Bonusomania w Betclic

Ocena 3.50/2 głosy

Betclic bukmacher

Betclic zakłady

Betclic bonusy

Betclic opinie

Betclic rejestracja

W Bonusomanii od Betclic możesz otrzymać 5000 zł bez żadnego depozytu! Zaloguj się na swoje konto w Betclic, potwierdź chęć odbioru dodatkowych środków na zakłady bukmacherskie i ciesz się ze specjalnego bonusu z Bonusomanii.

Odbieram bonus! Mania bonusów w Betclic

zarejestruj się w Betclic i korzystaj z Bonusomanii

W przypadku większości promocji bukmacherskich zwykle należy wykonać odpowiednie czynności i spełnić określone warunki, by otrzymać bonus. Jednak w Bonusomania od Betclic jest inaczej.

W Bonusomanii bonus zyskuje każdy gracz, który posiada zarejestrowane konto u tego legalnego bukmachera. Wszystko, co należy zrobić, to zalogować się na swoje konto gracza i potwierdzić odbiór bonusu.

Jak skorzystać z Bonusomanii w Betlic?

Na początku sprawdź, czy Tobie również przysługuje nagroda w Bonusomanii od Betclic. Aby wziąć udział w promocji, musisz mieć zarejestrowane konto u bukmachera do wskazanego terminu w regulaminie danej edycji Bonusowanii. Np. jeśli w warunkach widnieje data 25.04.2020 r. to znaczy, że jeśli założyć konto w Betclic do 24.04.2020 r. do godziny 23:59, to będziesz mógł odebrać swój bonus.

Dodatkowo musisz również zalogować się w określonym terminie na swoje konto Betclic. Po zalogowaniu na Twoim ekranie pojawi się specjalny przycisk (CONFIRM BONUS). Kliknij w niego, by potwierdzić chęć odbioru bonusu. Każda edycja Bonusomanii jest ograniczona czasowo, dlatego ważne jest, byś zawsze sprawdził graniczne daty i nie spóźnił się po dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie.

Jaki bonus otrzymam w Bonusomanii?

Zaloguj się do swojego konta Betclic w czasie Bonusomanii, potwierdź chęć odbioru i od razu sprawdź, jaki bonus otrzymałeś. Legalny bukmacher przyznaje bonus każdemu użytkownikowi, jednak poszczególne nagrody różnią się wysokością. Jeden gracz może liczyć na najwyższy bonus od Betclic – aż 5000 zł! Sprawdź, być może to Ty jesteś tym szczęściarzem.

Jaka będzie wysokość mojego bonusu?

Liczba Graczy:

Bonus

1 Gracz

5 000 zł

2 000 Graczy

100 zł - 1000 zł

Pozostali Gracze

5 zł - 100 zł

Kiedy mogę wypłacić bonus z Bonusomanii?

Aby wypłacić bonus przyznany w ramach Bonusomanii od Betclic, należy obrócić jego kwotą 6 razy na zakładach o minimalnym kursie 3.00. Na spełnienie tego warunku masz 30 dni od daty zatwierdzenia bonusu na koncie gracza. Ale uwaga! Po otrzymaniu bonusu masz 7 dni, aby rozpocząć obrót bonusem. Jeśli będziesz zwlekał, nagroda przepadnie.

Zakłady muszą zawierać minimum 1 zdarzenie z dwoma możliwymi rozstrzygnięciami (np. 12 lub 1x2) na dowolne dyscypliny sportowe.

Bonusy przyznawane są najczęściej kilka minut po zatwierdzeniu chęci odbioru swojej nagrody w Bonusomanii. Może się jednak zdarzyć, ze poczekasz chwilę dłużej.

Betclic nie wymaga od Ciebie wpłacenia depozytu, by uzyskać bonus. Pamiętaj jednak, że bonus oraz pochodzące z niego wygrane zostaną anulowane przez bukmachera (przed pełnym obrotem albo przed spełnieniem wymogów obrotu) w przypadku, gdy po potwierdzeniu odbioru bonusu zlecisz wypłatę środków ze swojego konta w Betclic.

Jeśli rozpoczniesz obrót przyznanym bonusem, miej na uwadze, że zakłady wypłacone wcześniej za promocją opcji Cashout nie będą do niego zaliczone.

bonusomania w Betclic

Czy warto skorzystać z Bonusomanii w Betclic?

Jeśli tylko spełniasz warunki danej edycji Bonusomanii, czyli posiadasz założone konto w Betclic, to nie ma na co czekać! Zaloguj się na swoje konto i odbierz swój bonus od bukmachera. Nie musisz przecież nic robić, po prostu w ramach wdzięczności Betclic przyznaje Ci dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie. A kto wie, może to Ty okażesz się szczęściarzem, który odbierze główną nagrodę, czyli bonus w wysokości 5000 zł!

Bonusomania – krok po kroku!

Odbierz swój bonus od Betclic. Zobacz jakie to proste!

  1. Zaloguj się na swoje konto bukmacherskie w czasie podanym w regulaminie danej edycji Bonusomanii od Betlic.
  2. Twoim oczom ukaże się komunikat o przyznanym bonusie. Kliknij w przycisk CONFIRM BONUS, aby odebrać swoją nagrodę.
  3. To wszystko! Właśnie zyskałeś dodatkowe środki na zakłady bukmacherskie.
  4. Dokonaj nimi obrotu 6 razy na zakładach o minimalnym kursie 3.00 w ciągu 30 dni od momentu potwierdzenia chęci odbioru bonusu. Pamiętaj, że musisz zacząć obrót w ciągu 7 dni.
  5. Możesz wypłacić środki z Bonusomanii.
Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/bonusomania

Oceń ten tekst