LV BET opinie i informacje

Ocena 3,13/5 | 76 głosów
 • Bonus powitalny 1500 zł
 • Bonus bez depozytu 20 zł
 • Posiada licencję na zakłady w Polsce
 • Szeroka oferta zakłądów sportowych
 • Wygodny interfejs strony internetowej
 • Pomoc w języku polskim

LV BET
ocena
2/5 2
Odbierz bonus 1520

LV BET to legalny bukmacher dla Polaków. Nowym graczom oferuje na start wysoki bonus powitalny 1500 zł oraz bonus bez depozytu 20 zł.

LV BET posiada licencję numer PS4.6831.9.2016.EQK wydaną przez polskiego Ministra Finansów co oznacza, że w świetle obowiązującej ustawy hazardowej typowanie zakładów na jego stronie jest w pełni legalne.

Bukmacher LV BET posiada szeroką ofertę zakładów, dobrą pomoc w języku polskim i przyjazną stronę internetową dostosowaną do początkujących typerów.

To stosunkowo młody to bukmacher na polskim rynku zakładów bukmacherskich online. LV BET Zakłady Bukmacherskie działają na rynku polskim od września 2016 roku, swoją ofertą ani trochę nie wyróżniają się wśród krajowych konkurentów.

W maju 2018 twarzą bukmachera i jego oficjalnym ambasadorem został były dyrektor ds. marketingu PZPN Zdzisław Kręcina. LV BET tym samym wystartował z dużą akcją promocyjną na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej #mundialsamsieniewygra. Zdzisław Kręcina był ambasadorem LV BET do końca 2018 roku.

Firma LV BET Zakłady Bukmacherskie jest częścią grupy LV, która posiada również swój napój energetyczny LV Power Energy Drink (jeden z oficjalnych sponsorów Reprezentacji Polski w piłce nożnej). Firmy działają jednak osobno, jako dwie oddzielne marki. Skrót LV w nazwie bukmachera zapewne pochodzi właśnie od "Las Vegas".

Jak każdy bukmacher z licencją Ministerstwa Finansów LV BET działa w oparciu o polską licencję, co oznacza 12-procentowy podatek od każdego złożonego kuponu, który potrącany jest z konta gracza. Wygrane powyżej 2280 PLN (łącznie ze stawką) opodatkowane są dodatkowym 10% podatkiem od wygranych.

Polecani bukmacherzy w Polsce

Masz już konto w LV BET i szukasz innego polskiego bukmachera? Polecamy PZBUK, Totolotek i forBET.

Logo Totolotek

Bonus 1000 zł

Dobry polski legalny bukmacher ze świetnym bonusem powitalnym 1000 zł od depozytu. Szeroka oferta zakładów i ciekawe promocje dodatkowe.

typuj w Totolotek
Logo PZBUK

Bonus 50 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków z międzynarodowej grupy ComeOn. Posada atrakcyjną ofertę zakładów i szybką stronę internetową.

typuj w PZBUK
Logo forBET

Bonus 2050 zł

Nowy legalny bukmacher dla Polaków. forBET wyróżnia się bardzo wysokimi kursami na zakłady i dobrą ofertą zakładów na żywo.

typuj w forBET

LV BET oprócz możliwości grania przez internet posiada w swojej ofercie stacjonarne punkty naziemnie w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Radom, Płock, Mszana Dolna, Oświęcim, Warka oraz Tomaszów Mazowiecki. LV BET nie jest notowany w rankingu SBR, ale fakt uzyskania polskiej licencji oraz kapitał zakładowy o wartości 2 025 000 PLN pozwala klasyfikować go jako wiarygodnego bukmachera, który dysponuje doskonałą płynnością finansową.

LV BET jest bardzo aktywny jako sponsor polskich klubów. Logo bukmachera widnieje na koszulkach 10 drużyn piłkarskich LV BET pod tym względem ustępuje chyba tylko STSowi. Od 10 marca 2017 roku LVBET jest głównym sponsorem Wisły Kraków a od 5 lutego 2018 Arki Gdynia. Jest też oficjalnym sponsorem znanych klubów piłkarskich: Śląsk Wrocław, Widzew Łódź, Wisła Płock, Piast Gliwice, Zagłębie Lubin, Stal Mielec, Garbarnia Kraków oraz Lechia Tomaszów Mazowiecki.

LV BET Zakłady Bukmacherskie jest też głównym sponsorem portalu sportowego laczynaspasja.pl. Na Łączy nas Pasja bukmacher reklamuje się w spotach video ze znanymi polskimi sportowcami m.in: Krzysztofem Ignaczakiem czy Łukaszem „Jurasem” Jurkowskim.

