Happy Hours od PZBuk

Ocena 5.00/1 głos

PZBUK bukmacher

PZBUK zakłady

PZBUK bonusy

PZBUK opinie

PZBUK rejestracja

Happy Hours to cykliczna promocja legalnego bukmachera PZBuk, w której gracze otrzymują punkty za każdą aktywność na stronie bukmachera. Zebrane punkty można wymieniać na darmowe zakłady i bonusy!

Odbieram bonus! PZBUK zakłady bukmacherskie

bukmacher z kodem bonusowym | bonus powitalny 400 zł

Happy Hours w PZBuk różnią się nieco od podobnych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów. Nie obowiązują tu wyższe kursy czy zakłady bez podatku. Gracze korzystający z Happy Hours w PZBuk zbierają punkty za każdą aktywność na stronie bukmachera, które następnie mogą wymieniać na bonusy czy darmowe zakłady.

Jak wziąć udział w Happy Hours od PZBuk?

Każda edycja Happy Hours obowiązuje tylko w określonym terminie. Poinformuje Cię o tym specjalny pasek, na którym wyświetla się czas do końca promocji. Aby skorzystać z tej promocji PZBuk, najpierw musisz się do niej zapisać. Zrobisz to, klikając w przycisk ZAPISZ znajdujący się na specjalnej stronie Happy Hours w kategorii PROMOCJE na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej PZBuk.

Happy Hours mogą być ograniczone do niektórych kanałów bądź obejmować wszystkie. Dana edycja może obowiązywać np. tylko na stronie internetowej, tylko w aplikacji bukmacherskiej PZBuk lub we wszystkich kanałach jednocześnie. Zwróć na to uwagę przed przystąpieniem do Happy Hours.

Jeśli zapisałeś się do promocji, od tego momentu bierzesz udział w Happy Hours i zbierasz specjalne punkty. Jak to robić? Po prostu obstawiać dowolne zakłady bukmacherskie dostępne w ofercie legalnego bukmachera PZBuk.

Każda Twoja aktywność na stronie internetowej bądź w mobilnej aplikacji bukmacherskiej będzie premiowana podwójnie.

Dodatkowo, w przypadku niektórych edycji Happy Hours możesz skorzystać ze specjalnej oferty PZBuk i zdobyć dodatkowe nagrody! Na przykład w czasie trwania promocji wpłać depozyt i obstaw zakłady za minimum 50 zł na kuponie wielokrotnym z kursem ogólnym wynoszącym co najmniej 2.0, a otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości 25 zł!

Na co mogę wymienić punkty z Happy Hours?

Punkty zebrane w ramach Happy Hours w PZBuk możesz wymienić na darmowe zakłady i bonusy. W tym celu na stronie legalnego bukmachera kliknij w kategorię SKLEP. Znajdziesz tam listę wszystkich nagród oraz liczbę punktów umożliwiającą ich odblokowanie. Na przykład

 • Doładowanie 500 zł BONUS BEZ DEPOZYTU – 350 000 punktów
 • 200 zł DARMOWY ZAKŁAD – 100 000 punktów
 • 50% BONUS OD DEPOZYTU 500 zł – 50 000 punktów

Happy Hours w PZBuk – krok po kroku

 1. Sprawdzasz, kiedy obowiązują Happy Hours.
 2. Wchodzisz na stronę internetową PZBuk. Właśnie zdobyłeś pierwsze podwójne punkty gracza!
 3. Kolejne punkty zdobywasz za każdą aktywność na stronie: obstawianie zakładów, wpłatę depozytów, wypłatę wygranej itd.
 4. Punkty wymieniasz w Sklepie Gracza na stronie PZBuk na co tylko chcesz. Czekają bonusy, darmowe zakłady i inne cenne nagrody!

Za co zdobywam punkty w Happy Hours?

