpisać przy rejestracji kod promocyjny SPRYCIARZ.

Bonus wraz kwotą depozytu należy obróć 5-krotnie na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Do zakładu zaliczają się jedynie zakłady wielokrotne. Na spełnienie warunków obrotu masz 60 dni. Dopiero gdy spełnisz warunki obrotu będziesz mógł wypłacić pieniądze na konto bankowe. Do obrotu liczą się wszystkie rodzaje zakładów – zarówno przedmeczowe jak i live o kursie co najmniej 2.00. Nie ma również restrykcji dotyczących handicapów azjatyckich czy zakładów dwudrogowych under/over. Natomiast na kuponie muszą znaleźć się co najmniej dwa zdarzenia.

Opinia o bonusie powitalnym

Zasady bonusu powitalnego w PZBuk są proste, zrozumiałe i uczciwe. Za to bukmacherowi należy się plus. Kwota bonusu 500 zł być może na doświadczonych gracach nie robi wrażenia, gdyż na polskim rynku dostępne są dużo wyższe bonusy powitalne. Jednak 500 zł jest już kwotą (w porównaniu z wcześniejszą ofertą freebet 50 zł) na tyle wysoką, że warto zarejestrować się w PZBuk i tenże bonus wykorzystać.

Bonus w PZBuk jest atrakcyjny, gdyż bukmacher daje graczowi aż 100% jego pierwszego depozytu. Dzięki temu można zyskać 500 zł, ryzykując jedynie 500 zł. Nasze prośby zostały wysłuchane i jak widać PZBuk znacznie zwiększył i uatrakcyjnił swoją ofertę powitalną.

Czy warto wykorzystać bonus PZBuk?

Zasady bonusu powitalnego w PZBuk są proste nawet dla początkujących graczy. Z pewnością warto go wykorzystać i otrzymać dodatkowe środki na grę. To nawet 500 zł przy wpłacie własnej tej samej wysokości.

Jak wypłacić bonus?

Aby wypłacić bonus, należy uzyskaną kwotę wraz kwotą depozytu obróć 5-krotnie na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Do zakładu zaliczają się jedynie zakłady wielokrotne. Na spełnienie warunków obrotu masz 60 dni.

Kod promocyjny PZBuk

Bonus powitalny 100% do 500 zł to naprawdę atrakcyjna oferta dla nowych graczy. Aby go otrzymać, wystarczy wpisać podczas rejestracji kod bonusowy – SPRYCIARZ. Następnie należy dokonać pierwszej wpłaty i cieszyć się dodatkowymi środkami na grę.

Bonus przez telefon

Bonus powitalny można otrzymać również podczas rejestracji konta w aplikacji mobilnej. PZBuk zapewnia jej wersje na systemy iOS oraz Android. Wystarczy wpisać kod bonusowy SPRYCIARZ.

Bonusy i promocje dla graczy

PZBuk nagradza nowych graczy bonusem powitalnym, ale oferuje również wiele atrakcji dla stałych klientów.

Kombodoładowanie

Kombodoładowanie - bonus PZBuk

Dzięki Kombodoładowaniu gracze mogą zwiększyć wygraną w zakładach akumulowanych aż o 15%. Promocja ograniczona jest do zakładów przedmeczowych rozgrywek piłki nożnej Premier League, Bundesligi, La Liga, Serie A, Ligue 1, Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ekstraklasy oraz meczów reprezentacji Polski podczas rozgrywek towarzyskich i w Lidze Narodów, a także e-sportu.

Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od liczby pozycji na kuponie: zakład podwójny daje 1%, potrójny – 2%, 4-krotny – 3%, 5-krotny – 4%, 6-krotny – 5%, 7–10-krotny – 10%, 11-krotny i większe – 15%. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 10 000 GBP. Pamiętaj, że każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.2.

