LV BET rejestracja

Interesujesz się zakładami bukmacherskimi i chcesz zarejestrować konto u bukmachera LV BET? Świetnie trafiłeś, na tej stronie przeprowadzimy Cię przez proces rejestracji w LV BET. Wypełnij formularz rejestracji z kodem promocyjnym SPRYCIARZ i rozpocznij obstawianie zakładów.

Ocena 4,1/5 | 229 głosów
rejestruję się w LV BET po bonus
kod promocyjny SPRYCIARZ do LV BET daje bonus 3353 zł

LV BET to jeden z tych legalnych bukmacherów, który kusi graczy na wiele różnych sposobów. Oferuje atrakcyjne promocje, jak VARyfikacja, Multikozak czy Gruby Kupon, sponsoruje wiele klubów i wydarzeń sportowych, a jego ambasadorami są znani i lubiani sportowcy.

Do tego dochodzi również szeroka oferta zakładów bukmacherskich i udogodnienia dla użytkowników. Warto zatem rozważyć posiadanie konta w LV BET, a pierwszym krokiem do tego będzie rejestracja.

W tym dziale zademonstrujemy Wam, jak poprawnie otworzyć konto w LV BET i stać się pełnoprawnym użytkownikiem bukmachera.

Czy warto zarejestrować konto w LV BET?

Oferta zakładów LV BET jest bardzo bogata, a do tego bukmacher ciągle ją rozwija. Rejestracja natomiast jest zupełnie darmowa i łatwa. LV BET działa całkowici legalnie, posiada odpowiednią licencję Ministra Finansów. Te wszystkie czynniki sprawiają, że warto zarejestrować konto w LV BET.

Regulamin LV BET

Regulamin zakładów wzajemnych w LV BET dostępny jest oczywiście na stronie bukmachera. Przedstawiony w bardzo przystępny i wygodny sposób, pozwala zapoznać się z najważniejszymi pojęciami oraz zasadami gry. Oczywiście regulamin LV BET to dość obszerny dokument, ale warto zaznajomić się przynajmniej z niektórymi jego aspektami, jak Kurs i Zakłady, Stawka, Wygrana i Zwracanie Zakładów.

Bukmacher LV BET stworzył również specjalny, osobny regulamin dla wybranych dyscyplin sportowych. Dzięki temu możesz zaznajomić się z zasadami obstawiania interesujących Cię sportów.

Rejestracja w LV BET / Jak założyć konto w LV BET?

Od posiadania konta w LV BET dzieli Cię zaledwie kilka kliknięć. Choć proces rejestracji jest szybki, nie warto przeprowadzać go pochopnie. Dzięki naszym wskazówkom wykorzystasz maksymalnie korzyści przysługujące rejestrującym się użytkownikom.

Rejestracja w LV BET - KROK 1

LV BET - rejestracja krok 1

Kliknij przycisk REJESTRACJA znajdujący się w prawym górnym rogu strony LV BET. Następnie wpisz swoje podstawowe dane.

Dzięki naszemu kodowi promocyjnemu do LV BET masz zagwarantowany pakiet powitany od bukmachera w najwyższej możliwej wysokości. Przejdź dalej.

Rejestracja w LV BET - KROK 2

LV BET - formularz rejestracji krok 2

W tym kroku podaj swój adres e-mail, z którego będziesz korzystał do logowania i komunikacji z LV BET, a także wymyśl login i silne hasło. Podaj również swój numer telefonu i zaznacz wszystkie zgody. Upewnij się, że w polu kod promocyjny widnieje kod SPRYCIARZ. Pamiętaj, że deklarujesz ukończenie 18 roku życia. Kliknij ZAKOŃCZ REJESTRACJĘ.