Zakłady sportowe w LV BET

LV BET posiada szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie na wszystkie najpopularniejsze dyscypliny sportowe (piłka nożna, tenis, hokej). Typerzy lubujący się w bardziej niszowych sportach również powinni być usatysfakcjonowani, gdyż LV BET oferuje sporo zakładów na rozgrywki e-sport, badminton, krykiet czy szachy.

LV BET jako bukmacher oferuje również zakłady live na różne dyscypliny sportowe. W skali miesiąca jest to około 10.000 różnych spotkań, które gracz może obstawiać na żywo. Oferta zakładów na żywo nie jest imponująca ale pokrywa najpopularniejsze rynki, na polu livebettingu LV BET musi się jeszcze poprawić.

Marża bukmachera oscyluje w granicach 8-10%, kursy jakie oferuje LV BET są porównywalne wśród bukmacherów z licencją Ministerstwa Finansów. Choć na mecze najlepszych lig europejskich (angielska Premier League, niemiecka Bundesliga, włoska Serie A czy hiszpańska La Liga) marża LV BET oscyluje w granicach 4-5%, co przekłada się na lepsze kursy.

LV BET posiada funkcję zamknij zakład.

Strona główna LV BET Zakłady na mecz LV BET Zakłady live w LV BET

Minimalna stawka zakładu w LV BET to 1 PLN. Przy zawarciu każdego kuponu gracz widzi, ile maksymalnie może postawić w konkretnym zakładzie.

Bukmacher LV BET posiada stronę internetową dostosowującą się do urządzeń przenośnych oraz aplikację na telefony z systemem android.

Bonusy i promocje w LV BET

Bukmacher LV BET, jako bardzo aktywny sponsor klubów piłkarskich z polskiej Ekstraklasy, oferuje bonus w wysokości 50 PLN dla kibiców posiadających wykupiony karnet na mecze sponsorowanych drużyn.

Kibice Widzewa Łódź, Wisły Kraków, Wisły Płock, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec i Stali Mielec mogą liczyć bonus w kwocie 50 PLN za karnet, bonus ten łączy się z bonusem powitalnym. Aby otrzymać bonus należy przesłać zdjęcie karnetu na adres pomoc@lvbet.pl, w tytule wpisując nazwę drużyny.

Bonus bez depozytu 20 zł w LV BET

Chcesz przetestować zakłady bukmacherskie LV BET bez ryzyka utraty pieniędzy? To jest proste. Wystarczy, że zarejestrujesz się i zweryfikujesz konto gracza a otrzymasz bonus o równowartości 20 zł!

Bonus bez depozytu to w świecie zakładów bukmacherskich wielka rzadkość więc gdy jakiś bukmacher oferuje no-deposit bonus to nie można przejść koło tego faktu obojętnie. Aby wykorzystać bonus bez konieczności wpłaty i ryzykowania własnych pieniędzy należy postępować według tych kroków:

Bonus bez depozytu w LV BET krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis LV BET i zarejestruj się.
 2. Prześlij maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując "Bonus bez Depozytu".
 3. W ciągu 48h pracownik LV BET powinien dodać do konta gracza bonus.
 4. Otrzymasz bonus w wysokości 1 PLN z możliwość zawarcia 1 zakładu po kursie pomnożonym x 20. Jest to równoznaczne z freebetem/zakładem bez ryzyka w wysokości 20 zł.
 5. Masz 30 dni do momentu wpłaty na wykorzystanie darmowego zakładu, pamiętaj:
  • zakład musi być akumulatorem i zawierać co najmniej 3 zdarzenia,
  • łączny kurs zakładu musi posiadać kurs minimum @2.50,
  • każda składowa zakładu musi mieć kurs minimum @1.25,
  • zakład bonusowy musi mieć na kuponie zaznaczoną opcję "Wykorzystaj bonus".
 6. Wygrana kwota z darmowego zakładu podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie @2.00 (single lub AKO) w zakładach 3-drogowych (np. 1X2).

Opcja postawienia darmowego zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.

Po wykorzystaniu bonusu bez depozytu możesz przejść do kolejnego bonusu - od pierwszego depozytu.

LV BET bonus PLN w zakładach bukmacherskich

LV BET oferuje nowym typerom bonus w wysokości 100% pierwszego depozytu do kwoty 1000 PLN. Bonus przyznawany jest natychmiast po pierwszej wpłacie i możliwy jest do wykorzystania jako zakład bez ryzyka. Przed wypłatą kwotę depozytu należy obrócić 4-krotnie po kursie minimum @2.00.

