Pewny Zakład w Betclic

Ocena 5.00/1 głos

Betclic bukmacher

Betclic zakłady

Betclic bonusy

Betclic opinie

Betclic rejestracja

Pewny Zakład od legalnego bukmachera Betclic to możliwość zabezpieczenia swojego kuponu przed przegraną. Jeśli jeden zakład okaże się nietrafiony, wówczas w ramach promocji gracz otrzymuje zwrot w postaci bonusu 40 zł.

Odbieram bonus! pewny zakład w Betclic

zakład bez ryzyka od Betclic

GRODMA, UFC, KSW, BABILON MMA. Liga Mistrzów i Liga Europy. Ekstraklasa czy Bundesliga. Obojętnie, co najbardziej lubisz obstawiać, dzięki promocji Pewny Zakład od legalnego bukmachera Betclic możesz zawierać zakłady i spokojnie czekać na wynik.

Absolutnie nie musisz się obawiać, że jeden mecz nie wejdzie i znów zdenerwowany oczami wyobraźni podrzesz na strzępki wirtualny kupon. Pewny Zakład w Betlclic to promocja o wyjątkowo łatwych zasadach, jednak należy pamiętać o kilku kwestiach.

Jak wziąć udział w promocji Pewny Zakład?

Jak można się domyślić, aby skorzystać z promocji Pewny Zakład, należy zarejestrować swoje konto w Betclic. Nie ma co zwlekać, konto jest darmowe, jego założenie trwa naprawdę tylko chwilę. A wpisując kod promocyjny od Spryciarz podczas rejestracji otrzymujesz wyjątkowy bonus powitalny.

Jeśli już jesteś posiadaczem konta w Betlclic, to przed Tobą tylko kilka kroków, by skorzystać z promocji Pewny Zakład i sprytnie zabezpieczyć swój kupon przed przegraną. Nie ma na co czekać, zaczynamy.

Przede wszystkim zaloguj się na swoje konto, a w kategorii promocje na stronie internetowej Betclic lub w aplikacji bukmacherskiej Betclic znajdź podstronę bonusu Pewny Zakład. Znajduje się tam przycisk DOŁĄCZ TUTAJ – kliknij w niego. W ten sposób dołączyłeś do promocji Pewny Zakład w Betclic. Pamiętaj o tym, gdyż jest to warunek konieczny do skorzystania z Pewnego Zakładu i otrzymania zwrotu nawet do 40 zł w przypadku jednego nietrafionego typu. Tylko ci gracze, którzy dołączą do promocji Pewny Zakład, mają prawo do bonusu. To tylko jedno kliknięcie, ale jednak kluczowe.

Pewny Zakład na wszystkie sporty

Promocja Pewny Zakład od legalnego bukmachera Betclic ma wiele różnych edycji, a te mogą pojawiać się w różnym czasie. Za każdym razem dotyczą wybranej części oferty zakładów Betclic, konkretnej dyscypliny lub rozgrywek. Mogą to być wybrane gale MMA, ligi piłkarskie (Liga Mistrzów, Premier League, Bundesliga, Serie A, Ekstraklasa czy La Liga) oraz inne sporty. Sprawdź również okres obowiązywania promocji, gdyż tylko zakłady zawarte w tym czasie będą kwalifikowały się do odbioru bonusu w ramach promocji Pewny Zakład.

Jak stworzyć Pewny Zakład w Betclic?

Teraz czas na skomponowanie kuponu. W każdej edycji promocji Pewny Zakład od legalnego bukmachera Betclic kupon musi być kuponem wielokrotnym (AKO). Zawsze podana jest również minimalna liczba zdarzeń, najczęściej 4. Zwróć również uwagę, jakiej oferty zakładów dotyczy wybrany Pewny Zakład – mogą to być wyłącznie zakłady przedmeczowe (prematch), wyłącznie zakłady na żywo (live) oraz możliwość łączenia obu typów zakładów.

Za każdym razem w promocji Pewny Zakład podany jest również minimalny kurs całkowity kuponu (np. 1.50 lub 3.00). Praktycznie nigdy nie obowiązuje za to stawka minimalna kuponu. Oznacza to, że obstawiasz zakłady za taką kwotę, jaką tylko chcesz.

