Typer w PZBUK

Ocena 4.00/3 głosy

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Typer 1x2 od legalnego bukmachera PZBuk to promocja, dzięki której możesz zdobyć nagrodę z puli 4000 zł. Wystarczy, że obstawisz zakład spełniający proste warunki oraz wytypujesz spotkania wskazane przez bukmachera.

Odbieram bonus! Idź do PZBUK

Wykorzystaj super bonus PZBUK!

Typuj mecze Ligi Mistrzów oraz innych rozgrywek i wygrywaj swoją część z puli nagród wynoszącej 4000 zł. Typer 1x2 to promocja o prostych zasadach, która oprócz bonusu zapewnia mnóstwo emocji i satysfakcji. Obstaw kupon, a część z tych pieniędzy może trafić do Ciebie.

Jak wziąć udział w promocji Typer 1x2?

Aby wziąć udział w promocji Typer 1x2, musisz być zarejestrowanym graczem PZBuk. Założenie konta zajmie Ci dosłownie chwilę, a wpisując kod promocyjny od Spryciarza otrzymasz powiększony bonus powitalny.

Jeśli już masz konto u legalnego bukmachera PZBuk, najpierw postaw zakład kwalifikujący Cię do promocji Typer 1x2. Przy każdej edycji bonusu bukmacher wskazuje warunki, jakie musi spełnić kupon. Podany jest rodzaj zakładu, stawka minimalna, minimalny kurs łączny oraz data i godzina, do której można wnosić zakłady. Na przykład: zakład wielokrotny, którego kurs łączny to minimum 3.00, za stawkę co najmniej 50 zł. Sam kupon kwalifikujący się do promocji Typer 1x2 musi zostać postawiony do momentu rozpoczęcia pierwszego meczu kolejki Ligi Mistrzów, czyli do godz. 18:55. Kupon obstawiony po czasie podanym przez PZBuk w danej akcji Typer 1x2 nie weźmie udziału w promocji.

Jeśli postawiłeś zakłady zgodnie z zasadami akcji Typer 1x2, przejdź do następnego etapu, czyli do typowania wyników. Znajdź mecze wyszczególnione na stronie promocji w serwisie legalnego bukmachera PZBuk. Zobaczysz listę spotkań wraz z typami 1x2. Twoim zadaniem jest poprawne wytypowanie wyników wszystkich spotkań. Ale uwaga! Możesz przy tym skorzystać z aż 3 podwójnych szans. Jeśli więc nie jesteś pewien rozstrzygnięć niektórych meczów, obstaw je z tzw. podpórką, czyli ze wskazaniem na wygraną gospodarzy lub gości i remis. Na przykład chcesz obstawić, że Real Madryt wygra u siebie z Interem Mediolan, ale dopuszczasz również ewentualny podział punktów. Wówczas, jeśli Królewscy nie wygrają meczu, a ten zakończy się remisem, Twój typ zostanie zaliczony jako poprawny.

W każdej chwili możesz skorzystać z opcji Głos Ludu. Jeśli ją zaznaczysz, zobaczysz jakie typy wybiera większość graczy biorących udział w promocji Typer 1x2.

Pamiętaj o tym, że wyniki spotkań dotyczą jedynie regulaminowych 90 minut gry. Jeśli mecz będzie wymagał dogrywki, jej rezultat nie ma już znaczenia dla wyników promocji Typer 1x2.

Do promocji Typer 1x2 nie będą kwalifikowały się kupony obstawione za środki bonusowe oraz zawarte w ramach darmowych zakładów. Aby wziąć w niej udział, zakład musi być postawiony za środki znajdujące się na saldzie głównym.

Co wygram w Typerze 1x2?