Bonus 1000 PLN w LV BET krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis LV BET i zarejestruj się.
 2. Wpłać minimum 50 PLN, maksimum 1000 PLN.
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 1% depozytu z możliwość zawarcia 1 zakładu po kursie pomnożonym x 100. Jest to równoznaczne z freebetem/zakładem bez ryzyka w wysokości 100% depozytu. Aby wykorzystać cały bonus należy wpłacić 1000 PLN wtedy otrzymamy freebet 1000 PLN.
 4. Masz 30 dni do momentu wpłaty na zagranie zakładu za bonusową stawkę, pamiętaj:
  • zakład musi być akumulatorem i zawierać co najmniej 3 zdarzenia,
  • łączny kurs zakładu musi posiadać kurs minimum @2.50,
  • każda składowa zakładu musi mieć kurs minimum @1.25,
  • zakład bonusowy musi mieć na kuponie zaznaczoną opcję "Wykorzystaj bonus".
 5. Bez względu na rezultat bonusowego zakładu kwota depozytu podlega 4-krotnemu obrotowi po kursie @2.00 (single lub AKO) w zakładach 3-drogowych (np. 1X2).

Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.

Następnie możesz wykorzystać bonus od drugieo depozytu:

Bonus 500 PLN w LV BET krok po kroku:

 1. Przejdź na serwis LV BET i zarejestruj się.
 2. Wpłać minimum 50 PLN, maksimum 1000 PLN.
 3. Otrzymasz bonus w wysokości 1% depozytu z możliwość zawarcia 1 zakładu po kursie pomnożonym x 50. Jest to równoznaczne z freebetem/zakładem bez ryzyka w wysokości 50% depozytu. Aby wykorzystać cały bonus należy wpłacić 1000 PLN wtedy otrzymamy freebet 500 PLN.
 4. Masz 30 dni do momentu wpłaty na zagranie zakładu za bonusową stawkę, pamiętaj:
  • zakład musi być akumulatorem i zawierać co najmniej 3 zdarzenia,
  • łączny kurs zakładu musi posiadać kurs minimum @2.50,
  • każda składowa zakładu musi mieć kurs minimum @1.25,
  • zakład bonusowy musi mieć na kuponie zaznaczoną opcję "Wykorzystaj bonus".
 5. Bez względu na rezultat bonusowego zakładu kwota depozytu podlega 3-krotnemu obrotowi po kursie @2.00 (single lub AKO) w zakładach 3-drogowych (np. 1X2).

Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji.

Bonus powitalny dla osób wpłacających mniej niż 50 PLN

Dla mniej zamożnych graczy LV BET przygotował alternatywną wersję bonusu powitalnego. Złóż swój pierwszy depozyt w wysokości między 10 PLN a 49 PLN i poinformuj o tym serwis, przesyłając maila na adres promocje@lvbet.pl w tytule wpisując "Bonus Powitalny".

W ciągu 48h pracownik LV BET powinien dodać do konta gracza bonus. Otrzymasz bonus w wysokości 10% swojego depozytu, w postaci darmowego zakładu z mnożnikiem kursu całkowitego „x10”. Warunki zakładu są identyczne jak w przypadku standardowej promocji powitalnej.

Nasza opinia o bonusie startowym

Bonus powitalny w LV BET jest atrakcyjny, bukmacher daje 100% pierwszego depozytu aż do wysokości 1500 zł i jest to obecnie najwyższy bonus dostępny na rynku.

Minusem jest fakt, że nie jest to bonus od depozytu tylko freebet i całą kwotę bonusu trzeba zaryzykować w jednym zakładzie, który w dodatku obwarowany jest wymogiem kursowym @2.50 i 3 zdarzeniami na kuponie. Niemniej jednak bonus powitalny w LV BET jest warty wykorzystania. Warunki obrotu bonusu są przyzwoite depozytem należy obrócić jedynie 4-razy po kursie @2.00.

Bonus powitalny w LV BET

Konto tymczasowe

Od lutego 2019 roku w LV BET dostępna jest opcja szybkiej rejestracji. Aby móc typować zakłady wystarczy wprowadzić jedynie podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, PESEL, email oraz numer telefonu.

W trakcie korzystania z serwisu bukmachera poprzez konto tymczasowe można skorzystać z bonusu powitalnego od depozytu 1500 zł. Nie można skorzystać z bonusu bez depozytu 20 zł.

Konto tymczasowe posiada limit łącznej kwoty postawionych zakładów w wysokości 5200 PLN oraz brak możliwości wypłaty.

Pozostałe promocje

LV BET to bukmacher, który oferuje nie tylko bonusy powitalne, ale także promocje dla stałych graczy.

Bezpieczny kupon 5+

Obstawiając w LV BET zakład akumulowany złożony z minimum 5 zdarzeń można odebrać bonus w formie zwrotu stawki do 50 PLN, jeśli jeden typ będzie nietrafiony. Minimalna stawka zakładu to 20 PLN, a minimalny kurs łączny to 3.00. Promocja trwa do 29.12.2019.

W każdym tygodniu będzie brany pod uwagę tylko pierwszy kupon gracza, spełniający warunki promocji i kwalifikujący się do zwrotu.

