Liga Betclic

Obstawiaj zakłady i co tydzień odbieraj bonusy pieniężne w Lidze Betclic! W akcji tej bukmacher nagradza bonusami aktywnych typerów. Aby otrzymać bonus depozyt nie jest wymagany.

Ocena 2,86/5 | 64 głosy

Bukmacher Betclic oferuje swoim stałym graczom promocję lojalnościową Liga Betclic. W Lidze Betclic gracze obstawiający zakłady w Betclic rywalizują w cotygodniowych zmaganiach o jak najwyższe bonusy.

Jesteś graczem Betclic? Typujesz zakłady bukmacherskie regularnie? Jak najszybciej dołącz do Ligi Betclic i zdobywaj atrakcyjne bonusy!

Każdy tydzień to nowa porcja bonusów dla najbardziej aktywnych graczy. W Lidze Betclic Twoje szanse na ich odebranie rosną z każdym postawionym zakładem. A warto wiedzieć, że wysokość bonusów wzrasta z każdym kolejnym tygodniem.

Jak dołączyć do Ligi Betclic?

Przede wszystkim – jak w przypadku większości promocji Betclic – wejdź na stronę bukmachera i kliknij w przycisk DOŁĄCZ. A później? Po prostu obstawiaj kupony.

Aby dołączyć do promocji, przejdź na stronę bukmachera Betclic i zapisz się promocji. Następnie zbieraj punkty typując mecze zakładach pojedynczych i wielokrotnych za min. stawkę 1 zł, po min. kursie 1,50. Za każdą postawioną złotówkę otrzymasz następującą ilość punktów.

Zobacz, jakie warunki muszą spełniać:

  • dopuszczalne dyscypliny – wszystkie
  • czas trwania – tydzień czasu
  • min. stawka kuponu – 20 zł
  • min. kurs kuponu – 1.50
  • min. liczba zakładów w tygodniu – 10 zakładów w każdym tygodniu akcji
  • min. bonus to zgarnięcia – od 10 do 50 zł

Liga Betclic - jak to działa?

Bierzesz udział w kolejnych tygodniach promocji i stawiasz zakłady, uwzględniając zasady Ligi Betclic. Twój bonus tygodniowy może być coraz większy! Spójrz w tabelę.

Liga Betclic - tabela bonusów

Uwaga, tabela bonusów może się zmienić w zależności od konkretnej edycji Ligi Betclic.

Cel:

Bonus tygodniowy:

Postaw 10 zakładów w jednym tygodniu

10 zł

Postaw po 10 zakładów w każdym z dwóch tygodni

15 zł

Postaw po 10 zakładów w każdym z trzech tygodni

25 zł

Postaw po 10 zakładów w każdym z czterech tygodni

50 zł

Łącznie w Lidze Betclic zyskać możesz 100 zł w bonusie. Możesz na bieżąco kontrolować postęp swojej gry. Wejdź na stronę promocji i wpisz swój login, żeby sprawdzić, jak Ci idzie!

Liga Betclic - ile mogę zyskać?

Podejmij wyzwanie i dołącz do Ligi Betclic! Rywalizuj z innymi, typując mecze piłkarskie. Zbieraj punkty za każdą postawioną złotówkę i odbieraj bonusy - od 10 zł do nawet 2000 zł!

Liga Betclic 2000 zł

Betclic

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Przeszłe promocje Liga Betclic

Trzecia kolejka Ligi Betclic (20 lipiec - 26 lipiec 2020)

Jeśli w każdym tygodniu trwania promocji postawisz minimum 10 zakładów za co najmniej 20 zł każdy, po miniminalnym kursie 1.50 to z końcem każdego tygodnia otrzymasz bonus od Betclic. Jeśli będzie to Twoja trzecia ukończona z rzędu kolejka to otrzymasz 25 zł bonusu od Betclic! Biorąc udział w kolejnych tygodniach akcji i stawiając zgodnie z zasadami, Twój bonus będzie rósł aż do 50 zł w ostatnim tygodniu promocji! W sumie możesz zgarnąć 100 zł w bonusach!

Liga Betclic z okazji Urodzin Betclic (13 lipiec - 19 lipiec 2020)

Wystartowała druga kolejka Ligi Betclic w urodzinowym wydaniu! Bonusy za Ligę Betclic będą podwojone z okazji Urodzin Betclic! Jeśli w każdym tygodniu trwania promocji postawisz minimum 10 zakładów za co najmniej 20 zł każdy, po miniminalnym kursie 1.50 to z końcem każdego tygodnia otrzymasz bonus od Betclic.  Biorąc udział w kolejnych tygodniach akcji i stawiając zgodnie z zasadami, Twój bonus będzie rósł aż do 50 zł w ostatnim tygodniu promocji! W sumie możesz zgarnąć 100 zł w bonusach! Akcja Liga Betclic trwa od 6 lipca do 2 sierpnia 2020. Aby wziąć udział w promocji, kliknij „DOŁĄCZ” na stronie betclic.pl i zacznij obstawiać swoje zakłady. Do promocji zaliczają się zakłady na wszystkie dyscypliny.

Liga Betclic - edycja lipiec 2020 (06 lipiec - 12 lipiec 2020)

W każdym tygodniu trwania promocji postaw minimum 10 zakładów za co najmniej 20 zł każdy, po miniminalnym kursie 1.50. Z końcem każdego tygodnia otrzymasz bonus od Betclic. Biorąc udział w kolejnych tygodniach akcji i stawiając zgodnie z zasadami, Twój bonus będzie rósł aż do 50 zł w ostatnim tygodniu promocji! W sumie możesz zgarnąć 100 zł w bonusach! Obecna edycja Ligi Betclic trwa od 6 lipca do 2 sierpnia 2020.

Betclic banner wide