Betclic Apogee na arenie światowej! Polscy gracze w Klubowych Mistrzostwach Świata FIFA 23

Ocena 3.33/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do Betclic

Wykorzystaj super bonus Betclic!

Betclic Apogee na arenie światowej! Polscy gracze w Klubowych Mistrzostwach Świata FIFA 23

Niesamowite emocje w Rijadzie! Polscy gracze Betclic Apogee na Klubowych Mistrzostwach Świata FIFA 23

Już za kilka dni rozpocznie się najważniejszy turniej sezonu FIFA 23 - Klubowe Mistrzostwa Świata. Aż 24 najlepsze drużyny z całego świata zmierzą się w walce o prestiżową nagrodę. Ale to nie wszystko! Polacy będą reprezentować swoje umiejętności i powalczyć o najwyższą nagrodę w historii tego turnieju - aż 300 000 dolarów! Ekipa Betclic Apogee, złożona z Kacpra "Furmana" Furmanka, Maksymiliana "Zalewskyy" Zalewskiego i Szymona "Błachu" Błachowiaka, ma przed sobą trudne wyzwanie, ale jest gotowa na walkę.

Betclic Apogee, jako mistrz Europy Środkowowschodniej, zasłużył na swoje miejsce w Klubowych Mistrzostwach Świata FIFAe Club World Cup 2023. W trakcie eliminacji, pokonali drużyny z Turcji, Węgier, Ukrainy i Rumunii, udowadniając swoje umiejętności i determinację. W fazie play-off, gdzie decydował awans do turnieju finałowego, okazali się lepsi od niemieckiego zespołu RBLZ Gaming, brytyjskiego Serious About FIFA oraz Arkę Gdynie Esports. Betclic Apogee jest jedynym polskim zespołem, który weźmie udział w tym prestiżowym turnieju.

Gonçalo "GBrandeiro" Brandeiro, CEO Betclic Apogee, podkreśla ogromny zaszczyt reprezentowania zarówno swojej organizacji, jak i Polski w Arabii Saudyjskiej. Jest przekonany, że polscy kibice będą trzymać za nich kciuki i wspierać ich z całego kraju.

Nasi reprezentanci rozpoczną rywalizację od fazy grupowej, gdzie trafili do grupy D. Ich przeciwnikami będą zespoły takie jak Manchester City (Anglia), DC United (USA), Team Flash (Singapur), Brøndby IF eSport (Dania) i Atlantide Wave (Francja). Do fazy pucharowej awansują cztery najlepsze drużyny z każdej grupy. Jednak to nie koniec wyzwań, ponieważ Betclic Apogee będzie musiało stawić czoła także profesjonalnym klubom piłkarskim, takim jak Ajax Amsterdam, Napoli czy FC Basel.

To niezwykłe osiągnięcie dla Betclic Apogee. Kacper "Furman" Furmanek, już wcześniej występował na najważniejszych arenach FIFA, zdobywając srebrny medal FIFAe Nations Cup w 2022 roku. Jego celem jest teraz osiągnięcie czegoś jeszcze większego i zwycięstwo w Klubowych Mistrzostwach Świata. Jest pewien, że razem z drużyną mają szanse na wiele, jeśli będą dawali z siebie wszystko. Chcą, aby wszyscy w kraju byli dumni z ich osiągnięć.

Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA 23 w Rijadzie potrwają od 6 do 9 lipca. Możecie śledzić wszystkie emocjonujące mecze na oficjalnych kanałach FIFAe, w tym na Twitchu.

Ale to nie koniec sezonu FIFA 23! W stolicy Arabii Saudyjskiej odbędą się także FIFAe Nations Cup (11-14 lipca, mistrzostwa świata reprezentacji narodowych) oraz FIFAe World Cup (mistrzostwa świata 1v1).

Betclic Apogee Esports, założony w 2017 roku, jest pierwszą drużyną esportową na świecie, posiadającą certyfikat neutralności węglowej. Skład zespołu składa się z graczy z Portugalii, Włoch i Polski, którzy odnieśli sukcesy zarówno na krajowych, jak i międzynarodowych arenach FIFA. To ogromne osiągnięcie dla Betclic Apogee, które zdobyło kilka tytułów krajowych i dwa tytuły mistrza Europy.

Nadszedł czas, abyśmy trzymali kciuki za naszych polskich reprezentantów i wspierali ich podczas Klubowych Mistrzostw Świata FIFA 23. Niech wygrają te emocjonujące zawody i przyniosą Polsce najwyższe laury w świecie e-sportu!

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/news/betclic-apogee-arenie-swiatowej-polscy-gracze-klubowych-mistrzostwach-swiata-fifa-23

Oceń ten tekst