Punkty gracza w PZBUK

Ocena 5.00/1 głos

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Jako świadomy gracz regularnie obstawiający zakłady bukmacherskie chciałbyś, aby legalny bukmacher nagradzał Cię za Twoją lojalność. Skorzystaj zatem z oferty PZBuk, zbieraj w PZBuk Punkty Gracza i wymieniaj je w sklepie gracza na atrakcyjne bonusy.

Odbieram bonus! Bonusy za Punkty Gracza

odbierz bonusy za punkty gracza | sklep gracza w PZbuk

Freebety, darmowe zakłady, bonusy od depozytu i doładowania salda bonusowego – to wszystko możesz uzyskać, wymieniając Punkty Gracza w Sklepie PZBuk.

Punkty Gracza PZBuk to nic innego, jak regularna nagroda za Twoje aktywne korzystanie z oferty bukmachera. Można to porównać do programów lojalnościowych różnych firm, w których również zbierasz punkty i wymieniasz je na różne korzyści. W przypadku Punktów Gracza od legalnego bukmachera PZBuk do dyspozycji masz wszelkie bonusy, freebety i darmowe zakłady, które pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się obstawianiem.

 1. Za co otrzymuję Punkty Gracza?
 2. Ile Punktów Gracza otrzymam za zakłady?
 3. Jak wykorzystam swoje Punkty Gracza?
 4. A co znajdę w Sklepie Gracza?
 5. Promocje i bonusy – ekstra Punkty Gracza
 6. Kod promocyjny PZBuk — zyskaj 20 000 Punktów Gracza!

Za co otrzymuję Punkty Gracza?

Co oczywiste, ale warte przypomnienia, gromadzenie Punktów Gracza możliwe jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników legalnego bukmachera PZBuk. Samo założenie konta zajmuje tylko chwilę, a wpisując kod promocyjny od Spryciarza otrzymujesz powiększony bonus powitalny.

Bonusy i darmowe zakłady z punkty gracza w PZBUK

Program lojalnościowy Punkty Gracza ma jedną ogromną zaletę już na samym początku. Nie musisz do niego dołączać, nie musisz wysyłać żadnych emaili czy sprzedawać wszelkich wrażliwych danych i informacji o sobie, rodzinie, znajomych, zwierzętach domowych itd. Nie musisz podawać numeru buta czy czegokolwiek innego. Jako zarejestrowany gracz legalnego bukmachera PZBuk automatycznie jesteś zakwalifikowany do programu Punkty Gracza i otrzymujesz punkty lojalnościowe za niemal każdą aktywność na stronie i w aplikacji:

 • 600 punktów – tyle otrzymujesz już za samą rejestrację konta w PZBuk. Co więcej, po jego pełnej weryfikacji, czyli w zasadzie potwierdzeniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, zyskujesz kolejne 600 punktów. A zatem po założeniu konta nie zawierasz nawet pierwszego zakładu, a na Twoim koncie już znajduje się 1200 Punktów Gracza.
 • 25 punktów – niby dużo mniej, ale tyle otrzymujesz za samo zalogowanie się do swojego konta w PZBuk! Tę nagrodę możesz zdobyć tylko za pierwsze logowanie w danym tygodniu.
 • 500 punktów – uzyskasz za każdy zatwierdzony dokument. Aby zweryfikować swoje konto, musisz przesłać do Działu Wsparcia PZBuk skany niektórych dokumentów. Za każdy z nich dostajesz Punkty Gracza.
 • 50 punktów – tyle dostaniesz za każdą wpłatę środków pieniężnych na konto w Pzbuk w wysokości minimum 50 zł.
 • 100 punktów – otrzymujesz za zlecenie pierwszej wypłaty środków pieniężnych z konta w PZBuk na konto bankowe.

Ile Punktów Gracza otrzymam za zakłady?

A to tylko niektóre aktywności, za które uzyskujesz Punkty Gracza. Dodatkowo punkty lojalnościowe gromadzisz za obstawianie zakładów bukmacherskich z oferty PZBuk. Za każde wydane 5 zł na danym zakładzie dostajesz:

 • 10 punktów - Zakład pojedynczy - 10 punktów
 • 20 punktów - Zakład z 2 zdarzeniami na kuponie
 • 30 punktów - Zakład z 3 zdarzeniami na kuponie
 • 40 punktów - Zakład z 4 zdarzeniami na kuponie
 • 50 punktów - Zakład z 5 zdarzeniami na kuponie
 • 60 punktów - Zakład z 6 zdarzeniami na kuponie
 • 70 punktów - Zakład z 7 zdarzeniami na kuponie
 • 80 punktów - Zakład z 8 zdarzeniami na kuponie
 • 90 punktów - Zakład z 9 zdarzeniami na kuponie
 • 100 punktów - Zakład z 10 zdarzeniami na kuponie (i więcej).

Liczba zebranych przez Ciebie Punktów Gracza widnieje zawsze u góry strony, opatrzona ikoną korony.

Jak wykorzystam swoje Punkty Gracza?

W przypadku różnych programów lojalnościowych musisz wybierać nagrody z katalogu lub marne zniżki na kolejne zakupy. A Punkty Gracza w PZBuk w prosty sposób zamienisz na atrakcyjne bonusy, darmowe zakłady i wszelkie promocje bukmacherskie. Wystarczy, że odwiedzisz kategorię Sklep na stronie PZBuk. Możesz tam przejść, klikając w swoje Punkty Gracza u góry strony.

A co znajdę w Sklepie Gracza?