Dodajesz więc minimalną liczbę zakładów do kuponu, sprawdzasz kurs całkowity, wybierasz stawkę, obstawiasz i relaksujesz się. Masz bowiem świadomość, że Twój kupon jest odpowiednio zabezpieczony. Jeśli jeden z zakładów okaże się błędnie wytypowany, wówczas legalny bukmacher Betclic zwróci Ci stawkę całego kuponu na konto bonusowe. W promocji Pewny Zakład zazwyczaj możesz uzyskać maksymalnie 40 zł dodatkowych środków na kolejne zakłady bukmacherskie.

Promocją Pewny Zakład będzie objęty tylko jeden kupon w czasie trwania danej edycji. Jeśli dołączysz do promocji i obstawisz kilka kuponów spełniających warunki Pewnego Zakładu, wówczas do zwrotu zostanie zaliczony wyłącznie ten pierwszy postawiony w kolejności chronologicznej.

Jak wykorzystać bonus z Pewnego Zakładu w Betclic?

Jeśli jeden zakład na Twoim kuponie okazał się nietrafiony, to należy Ci się bonus aż do 40 zł w ramach promocji Pewny Zakład. Bonusy wypłacane są w terminie wskazanym w regulaminie danej edycji promocji, zazwyczaj kolejnego dnia po jej zakończeniu. Środki trafią na Twoje konto bonusowe w Betclic. Co teraz?

Aby zyskać możliwość wypłaty środków otrzymanych w ramach bonusu Pewny Zakład, musisz obrócić nimi 6-krotnie na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Na dokonanie tego obrotu masz cały tydzień, 7 dni liczone od daty otrzymania bonusu.

Co bardzo istotne, po potwierdzeniu uzyskania bonusu, a przed spełnieniem wymogów jego obrotu nie możesz zlecić jakiejkolwiek wypłaty środków ze swojego konta gracza w Betclic. W przeciwnym razie bonus, a także wygrane z niego pochodzące zostaną anulowane.

Które kupony nie kwalifikują się do Pewnego Zakładu w Betclic?

Generalnie w przypadku promocji Pewnego Zakładu panuje duża swoboda. Możesz wybierać dowolne zdarzenia w ramach oferty danej edycji Pewnego Zakładu. Niemniej istnieją pewne ograniczenia nałożone przez legalnego bukmachera Betclic, które musisz mieć na uwadze, by nie zamknąć sobie drogi do otrzymania bonusu nawet do 40 zł w razie jednego błędnie wytypowanego zakładu.

Do promocji Pewny Zakład nie zaliczają się kupony obstawione za pomocą środków bonusowych. Aby skorzystać z Pewnego Zakładu, musisz obstawić kupon za pieniądze znajdujące się na koncie głównym w Betclic. Bonusu nie otrzymasz również, gdy na kuponie umieścisz zakłady powtarzające się, kupony zawierające zakłady na podwójną szansę (czyli zakłady z tzw. podpórką 1X lub 2X), a także kupony zawierające zakłady z innych ofert promocyjnych legalnego bukmachera Betclic – Boost oraz Super Kursy. Aby kupon zakwalifikował się do promocji Pewny Zakład, nie możesz wypłacić go wcześniej za pomocą opcji Cashout.

To tyle, jeśli chodzi o ograniczenia. W przypadku Pewnego Zakładu w Betclic możesz za to bez przeszkód korzystać jednocześnie z opcji Multi+ i powiększać swoje wygrane aż do 50%!

Pewny Zakład w Betclic – krok po kroku

 1. Wchodzisz na stronę internetową lub logujesz się do aplikacji bukmacherskiej Betclic.
 2. W kategorii PROMOCJE znajdujesz podstronę Pewny Zakład, wchodzisz w nią i klikasz w przycisk DOŁĄCZ TUTAJ.
 3. Dodajesz do kuponu minimalną liczbę zakładów obowiązującą w danej edycji Pewnego Zakładu. Pamiętaj również o minimalnym kursie całkowitym.
 4. Wybierasz stawkę i obstawiasz kupon.
 5. Wszystko weszło? Brawo! Wygrana leci na Twoje konto. Jeden zakład okazał się błędnie wytypowany? Nic nie szkodzi! W zależności do stawki otrzymujesz zwrot nawet do 40 zł na swoje konto bonusowe w Betclic.
 6. Aby przenieść te środki na konto główne i tym samym zyskać możliwość ich wypłaty, musisz obrócić nimi 6 razy na zakładach o kursie co najmniej 2.00.
 7. Na obrót masz 7 dni.
 8. Pamiętaj, by po otrzymaniu bonusu, a przed spełnieniem warunków obrotu nie wypłacać żadnych środków ze swojego konta! Stracisz wtedy bonus oraz uzyskane za niego wygrane.
 9. Po dokonaniu obrotu wygrana trafia na Twoje konto główne w Betclic. Możesz ją wykorzystać na dalsze obstawianie zakładów lub wypłacić na swoje konto bankowe.

