Urodzinowy Wyścig Typera w PZBUK

Ocena 4.40/5 głosów
Odbieram bonus! PZBUK oferta zakładów

zakłady bukmacherskie w PZBUK | bonus powitalny 400 zł

Wystartował urodzinowy Wyścig o Puchar Typera w PZBUK z wspaniałymi nagrodami! 

Przez tydzień stawiaj zakłady z co najmniej 3 zdarzeniami i łącznym kursem min. 2.0. Każda wydana złotówka to 1 punkt w wyścigu. Do wygrania niesamowite nagrody:

1 miejsce: Konsola PS4 + FIFA21
2 miejsce: GOPRO HERO7
3 miejsce: DRON DJI Ryze Tello
4 miejsce: Jazda Mustangiem na torze w wybranej lokalizacji
5 miejsce: Słuchawki JBL
Miejsca 6 – 10: 50 000 punktów gracza

Zapisz się do promocji i nie przegap swojej szansy!

#bookie-button-pzbuk#

To już dwa lata od kiedy PZBuk jest na polskim rynku.  W tym wyjątkowym czasie PZBUK przygotował dla Was mnóstwo niespodzianek. Sprawdź "Urodzinowy Zawrót Głowy" od PZBUK w którym czekają aż trzy bonusy, nawet do 250 zł ekstra na zakłady!

Regulamin promocji “Urodzinowy Wyścig PZBuk”

 1. Organizatorem promocji “Urodzinowy Wyścig PZBuk” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.
 2. W promocji mogą wziąć udział wszyscy zarejestrowani użytkownicy, którzy zapiszą się przez stronę promocyjną klikając w przycisk “Zapisz się” i zalogują się na swoje konto gracza.
 3. W promocji biorą udział kupony postawione od 10.10.2020 od godziny 00:00 do 18.10.2020, do godziny 23:59, niezależnie od stawki.
 4. Zadaniem gracza jest uzbieranie jak największej ilości punktów, zgodnie z przelicznikiem określonym w ustępie poniżej. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 dnia 18.10.2020.
 5. Liczba zdobytych punktów wyliczana jest według mnożnika: 1 zł postawionego zakładu z minimum 3 zdarzeniami i kursem łącznym 2.0 = 1 pkt. Wyniki będą prezentowane na poniższej stronie internetowej w zakładce “Tabela wyników”. Aktualizacja wyników dokonywana będzie w dniach 12.10.20 oraz 16.10.20 do godziny 18:00.
 6. Jeżeli dwoje lub więcej graczy uzbiera tą samą ilość punktów, każdemu z graczy zostanie przyznana nagroda.
 7. Nagrody zostaną przyznane dla 10 graczy z największą ilością punktów zgodnie z poniższą klasyfikacją:
  • 1 miejsce : Konsola PS4 + FIFA 21 ( nagroda jest wymienna na 1500 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)
  • 2 miejsce: GOPRO HERO7 ( nagroda jest wymienna na 1000 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)
  • 3 miejsce: DRON DJI Ryze Tello ( nagroda jest wymienna na 500 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)
  • 4 miejsce: Jazda Mustangiem na torze w wybranej lokalizacji (Poznań, Katowice, Łódź, Wrocław, Kraków, Toruń) od kwietnia do października – 1 okrążenie  ( nagroda jest wymienna na 200 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)
  • 5 miejsce: Słuchawki JBL ( nagroda jest wymienna na 150 zł dopisywane na konto gracza w formie bonusu bez depozytu)
  • Miejsca 6 – 10 : 50 000 punktów gracza
 8. Jeden gracz może wygrać tylko jedną nagrodę. Nagrody mogą zostać przyznane w formie voucherów do wykorzystania na konkretne nagrody lub zostać wymienione na bonusy bez depozytu do wykorzystania na pzbuk.pl .
 9. Każdy przyznany bonus ma 30 dni ważności i musi być obrócony co najmniej raz na zakładach wielokrotnych z kursem łącznym min. 2.0.  
 10. Nagrody zostaną dopisane na konta graczy w ciągu 48h od zakończenia promocji. W przypadku nagród rzeczowych kontakt w sprawie wysyłki następi w ciągu 48h od zakończenia promocji.
 11. W promocji nie biorą udziału kupony postawione za środki bonusowe oraz darmowe zakłady.
 12. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
 13. Pzbuk.pl może anulować wygrane wynikające z promocji „Puchar Typera” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 14. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.
Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/news/urodzinowy-wyscig-typera-pzbuk

Oceń ten tekst