Rejestracja w LV BET - KROK 3

LV BET - formularz rejestracji krok 3

W tym momencie Twoje konto zostało utworzone, a LV BET wyśle na podany adres e-mail link aktywacyjny. Kliknij go, by potwierdzić rejestrację. Pamiętaj, że do pełnej rejestracji będą potrzebne dodatkowe dane, a także weryfikacja dokumentu tożsamości.

Weryfikacja konta w LV BET

Poprzednie kroki przeprowadziły Cię przez rejestrację wstępną, która umożliwia otrzymanie LV Konta tymczasowego. Przy korzystaniu z niego obowiązują limity maksymalnej wysokości stawek, za które można zawierać zakłady czy brak możliwości wypłaty jakichkolwiek depozytów ani wygranych.

Limity i odpowiedzialna gra w LV BET

Aby korzystać ze wszystkich funkcjonalności serwisu LV BET, musisz przekształcić konto tymczasowe w LV Konto stałe, czyli dokonać tzw. pełnej rejestracji w LV BET. W tym celu zaloguj się na swój profil i wypełnij znajdujący się tam formularz. Załącz obustronny skan lub fotografię swojego dowodu osobistego lub paszportu.

Możesz również udać się do punktu stacjonarnego LV BET i tam potwierdzić swoją tożsamość. O pozytywnym przebiegu weryfikacji zostaniesz poinformowany przez e-mail.

Bonus powitalny LV BET po rejestracji konta

Dla osób, które zdecydują się zarejestrować w LV BET, bukmacher przygotował specjalny pakiet powitalny. Dzięki niemu można otrzymać łącznie aż 3353 zł, w zależności od wysokości dwóch pierwszych depozytów. Więcej o pakiecie powitalnym od LV BET piszemy na stronie LV BET bonus powitalny.

Pierwszy depozyt w LV BET

Pieniądze na konto w LV BET można wpłacić przy użyciu wielu metod płatności internetowych: portfeli elektronicznych Skrill i Paymenticon oraz za pośrednictwem bankowości internetowej (Przelewy24, Dotpay, Tpay). Wpłaty są darmowe, LV BET nie pobiera za nie żadnej prowizji:

  • Szybkie przelewy internetowe DotPay, Przelewy24, Pay.com.
  • Polski system płatności mobilnych BLIK.
  • Portfele internetowe Paymenticon i Skrill.
  • Paysafecard
  • Tradycyjny przelew bankowy.

Minimalna wpłata dla Skrill to 40 zł, dla Paysafecard 20 zł, a dla pozostałych metod jedynie 10 zł.

Pierwsza wypłata

LV BET zapewnia błyskawiczną metodę wypłat – Rapid Pay. Dzięki temu pieniądze pojawią się na koncie bankowym gracza w maksymalnie 10 minut! Jak zlecić wypłatę w LV BET? Wystarczy kliknąć przycisk WYPŁATA i podać kwotę do wypłacenia.

Bukmacher wypłaca środki nieprzerwanie 17 godzin na dobę (w godzinach 8:00 – 1:00), 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, całkowicie niezależnie od zewnętrznych dostawców usług.

Konto tymczasowe / szybka rejestracja w LV BET

Dzięki szybkiej rejestracji w LV BET konto można założyć już w kilka sekund. Wystarczy podać podstawowe dane i potwierdzić założenie konta, klikając w link aktywacyjny otrzymany przez e-mail. Korzystanie ze wszystkich funkcjonalności konta możliwe jest jednak dopiero po pełnej rejestracji, czyli przesłaniu skanu dokumentu tożsamości oraz podaniu dodatkowych danych.

W celu weryfikacji należy zalogować się na swoje konto i postępować zgodnie z instrukcjami.

LV BET – rejestracja przez telefon

W LV BET można również dokonać rejestracji przez aplikację mobilną. Wystarczy ściągnąć ją na urządzenie, zainstalować i włączyć. Następnie należy kliknąć w przycisk REJESTRACJA i postępować zgodnie z podanymi wcześniej krokami.

LV BET

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner