PZBUK rejestracja

Ocena 3.00/3 głosy

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

PZBuk umożliwia szybką rejestrację nowego konta. Wprowadź kod bonusowy SPRYCIARZ do PZBuk i otrzymaj bonus 500 zł - standardowy cashback 500 zł + dodatkowe zakłady bez ryzyka za 20 zł. Tylko trzy proste kroki dzielą Cię od otwarcia konta w PZBuk. Przeczytaj dokładny poradnik jak zarejestrować konto w PZBuk i obstawiaj zakłady.

Odbieram bonus! PZBUK zakłady bukmacherskie

PZBUK kod bonusowy | legalny bukmacher z bonusem dla Polsków

Otwarcie konta w Polskich Zakładach Bukmacherskich, czyli PZBuk to jest bardzo proste. Na początek wystarczy minimum formalności i danych. Jak poprawnie zarejestrować konto w PZBuk? Przedstawiamy krok po kroku jak przejść przez formularz rejestracji u tego nowego legalnego bukmachera.

 1. Czy warto zarejestrować konto w PZBuk?
 2. Regulamin PZBuk
 3. Rejestracja w PZBuk / Jak założyć konto w PZBuk?
 4. Weryfikacja konta w PZBuk
 5. Bonus powitalny PZBuk
 6. Pierwszy depozyt w PZBuk
 7. Pierwsza wypłata z PZBuk
 8. Konto tymczasowe / szybka rejestracja w PZBuk
 9. PZBuk – rejestracja przez telefon

Czy warto zarejestrować konto w PZBuk?

Szeroka oferta zakładów PZBuk na wiele dyscyplin, wysoki bonus powitalny, darmowe transmisje meczów NBA, stylowa strona internetowa. PZBuk to legalny bukmacher posiadający naprawdę wiele zalet. Z pewnością warto zarejestrować konto w PZBuk, zwłaszcza, że to czynność niezwykle łatwa.

Regulamin PZBuk

Regulamin korzystania z serwisu i usług PZBuk znajduje się u dołu strony bukmachera. Przedstawiony jest w czytelny i komfortowy sposób od razu po wejściu do działu. Kto jednak woli, może ściągnąć regulamin w formacie PDF na komputer lub urządzenie mobilne.

Oczywiście jest to dosyć obszerny dokument, jednak warto zapoznać się z jego podstawowymi zapisami m.in. zasadami ogólnymi korzystania z konta, rodzajami zakładów i sposobem ich rozliczania.

Rejestracja w PZBuk / Jak założyć konto w PZBuk?

Już po samym wejściu do serwisu PZBuk ukazuje się przycisk logowania i rejestracji konta (ZAREJESTRUJ SIĘ). Wystarczy wypełnić kilka pól zgodnie z krokami podanymi poniżej i można korzystać z oferty bukmachera.

Formularz rejestracji w PZBuk - krok 1

Formularz rejestracji w PZBuk - krok 1

W pierwszej części formularza rejestracji należy podać podstawowe dane oraz wymyślić swoją nazwę użytkownika, będącą loginem do konta. Do zaznaczenia są dwie standardowe zgody.

Pierwsza jest obowiązkowa, dotyczy zgody na przetwarzanie danych. Druga to zgoda marketingowa. Nie trzeba jej zaznaczać, ale warto to zrobić, by na bieżąco otrzymywać informacje o promocjach i nowościach w PZBuk.

Formularz rejestracji w PZBuk - krok 2

Formularz rejestracji w PZBuk - krok 2

W drugim kroku należy podać dane osobowe oraz serię i numer dowodu osobistego lub paszportu. W tym miejscu można wpisać również kod bonusowy, uprawniający do odebrania wysokiego bonusu powitalnego. Zaznacz zgodę i przejdź dalej.

Formularz rejestracji w PZBuk - krok 3

Formularz rejestracji w PZBuk - krok 3

W tym kroku wystarczy ustalić już tylko limit czasu gry oraz limit obrotu. Można również skorzystać z sugerowanych limitów, a w przyszłości zmienić je samemu. Po tym pozostaje już tylko kliknąć OTWÓRZ KONTO.

Weryfikacja konta w PZBuk

W ten sposób utworzyłeś konto tymczasowe w PZBuk. Aby móc korzystać z pełnej funkcjonalności konta i serwisu PZBuk, a przede wszystkim wypłacać pieniądze, należy dokonać weryfikacji konta.

W tym celu wejdź do panelu użytkownika i kliknij WYŚLIJ DOKUMENTY. Załącz kopię lub zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu i prześlij je do bukmachera. O wyniku weryfikacji zostaniesz poinformowany mailowo.

Bonus powitalny PZBuk

Każdy nowy gracz rejestrujący konto w PZBuk może otrzymać bonus powitalny cashback 500 zł w prezencie na start. Środki przyznawane są w zależności od kwoty pierwszego depozytu.

Dodatkowe 20 zł za 20 000 punktów gracza można zdobyć przy kolejnym depozycie. Należy wpłacić depozyt a następnie w sklepie gracza wymienić punkty na bonusy w sklepie gracza.

Pamiętaj, że aby otrzymać 20 000 punktów,należy w pierwszej części formularza rejestracji wpisać kod promocyjny SPRYCIARZ - kod przygotowany specjalnie dla naszych czytelników.

Pierwszy depozyt w PZBuk

Wpłata pieniędzy do PZBuk

Aby wpłacić pieniądze do PZBuk, wejdź do panelu użytkownika PZBuk i kliknij WPŁATA. Następnie wybierz jedną z możliwych metod: Przelewy24, Dotpay, MasterCard lub VISA (przed Dotpay), Blik lub Tpay i postępuj zgodnie z instrukcjami. Minimalna kwota wpłaty obowiązująca we wszystkich metodach to 22 zł.

Pierwsza wypłata z PZBuk

Przycisk WYPŁATA znajduje się tuż obok WPŁATA. Kliknij, wybierz jedną dwóch metod wypłaty: Przelewy24 lub Dotpay. Minimalna kwota wypłaty to 5 zł. Wypłatę z PZBuk można zlecić wyłącznie na rachunek osobisty należący do gracza.

Przed pierwszą wypłatą musisz przesłać skan, zdjęcie lub zrzut ekranu wyciągu z konta bankowego lub potwierdzić transakcję bankową w formie elektronicznej.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w PZBuk

Każdy gracz rejestrujący konto w PZBuk dokonuje tzw. szybkiej rejestracji konta. Dzięki temu możesz niemal natychmiast dokonać wpłaty i zawierać zakłady. Jednak konto należy zweryfikować, przesyłając skan lub zdjęcie dowodu osobistego lub paszportu. To bardzo prosta i bezpieczna procedura.

Weryfikacja w PZBuk trwa zazwyczaj tylko kilka chwil. Pozwoli Ci korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu bukmachera oraz dokonywać wypłat.

PZBuk – rejestracja przez telefon

Aby zarejestrować konto w PZBuk, nie trzeba korzystać z komputera. Wystarczy urządzenie mobilne z systemem iOS lub Android i aplikacja mobilna legalnego bukmachera. Pobierz ją ze sklepu z aplikacjami (iOS) lub ze strony PZBuk (Android), zainstaluj, kliknij ZAREJESTRUJ SIĘ oraz wykonaj te same kroki, co w przypadku otwierania konta przez komputer.

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/rejestracja

Oceń ten tekst