Multikozak

Grając w LV BET kupon "kombi" za minimum 10 PLN z kursem minimalnym 3.00 kwalifikujemy się do promocji Multikozak, dzięki której można zgarnąć wyższe wygrane. Zdarzenia na kuponie muszą pochodzić z jednego tygodnia kalendarzowego (poniedziałek-niedziela). Wygrany kupon należy przesłać na adres promocje@lvbet.pl, aby otrzymać bonus, maksymalnie w wysokości 1000 PLN. Promocja trwa do 29.12.2019.

 • Postaw kupon kombi składający się z 4 zakładów, dostaniesz +7,5% wygranej więcej,
 • za kupon kombi z 5 zakładami, doładowanie do wygranych +10%,
 • za kupon kombi z 6 zakładami, doładowanie do wygranych +15%,
 • za kupon kombi z 7 zakładami, doładowanie do wygranych +20%,
 • za za kupony kombi z 8 lub więcej selekcjami, doładowanie do wygranych aż +25%!

Turniej Ekstraklasa

Typuj mecze Ekstraklasy i zbieraj punkty do klasyfikacji. Po każdej z dwudziestu kolejek do 22. grudnia 2019 pięciu najlepszych typerów w danej kolejce dostanie nagrody. Na zakończenie promocji, po 20. kolejce, Ci, którzy zebrali najwięcej punktów w trakcie całej promocji i uplasowali się w naszej Tabeli Bonusowej czekają nagrody! Dla Mistrza - 10 000 PLN!

W konkursie bierzesz udział stawiając zakład na mecze Ekstraklasy za minimum 10 PLN. Każdy kurs zakładu uprawniający do zdobywania punktów, to minimum 1.5. Punkty do klasyfikacji będą naliczane w następujący sposób:

 • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka × ilość selekcji
 • Punkty za przegrane zakłady: stawka × ilość selekcji

Kupony muszą się składać jedynie z zakładów na Ekstraklasę. Co tydzień pula nagród wynosi 1150 PLN.

VARyfikacja LV BET w Ekstraklasie

Jeżeli sędzia przy pomocy VAR nie uzna trafienia w meczu, które dawało Ci wygraną na kuponie (min. stawka kuponu - 10 PLN), otrzymasz zwrot od LV BET. Wystarczy tylko, że wyślesz nr kuponu na promocje@lvbet.pl, a w ciągu 48h od zakończenia danej kolejki Ekstraklasy, otrzymasz bonus w wysokości stawki rzuconej na przegranym kuponie. Maksymalny zwrot to 100 PLN. Promocja trwa do końca 2019 roku.

Wirtualne sporty

Gracz, który w danym tygodniu postawi zakłady (z kursem min. 2.00) na łączną wartość minimum 100 PLN w sportach wirtualnych otrzyma bonus 20 PLN do wykorzystania w kolejnym tygodniu. Promocja trwa do 29.12.2019.

Gruby kupon

Codziennie LV BET prezentuje kupon złożony z wybranych przez siebie zakładów, gdzie oferuje dodatkowy mnożnik kursu całkowitego x20. Dla gracza to możliwość sięgnięcia po wyższe wygrane!

Bonus lojalnościowy

Będąc aktywnym graczem można liczyć na bonus lojalnościowy. Za każde postawione 25 PLN gracz otrzymuje 1 punkt do promocji, w której to punkty wymienia się na pieniądze.

100 punktów = bonus 5 PLN

LV BET mobile

Bukmacher LV BET przygotował aplikację dla użytkowników systemu iOS i Android. Posiada też dobrze działającą responsywną wersję przeglądarkową.

Wpłaty i wypłaty

Pieniądze na konto w LV BET można wpłacić przy użyciu wielu metod płatności internetowych: portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon oraz za pośrednictwem bankowości internetowej (Przelewy24, Dotpay, Tpay). Wypłaty dostępne są już tylko przez przelew bankowy i Paymenticon, gdzie minimalna kwota wynosi 25 PLN. Wpłaty i wypłaty są darmowe.

 • Szybkie przelewy internetowe DotPay, Przelewy24, Pay.com.
 • Polski system płatności mobilnych BLIK.
 • Portfele internetowe Paymenticon i Skrill.
 • Tradycyjny przelew bankowy.

Wszystkie metody wpłat są zwolnione z opłat. Minimalna wpłata dla Skrill to 40 PLN a dla pozostałych metod jedynie 10 PLN.

Kasyno LV BET

LV BET posiada kasyno internetowe pod adresem lvbet.com. Operatorem kasyna LV BET jest maltańska spółka Fairload Ltd. Kasyno oraz kasyno live posiada polski język jednak żadne z kasyn nie jest dostępne z Polski. W Polsce monopol na gry kasynowe w internecie posiada Totalizator Sportowy w Total Casino.