Pewny Zakład w Betclic – czy warto skorzystać?

Betclic to legalny bukmacher znany z organizowania atrakcyjnych promocji, a Pewny Zakład jest jedną z nich. Jeśli lubisz zakłady zawierające wiele zdarzeń (AKO), a dana edycja dotyczy rozgrywek, które chcesz obstawić, to naprawdę warto dołączyć do promocji. Jej warunki są przejrzyste i łatwe do spełnienia. Po prostu dodajesz kolejne zakłady do kuponu, pamiętając o ich minimalnej ilości oraz wskazanym minimalnym kursie całkowitym. W ten sposób zabezpieczasz swój kupon przed przegraną. Jeśli wszystko wytypujesz poprawnie, to pieniądze trafiają wprost na Twoje konto.

Ale jeśli błędnie wytypujesz jedno zdarzenie, to nie przegrywasz, a otrzymujesz nawet 40 zł od legalnego bukmachera Betclic na swoje konto bonusowe. Ostatnim warunkiem przed ich wypłatą jest wymóg 6-krotnego obrotu, ale z pewnością jest on możliwy do spełnienia. Zwłaszcza, że bukmacher nie narzuca Ci żadnych ograniczeń. Obrotu możesz dokonać na dowolnych zakładach z oferty Betclic.

Jak widzisz, w promocji Pewny Zakład od legalnego bukmachera Betclic nic tracisz, a jedynie możesz zyskać. Trafiłeś wszystkie zakłady? Odbierasz wygraną! Jeden zakład nie wszedł? Otrzymujesz nawet 40 zł od legalnego bukmachera Betclic na konto bonusowe do wykorzystania na następne zakłady bukmacherskie.

Dla kogo przeznaczona jest promocja Pewny Zakład?

Legalny bukmacher Betclic dba o wszystkich graczy i regularnie organizuje promocję Pewny Zakład na różne dyscypliny i ligi. Z reguły każda edycja dotyczy najbardziej popularnych rozgrywek czy turnieju. Jeśli właśnie zaczynają się decydujące mecze Ligi Mistrzów, to spodziewaj się Pewnego Zakładu właśnie na te spotkania. Jeśli właśnie odbywają się mistrzostwa Europy w piłce nożnej, to Pewny Zakład będzie dotyczył zakładów na mecze turnieju. A jeśli właśnie szykuje się świetnie obsadzona gala MMA, to Betclic przygotuje Pewny Zakład na tę ofertę.

Jeśli chcesz wiedzieć, czy właśnie teraz w Betclic obowiązuje bonus Pewny Zakład, zaglądaj na tę stronę regularnie. Znajdziesz tu zawsze bieżącą edycję Pewny Zakład, dzięki czemu nie ominie Cię żadna okazja!

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/pewny-zaklad

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Betclic

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Betclic. Nie popełnij ponownie tego błędu!

22 - 24 stycznia 2021

Pewny zakład na MMA i piłkę nożną w Betclic

Dzisiaj walki w ramach Federacji One Championship, a już w najbliższą niedzielę hitowe starcie McGregor – Poirier na UFC 257! Z tej okazji Betclic przygotował promocję Pewny Zakład dla wszystkich fanów mieszanych sztuk walki!

Weź udział w promocji, klikając „DOŁĄCZ TUTAJ” znajdujące się pod grafiką promocji na betclic.pl i obstawiaj kupony AKO na MMA bez ryzyka! W promocji biorą udział kupony z minimum 4 zdarzeniami i kursem całkowitym 3.00 lub wyższym. Jeśli jedno zdarzenie na kuponie nie wejdzie, otrzymasz zwrot postawionej stawki w bonusie nawet do 40 zł!

W przypadku postawienia większej liczby kuponów, kwalifikujących się do promocji, do zwrotu zostanie pierwszy postawiony w kolejności kupon. Bonusy zostaną wypłacone 25 stycznia do godziny 16:00

MMA pewny zakład w Betclic

Pewny zakład na piłkę nożną

Już w najbliższy weekend czekają nas między innymi rozgrywki Premier League, La Liga, Seria A, Bundesligi oraz Ligue 1!