Legalny bukmacher PZBuk w promocji Typer 1x2 zapewnia pulę nagród wynoszącą aż 4000 zł. Cała kwota przyznawana w formie środków bonusowych bez depozytu będzie podzielona wśród wszystkich graczy biorących udział w Typer 1x2, którzy poprawnie wytypują minimum 8 z 10 promocyjnych meczów. Im więcej spotkań zakończy się zgodnie z Twoimi przewidywaniami, tym większy bonus otrzymasz.

4000 zł w ramach Typera 1x2 w PZBuk podzielone jest według schematu:

 • 8 poprawnie wytypowanych spotkań – pula 500 zł
 • 9 poprawnie wytypowanych spotkań – pula 1500 zł
 • 10 poprawnie wytypowanych spotkań – pula 2000 zł.

Na przykład — jeśli znajdziesz się wśród graczy, którzy poprawnie wytypowali 9 meczów, to otrzymasz swoją część z puli 1500 zł. Zakładając, że oprócz Ciebie 9 spotkań trafi jeszcze dwóch typerów, to każdy z was uzyska 500 zł, bo 1500:3=500.

Ale to nie wszystko! Oprócz wygranej z puli 4000 zł w ramach promocji Typer 1x2 od legalnego bukmachera PZBuk możesz zdobyć także nagrodę z dodatkowej puli 1000 zł. Trafi ona do graczy, którzy poprawnie wytypują wszystkie 10 meczów i prawidłowo odpowiedzą na pytanie Jackpot.

Oczywiście, możesz wygrać tylko jedną nagrodę w Typerze 1x2. Zarówno kwota 4000 zł, jak i dodatkowe 1000 zł, będą podzielone równo wśród wszystkich zwycięzców. Proporcjonalnie i zgodnie z pulą przeznaczoną na konkretną liczbę spotkań. Na przykład, jeśli trafisz 10 meczów, to otrzymasz nagrodę z puli 2000 zł, ale nie z puli 1500 zł, plus część z dodatkowej puli 1000 zł.

Jak wypłacić nagrodę w Typerze 1x2?

Nagrodę w promocji Typer 1x2 otrzymasz w ciągu 48 godzin od zakończenia promocji. Pojawi się ona na Twoim saldzie bonusowym. Musisz obrócić otrzymanymi środkami jeden raz na zakładach wielokrotnych o kursie łącznym co najmniej 3.00. Wówczas wygrana trafi na Twoje saldo główne i będziesz mógł ją wypłacić lub dalej obstawiać za nią zakłady bukmacherskie z oferty PZBuk.

Typer 1x2 – krok po kroku:

 1. Zaloguj się na swoje konto lub włącz mobilną aplikację bukmacherską PZBuk.
 2. Postaw kupon kwalifikujący Cię do promocji Typer 1x2.
 3. Wytypuj wyniki podanych spotkań.
 4. Wytypowałeś poprawnie co najmniej 8 meczów? Otrzymujesz nagrodę z puli 500 zł, 1500 zł lub 2000 zł!
 5. Trafiłeś wszystkie 10 spotkań? Otrzymujesz dodatkową nagrodę z puli 1000 zł.

Czy warto wziąć udział w Typerze 1x2?

Biorąc udział w promocji Typer 1x2 od legalnego bukmachera PZBuk możesz wygrać podwójnie, a nawet potrójnie. Po pierwsze, obstawiasz kupon kwalifikujący Cię do promocji. Jeśli wytypujesz zakłady poprawnie, otrzymujesz wygraną. Po drugie, typujesz promocyjne mecze. Trafiając wyniki minimum 8 z nich otrzymujesz bonus z puli 4000 zł. Po trzecie, typując poprawnie wszystkie 10 spotkań, zyskasz kolejne środki z dodatkowej puli 1000 zł.

Typer 1x2 to także po prostu świetny trening dla każdego gracza. Możesz sprawdzić się w typowaniu bez ryzykowania własnymi pieniędzmi, a w razie pozytywnych rozstrzygnięć otrzymasz dodatkowy bonus na grę.

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/typer

Oceń ten tekst