Liga Betclic

Ocena 5.00/1 głos

Betclic bukmacher

Betclic zakłady

Betclic bonusy

Betclic opinie

Betclic rejestracja

Obstawiaj zakłady i co tydzień odbieraj bonusy pieniężne w Lidze Betclic! W tej akcji legalny bukmacher nagradza bonusami aktywnych typerów. Aby otrzymać bonus depozyt nie jest wymagany.

Odbieram bonus! Liga Betclic

co tydzień darmowe 50 zł

Liga Betlic to promocja lojalnościowa, którą legalny bukmacher Betclic oferuje swoim graczom. Dzięki niej możesz obstawiać zakłady bukmacherskie w Betlclic i rywalizować w cotygodniowych zmaganiach o wysokie bonusy.

Jesteś graczem Betclic? Regularnie typujesz zakłady bukmacherskie? Jak najszybciej dołącz zatem do Ligi Betclic i zdobywaj atrakcyjne bonusy.

Każdy tydzień to nowa porcja bonusów dla najbardziej aktywnych graczy. W Lidze Betclic Twoje szanse na ich odebranie rosną z każdym postawionym zakładem. A warto wiedzieć, że wysokość bonusów wzrasta z każdym kolejnym tygodniem.

Jak dołączyć do Ligi Betclic?

Przede wszystkim – jak w przypadku większości promocji Betclic – wejdź na stronę bukmachera lub zaloguj się do aplikacji mobilnej Betclic i kliknij w przycisk DOŁĄCZ, znajdujący się na stronie promocji Liga Betclic. Pamiętaj, że tym samym dołączasz do promocji odbywającej się w danym tygodniu.

Jeśli już zapisałeś się do Ligi Betclic, pora na obstawianie zakładów bukmacherskich. Przygotuj swój kupon, na którym znajdzie się minimum 10 zakładów. Możesz korzystać z całej oferty Betclic, zarówno z zakładów przedmeczowych (prematch), jak i na żywo (live). Dopuszczalne są zakłady z wieloma zdarzeniami (AKO) oraz zakłady pojedyncze. Minimalny kurs każdego zakładu to 1.50. Z kolei minimalna stawka każdego kuponu to 20 zł.

Liga Betclic - jak to działa?

Bierzesz udział w kolejnych tygodniach promocji i stawiasz zakłady, uwzględniając zasady Ligi Betclic. Twój bonus tygodniowy może być coraz większy! Spójrz w tabelę.

Liga Betclic - tabela bonusów

Uwaga, tabela bonusów może się zmienić w zależności od konkretnej edycji Ligi Betclic.

Cel:

Bonus tygodniowy:

Postaw 10 zakładów w jednym tygodniu

10 zł

Postaw po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni

15 zł

Postaw po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni

25 zł

Postaw po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni

50 zł

Łącznie w Lidze Betclic zyskać możesz 100 zł w bonusie. Kontroluj na bieżąco postęp swojej gry. Wejdź na stronę promocji i wpisz swój login, żeby sprawdzić, jak Ci idzie!

Liga Betclic - ile mogę zyskać?

Podejmij wyzwanie i dołącz do Ligi Betclic! Rywalizuj z innymi, typując mecze piłkarskie. Zbieraj punkty za każdą postawioną złotówkę i odbieraj bonusy - od 10 zł do nawet 2000 zł!

Liga Betclic 2000 zł

Liga Betlic – co jeszcze muszę wiedzieć?

Promocja podzielona jest na kilka cotygodniowych etapów w kolejnych okresach. np.:

Tydzień 1: poniedziałek 1 czerwca - niedziela 7 czerwca
Tydzień 2: poniedziałek 8 czerwca - niedziela 14 czerwca.
Tydzień 3: poniedziałek 15 czerwca - niedziela 21 czerwca.
Tydzień 4: poniedziałek 22 czerwca - niedziela 28 czerwca.

Jeżeli spełnisz warunki Ligi Betclic, czyli cotygodniowy wymóg 10 postawionych zakładów kwalifikujących, otrzymasz od bukmachera bonus w wysokości 10 zł. Spełniając wymogi w następnym tygodniu, bonus zostanie powiększony zgodnie z tabelą. Np.:

  • Jeśli pomyślnie spełnisz wymagania w jednym tygodniu trwania akcji w miesiącu, otrzymasz 10 zł.
  • Jeśli powodzeniem spełnisz wymagania przez dwa tygodnie trwania akcji w miesiącu - łączna otrzymana premia wyniesie 25 zł (10 zł za pierwszy tydzień + 15 zł za drugi tydzień).