Wykluczone kraje to: Stany Zjednoczone, Francja, Hiszpania, Włochy, Dania, Estonia, Belgia, Litwa, Polska, Szwecja, Turcja, Hongkong, Izrael, Rumunia, Iran i Irak. Aby móc grać w kasynie LV BET należy przenieść się do kraju, którego nie ma na tej liście.

Kontakt i pomoc

Z obsługą LV BET można skontaktować się w języku polskim przy użyciu czatu dostępnego na stronie, formularza kontaktowego lub pisząc wiadomość na adres mailowy pomoc@lvbet.pl. Kontakt telefoniczny nie jest możliwy.

LV BET zakłady bukmacherskie sp. z o.o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice
KRS: 0000534588, NIP: 9542751776, REGON: 360297047

Nasza opinia o LV BET

Bukmacher LV BET będzie dobrym wyborem dla początkujących graczy, dla których ważna jest łatwość w obsłudze strony internetowej i prostota obsługi w języku polskim. Plusem bukmachera jest zgodność z polskim prawem, jednak odbija się to na wysokości kursów.

LV BET posiada bardzo wysoki bonus startowy 1500 zł z niskim wymogiem obrotu i bez kruczków w regulaminie. Minusem jest fakt, że bonus przyznawany jest w formie jednego zakładu a nie bonusu dodawanego do salda. Bonusy typu "freebet/zakład bez ryzyka" zawsze są dla gracza bardziej ryzykowne niż bonusy typu "podwojenie salda" gdyż powodzenie zależy od jednego zakładu. Cieszy też dodatkowy bonus bez depozytu w kwocie 20 zł, bonusy bez wymogu wpłaty są bardzo rzadkie wśród bukmacherów.

Na polskim podwórku, wśród licencjonowanych firm bukmacherskim LV BET wygląda średnio. Niestety nie jest w stanie zaskoczyć niczym in plus i wybić się ponad konkurencję. Pod względem wysokości kursów i szerokości oferty to typowy średniak.

Zarejestruj się w LV BET

LV BET

Bukmacher LV BET posiada ważną licencję Ministra Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich na terenie Polski. Działa zgodnie z ustawą z 19 listopada 2009 roku o grach hazardowych. LV BET w imieniu gracza odprowadza wszelkie należne podatki.

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.


Komentarze i opinie

 1. Witam. Nie wiem skąd te same pozytywy na temat lvbet. Założyłem konto gdy tylko okazało się że nie można grać na zagranicznych bukach. Po paru miesiącach gry jestem zniesmaczony. Strona lvbet chodzi wolno jak za czasów pierwszego internetu i tnie się nie miłosiernie.

  Zakłady na żywo to kpina! Wybierasz sobie zdarzenie pierwsze drugie czy tam następne i kiedy chcesz postawić kupon okazuje się ze zdarzenie które wybrałeś jest nie dostępne i tak się dziej cały czas. Możesz z góry mieć wybrane zdarzenie ale przez te zawieszone selekcje obstawianie na żywo 3 ,4 zdarzeń może trwać 30 minut i w końcu zmienia się wynik i jest po twoim typie. Masakra. Obstawianie na zagranicznych bukach było przyjemnością a teraz w moim przypadku jest katorgą. Nie polecam i sam mocno żałuję. Powtórzę na zagranicznych bukach nie spotkałem się z takimi problemami. Gra była przyjemnością. Tu jest walką o nie zwariowanie.

  • Link
 2. Zgadzam się strona lvbet to porażka!!!! Zamiast prostoty jest naszpikowana niepotrzebnym gównem. A na żywo obstawiać to masakra. Nie wiem gdzie Ci ludzie mają oczy z tak działającą strona nie wróżę im nic dobrego.

  • Link
 3. Zgadzam się w 100 % Lvbet to dramat nie bukmacher !!! Postawiłem wczoraj na żywo hokej KHL 3 mecze combi i solo gdy wszystkie wchodziły i chciałem puścić podpórkę w drugą stronę tak żeby już bez znaczenia wyniku mieć co najmniej 200-300 zł do przodu. I dupa wszystkie zdarzenia z hokeja znikły wszystkie ! I to nie na 2 min przed końcem tylko przed rozpoczęciem 3 tercji. Dramat ! Na live chacie napisali mi że bardzo im przykro, co mi z ich przeprosin jak straciłem pewne pieniądze!!! Bukmacher nie profesjonalny!!! Nie polecam !!!

  • Link
 4. Podpisuje się pod powyższymi opiniami. Działanie strony skandaliczne. Szerokość oferty na żywo żenująca zwłaszcza w weekendy. W tej chwili na kilku "nielegałach" jest po 120 meczów z piłki nożnej w ofercie "na żywo" w tym wiele świetnych meczów "niszowych", na udającej bukmachera firmie pod nazwa lvbet jest 15 spotkań. Słownie piętnaście w stosunku do stu dwudziestu, z których to piętnastu nie bójmy się tego powiedzieć bez żadnej przesady 100 procent to wyselekcjonowane dokładnie odrzuty czyli takie mecze ,które się odrzuca jako "no bety", nie nadające się do grania jakimkolwiek systemem.

