Misja: Sport w Betclic

Misja: Sport w Betclic to promocja, dzięki której gracze mogą zdobyć dodatkowy bonus za wygrane zakłady. Wystarczy dołączyć do promocji i obstawiać dowolne dyscypliny.

Ocena 2,92/5 | 88 głosów

Obstawiasz piłkę nożną? Interesujesz się La Liga, Bundesligą, Serie A, Premier League albo Ekstraklasą? A może wolisz koszykówkę albo tenis? Nie ma znaczenia! W Misja: Sport od Betlclic liczy się każdy zakład. Jeśli uwzględnisz proste warunki promocji, a Twoje zakłady okażą się wygrane, możesz odebrać bonus w wysokości 60 zł.

Misja: Sport od Betclic – jak wziąć udział?

Promocja Misja: Sport przeznaczona jest dla zarejestrowanych graczy legalnego bukmachera Betclic. Aby wziąć w niej udział, zaloguj się na swoje konto, wejdź na stronę promocji i kliknij w przycisk DOŁĄCZ TUTAJ. Od tego momentu możesz zawierać promocyjne kupony.

W terminie podanym w regulaminie każdej edycji Misja: Sport od Betclic postaw kupon – może być pojedynczy (z jednym wydarzeniem) lub wielokrotny (AKO). Mogą to być zakłady przedmeczowe (prematch) oraz na żywo (live). Minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.50. A minimalna stawka kuponu to 20 zł.

Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, możesz korzystać z całej oferty Betclic. Do Misja: Sport kwalifikują się dowolne wydarzenia sportowe rozgrywane w czasie obowiązywania promocji.

 

Co otrzymam w ramach Misji: Sport od Betclic?

Jeśli postawisz 3 kupony uwzględniające warunki promocji Misja: Sport, które zostaną rozliczone jako zwycięskie, otrzymasz bonus w wysokości 60 zł. Nagrody zostaną wypłacone następnego dnia po zakończeniu danej edycji promocji.

Misja: Sport w Betclic – krok po kroku

  1. Wejdź na stronę bukmachera lub ściągnij świetną aplikację mobilną Betclic.
  2. Znajdź dział PROMOCJE, a następnie MISJA: SPORT. Kliknij w przycisk DOŁĄCZ.
  3. W czasie trwania promocji obstaw 3 dowolne kupony, na których każdy zakład ma kurs minimum 1.50. Stawka minimalna kupony to z kolei 20 zł.
  4. Twoje kupony okazały się wygrane? Brawo! Oprócz wygranej otrzymujesz dodatkowy bonus od Betclic w wysokości 60 zł.

Jak wypłacić bonus?

Przyznane w ten sposób środki możesz wykorzystać na zakłady bukmacherskie w Betclic. Aby je wypłacić, musisz obrócić otrzymaną kwotą 6 razy na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Masz na to 7 dni od daty zasilenia konta bonusowego w ramach Misja: Sport.

Bonus oraz wygrane uzyskane w ramach promocji Misja: Sport zostaną anulowane w przypadku, gdy po potwierdzeniu bonusu (a przed spełnieniem warunków jego obrotu) zlecisz wypłatę jakichkolwiek środków ze swojego konta w Betclic.

Pamiętaj, że do Misja: Sport nie będą zaliczane kupony powtarzające się lub kupony, które zawierają ten sam wybór. Ponadto z promocji wyłączone są: kupony postawione za pomocą środków bonusowych, kupony zawierające zakłady z oferty Boost, kupony zawierające zakłady z oferty Super Kursy, kupony systemowe, a także kupony wypłacone wcześniej za pomocą opcji Cashout.

Możesz otrzymać tylko jeden bonus w trakcie jednej edycji promocji Misja: Sport w Betclic. Przyznanego bonusu nie możesz używać w połączeniu z żadną inną ofertą bukmachera.

Czy warto skorzystać z Misja: Sport w Betclic?

Misja: Sport w Betclic ma jasne i proste warunki. To promocja dla każdego, gdyż możesz obstawiać dowolne kupony przedmeczowe i na żywo, pojedyncze i AKO, korzystając z całej oferty zakładów bukmacherskich w Betclic. Wymagany kurs minimalny (1,50) jest naprawdę niski, z pewnością znajdziesz interesujące Cię zakłady o takim lub wyższym kursie. Pamiętaj jedynie, że Misja: Betclic to promocja regularna, ale ograniczona czasowo. Nie ma zatem co zwlekać, dodatkowe 60 zł czeka.

Betclic

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Misja: Sport w Betclic

Betclic 40 zł na Ligę Mistrzów "na żywo" 🏆 (17 sierpień - 19 sierpień 2020)

Przed nami półfinały Ligi Mistrzów oraz mecz eliminacyjny Legii Warszawa z Linfield FC. Obstawiając te spotkania w ofercie "na żywo" w Betclic, mozesz wygrać 40 zł ekstra!  Typuj w ofercie LIVE. Betclic Ci bonus! Jeżeli trafisz dwa zakłady, otrzymasz dodatkowe 40 zł bonusu. Obowiązujące w promocji mecze: Legia - Linfield PSG - RB Lipsk Olympique - Bayern

Betclic banner wide