Boost w Betclic

Boost w Betclic to promocja, dzięki której gracze w prosty sposób mogą uzyskać wyższe wygrane. Legalny bukmacher codziennie przedstawia podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia.

Ocena 3,03/5 | 128 głosów
Boost w Betclic
najwyższe kursy spośród wszystkich bukmacherów

Betclic oferuje naprawdę szeroką ofertę zakładów bukmacherskich i topowe kursy na polskim rynku. Mimo tego, oprócz regularnej oferty stara się dać swoim graczom coś ekstra. Właśnie dlatego powstał Boost, czyli jeszcze wyższe kursy na najciekawsze wydarzenia każdego dnia.

Boost na Legię w Betclic

Aktualna edycja promocji (19 - 22 listopad 2020)

Po meczach reprezentacyjnych w Lidze Narodów wraca Ekstraklasa! Już w najbliższą niedzielę o 17:30, Cracovia zmierzy się na własnym boisku z Legią Warszawa. Czy goniąca lidera Legia wyrwie 3 pkt-y w starciu z Pasami? Bukmacher Betclic podnosi kurs na to, że Legioniści wygrają – było 2.05 à jest 2.60! Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO!

BOOST jest już w zakładce Super Kursy na stronie Betclic.

Możesz zyskać: wyższy kurs

Idź do Betclic

Jak skorzystać z Boost?

Myślisz, że korzystanie z Boost wiąże się ze spełnieniem wielu warunków czy skomplikowanymi zasadami? Nic bardziej mylnego! Wystarczy, że podczas wyszukiwania interesujących Cię zakładów zwrócisz uwagę na żółty symbol promocji Boost. Oznaczone są nim wszystkie kursy, które zostały podwyższone przez legalnego bukmachera Betclic i dzięki temu są jeszcze bardziej korzystnie, niż w przypadku standardowej oferty.

Co wtedy zrobić? Po prostu dodaj zakłady z Boost do kuponu, ciesz się podwyższonymi kursami i wyższymi wygranymi.

Gdzie znajdę zakłady z Boost?

Jest kilka sposobów, by znaleźć zakłady z Boost, czyli zdarzenia z podwyższonymi kursami. Możesz przeglądać ofertę bukmachera i szukać specjalnego oznaczenia Boost. Możesz również śledzić media społecznościowe Betclic, w których bukmacher na bieżąco informuje o swoich promocjach, w tym o zakładach z podwyższonymi kursami.

A jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem tego bukmachera i wyraziłeś zgodę na wysyłanie do Ciebie newsletterów i powiadomień, będziesz dostawał info o zakładach z Boost wprost na swoją skrzynkę mailową. To najlepsza opcja, by żadna promocja i oferta specjalna Betclic nie umknęła Twojej uwadze.

Betclic

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Boost w Betclic

Boost na Legię w Betclic (19 - 22 listopad 2020)

Po meczach reprezentacyjnych w Lidze Narodów wraca Ekstraklasa! Już w najbliższą niedzielę o 17:30, Cracovia zmierzy się na własnym boisku z Legią Warszawa. Czy goniąca lidera Legia wyrwie 3 pkt-y w starciu z Pasami? Bukmacher Betclic podnosi kurs na to, że Legioniści wygrają – było 2.05 à jest 2.60! Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami na kuponach AKO! BOOST jest już w zakładce Super Kursy na stronie Betclic.

Boost w Betclic na Liverpool (29 sierpień 2020)

Czas na Tarcze Wspólnoty, czyli mecz inaugurujący powrót nowego sezonu w Anglii! Z tej okazji Betclic po raz kolejny przygotował BOOST kursu dla swoich graczy na zwycięstwo Liverpool. Obstaw zwycięstwo Liverpool po super kursie. Liverpool pokona Arsenal w ciągu 90 minut? Betclic podwyższa kurs na zwycięstwo drużyny Jurgena Kloppa – było 1,65 –> jest 2,00!! Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami ze standardowej oferty na kuponach AKO.

BOOST na Bayern Monachium! (20 - 23 sierpień 2020)

Czas na wielki finał z udziałem Roberta Lewandowskiego! Z tej okazji Betclic po raz kolejny przygotował BOOST kursu dla swoich graczy, który jest aktywny już od dziś (20.08), od godziny 14:00. Bayern pokona PSG w ciągu 90 minut? Betclic podwyższa kurs na zwycięstwo drużyny Roberta Lewandowskiego – było 2,00 –> jest 2,70! Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami ze standardowej oferty na kuponach AKO.

BOOST na Czerwone Diabły! (14 - 16 sierpień 2020)

Półfinałowe mecze Ligi Europy przed nami! Z tej okazji Betclic po raz kolejny przygotował BOOST kursu dla swoich graczy. W dniu 16.08.2020 o godz. 21:00 Sevilla podejmie graczy Manchesteru United! Betclic podwyższa kurs na zwycięstwo drużyny Czerwonych Diabłów – było 2,50 –> jest 3,35! Obstaw zwycięstwo Manchesteru United bo najwyższym kursie dostępnym na rynku. Maksymalna stawka za jaką można zagrać to zdarzenie to 25 zł, ale można je łączyć z innymi zdarzeniami ze standardowej oferty na kuponach AKO.

Betclic banner wide