  Ponieważ jestem zdeterminowany aby grać legalnie mogę tylko z żalem popatrzeć jak wygląda prawdziwa oferta u prawdziwych bukmacherów. A na Lvbet? Dosłownie nic tu nie działa oprócz tego jest tak nieprzyjazne użytkownikowi jak to tylko możliwe. Żeby w jakikolwiek sposób orientować się w sytuacji trzeba się posługiwać stroną innego bukmachera. Przez dwa lata nie dorobili sie tak elementarnej rzeczy jak pokazanie przy meczach w lewym słupku, która jest minuta w danym spotkaniu. Zamiast tego widać tylko pierwszy zespół a żeby się dowiedzieć z kim gra to musisz kliknąć na okienko, z którego i tak nie dowiesz się która minuta ani chociaż czy pierwsza czy druga połowa. Dramat.

  Tak wiec człowieku chcąc coś obstawić musisz się naklikać, żeby się zorientować w sytuacji, a zważywszy, że strona zamraża dosłownie cały komputer jest to niemożliwe, zatem praktycznie obstawiasz w ciemno, nie znasz przebiegu sytuacji na boisku, nie wiesz, która minuta, nic nie wiesz, chyba, że podejrzysz to na innej stronie jeśli zawieszając się od lvbeta przeglądarka ci na to pozwoli ale wtedy pozostaje jeszcze problem obstawienia zakładu w odpowiednim momencie co jest niemożliwe przy tak działającej stronie. Wyniki zdąża się 6 razy zmienić zanim cokolwiek zdołasz postawić tak działa ta pożal się Boże strona. Zresztą i tak nie ma tam co wybrać do grania. Ja preferuje granie over/under cóż z tego, że przyznaję szczerze LVBET ma najlepsze kursy z polskich quasi buków skoro znalezienie pośród tych odrzutów jakie ma w ofercie czegoś z odrobina value graniczy z cudem.

  I najlepsze zostawiłem na koniec pomimo tych wszystkich wad LVBET i tak jest najlepszym bukmacherem ze wszystkich, które zostały na legalnym rynku. Ma zdecydowanie lepsze kursy od reszty, handicapy azjatyckie i pomimo, że słabiutką ofertę na żywo z legalnych i tak najlepszą za wyjątkiem Fortuny, która ma jednak wręcz tragiczne kursy (jeśli chodzi o kursy na over/under to jak internet długi i szeroki nigdzie słabszych kursów od Fortuny nie znajdziecie). To wszystko chyba dobitnie świadczy o poziomie obecnych w tej chwili legalnych bukmacherów .Popieram ustawę za wyjątkiem wysokości tego horrendalnego haraczu (max powinien wynosić ze 7 procent no oczywiste, że model duński byłby lepszy) ale zacznijcie wreszcie rozpatrywać te wnioski o licencje bo na tym dziadostwie, które jest grać się nie da i nie mam tu wcale na myśli opodatkowania. Jak, któryś ma szeroką ofertę i fajna stronę to skandaliczne kursy (FORTUNA), jak ma dobre kursy i handicapy to żenująco ubogą ofertę, składającą się z totalnego dziadostwa i wyzutą z jakichkolwiek "niszowych" lig i zdarzeń a do tego katastrofalną stronę (lvbet),o reszcie nawet nie chce wspominać bo kompletnie nie zasługuje na miano nazywania się bukmacherami. Może jakby ich wszystkich połączyć w jedno to powstałby przyzwoity bukmacher a tak to jest słabiutko.

  • Link
 5. Tutaj sie nie da grac, od 30min nie mogę postawic kuponu..

  • Link
 6. Ich strona to koszmar w czystej postaci.Paskudna,nieczytelna,nieustannie się zawieszająca,mrożąca cały komputer,w dodatku kursy się nie odświeżają,w zakładach na żywo,wejscie w live tracker trwa godzinę,w słupku z lewej strony kazdy zakład trzeba podświetlić bo inaczej czytelny jest tylko pierwszy zespół,nie wiadomo która minuta ani kompletnie do jasnej ch>>> nic.Bez wspomagania się stroną innego bukmachera nie da sie tam grac a nawet to wspomaganie jest utrudnione bo lvbet zawiesza przegladarkę.

