Świąteczny bonus 🎁 od LVBET: 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie❗❗❗

Ocena 4.00/2 głosy

LVBET przygotował specjalną promocję "Bonus 500 PLN na Święta", dzięki której możesz zyskać dodatkowe środki na obstawianie zakładów. Wystarczy, że dokonasz depozytu w wysokości co najmniej 25 PLN i otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu z mnożnikiem kursu x25. To szansa na zwiększenie swoich wygranych. Nie przegap tej okazji i odbierz swój bonus "500 PLN na Święta" od LVBET już teraz!

Odbieram bonus! Idź do LV BET

Świąteczna okazja do obstawiania zakładów z LVBET - odbierz 500 PLN bonusu

Świąteczny bonus 🎁 od LVBET: 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie❗❗❗

Rozgrzej swoje świąteczne emocje dzięki bonusowi LVBET w wysokości 500 PLN!

Bonus od LVBET równowartości 500 PLN (czyli 20 PLN z mnożnikiem kursu x25). Bonus można wykorzystać na kilka różnych kuponów, ale kupon kombi musi zawierać minimum 3 zdarzenia z łącznym kursem minimum 2.50 oraz kursem na selekcję minimum 1.25. Gracze mogą rozbijać bonus na mniejsze stawki i aktywować go przyciskiem "Użyj bonusu - Wygrane x25". Bonus będzie dostępny do odbioru do poniedziałku 26 grudnia do godziny 23:59.

Promocja "Bonus 500 PLN na Święta" jest skierowana wyłącznie dla wybranych graczy LVBET, którzy ukończyli 18 lat i jest ważna od 23 grudnia do 26 grudnia. Na jedno konto gracza przysługuje tylko jeden bonus "500 PLN na Święta". Gracze mogą sprawdzić na swoim koncie, ile środków z bonusu z mnożnikiem do tej pory wygrali i przenieść je do środków realnych.

Świąteczny prezent od LVBET - 500 PLN bonusu na zakłady bukmacherskie

Promocja "Bonus 500 PLN na Święta" wydaje się być atrakcyjną ofertą dla graczy LVBET, ponieważ daje im możliwość zyskania dodatkowych pieniędzy na zakłady bukmacherskie. Bonus w wysokości 500 PLN z mnożnikiem kursu x25 to szansa na zwiększenie swoich wygranych, a także na dalsze obstawianie zakładów.

Aby skorzystać z promocji, gracze muszą dokonać depozytu i przygotować kupon kombi spełniający wymagane warunki. Jeśli gracze spełnią te warunki, będą mogli skorzystać z bonusu "500 PLN na Święta" i cieszyć się dodatkowymi pieniędzmi na zakłady bukmacherskie.

Idź do LV BET Idź do LV BET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w LV BET.

FAQ Świąteczny bonus 🎁 od LVBET: 500 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie❗❗❗

Kto pyta, nie błądzi. Ty pytasz - my odpowiadamy!

 • Ile trwa promocja "Bonus 500 PLN na Święta"?

  Promocja trwa od 23 grudnia do 26 grudnia.

 • Jakie są warunki otrzymania bonusu "500 PLN na Święta"?

  Aby otrzymać bonus, gracze muszą dokonać depozytu w wysokości co najmniej 25 PLN i wybrać opcję "500 PLN na Święta" na swoim koncie. Bonus jest równy 2% depozytu z mnożnikiem kursu x25.

 • Czy bonus "500 PLN na Święta" można wykorzystać na wszystkie zakłady bukmacherskie?

  Bonus można wykorzystać na kilka różnych kuponów, ale kupon kombi musi zawierać minimum 3 zdarzenia z łącznym kursem minimum 2.50 oraz kursem na selekcję minimum 1.25.

 • Czy bonus "500 PLN na Święta" jest dostępny tylko raz?

  Na jedno konto gracza przysługuje tylko jeden bonus "500 PLN na Święta". Gracze nie mogą otrzymać więcej niż jeden bonus na swoim koncie.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/lvbet/news/swiateczny-bonus-lvbet-500-pln-wykorzystania-zaklady-bukmacherskie

Oceń ten tekst