28-29 września Happy Hours w PZBUK bonus 1000 zł

Ocena 4.57/7 głosów
Odbieram bonus! pzbuk kod bonusowy

wykorzystaj bonus PZBUK z kodem bonusowym

Bukmacher PZBUK w ten weekend wprowadza promocję Happy Hours.

Promocja obowiązuje w dniach 28.09.2019 od godziny 10:00 do 29.09.2019 do godziny 23:59. Aby skorzystać z promocji gracz musi prawidłowo zapisać się do promocji przez przycisk dostępny na stronie promocyjnej. Promocja polega na podwojeniu ilości przyznawanych punktów za każdą aktywność gracza na stronie. Gracz otrzymuje punkty po spełnieniu warunku określonego w ust. 3.

Aby skorzystać z promocji gracz musi prawidłowo zapisać się do promocji przez przycisk dostępny na stronie promocyjnej.  Podwojenie punktów następuje tylko podczas trwania promocji przy każdej czynności wykonanej przez gracza tj: postawienie zakładu, depozyt, pozytywna weryfikacja dokumentów, codzienne logowanie, pierwsza wypłata środków. Informację o systemie punktowym w sklepie gracza znajdziesz.

PZBUK Happy Hours

Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 5000 zł. Maksymalna kwota bonusu to 1000 zł. Gracz otrzymuje bonus po zapisaniu się do promocji. Warunkiem obrotu bonusem jest dokonanie zakładów w wysokości trzykrotności sumy wpłaty oraz bonusu na zakładach wielokrotnych z min. kursem 2.5. Od momentu aktywowania oferty użytkownik ma do 21 dni na wykonanie wymaganego obrotu środkami, niezależnie od czasu trwania oferty.

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/news/happy-hours-w-28-29-wrzesnia-w-pzbuk

Oceń ten tekst