  • Link
 7. No niestety to samo co wszyscy kilka dni temu zalozylem konto w LV bet i co za godzine chcialem juz wyplacic bo mialem dosc tej strony. czekam na wyplate a tu ze musze obrocic wplata. zenada. jesli Wam nie wchodzi na zywo mecz to wejdzcie w ustawienia i zaakceptujcie wyzsze kursy. Niestety mam pare dyszek na tym buku i gram w byle co aby wygrac lub przegrac bo szkoda mi wyrejestrowac sie i zostawic kase. teraz chce postawic od 40min mecze zaden nie wchodzi. niespotkalem sie z taka strona buka nigdy jeszcze . reszta jest ok czyli fortuna, forbet, sts itp. Zegnam LV bet

  • Link
 8. Tragicznie długo (nawet ponad tydzień) czeka się na rozstrzygnięcie zakładów z e-sportami, mimo że strona livesports.pl publikuje je tego samego czy ewentualnie następnego dnia. To takie mało profesjonalne.

  • Link
 9. Nie można wypłacać pieniędzy, trzeba zrobić wysoki obrót. porażka

  • Link
 10. I ja doświadczyłem niemiłej przygody z tym LVbet.
  Otóż dziś wchodzę i widzę ujemne konto u siebie.
  Po wyjaśnieniach z konsultantem dowiedziałem się, iż chodzi o błędnie rozliczony zakład siatkarski, czego nawet nie byłem świadom, bo to chodziło o statystyki punktowe, a nie wiedziałem gdzie tego szukać.
  I początkowo rozliczyli na moją korzyść, a teraz żądają zwrotu tej wygranej (całe 31 zł!).
  Opierają się na regulaminie, który jest ułożony wygodnie dla nich, a nie dla klienta.
  W końcu za błędy powinien płacić ich pracownik, który taki wynik wprowadził do systemu.
  Póki co grożą mi postępowaniem sądowym, ale zobaczymy, czym to się skończy?
  Gdybym zagrał u naziemnego to bym zabrał wygraną anonimowo i szukaj wiatru w polu.
  Nie polecam!!!!

  • Link
 11. Zgadzam się komentarzami że LVbet to marna firma bukmacherska.

  • Link
 12. Próbowałem dzisiaj zarejestrować się na LVBet. Przebieg rejestracji typowy, jak wszędzie, ok. Ale potem przysłali żądanie dosłania dodatkowej fotki, z trzymanym w ręku dowodem, itp.... Podobno ze względu na podejrzenie prania brudnych pieniędzy. Gdy zapytałem na jakiej podstawie takie podejrzenie- brak odpowiedzi. Decyzja Działu Bezpieczeństwa i już. Czyli - przesłałem im wszystkie swoje dane łącznie ze skanem dowodu osobistego - i dalej nie jestem zarejestrowany. I doszło jeszcze podejrzenie prania brudnych pieniędzy! Zastanówcie się więc, bo i Was może to spotkać!

  • Link
 13. Ta firma to zwykli oszuści, wpłacasz 400zł dostajesz bonus 200zł, ale nigdy tych pieniędzy nie odzyskasz, obrót bonusem jest naliczany w nieznany sposób możesz postawić 500zł zaliczą ci 100 może 200zł, i tak do chwili aż stracisz wszystkie pieniądze, ten serwis nie wypłaca środków, na marginesie program lojalnościowy LV PUNKTY też przestał działać, więc nic z niego nie dostaniecie , nawet tych 5zł za postawienie 2500zł, kompletna porażka, albo plajtują albo już splajtowali, przestrzegam przed wpłacaniem pieniędzy do nich.

  • Link
 14. Najwiejsi oszusci, nie zakładać tam kont, jeżeli nie chcecie być oszukani

  • Link
 15. Radzę omijać szerokim łukiem układy układziki . oszusci nic więcej . jest wiele innych godnych polecenia bukmacherów to to jeden wielki wałek

  • Link
 16. Tragedia z tym famemma

  • Link
 17. Tak, jak wszyscy ja również jestem tak zniesmaczony, że dziś wypłacam pieniądze i zamykam konto. Strona działa wolno, tragicznie wolno. Szczególnie pozycja gdzie wybieramy stawki. Pewnie to wszystko jest robione specjalnie by użytkownik musiał się frustrować a potem przegrywał. Zakłady też wybierają te, które im się podobają, ponieważ często wszystko jest niedostępne.

  No i najlepsze, gdy wchodziło mi bardzo dużo kuponów, nagle dostałem limity stawek. Ale takie limity, że maksymalną kwotę za jaką mogę grać to już 200zł. A konto mam dopiero tydzień czasu.

  Postanowiłem w tej sprawie do nich napisać, o to jaką dostałem odpowiedź: Na pytanie o to dlaczego takie limity LVBET odpisało "Limity na Pańskim koncie są ostateczne i nie zostaną zwiększone. Bardzo mi przykro." "Jest to decyzja Działu Sportowego."

  Mi też jest przykro. Żegnam i nie polecam nikomu!

  • Link
 18. Kpina buk oszustwo na kursach złodzieje.

