Umowa Betclic z UFC - Czy hazard i sport walki idą w parze?

Ocena 3.50/2 głosy
Odbieram bonus! Idź do Betclic

Wykorzystaj super bonus Betclic!

Umowa Betclic z UFC - Czy hazard i sport walki idą w parze?

Betclic - Oficjalny Partner Bukmacherski UFC we Francji, Polsce i Portugalii: Nowe partnerstwo przynosi ekscytujące możliwości dla fanów sportów walki!

Bukmacher Betclic ogłosił swoje wyjątkowe partnerstwo z UFC, czołową organizacją mieszanych sztuk walki na świecie. Ta współpraca obejmuje trzy rynki: Francję, Polskę i Portugalię, co czyni Betclic pierwszym oficjalnym partnerem bukmacherskim UFC na tych terenach.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów tego partnerstwa będzie Gala UFC FIGHT NIGHT PARIS, która odbędzie się 2 września w słynnej paryskiej Accor Arenie. To wydarzenie ma szczególne znaczenie, ponieważ po raz pierwszy w historii organizacji UFC, gala zostanie zorganizowana we Francji. Betclic będzie Partnerem Specjalnym tej wyjątkowej gali, a ich marka będzie obecna zarówno wewnątrz oktagonu, jak i na platformach społecznościowych i cyfrowych UFC.

UFC odnotowało ogromny sukces w ciągu ostatnich lat, a ta nowa współpraca z Betclic pozwoli obu markom rozwijać się jeszcze bardziej. Obie firmy są zafascynowane rozwojem sportu MMA i pasją, jaką wywołuje wśród fanów. Partnerstwo pozwoli im wprowadzić innowacyjne rozwiązania dla fanów gier hazardowych online i zapewnić im jeszcze bardziej interaktywne doświadczenia podczas wydarzeń UFC.

Betclic to lider zakładów sportowych w Europie i grupa zajmująca się grami hazardowymi w Internecie. Współpracując z klubami sportowymi, ligami i federacjami, Betclic dąży do promowania sportu i dostarczania najlepszej rozrywki dla swoich klientów. Gracze mogą czuć się bezpiecznie i odpowiedzialnie, korzystając z usług Betclic, które umożliwiają im realizację ich pasji do sportu poprzez obstawianie zakładów.

To niezwykłe partnerstwo między Betclic a UFC otwiera nowe drzwi dla fanów sportów walki we Francji, Polsce i Portugalii. Będzie to kolejny krok w rozwoju MMA na tych rynkach i przyniesie jeszcze więcej emocji i niezapomnianych chwil dla wszystkich pasjonatów tej dyscypliny. Świat MMA jest gotowy na nową erę, a Betclic i UFC razem będą tworzyć historię w światowej scenie sportowej.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/news/umowa-betclic-ufc-czy-hazard-sport-walki-ida-parze

Oceń ten tekst