Komborakieta

Komborakieta - dodatkowy bonus w PZBuk

Promocja Komborakieta polega na zwiększeniu wygranej nawet o 30%. Im więcej zdarzeń znajdzie się na kuponie, tym wyższą wygraną zapewnia bukmacher. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : - zakład podwójny - 2%, potrójny - 5%, 4-krotny - 7%, 5-krotny - 10%, 6-krotny - 15%, 7-10-krotny - 25%, 11-krotny i więcej - 30 %.

Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR. Pamiętaj, że każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.5. Oferta obejmuje wielokrotne zakłady przedmeczowe na wszystkie spotkania tenisa. A co najważniejsze, dodatkowe wygrane nie podlegają wymogom obrotu!

Zakłady Kardio

Zakłady kardio puls - bonus dla graczy w PZBUK

Zakłady Kardio to rodzaj zakładów na żywo, dostępnych wyłącznie na urządzeniach mobilnych lub w aplikacji mobilnej PZBuk. Dotyczą spotkań rozgrywanych w regularnym czasie gry (2*45 minut) w zależności od obstawionego przez uczestnika zdarzenia na następujące przedziały czasowe: następne 30 sekund, 1 minutę, 5 minut i 10 minut.

Aby skorzystać z Zakładów Kardio, należy zalogować się na konto przez aplikację lub stronę mobilną PZBuk. Następnie wybrać opcję Kardio (mała ikonka kardiogramu) i czas, w którym padnie następna bramka. Postawiony zakład zostaje podzielony na 3 przedziały czasowe. W każdym z nich wygrane są powiększane.

Ocena bonusów w PZBuk

Bonus powitalny w PZBuk to siła prostoty. Zasady są proste i zrozumiałe dla każdego gracza, co zwiększa jego atrakcyjność. Nie ma nic bardziej frustrującego, niż bonus, którego regulamin stanowi osobną książkę grubości Trylogii H. Sienkiewicza. Gracz otrzymuje maksymalnie 500 zł bonusu, w zależności od wysokości pierwszego depozytu. I już! Warunek 5-krotnego obrotu jest dosyć wymagający, jednak nie odbiega od warunków bonusów innych legalnych bukmacherów.

Minimalny kurs 2.0 jest akceptowalny, szkoda jedynie, że dotyczy zakładów wielokrotnych. Bonusy dla stałych graczy w PZBuk są ciekawe, zwłaszcza dla fanów zakładów z piłki nożnej i najpopularniejszych lig. Stopniowe zwiększanie wygranej w zależności od ilości zakładów jest miłym gestem i promocją rekompensującą wyższe ryzyko kuponu wielokrotnego. Jednym zdaniem, bonusy i promocje w PZBuk zasługują na uznanie!

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

FAQ PZBUK bonusy

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Gdzie wpisać kod promocyjny?

  Kod promocyjny SPRYCIARZ należy wpisać podczas rejestracji w polu KOD BONUSOWY.

 • Co w PZBuk daje kod promocyjny?

  Kod promocyjny w PZBuk uprawnia do otrzymania bonusu powitalnego do 500 zł.

 • Jak wypłacić bonus powitalny w PZBuk?

  Aby wypłacić bonus, należy uzyskaną kwotę wraz kwotą depozytu obróć 5-krotnie na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Do zakładu zaliczają się jedynie zakłady wielokrotne. Na spełnienie warunków obrotu masz 60 dni.

 • Czy bonus w PZBuk jest darmowy?

  Tak, gracz nie ponosi żadnych opłat w związku z uzyskaniem bonusu.

 • Czy bonus powitalny w PZBuk jest atrakcyjny?

  Bonus powitalny w PZBuk jest atrakcyjny przed wszystkim ze względu na prostotę i jasne zasady. Warto otrzymać dodatkowe 500 zł na zawieranie zakładów.

 • Bonus PZBuk – ile mogę zyskać?

  Dzięki bonusowi powitalnemu w PZBuk możesz zyskać nawet dodatkowe 500 zł na zawieranie zakładów.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/bonus

Oceń ten tekst