  • Link
 19. Plus za handicapy azjatyckie

  • Link
 20. Chcę poinformować o sytuacji z tym biurem bukmacherskim. Zarejestrowałem się, wziąłem bonus na pierwszym depozycie. I wygrała 2,5 tys. Złotych. Po zażądaniu wypłaty konto natychmiast zablokowany i poproszony o poddanie się dodatkowej weryfikacji.

  Wysłałem potwierdzenie wpłaty i adres. Czekam cały tydzień! Po tym otrzymałem taki list: "W związku z naruszeniem regulamin serwisu i regulaminu promocji zakład za bonus powitalny został anulowany."

  To wszystko mi powiedzieli. Na pytanie, które złamałem odpowiedź zjednoczona: "Dorian (09:07:34): Dziękuję za czas oczekiwania. Pragnę poinformować, iż nie jestem zobowiązany do udzielania szczegółowych informacji na ten temat":

  To śmieszne, że oferują mi teraz bonus przy drugiej wpłacie :) Co mogę zrobić w tej sytuacji, gdzie narzekać?

  • Link
 21. Regulamin lvbet.pl

  Wszelkie reklamacje z tytułu zakładu zgłasza się drogą pocztową na adres siedziby spółki lub w siedzibie Spółki „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o., ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice, lub poprzez formularz reklamacji na stronie lvbet.pl, w terminie nie dłuższym niż 30 dni kalendarzowych od daty ogłoszenia oficjalnych wyników.

  Jeżeli support bukmachera nie chce/nie może udzielić odpowiedzi to jedynym sensownym krokiem jest przesłanie pisemnej reklamacji na adres bukmachera. Jeżeli reklamacja zostanie odrzucona to pozostaje złożyć zawiadomienie na policję i próbować się z nimi sądzić.

  Niestety w Polsce nie ma organu typu komisja d. hazardu, który mógłby dbać o interesy graczy zakładów bukmacherskich.

  • Link
 22. Sponsor Widzewa Łódź, dobry buk! Jest moc!

  • Link
 23. Składaj reklamację, to najlepsze wyjście na daną chwilę.

  • Link
 24. Fajna opcja dla miłośników tenisa, całe lato bez podatku czołowe turnieje w apce.

  • Link
 25. dramat firma dramat bonusy ako 3 zdarzenia.....dramat nie polecam

  • Link
 26. Nie da się postawić zakładu bo przerwa techniczna.... Po przerwie zakład znika z oferty!

  • Link
 27. Ostatnio się poprawili, w końcu mniej przerw technicznych. Idzie to trochę do przodu.

  • Link
 28. Obstawiam tenis i sobie chwalę. W apce gra bez podatku teraz na Australian Open.

  • Link

Dodaj swoją opinię o LV BET

Opinie wystawione przez byłych lub obecnych klientów LV BET są niezwykle cenne dla typerów rozważających otwarcie w LV BET konta gracza. Rzetelne opinie są w stanie wpłynąć na decyzję o wybraniu tego bukmachera, skorzystaniu z bonusu powitalnego 1520 zł.

Jak napisać opinię o bukmacherze?

Jeżeli masz pozytywne doświadczenia z bukmacherem LV BET to przedstaw aspekty, z których jesteś zadowolony np. oferta zakładów, wysokość kursów, promocje dodatkowe, przejrzystość strony internetowej, ogólne funkcjonowanie.

Gdy masz negatywne doświadczenia z LV BET to opisz zaistniałą sytuację. Napisz czego dotyczył problem (bonus powitalny, promocja dodatkowa, wypłata, niskie kursy, słaby kontakt) oraz jak obsługa bukmachera zareagowała na Twój kontakt z nimi. Im dokładniej opiszesz sytuacje tym ważniejszy będzie Twój głos i będziesz miał większy wpływ w kreowaniu wizerunku bukmachera LV BET wśród pozostałych graczy. Opinie bez rzetelnego merytorycznego uzasadnienia mogą być kasowane.

Możesz komentować bez zalogowania jako anonimowy gość.
Zaloguj się w serwisie aby mieć dostęp do odpowiedzi, móc edytować i usuwać swoje komentarze. Zalogowani użytkownicy nie muszą weryfikować się poprzez captcha. Nie masz konta? Zarejestruj się w 10 sekund.

Dodaj post Dodaj komentarz Jak wstawiać zdjęcia linki itp...

Oceń bukmachera

Ocena 3,13/5 | 76 głosów

Posiadasz konto w LV BET? Obstawiałeś, skorzystałeś z bonusu powitalnego?
Masz dobre czy może złe doświadczenia z tym bukmacherem? Oceń tego bukmachera.
Przeczytałeś opinie o LV BET innych graczy. Podziel się swoją opinią na temat LV BET z innymi typerami.

Powiększ pole