Z tej okazji Betclic przygotował dla swoich graczy promocję „Pewny Zakład”! Aby wziąć udział w akcji, kliknij „DOŁĄCZ TUTAJ”, znajdujące się pod grafiką promocji i zacznij stawiać kupony wielokrotne (AKO) z co najmniej 5 zdarzeniami na mecze piłki nożnej, z kursem łącznym min. 4.00.

Jeśli jedno zdarzenie na Twoim kuponie okaże się być nietrafione, otrzymasz zwrot postawionej stawki nawet do 40 zł w formie bonusu!

Pewny zakład na piłkę nożną

31 grudnia - 01 stycznia 2021

Pewny zakład na Nowy Rok w Betclic

W Betclic zaczniesz Nowy Rok bez ryzyka! Weź udział w promocji „Pewny Zakład” i zacznij stawiać kupony wielokrotne (AKO) z co najmniej 4 zdarzeniami na mecze piłki nożnej, z kursem łącznym min. 4.00.

Jeśli jedno zdarzenie na Twoim kuponie okaże się być nietrafione, otrzymasz zwrot postawionej stawki nawet do 40 zł w formie bonusu!

Pewny zakład w Betclic na Nowy Rok

W przypadku postawienia większej ilości kuponów kwalifikujących się do promocji, do zwrotu zostanie zaliczony pierwszy postawiony zakład. Promocja obowiązuje od 31.12. do 03.01.2021, a bonusy zostaną wypłacone 04.01. do godziny 16:00.

22 - 27 grudnia 2020

Pewny zakład na NBA w Betclic!

Wraca najlepsza liga koszykarska świata NBA, a wraz z nią „Pewny Zakład” w Betclic!

Aby wziąć udział w promocji  i zyskać bonus kliknij „DOŁĄCZ” znajdujące na stronie bukmachera Betlic i zacznij obstawiać kupony AKO z co najmniej 4 zdarzeniami z oferty na koszykówkę, z minimalnym kursem całkowitym 4.00.

Jeśli jedno zdarzenie na kuponie okaże się nietrafione, otrzymasz zwrot postawionej stawki do 40 zł w bonusie!

Pewny zakład w Betclic

Bonusy zostaną wypłacone w poniedziałek 28 grudnia do godz. 16:00.

24 - 26 listopada 2020

40 zł ubezpieczenia na puchary w Betclic

Czas na 4. kolejkę Ligi Mistrzów! Porywająco zapowiada się zwłaszcza mecz w Mediolanie. Sprawdź kursy i zapisz się w Betclic do promocji Pewny Zakład. Nadszedł czas na kolejne starca w ramach Ligi Mistrzów i Ligi Europy  Masz swoje typy? Bukmacher Betclic przygotował ubezpiecznie w razie, gdy coś nie wejdzie.

 • Po trzech meczach Inter ma tylko dwa punkty - musi wygrać z Realem, aby przedłużyć szanse na wyjście z grupy. Uda się?
 • Barcelona w lidze hiszpańskiej ma kłopoty, ale w Champions League idzie jak burza. Czy w Kijowie odnotuje czwarty triumf?
 • Po niespodziewanej porażce z Monaco paryżanie chcą poprawić sobie humory. Czy do zwycięstwa poprowadzi ich Mbappe?
20 - 22 listopada 2020

Pewny Zakład na piłkę w Betclic

Wracają rozgrywki ligowe, a wraz z nimi „Pewny Zakład” od Betclic! Aby wziąć udział w promocji, kliknij „DOŁĄCZ TUTAJ” na stronie betclic.pl znajdujące się pod grafiką akcji i zacznij stawiać kupony wielokrotne (AKO) z co najmniej 5 zdarzeniami na mecze piłki nożnej, z całkowitym kursem min. 4.00. Jeśli jedno zdarzenie na Twoim kuponie okaże się być nietrafione, otrzymasz zwrot postawionej stawki nawet do 40 zł!

W przypadku postawienia większej ilości kuponów kwalifikujących się do promocji, do zwrotu zostanie zaliczony pierwszy postawiony zakład. Promocja obowiązuje od 20.11. do 22.11., a bonusy zostaną wypłacone 23.11. do godziny 16:00.