W promocji Happy Hours od legalnego bukmachera PZBuk punkty zdobywasz za dosłownie każdą aktywność na stronie bukmachera! Premiowane są m.in.:

 • Rejestracja konta: 600 punktów X 2. Jeśli zarejestrujesz się w PZBuk, po zweryfikowaniu konta (e-mail i telefon) otrzymasz na start 600 punktów X 2.
 • Codzienne logowanie: 25 punktów X 2. Punkty lojalnościowe przyznawane są tylko za pierwsze logowanie w danym dniu.
 • Zatwierdzone dokumenty. Każdy poprawny i zatwierdzony przez Dział Wsparcia dokument to 500 punktów X 2 dla Ciebie.
 • Wpłata. Otrzymujesz punkty, gdy dokonasz wpłaty środków pieniężnych na konto w wysokości co najmniej 50 zł. Za każde wpłacone 50 zł zyskujesz 50 punktów.
 • Pierwsza wypłata środków pieniężnych: 100 punktów X 2.
 • Zakłady na żywo i przedmeczowe

Ile punktów otrzymam za obstawianie zakładów?

Za każde 5 zł stawki na danym zakładzie otrzymasz punkty wg przelicznika:

 • Zakład pojedynczy - 10 punktów X 2
 • Zakład z 2 zdarzeniami na kuponie - 20 punktów X 2
 • Zakład z 3 zdarzeniami na kuponie - 30 punktów X 2
 • Zakład z 4 zdarzeniami na kuponie - 40 punktów X 2
 • Zakład z 5 zdarzeniami na kuponie - 50 punktów X 2
 • Zakład z 6 zdarzeniami na kuponie - 60 punktów X 2
 • Zakład z 7 zdarzeniami na kuponie - 70 punktów X 2
 • Zakład z 8 zdarzeniami na kuponie - 80 punktów X 2
 • Zakład z 9 zdarzeniami na kuponie - 90 punktów X 2
 • Zakład z 10 zdarzeniami na kuponie (i więcej) - 100 punktów X 2

Pamiętaj, że w czasie trwania Happy Hours w PZBuk wszystkie punkty gracza naliczane są podwójnie! Punkty lojalnościowe możesz wykorzystać w Sklepie Gracza na bonusy, darmowe zakłady i wiele innych nagród kiedy tylko chcesz. Jest on czynny 24/7!

Maksymalna wysokość depozytu, który uprawnia Cię do uzyskania bonusu, wynosi 5000 zł. Natomiast maksymalna kwota bonusu, który możesz uzyskać za punkty w Happy Hours, to 1000 zł.

Aby wypłacić wygraną z bonusu, musisz dokonać trzykrotnego obrotu kwotą wpłaty oraz bonusu, obstawiając zakłady wielokrotne z kursem minimalnym wynoszącym 2.50. Od momentu wymiany punktów na bonus masz 21 dni na wykonanie obrotu przyznanymi środkami, niezależnie od czasu trwania oferty.

Happy Hours w PZBuk – czy warto skorzystać?

Biorąc udział w Happy Hours zdobywasz podwójną liczbę punktów, które możesz wymieniać na nagrody ze Sklepu Gracza. To bardzo atrakcyjna oferta, gdyż punkty zdobywasz za dosłownie każdą aktywność na stronie legalnego bukmachera PZBuk. Nawet za samo codzienne logowanie! Wystarczy, że będziesz robił to, co dotychczas, czyli po prostu korzystał z oferty PZBuk i obstawiał zakłady bukmacherskie.

Dzięki takim zasadom promocji Happy Hours masz pełną swobodę. Nie jesteś zdany na bukmachera, sam wybierasz sobie nagrody dla siebie. Bonus bez depozytu w wysokości 500 zł? Proszę bardzo! Wolisz darmowy zakład o wartości 200 zł? Jest do Twojej dyspozycji!

Warto obstawiać zakłady w PZBuk podczas Happy Hours. To podwójne punkty za każdą aktywność!

Idź do PZBUK Idź do PZBUK

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w PZBUK.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/pzbuk/happy-hours

Oceń ten tekst