Maksymalnie możesz zdobyć bonus w wysokości 100 zł. Aby osiągnąć tę kwotę, musisz z powodzeniem spełniać maksymalne wymagania tygodniowe przez cały okres trwania promocji. Jako gracz Ligi Betclic będziesz sklasyfikowany na tablicy wyników z innymi typerami. Tablica będzie aktualizowana w każdy poniedziałek. Jeśli chcesz sprawdzić swoje wyniki, po prostu wpisz swoją nazwę użytkownika w odpowiednie miejsce na stronie promocji Liga Betclic.

Jeśli zajmiesz tę samą pozycję w rankingu, co inny gracz, wówczas ostatecznie w Lidze Betclic wyżej znajdzie się ten, kto postawił większą liczbę kuponów kwalifikujących się do promocji.

Jak wypłacę bonus z Ligi Betclic?

Spełniłeś warunki promocji i otrzymałeś bonus w ramach Ligi Betclic, Aby dokonać wypłaty, musisz obrócić bonusem 6 razy na zakładach o kursie minimalnym 2.00. Masz na to 7 dni od przyznania bonusu.

Które zakłady nie liczą się w Lidze Betclic?

Z promocji Liga Betclic wyłączone są kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się (10 zakładów postawionych na ten sam wybór w tej samej dyscyplinie nie zostaną zakwalifikowane), a także kupony wypłacone za pomocą opcji Cashout. Pamiętaj, że aby wziąć udział w Lidze Betclic, musisz mieć na wystarczającą ilość środków na swoim koncie depozytowym.

Liga Betclic – czy warto dołączyć?

Jeśli wykazujesz się chociaż minimalną aktywnością i obstawiasz minimum 10 zakładów tygodniowo, to zdecydowanie powinieneś dołączyć do Ligi Betclic. Nic nie tracisz, a za regularną grę możesz zdobywać dodatkowe środki na grę. Zwróć uwagę, że przyznanie bonusów nie jest uzależnione od wyników. Nie ma znaczenia, czy kupony będą rozliczone jako wygrane, czy przegrane.

Legalny bukmacher Betclic docenia i nagradza Twoją lojalność. Minimalne wymagania nie są wygórowane, dlatego warto śmiało dołączyć do Ligi Betclic i zdobywać atrakcyjne bonusy.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/liga-betclic

Oceń ten tekst

Wcześniejsze edycje promocji Betclic

Zobacz ile okazji straciłeś na bonusowe sianko od Betclic. Nie popełnij ponownie tego błędu!

20 - 26 lipca 2020

Trzecia kolejka Ligi Betclic

Jeśli w każdym tygodniu trwania promocji postawisz minimum 10 zakładów za co najmniej 20 zł każdy, po miniminalnym kursie 1.50 to z końcem każdego tygodnia otrzymasz bonus od Betclic.

Jeśli będzie to Twoja trzecia ukończona z rzędu kolejka to otrzymasz 25 zł bonusu od Betclic! Biorąc udział w kolejnych tygodniach akcji i stawiając zgodnie z zasadami, Twój bonus będzie rósł aż do 50 zł w ostatnim tygodniu promocji! W sumie możesz zgarnąć 100 zł w bonusach!

Liga Betclic 3 kolejka

13 - 19 lipca 2020

Liga Betclic z okazji Urodzin Betclic

Wystartowała druga kolejka Ligi Betclic w urodzinowym wydaniu! Bonusy za Ligę Betclic będą podwojone z okazji Urodzin Betclic!

Jeśli w każdym tygodniu trwania promocji postawisz minimum 10 zakładów za co najmniej 20 zł każdy, po miniminalnym kursie 1.50 to z końcem każdego tygodnia otrzymasz bonus od Betclic.  Biorąc udział w kolejnych tygodniach akcji i stawiając zgodnie z zasadami, Twój bonus będzie rósł aż do 50 zł w ostatnim tygodniu promocji! W sumie możesz zgarnąć 100 zł w bonusach! Akcja Liga Betclic trwa od 6 lipca do 2 sierpnia 2020.

2 kolejka ligi betclic

Aby wziąć udział w promocji, kliknij „DOŁĄCZ” na stronie betclic.pl i zacznij obstawiać swoje zakłady. Do promocji zaliczają się zakłady na wszystkie dyscypliny.

06 - 12 lipca 2020

Liga Betclic - edycja lipiec 2020

W każdym tygodniu trwania promocji postaw minimum 10 zakładów za co najmniej 20 zł każdy, po miniminalnym kursie 1.50. Z końcem każdego tygodnia otrzymasz bonus od Betclic. Biorąc udział w kolejnych tygodniach akcji i stawiając zgodnie z zasadami, Twój bonus będzie rósł aż do 50 zł w ostatnim tygodniu promocji! W sumie możesz zgarnąć 100 zł w bonusach!

Obecna edycja Ligi Betclic trwa od 6 lipca do 2 sierpnia 2020.