Wszystko, co każdy typer może sobie wymarzyć:

 • bonusy od depozytu różnej wysokości np. 20% od wpłaty 50 zł, 200 zł lub 500 zł czy 50% od wpłaty tych samych kwot. Czyli wpłacając wybraną sumę otrzymujesz dodatkowe środki na obstawianie zakładów, które trafiają na Twoje saldo bonusowe.
 • Doładowanie – freebety, popularne bonusy bez depozytu. Od bukmachera otrzymujesz dodatkową kwotę do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Wygraną możesz wypłacić po dokonaniu obrotu na wybranych zakładach.
 • Darmowe zakłady – bonus, za który obstawiasz zakłady, a wygrana trafia bezpośrednio na Twoje saldo główne

W przypadku większości bonusów wymienionych za Punkty Gracza obowiązuje warunek obrotu. Aby wypłacić dodatkowe środki, musisz obrócić nim 3-krotnie na zakładach z minimum 2 zdarzeniami, o kursie ogólnym co najmniej 2.00.

Ale to wciąż nie wszystkie opcje, dzięki którym możesz zdobyć Punkty Gracza!

Promocje i bonusy – ekstra Punkty Gracza

Większość innych promocji i bonusów znajdujących się w ofercie legalnego bukmachera PZBuk działa jednocześnie z programem Punkty Gracza. To znaczy, że korzystając np. z bonusu Kombo+ zyskujesz nawet 25% wyższe wygrane z zakładów wielokrotnych i tym samym gromadzisz również Punkty Gracza.

Sklep gracza w PZBUK

Ponadto PZBuk regularnie organizuje promocje i bonusy, które umożliwiają zdobycie większej liczby Punktów Gracza za te same lub dodatkowe czynności. Jedną z nich jest np. promocja Happy Hours. Wystarczy się do niej zapisać na stronie PZBuk, a bukmacher będzie podwajał Punkty Gracza za każdą aktywność w określonym czasie! Czyli logując się w okresie obowiązywania Happy Hours zdobywasz nie 25, a 50 punktów! Za przesłany dokument dostaniesz 1000 punktów, a za zakład z 5 zdarzeniami aż 100 punktów!

Innym bonusem, który pozwoli Ci zebrać więcej Punktów Gracza, jest np. promocja Strzał w dziesiątkę w PZBuk! Ustrzel 10000 punktów! Wówczas, wpłacając minimalny depozyt w wysokości wskazanej w regulaminie (np. 25 zł lub 100 zł) i obstawiając za tę kwotę zakład wielokrotny z określonym kursem ogólnym (np. 2.00 lub 3.00), otrzymasz aż 10000 punktów gracza! Za samo obstawienie, bez względu na rozstrzygnięcie kuponu! Punkty możesz od razu wymienić np. na bonus 50 zł w Sklepie z promocjami PZBuk.

Warto obserwować Spryciarza i tę stronę, aby nie przegapić żadnej promocji dającej ekstra bonus w postaci Punktów Gracza w PZBuk. Nie zaszkodzi również zapisać się do newslettera tego legalnego bukmachera i polubić jego profile w mediach społecznościowych.

Kod promocyjny PZBuk — zyskaj 20 000 Punktów Gracza!

A jeśli mowa o promocjach dających bonusowe Punkty Gracza, to PZBuk przygotował coś specjalnie dla czytelników Spryciarza. Jeśli podczas zakładania konta w PZBuk wpiszesz kod promocyjny SPRYCIARZ, otrzymasz powiększony bonus powitalny, a w nim:

 • Cashback 200 zł, czyli zwrot za pierwszy nietrafiony zakład
 • 20 000 punktów gracza, które możesz wymienić na bonusy o wartości 200 zł.

Jak wykorzystać punkty? Specjalny bonus od legalnego bukmachera PZBuk i Spryciarza w postaci 20000 punktów gracza wymienisz na kolejne promocje. Aby go aktywować, postaw kupon wielokrotny z kursem łącznym minimum 2.00 za stawkę co najmniej 50 zł. Po obstawieniu zakładu punkty od razu znajdą się na Twoim koncie gracza.

Na co możesz wymienić 20000 punktów gracza? Na dowolne promocje ze Sklepu na stronie PZBuk. Może to być 50% bonus od depozytu przy wpłacie 50 zł warty 10000 punktów czy 20% bonus od depozytu przy wpłacie tej samej kwoty. Ten drugi bonus warty jest 5000 punktów, zatem możesz aktywować go aż 4 razy za punkty przyznane z kodem promocyjnym.

Jeśli wolisz ofertę PZBuk freebet bez depozytu, to w Sklepie Gracze czeka na Ciebie darmowy zakład PZBuk 5 zł na ofertę esport. Za 20000 punktów gracza możesz aktywować 2 takie freebety. W przypadku tego bonusu wystarczy jednokrotny obrót na zakładach AKO, na których kurs minimalny każdego zdarzenia to 1.40.

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/punkty-gracza

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji PZBUK

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od PZBUK. Nie popełnij ponownie tego błędu!

19 grudnia 2020

10 000 punktów gracza w PZBUK

To już ostatni w tym roku weekend z rozgrywkami Ekstraklasy. Skorzystaj z dzisiejszej kalendarzowej oferty PZBUK i zgarnij 10 000 dodatkowych punktów gracza!

- Zapisz się do promocji i zaloguj się na swoje konto
- Wpłać min. 100 zł i postaw zakład wielokrotny za co najmniej 100 zł (kurs min. 2.)
- 10 000 punktów dodamy automatycznie na Twoje konto

Weź udział w Wirtualnym Wyścigu PZBUK i podejmij wyzwanie i weź udział w wyścigu z nowym produktem Wirtualne Tv! Do wygrania 2000 zł i 150 000 punktów gracza!